مظلومی: آماده شکست پرسپولیس هستیم


 مظلومی: آماده شکست پرسپولیس هستیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با تمریناتی که انجام دادیم آماده شکست پرسپولیس هستیم.

پرویز مظلومی پس از پایان تمرین امروز تیم استقلال در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار روز جمعه مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازیکنان من از شرایط بسیار خوبی برخوردار هستند. آنها حساسیت این مسابقه را درک می‌کنند و هرچقدر هم بگوئیم که 3 امتیاز این بازی حساس نیست بحث کلیشه‌ای مطرح کرده‌ایم.
وی ادامه داد: این مسابقه را تمام دنیا زیرنظر دارند و دوست داریم با ارائه یک بازی خوب همراه با برد تماشاگران را خوشحال کنیم. امیدوارم هواداران تیم استقلال به ورزشگاه بیایند و به تشویق تیم محبوب خود بپردازند.
مظلومی در خصوص اینکه آیا این دربی با دربی‌های دیگر فرق دارد، گفت: فرقی نمی‌کند که من روی نیمکت استقلال باشم یا شخص دیگری اما اسمش همیشه دربی است و در همه جای دنیا این مسابقات مثل یک سنت برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه قصد جبران شکست فصل گذشته استقلال مقابل پرسپولیس را دارد، گفت: مصدومان ما به این بازی رسیده‌اند و بجز حنیف عمران‌زاده و یکی دو نفر دیگر بقیه را در اختیار داریم. دست ما نسبت به بازی‌های گذشته بازتر است و آن چیزی را که می‌خواهیم در زمین پیاده کنیم انجام خواهیم داد، هرچند استرس مسابقه اجازه نمی‌دهد این مسابقه بار فنی زیادی داشته باشد اما توقع از دو تیم بالاست چون دو قطب بزرگ فوتبال کشور مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.
سرمربی تیم استقلال با اشاره به تمرینات قبل از دربی گفت: فردا و روز پنجشنبه در کمپ تیم ملی تمرین می‌کنیم و تمرین روز پنجشنبه ما سبک خواهد بود.
وی در خصوص آخرین وضعیت کوشکی و شکوری گفت: حضور این دو نفر در بازی روز جمعه مشخص نیست اما طی یکی دو روز وضعیت آنها را می‌سنجیم.
سرمربی تیم استقلال از پیش‌بینی نتیجه مسابقه خودداری کرد و گفت:‌ پیش‌بینی روی کاغذ در فوتبال معنایی ندارد و باید حرف را در زمین نشان داد اما با تمریناتی که پشت سر گذاشتیم آماده شکست پرسپولیس هستیم و به برد در این مسابقه خیلی امیدواریم.
وی در خصوص کاشته زن‌های تیم استقلال گفت:‌ روی ضربات ایستگاهی کار کردیم و این هم بخشی از فوتبال است. سعی می‌کنیم با استفاده از خلاقیت بازیکنان از این ضربات نهایت استفاده را ببریم.
مظلومی در پایان با اشاره به وضعیت خوب بازیکنان تیمش گفت: دستم نسبت به دیدارهای گذشته بازتر است و زیاد نگران نیستم. در بازی گذشته 9 بازیکن از 22 بازیکن را در اختیار نداشتیم ولی با همه وجود کار می‌کنیم و با این برنامه‌ریزی که در خارج از خانه مساوی بگیریم و در خانه به پیروزی برسیم برای قهرمانی در لیگ برتر می‌جنگیم.
دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس روز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
اگه شانس بیاری باکمک داور مساوی کنید اون کلاه گیست رابه هواپرتاب کن.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
حالا دور بر ندار پرویزخان
سه‌شنبه 20 مهر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
از دیشب که تهران بارون اومد، هوا هم سرد شد؛ شما فقط مواظب باش یه وقت نچایی!
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
بشنوید از مادر عروس، لول. مواظب کریم آقا باش عروس خانوم، یه وقت مثل پارسال کار دست خودت و تیمت نده ۶ تائی.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

lovers - امریکا - هیوستون
mohsen_raja - ایران - تهران دمت گرم قشنگ گفتی حال کردم. امریکا
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام
اونوقت زرشک کیلویی چنده ?
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

$persian$ - ایران - تهران
آماده باش لشگر آبی برای سوراخ گذاشتن رو پرچم لنگیا.لشگر پروز خان آماده
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

dannni - سوئد - استکهلم
من مطمئن هستم 4 تا به بالا حواله لنگیها میکنیم
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

1qaz - استرالیا - سیدنی
قیافه اش بعد بازی دیدنی تره,حالا شوت سرکش کریم ,موهای قشنگ پرویز را در ورزشگاه ازادی حالت میده, و دماغ های سوخته ,و عزای عمومی دلاک ها
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

شانسپولیس - ایران - تهران
شانسپولیس رو دست کم گرفتی پرویز خان
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

nimaaa - امریکا - نیویورک
فقط میدونم توی بازی لنگیا شانسی ندارن ولی اون نفوذی که لنگیا در سازمان تربیت بدنی دارن هیچ تیمی در ایران نداره هر چند من استقلالی نیستم اما به شدت از پرسپولیس متنفرم امیدوارم استقلال برنده داربی باشه
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
من بعنوان یک پرسپولیسی از جان مادرت خواهش میکنم برهانی را بزار نوک حمله که خیالمان از بابت شیث راحت باشه!
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
پاندورا - آلمان - کلن .در نظر سنجی 90 چهل و هفت در صد پرسپولیس و چهل و دو در صد استقلال برنده دربی میشن به نظرت بازی رو کی میبره با اینکه دو تیم دفاعشون مثل پنیر سوئیسی میمونه و الان پرسپولیس خیلی افت کرده الان فقط نوری و رضایی نرمالن بقیه افت کردن من نمیدونم دایی چه غلطی میکنه به نظر من این بازی رو استقلال با اختلاف 2 گل میبره
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین . زورو جان من بازی هفته قبل دو تیم رو ندیدم.امشب از سفر اومدم.خدا از دهنت بشنوه !! اما من زیاد به این اس اس امید ندارم!شاید بازم مساوی شه.فقط امیدوارم کسل کننده نباشه
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
زرررررشکککککککک اول بروسیبیل های ضایع ات روبزن بعدبیاسخنرانی کن 6تایی پاره...
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
$persian$ - ایران - تهران . این جواب پیش لرزت. معلومه تجربهٔ بدی تو پیش لرزه وو پس لرزه داری ۶ تائی، . بعد بازی‌ میبینمت، فقط دستمال یادت نره اشکت گوله گوله میریزه، حیفه.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
کابوس مظلومی، کریم باقری.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
کابوس مظلومی، کریم باقری.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

$persian$ - ایران - تهران
1qaz - استرالیا - سیدنی . زززرشک توهم. perspolisi - استرالیا - سیدنی . خوب اینم بعد از بازی،کجایی پس لرزه خدا نکرده بیمارستان نیستی که،بیا که می خوای داوری رو پیراهن عثمان کنی بدو
شنبه 24 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.