علیرضا افتخاری: موهای دخترم را کشیدند

 
علیرضا افتخاری: موهای دخترم را کشیدند

فرارو : علیرضا افتخاری -خواننده- دیشب مهمان تلفنی بخش خبری 30/20 شبکه دوم سیما بود.

افتخاری در این مصاحبه که بصورت زنده پخش می شد گفت: «من در برنامه ای به رسم ادب به رئیس جمهور عزیزمان ادای احترام کردم. از آن زمان به بعد،من و خانواده ام به وسیله تماسهای تلفنی مورد اذیت و آزار قرار گرفتم.»

وی در ادامه با ذکر این نکته که ما همه باید در یک مسیر باشیم اظهارکرد اهانت هایی که به خودم شد را می بخشم اما اهانت هایی که به دخترم در دانشگاه صورت گرفت را به هیچ عنوان نمی بخشم.

وی همچنین در حالی که به حالت بغض سخن می گفت، به تشریح نحوه برخوردهای ناشایست با خانواده اش پرداخت و گفت: «در دانشگاه موهای دختر مرا کشیده اند و به وی توهین کرده اند در حالی که او یک استاد دانشگاه است.»

مهرداد2538 - ایران - تهران
اینکه از مردم خواهش و تمنا کرد که " من را ببخشید ", چرا دوباره با دار و دستهء احمقی نژاد روهم ریخت؟
سه‌شنبه 20 مهر 1389

Hoja Verde - ایران - تهران
مگه حجاب کامل اسلامی نداشت؟!
سه‌شنبه 20 مهر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
چرا . وقتی از عشقت لب میگرفتی فکر مو کشی هم میبودی علی جون وقتی مموتی گفت بده من لبو تو هم هول شدی دادی حالا بخور.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

h1359 - ایران - همدان
لعنت بر تو . کثافت اشغال این کارو کرد که برج هایی که داره تو تهران می سازه سریعتر بیاد بالا. حیف استادان بزرگ موسیقی که زمانی با تو احمق کار کردند. مطرب مموتی. برو تو عروسی پسرشم بخون و با مموتی برقص. کاش دخترتو ....
سه‌شنبه 20 مهر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
چقدر بعضی ها نامرد و عقده ای هستند.اخه شماها که مدعی دمکراسی هستید و از ازادی فردی و بیان دم میزنید چرا در نهایت بیوجدانی و بیشعوری دختر بیگناهی را بخاطر پدرش که جرمش عقیده و علاقه اش به فردی بوده را کتک میزنید یا توهین میکنید.انسانهای باشعور و فهیم به عقیده مخالفانشان هم احترام میگذارندو هرگز کار کثیف کشیدن موی دختر را انجام نمیدهند.اگر اینطوری باشه شماها با انطرفیها که کتک میزنند هیچ فرقی که نمیکنید هیچ بلکه از چشم مردم هم می افتید.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

romano - ایران - تهران
اهه من که اون موقعی که پول سی دی‌های تو را می‌دادم تا دخترت قد بکشه تا موهاشو یکروز بکشم فکر نمی‌کردم به اندازه گلوله داغ تو سینه و مغز جونای مردم تو خیابونا درد داشته باشه از دخترت عذر می‌خوام بی عقلی کردم. پس مو کشیدنم درد داره عجب
سه‌شنبه 20 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
بدرک اگر کچل هم میشد باز هم بدرک. موی دخترت مهم است اما سر زن و جوان و فرزند مردم را این که دولت خبیث زیر چرخ ماشین کرد مهم نیست. خداوند هر چه را که می خواهد از انسان بگیرد شرف را از او نگیرد.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

