کفاشیان: فردوسی‌پور نباید مصاحبه هر فرد خیابانی را از تلویزیون پخش کند


کفاشیان: فردوسی‌پور نباید مصاحبه هر فرد خیابانی را از تلویزیون پخش کند

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اظهارات احمدیان علیه سرمربی تیم امید گفت: ما این فرد را نمی‌شناسم و برنامه نود نباید مصاحبه هر فرد خیابانی را از صدا و سیما پخش کند.

عل کفاشیان،در خصوص شرایط بازی دوستانه تیم ملی ایران برابر نیجریه اظهار داشت: در این مسابقه بازیکنان با آمادگی کامل وارد میدان می‌‌شوند و کادر فنی می‌تواند یک‌بار دیگر شرایط ملی‌پوشان را مورد ارزیابی قرار دهد.
رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: طبق قرارداد منعقد شده تیم نیجریه با تیم اصلی به تهران می‌آید.
وی درخصوص کسب درآمد از این بازی خاطرنشان ساخت: مسئولان و بخصوص کمیته بازایابی فدراسیون فوتبال اقدامات لازم را انجام خواهند داد. همچنین برای حق پخش تلویزیونی این دیدار را هم برنامه داریم و رایزنی‌های مربوط درحال انجام است.
کفاشیان افزود: در جریان ریز برنامه‌های صداوسیما نیستم، اما برای گرفتن حق پخش و سایر مسائل تا آخرین لحظه تلاش خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص خداحافظی باقری در دیدار برابر برزیل و در کشور امارات تصریح کرد: برای ما و باقری حضور وی در این دیدار مهم بود که به خوبی انجام شد؛ در پایان هم تمام مسئولان از نحوه خداحافظی وی رضایت داشتند چون امکانات ما در امارات در همین حد بود که مشاهده کردید. معتقدم خداحافظی در امارات چیزی از ارزش‌های باقری کم نمی‌کند.
وی در مورد اینکه تصمیمی برای خداحافظی ستاره‌های دیگر ایران در دیدار برابر نیجریه گرفته‌اید یا خیر عنوان کرد: هنوز تصمیم خاصی در این زمینه گرفته نشده است.
رئیس فدراسیون فوتبال ایران در خصوص پرونده شکایت از کوثری و شکایت مصطفوی از او اظهار داشت: پرونده مصطفوی در حال پیگیری است، اما ما هم برای دفاع از حق و برای آنکه پول بیت المال هدر نرود از مصطفوی به دادگاه شکایت کرده ایم. از نظر ما مستندات کافی وجود دارد که مصطفوی از بیت المال چیزهایی را گرفته و آنها را پس نداده است. به نظرم مستندات ما برای متهم کردن وی کافی است،‌اما رای نهایی را باید دادگاه صادر کند و ما نیز تابع رای حقوقی دادگاه خواهیم بود.
کفاشیان در مورد احتمال شکایتش از تهیه کننده برنامه ورزش از نگاه 2 نیز عنوان کرد: کارشناس برنامه جهانگیر کوثری استدلال نادرستی داشت و به همین دلیل ما به این موضوع اعتراض کردیم، اما کار به شکایت کشیده نشد چون کوثری پذیرفت که کارشناس برنامه‌اش اشتباهاتی داشته است و به این موضوع اعتراف کرد.
رئیس فدراسیون درباره اظهارات احمدیان به عنوان مشاور کمیته ملی المپیک علیه سرمربی تیم امید ایران گفت: من اصلاً چنین فردی را نمی‌شناسم. امثال احمدیان در این ممکلت بسیارند که هیچ کاری برای ورزش کشور انجام نداده اند، اما کار بد را برنامه نود انجام داد که مصاحبه چنین فردی که هیچ سمتی ندارد را از رسانه ملی پخش می کند.
وی در پاسخ به این سوال که احمدیان مدعی است در وزنه برداری به رضازاده کمک کرده، عنوان کرد: من در رشته های دیگر نمی دانم که این فرد چه کارهایی انجام داده، اما در فوتبال هیچ حضوری نداشته و هیچکس وی را نمی شناسد. در فوتبال کارشناسان زیادی داریم، ‌اما نمی دانم چرا برنامه نود از چنین فردی مصاحبه می گیرد. احمدیان یک ریال هم به فوتبال ایران کمک نکرده و اصلاً وی آدمی نیست که ما بخواهیم او را بشناسیم بنابراین در یک برنامه تلویزیونی نباید از هر فرد خیابانی مصاحبه گرفته شود و برای عموم پخش شود.
رئیس فدراسیون تاکید کرد: ما حمایت قاطع از غلامحسین پیروانی در تیم امید ایران داریم و هرگز توجهی هم به اظهارات افرادی که هیچ سمتی در ورزش ایران ندارند، نمی کنیم. پیروانی با قدرت می تواند تیم امید ایران را در بازی های آسیایی رهبری کند.
کفاشیان درباره دربی 69 خاطر نشان کرد: امیدوارم در این دربی تیم های استقلال و پرسپولیس بازی خوبی را انجام دهند. مساوی نتیجه ای است که هواداران علاقه زیادی به آن ندارند و من امیدوارم یک بازی جذاب با یک نتیجه خوب در این دربی رقم بخورد.

مهرداد2538 - ایران - تهران
راستی میگی, واقعاً نباید مصاحبه های تو را پخش کند.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

طاطا - ایران - تهران
هر آدم خیابانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی؟ اینا چقدر راحت به خودشان اجازه میدن درمورد دیگران چنین کلماتی به زبون بیارن. رئیس جمهورتون که اون لمپن باشه از شما نوچه هاش نمیشه بیشتر انتظار داشت
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
کی خیابانی تر از خودت ؟؟؟؟؟؟دراز دلقک بی خاصیت
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
طاطا - ایران - تهران-افرین گل گفتی ..
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
یک بار این دروغگو حرف قشنگی زد همه گیر بش دادید در برنامه 90 یک شخص داغون رده اسقاطی بیکلاسی با گزارشگر 90 مصاحبه کرد اگه اراجیف این شخص رو گوش میکردید حالتون بهم میخورد معلوم نبود این پدیده بقول فردوسیپور از کجا اوردن با اون لهجش در مورد شاه غلام اظهار نظر میکنه
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
احمدیان حالا شد ادم خیابانی!رو که نیست سنگ پا قزوینه
جمعه 23 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.