azadi - ایران - کرج
بدبخت با احتمال 99/99%اون کسی که موی دخترت رو کشیده از اقایان یا خانم های سربازان گمنام امام زمانت یا از سری ساندیس خورها بوده احتمال اینکه زبانم لال زبانم لال از جنبش سبز ها بوده باشه تقریبا 0% هست
سه‌شنبه 20 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
جنبشی که رهبرانش موسوی .و کروبی باشند .وطرفدارانش مثل بعضی از کاربران این سایت .که فقط فحاشی .ومزخرف گوئی چیز دیگربلد نیستند .بیشتر از این توقع نمیشه داشت .البته بعضی ها میدانند این به اصطلاح جنبش یک کارت برنده دیگر نظام است .مثل اوردن خاتمی .یا ایرانی .یا مسلمان.ایرانیه مسلمان یعنی شروور.مثل زن موسوی.زهرا رهنورد .با 100 کیلو چادر چخچول.ای بنازم به گوسفندان حسین بن علی .یا حسین میر حسین.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
خوب کاری کردن! تازه بایستی ناخن هاش رو هم میکشیدن و دندون های شما رو هم همینطور! مردک تمساح!
سه‌شنبه 20 مهر 1389

ali203 - ایران - بندر بوشهر
اقای کلاغ بیت رهبری فاحشه ها به بهشت نمیروند کسی که شرف و مردمشو به اشغالگران بفروشد جایگاهی در بین ایرانیان ندارد//ننگ بر وطنفروشان تازی پرست
سه‌شنبه 20 مهر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
خودت خواستی که با دخترت چنین کنند..با یه مرد میشه در افتاد اما با مردم نمیشه در افتاد جناب....چند سال پیش توشبکه 2سیما گفتی که شغلت پیمانکارساختمانه..بچسپ به بیزنست مرد حسابی...تو رو چه به هنر وهنرمند...مصاحبه دیشبش با 20:30 هم که خودشو با طاووس تشبیه کرد...لاشخوار بیشتر بهت میاد
سه‌شنبه 20 مهر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
به درک!
سه‌شنبه 20 مهر 1389

بی خیال - ایران - کرمان
وقتی بچه های مردم رو کشتند باید بیدار می شدی نه اینکه اون مردیکه رو بغل کنی و بگی که برام فرق نمیکنه هر کی باشه من بهش احترام می گذارم. حالا که به خورت رسیده صدات در اومده. نوش جونت حقتـه
سه‌شنبه 20 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
بخور که حقت همینه خواننده دربار علی گدا
سه‌شنبه 20 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
تا این باشه درسی برای چاپلوسهای دیگر. درسته که ایرانی ها الان زورشون به علی چکه ای و طرفداران تازی قاتلش نمیرسه ودیگه زورشون به توی تنبک زنه چاپل.س میرسه که. من اول این قضیه ازت طرفداری کردم ولی حالا که هیننه من غریبم در میاری وعلیه ایرانی ها حرف میزنی طرفداریم را پس میگیرم.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
بیچاره با دست خودت گور خودت و خانواده ات را کندی ،هنوز هم میگوید برسم ادب رئیس جمهور محبوب ،اگر مموتی رئیس جمهورت است آن هم از نوع محبوبش پس نوش جان خودت و خانواده ات هر بلائی که مردم سرتان بیاورند ، کسی که پا روی خون(سهراب و ندا) بخاطر ساندیس بگذارد سزاوار است .
سه‌شنبه 20 مهر 1389

pouriya - ایران - رودسر
مردک فرومایه زمانی که اینگونه برای موجود منفوری چون احمدی بی نژاد دستمال پهن کرده و پشت به مردمت میکنی بایستی اینطور نیز بهایش را بپردازی.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

Hoja Verde - ایران - تهران
وای به حال اونایی که دنبک مطربی به دست گرفتند و مجلس ظالم رو گرم کردند.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
با این کولی بازیها داری خودتو برای مموتی لوس میکنی . خیلی کوچیکتر از این حرفهائی که مردم ادم حسابت کنن پس حرف مفت نزن مو دخترم رو کشیدن . یکمی تمرین کن قراره سری بعد با مموتی لامبادا برقصی .
سه‌شنبه 20 مهر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
اینکه چیزی نیست باید سیبل های خودت رو با موچین دونه دونه بکنن !مردکه بدقیافه وطن فروش مترب پا حوضی
سه‌شنبه 20 مهر 1389

mohsen.b - ایران - تهران
من همه آلبوم هایش را داشتم اما از آن وقت که عنتری نژاد را بغل کرد همه آلبوم هایش را پاک کردم و امیدوارم که هیچ وقت آلبوم هایش فروش نکند. (آشغال کثیف حیف از آن اشعار حافظ که تو به زبان می آوری)
سه‌شنبه 20 مهر 1389

IRANI AZAD-1361 - ایران - اصفهان
من اگه عزیز ترین دوستم با این کثافت حرام زاده (احمدی نژاد) رو بوسی کنه از اون به بعد میذارمش کنار و به عنوان چیز دیگه روش حساب باز میکنم.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

engamd - ایران - شیراز
اگر به خاطر اینکه باباش محمودو بغل کرده موهاشو کشیدن کار بد و به دور از شان دانشجو رو انجام دادند.هر کس برا خودش عقیده ای داره.شاید دخترش از این رژیم و دولت تنفر داشته باشه.اگر هم نداشته باشه بازم کار اشتباهی بوده.مثل هست که میگه:شیر دهنشونو سوزونده فوت به ماست میکنن
سه‌شنبه 20 مهر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
لعنت به هر چی خائن و مزدور کاسه لیس نظام جمهوری اسهالی! دعا کن این رژیم سرنگون نشه که تو خانواده ات به بد روزی میافتید! مردک مزدور هم میخواد از توبره رژیم بخوره و هم مردم بهش چیزی نگن و بابت مزدوری مدال هم بگیره! پست فطرت خائن!
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
اگه اعتقاد به ازادی عقیده و بیان دارید چرا مثل عقده ایها به دختر بدبختش گیر دادید.اخه بین شما که بدختر بیگناهی حمله و توهین میکنید با انهائیکه در خیابان مردم را کتک میزدند فرقی هم است?هرگز.پس شرم به شما که فردی را بخاطر عقیده اش به او و خانواده اش ظلم میکنید.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

zari goli - ایران - کرمانشاه
صحبتهای این آقا که قبلا با لفظ «استاد» خطابش میکردم همیشه متناقض بوده و هست!! یکی دو سال پیش در یک برنامه ای که هر روز از یکی از شبکه های ایران (یا شبکه 1 و یا 2) که با مضمون خانواده پخش میشد مهمون بود. موضوع مورد بحث مهریه بود که ایشون فرمودند مهریه رو باید کم گرفت تا جوونا بتونن ازدواج کنن و چه و چه و چه... بعد از اینکه مجری از ایشون پرسید مهریه ی دخترخانومتون چند سکه هست؟ پاسخ دادند که 14 عدد به نیت چهارده معصوم. اما چند روز بعد دوماد ایشون در چندتا از نشریات هفتگی اعلام کردند که 14 عدد نبوده!!! (دقیقا به خاطر ندارم اما فکر میکنم یا تاریخ تولد دخترشون بود، و یا حول و حوش 700 تا سکه). نمیخوام ایشون رو به دروغگویی متهم کنم! شاید ایشون با توجه به شرکت در یه برنامه ی تلویزیونی که قصدش ترغیب جوونا به ازدواج و سخت نگرفتن در این مورد بود، شرکت میکردن «مجبور» شدن به ادای این جملات در باب عدد و رقم مهریه دخترخانومشون.. اما میخوام بپرسم که آیا پخش شدن تصویر از جایی که هیچ اعتباری نداره اینقدر مهمه که میشه به خاطرش دروغ گفت؟!!
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
علیرضا خان شما برای اعجوبه ای ادب رعایت کردی که به دستورش نه تنها موهای دختران زیادی را کشیدند که به شان بی حرمتی کردند و حتی به پسران هم رحم نکردند.کاش همه فرزندان ایران زمین را فرزندان خودت میدانستی.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

shayan2uk - انگلیس - هال
dkdk - دانمارک - اسلیس . تو خودشو ناراحت نکن , ندا رو زدند کشتند جیکت در نیومد و خفه خون گرفتی , حالا چی شده که انقدر خودتو هشتر میکنی آقای آنطرفی!!!
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
shayan2uk - انگلیس - هال .این جماعت به اخلاق نسبی اعتقاد دارند.درست مثل اربابشون.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

tnttnt59 - ایران - تهران
اینم مثل ا.ن جونش دروغ میگه. مگه میشه استاد دانشگاه باشی بعد موهاتو بکشن.کی همچین کاری میکنه.شاید بسیجیا این کارو کردن و الا دانشجوها چنین کاری نمیکنن
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

dara20 - ایران - تهران
خوب مثلا نبخشی چه غلطی میخواهی بکنی? این مزدور نفرت مردم از رژیم و سرانش را دید و طعم تلخ مزدوری را هم چشید اما باز هم بوزینه کثیف برایش عزیز است. مرتیکه بی افتخار بمان تا صبح روشنت از میان فاضلابهای حکومت متعفن اسلامی طلوع کند. میخوای به فرانسه فرار کنی!!!! گمان کردی انجا در امانی? اگر حکومتیهایت عزیزند چرا داری از ایران در میری پفیوز وطن فروش جیره خور?
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

پریشان - ایران - صدرآباد
شانس آوردی در رفتی و گرنه فلان جای خودت را هم میکشیدند.بدبخت بیچاره.روزهای خوشته.بدتر از اینها هم در انتظارته.ارزش داشت اون همه محبوبیت را بخاطر یک چی توز از دست بدی؟؟
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

hezar - ایران - تهران
تو حقته از این بدتر به سرت بیاد. چاپلوس درباری.حالم ازت به هم میخوره
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

nishfa - ایران - تهران
شاید دخترت بهت دروغ گفته استاد!!!؟؟؟ لافتخاری . شاید جای دیگه اش رو کشیدن ( مثلا" گوشه لباسش رو .فکر بد نکنین ! دوستان ) حالا خودش رو لوس میکنه میگه موهامو کشیدن .اه اه اه از این دختر لوس که بابا شو به گریه انداخته
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

مشتعل - سوئد - استکهلم
آقای افتخاری ترانۀ موسوی رو بعد از تجاوز به آتش کشیدن دلت رو بزار پیش پدر مادرش زیاد به دل نگیر محمود رو بغل کن فعلاً آش آسید علی روغنش زیاده مردم هم دوست ودشمن خودشون رو میشناسن بدل نگیر .
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

$persian$ - ایران - تهران
دمش گرم هرکی اینکار و کرده گیر من میوفتادی سیبیلات و می کندم
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

omidefarda - استرالیا - ملبورن
از قدیم گفته اند که چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی. اخه مگه تو کور بودی که ببینی این مرتیکه پفیوز با اون دار و دسته کودتاچی, پارسال بعد از انتخابات چه بلایی سر زن و بچه مردم اوردند!!? رفتی صورتتو مالیدی به ا.ن بعدش میگی چرا صورتم بو میده?! برو که هرچی سرت بیاد حقته.. حالا کجاشو دیدی, اشکش مونده. هر چی از غبل مردم خوردی باید پس بدی.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

z.e.molla - ایران -
این ابله یادش رفته که چه اهانتی به ملت ازادیخواه ایران کرده پس خود تو ملیجک محمودموشو کی باید ببخشه که تو از گناه دیگران در حق خودت گذشت کردی بی شعور.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
oghab - فنلاند - هلسینکی // تو چرا توی کامنت هات یه شخصیت ثابت نداری؟ توی همین صفحه نوشتی: {باید یا مسلمان بود یا ایرانی ,ایرانی مسلمان یعنی شرور, 100 کیلو چادر چخچول, ای بنازم به گوسفندان حسین بن علی} بسیار خوب! با فرمولى که ارائه کردى موافقم. این وسط تکلیف من که مشخصه و کامنتهام هم موجوده! اما تو ایرانی هستی یا مسلمان؟ بذار ببینیم! در بخش "نظر اسلام در مورد کتک زدن زنان از سوی شوهرانشان" کامنتت این بود: {صیغه در شرع اسلام لذت زن بیان شده از گفته های فاطمه (ع) } و در بخش "رشد و نمو اسلام گرایان افراطی در زیر پوست شهر لندن" کامنت هات از این قرارند: {مثل من ادرس بده هر شب جمعه مسجد هلسینکی مسجد شیعیان وجود داری مشخصات بده} و {چرا عاشورا تاسوا خیابانها جای سوزن انداختن نیست؟حرف خمینی این بود که این نهضت اباعبدالله است که این انقلاب را نگاه داشته} و {این ایمان مسلمانان هست که شماها رو از لگد مال شدن نجات میده ولی از خودتون خجالت بکشید همانطور که در حدیث امده امت گناهکار مهری در پیشانی خواهند داشت وقتی از جهنم بیرون می ایند}. خوب جناب منافق! شما بالاخره ایرانی هستی یا مسلمان؟
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
جیره خور وقتی موهای دخترهای مردم در زندان ها کشیده میشد صدات در نیومد چون جیره ات قطع میشد.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

porharfi - هلند - آرنم
از "رو" هم نمیره !باز هم در گفتگوی تلویزیونی گفته...رییس جمهور ِ عزی.....مان. مرتیکه پُرروو...!
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

ali.tooti - سوئد - لوند
مردک تو کسی رو در اغوش گرفتی که دستور تجاوز به پسران ودختران این سرزمین رو صادر کرد بدون شک دخترت هم یه ادم فرصت طلب مثل خودته که این بلا رو سرش اوردن
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
oghab - فنلاند - هلسینکی // نا مسلمان و نا ایرانی!! حالا دیدی که یک کوتوله سیاسی هستی؟ جناب تناقضگو! دیدی که در قد و قواره ای نیستی که بخوای با جنبش سبز مصاف بدی؟ حضرت شرور (به اعتراف خودت)!! مچت رو محکمتر نگه دار که به این سادگی باز نشه و موجب آبروریزى و سرافکندگى نباشه! در ضمن همیشه دو چیز رابه خاطر داشته باش: 1 - اگه میخوای مطلبی رو بگی اول توی دهنت مزه مزه اش کن و اگه میخوای چیزی رو بنویسی اول راجع بهش خوب فکر کن! 2 - اول حریف مقابلت رو خوب بشناس بعد پنجه در پنجه اش بنداز.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
تازه اولشه بزارید حکومت عوض بشه مردم بلاهایی سرتون می یاورن
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
controctor qatarمن هیچوقت ازدین حمایت نکردم.کامنت را دقیق بخوان تمام کامنت ها کنایه است .منظور از عاشورا تاسوعا شمار بیخردان بود.باز گفته خمینی همانطور.مسجد شیعیان بله ولی باز دلیل بر دفاع نیست .ولی تو بگو.چه نهضتی که اسپونسرش هاشمیه .مناظره های موسوی با احمدی نژاد را ببین اختلاف سواد فاحشه.من طرفدار احمدی نژاد هستم .بله قویا .چون در این مقطع تکنولوژی اتمی مهمترین مسئله است .چون منافع ملی در میان است .هر جا سخن از منافع ملی باشد .من به نوبه خود انجا هستم .گرفتی.قد دراز.تو هنوز جرات این را نداری بگی خلیج فارس.خوب پر واضح است .تو معنای منافع ملی رانمی دانی .تو وامثال تو حتیحاضرهستید غرب به ایران حمله نظامی کنه .خوب پر واضح .من وامثال من تو جهبه بسیجی هاعلیه شما ها می جنگیم .منافع ملی .اگر سربه سر تن به کشتن دهیم.دریغا که کشور به دشمن دهیم .حالا بگو یاحسییییین .الله اکبر حالیت شد ?.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
oghab - فنلاند - هلسینکی // 1 - کامنت هات کاملا واضح و مشخص بودن و محلی برای ماله کشی وجود نداره. کسی که هر شب جمعه در مسجد شیعیان هلسینکی حاضره یعنى یک مسلمانه و با فرمول پیشنهادی خودت, یک مسلمان رو نمیشه ایرانى حسابش کرد. 2 - باز هم مچت رو گرفتم! توى کامنت بالات میگی: {من و امثال من توى جهبه بسیجی ها علیه شماها می جنگیم}! اما در قسمت "چه رابطه ایی میتونه بین امام رضا و آدولف هیتلر باشه" خطاب به m.mohajer گفتی: {این جماعت هرکسى رو که باهاشون موافق نباشه را یا مزدور یا ساندیس خور یا بسیجی مینامند} 3 - تو یک مسلمان هستی و ایرانی نیستی پس از منافع ملی چه کشوری حمایت میکنی؟ 4 - کجا حرف از خلیج همیشه فارس اومد که من اسمش رو نیاوردم؟من کجا نوشتم که موافق حمله نظامى به ایران هستم؟ درى ورى نگو! مثل من آدرس دقیق بده. من همیشه معتقد بودم و هستم که مردم ایران با جنبش سبز ریشه شماها را خواهند کند. 5 - افاضات انتری نژاد چه در مناظره با سرداران سبز و چه بعد از آن که همیشه مایه کرکر خنده و انبساط خاطر و سرگرمی آخر هفته و سوژه جوک و SMS جهانیان بوده!!
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

karan sadr - فرانسه - کمپیان
افرین آقای افتخاری! خوشا به غیرت و مردانگی ات، اما مرد بزرگ! وقتی در خیابانهای تهران به خاطر مخالفت با همان رییس جمهور دختران سرزمین من زیر مشت و لگد عده ای از خودی ها بودند اشکهای شما کجا بود!؟. اقای عزیز کتک خوردن دخترت برای ما هم دردناک است و باور کن همان اندازه دردناک است. همان قدر دردناک است که نزدیک یک سال پیش کتک خوردن دختران ایرانی دوستان بی دفاعم دردناک بود!. اقای افتخاری شما هم دردت آمد از دیدن آخرین برق حیات در تنها نگاه آزاد ندا!!!؟. شما هم دردت اومد وقتی تو میدوون هفت تیر یه پسر 15ساله چوماق و کوبیدتو سرم؟
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
contractor Qatarجناب علامه سر خلوتیان .ایرانی یا مسلمان فرمول من نیست .از گفته های زنده یاد شجاع الدین شفا است.واین برداشت تو از این جمله است که یک مسلمان نمی تونه ایرانی باشه.منظور فرهنگ ایرانی یا سنت اسلامیه .هیچ انسان خرد گرا کسی رابه علت داشتن عقاید مذهبی سرزنش نمیکنه .ودر ضمن توتوی قطر تابه حال توی اداره یاد دفاترهواپیمائی کلمه خلیج عربی ندیدی .?ایا جرات اعتراض داری?پس تو همون خلیج عربی باش ودلسوی برای منافع ملی را بگذار برای کسانی که جرات حرف زدن دارند.همان اخوند شیع که تو مسجد هلسینکیه .منافع ملی برای نسل های اینده وایندگان.پس هرکس این امر مهم رابدانه یک ایرانیه واقعی است .حالا اخوند.باشه سلطنت طلب باش هرچی باشه(فارغ از هر زنده بادو مرده باد سربه رامملکت باید نهاد)گرفتی 3 متر قد بی خاصیت.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
کوتوله سیاسی! تو در دروغگویی دقیقا نسخه برابر اصل اون کفتار ورامین هستی! اولش به طور واضح می گی: {باید یا مسلمان بود یا ایرانی ,ایرانی مسلمان یعنی شرور} و جای دیگه میگی: {یا مسلمان یا ایرانی فرمول من نیست از گفته های زنده یاد شجاع الدین شفا است و این برداشت تو از این جمله است که یک مسلمان نمی تونه ایرانی باشه} خوب سفر کرده نجف! این اگه حرف تو نیست پس چرا نوشتیش؟ شجاع الدین شفا نویسنده تمام کتب شاه و از نویسندگان کتب ضد اسلامی است! اسلامیستى مثل تو باهاش چکار داره و چرا بهش میگه زنده یاد؟ چرا اینقدر تناقض و مزخرف بلغور میکنى؟ چرا ثبات شخصیتی نداری؟ چرا مثل اون کفتار ورامین صبح یه چیزی میگی و شب از گفتنش پشیمون میشی و ادعا میکنی من این رو نگفتم؟ تو در برزخی بین انتخاب ایران و سلام و منافع ملی و احمدی نژاد بدجوری گیر کردی و خودتم نمیدونی کدوم طرفی هستی و دچار سردرگمی شدی و مدام از این شاخ به اون شاخ میپری اول تکذیب میکنى بعد تایید میکنى و شاهد میارى ولى مجددا تعریف متناقض ارائه میدى و مثال بى ربط میزنى و نهایتا دنبال جایی برای آسوده گی روح خسته ات میگردی!
جمعه 23 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
oghab - فنلاند - هلسینکی// کوتوله سیاسی! تو در دروغگویی دقیقا نسخه برابر اصل اون کفتار ورامین هستی! اولش به طور واضح می گی: {باید یا مسلمان بود یا ایرانی ,ایرانی مسلمان یعنی شرور} و جای دیگه میگی: {یا مسلمان یا ایرانی فرمول من نیست از گفته های زنده یاد شجاع الدین شفا است و این برداشت تو از این جمله است که یک مسلمان نمی تونه ایرانی باشه} خوب سفر کرده نجف! این اگه حرف تو نیست پس چرا نوشتیش؟ شجاع الدین شفا نویسنده تمام کتب شاه و از نویسندگان کتب ضد اسلامی است! اسلامیستى مثل تو باهاش چکار داره و چرا بهش میگه زنده یاد؟ چرا اینقدر تناقض و مزخرف بلغور میکنى؟ چرا ثبات شخصیتی نداری؟ چرا مثل اون کفتار ورامین صبح یه چیزی میگی و شب از گفتنش پشیمون میشی و ادعا میکنی من این رو نگفتم؟ تو در برزخی بین انتخاب ایران و سلام و منافع ملی و احمدی نژاد بدجوری گیر کردی و خودتم نمیدونی کدوم طرفی هستی و دچار سردرگمی شدی و مدام از این شاخ به اون شاخ میپری اول تکذیب میکنى بعد تایید میکنى و شاهد میارى ولى مجددا تعریف متناقض ارائه میدى و مثال بى ربط میزنى و نهایتا دنبال جایی برای آسوده گی روح خسته ات میگردی!
جمعه 23 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
oghab - فنلاند - هلسینکی// ادامه // در روزهای پیش رو من این تناقضاتت رو در صفحات جدید میذارم تا بقیه در موردش قضاوت کنن! اما به هنگام اظهار نظر سخیفانه در مورد خلیج فارس حداقل به فکر آبروى خودت باش! این یک مسئله حقوقیه و من یک شخص حقیقی هستم چطور میتونم اعتراض کنم؟ اصلا به کی باید اعتراض کنم؟ به کارمندی که زیر تابلو نشسته؟ خوب طرف میگه به من چه مربوطه برو ببین کی این رو اینجا چسبونده؟ بیفتم توی خیابون ها از ابن سازمان به اون سازمان تا بفهمم کار کیه؟ یا برم درب خونه امیر کشورشون رو بزنم؟ گیریم که اون سازمان دولتی رو هم پیدا کردم خوب بار اول میزارن برم داخل و سرو صدا کنم و بعدش هم نگهبانی بیرونم میکنه و دفعه بعد هم داخل راهم نمیدن!! قربون اخلاق احمدی نژادیت! این رو بفهم که یک موضوع حقوقی باید از طریق یک تشکیلات حقوقی پی گیری بشه! یعنی شما برو یک تشکیلات مثلا با نام "جمعیت دفاع از نام خلیج فارس" با یک مرامنامه و اساسنامه مشخص در هلسینکى تشکیل بده من هم عضوش میشم و هم کمک مالی میکنم و بعدش میریم علیه دولت قطر و یا دفاتر هواپیمائی در دادگاههای بین المللی اقامه دعوا میکنیم!!
جمعه 23 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
contoratorQatarاصولا این حربه ملازاده هاست که دیگرانراحقیر وسخیف می پندارند .من طرف دار احمدی نژاد هستم بله وبارها از احمدی نژاد دفاع کردم ومیکنم .دلایلی برای خودم دارم .ودر جبهه مسلمانان هستم در مقابل کسانی که هنوز دنبال جنگ های صلیبی هستند.ولی در مورد نبرد ایرانیان با اعراب به دنبال نیاکان خویش هستم.وهرکجا اسمی از خلیج عرب ببینم .حداقل کار این است که زبان به صحت نوشته یا گفتار باز کنم .که این مطلبصحیح نیست چون هیچ کجای دنیااین رو به رسمیت نمیشنا سند.تو هرروز میتونی یک یا چند کامنت تکراری برای من بنویسی.شاید کی از عقده حقارت تودر بین تازی های جنوس کم کنه .حداقل کمکی هست که برات انجام میدم .خدا بهت صبر بده
جمعه 23 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.