پرتاب کتاب به سوی اوباما - عکس و ویدیو

پرتاب کتاب به سوی اوباما

به گزارش آخرین نیوز به نقل از شبکه ایران روز گذشته و در جریان همایش تبلیغاتی حزب دموکرات در فیلادلفیا که برای انتخابات کنگره برگزار شده بودیک معترض آمریکایی یک جلد کتب را به سمت باراک اوباما رییس جمهور آمریکا پرتاب کرد که از خوش‌اقبالی او از نزدیکی سرش عبور کرده به زمین افتاد.

بنا بر گزارش دیلی‌میل هنوز مشخص نشده است که کتاب پرتاب شده از سوی فرد معترض چه کتابی بوده و یا این کتاب با چه هدفی پرتاب شده است و به نظر نمی‌آید که حتی برخورد آن خطری برای اوباما به وجود می‌آورد.

این تنها حادثه این همایش پرحاشیه نبود و در ادامه ماجرا پلیس آمریکا یک مرد عریان را که عباراتی بر روی بدن خود نوشته بود از داخل جمعیت بیرون برد و هنوز هدف این مرد از عریان بودن و اینکه آیا این مرد عریان مسئول پرتاب آن کتاب بوده و یا در آن دخالتی داشته، مشخص نشده است.

دیلی‌میل در ادامه افزوده است که پرتاب این کتاب به سمت رییس‌جمهور آمریکا یادآور پرتاب کفش از سوی منتظر الزیدی روزنامه‌نگار عراقی است که کفش‌های خود را به سمت جرج بوش رییس‌جمهور سابق آمریکا پرتاب کرد.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=ADdfEDdjItc

kame_tanha - انگلستان - بیرمنگهام
خائنترین انسانها سیاستمداران هستند...
سه‌شنبه 20 مهر 1389

dentist_amir - انکلستان - لندن
انم گندش درومد
سه‌شنبه 20 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
اوباما همون منجی موعود هستش که بشر منتظر ظهورش بوده ! یه blink اسیدی . : ).
سه‌شنبه 20 مهر 1389

زنده باد آزادی - ایران - اهواز
وقتی خوشی و آزادی زیاد بزنه زیر دل اینجوری میشه اگر دو روز بیان اینجا برگردن دیگه از این وحشی گریا در نمیارن
سه‌شنبه 20 مهر 1389

الهام ایرانی - ایران - تهران
این که کتاب بهش میزنن انقد میخنده جک براش بگن که میمیره!!
سه‌شنبه 20 مهر 1389

mashkok - ایران - تهران
این سیامک هم هیچ ... نیست فقط بلده برقصه
سه‌شنبه 20 مهر 1389

pouriya - ایران - رودسر
اگر در ایران اسلامی اشغالی بود بدون محاکمه بجرم محاربه اعدام میشد ...
سه‌شنبه 20 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
مرد زرنگی بود زیرا یک میلیادر قول داده بود به کسی که جرات کنه, و خودشو لخت نشان بده و اسم شرکتش را هم روی بدنش بنویسه, 1.000.000 دلار جایزه از من دریافت میکنه !
سه‌شنبه 20 مهر 1389

homa-ir - المان - هامبورک
حیف کتاب - هرورقه های کتاب ارزش دارد- تایپ - گرافیک - چاپ و.....
سه‌شنبه 20 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
https://www.youtube.com/watch?v=Xw7uarSzAV8. همه بعد از گل زدن پیراهن در میارن این بازیکن شورتش را/بازی سوئیس با مونتنیگرو
سه‌شنبه 20 مهر 1389

amir_persian - هلند - اوترخت
عجب کتابه گرونی بشه این عراب گوساله خوب میخرنش....
سه‌شنبه 20 مهر 1389

amir_persian - هلند - اوترخت
همه سیاستمداران ماتریسکن خوب جا خالی میدن بهشون نمیخوره...لووووول
سه‌شنبه 20 مهر 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
بشر هزاران سال است که دور خودش میچرخد. ما مرتبن باید برای کسی هورا بکشیم!!! 2هزار سال پیش برای نرون و کالیگولا هورا کشیدیم, دیروز برای هیتلر, خمینی و استالین. امروز هم برای اوباما و فردا برای یکی دیگر! این هنر ماست!! عاجز و درمانده از عوض کردن خودمانیم و منتظریم یکی از راه برسد و فرمول اعجاز بیاورد تا زندگیمان عوض شود!! اخر مگر ممکن است؟! اذهان و روان ادمها یکی است. چطور ممکن است این اذهان مشابه تحول ایجاد کنند؟! ظاهر و شعارها فرق دارد, اما روان و درون یکی است. نه؟ خوب این یکی لباسهایش, شعارهایش, و باورهایش با ان یکی فرق دارد. اسم حزبش هم فرق دارد, اما مگر این امر دلیل تحول است؟! چطور؟! اینها همه از درون و از جنبه روانی شبیه به هم هستند: همه بدنبال قدرت و تحکیم ان به نفع خودشان و حزبشان هستند. همه از اسم "مردم" سواستفاده میکنند. همه قبل از هر چیز به خودشان و منافعشان فکر میکنند. درست مثل من و شما. نه؟! خب, با چنین احوالی مگر میشود جامعه درست و سالمی بنا کرد و به حل مشکلات پرداخت؟!
سه‌شنبه 20 مهر 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
2) نمیدانم دقت کرده اید یا خیر: ما به جابجایی احزاب و ادمهای سیاسی میگوییم "تحولات!!!" یا "اصلاحات!!!" کدام تحول؟! کدام اصلاح؟! ما استاد فریب دادن خودمان هستیم. به دوستی فرانسوی که به سارکوزی رای داده و الان از او بیزار است گفتم: دوست من, وضع تو وضعیتی است که هزاران سال است بشر در ان به تله افتاده. حرفهایی که سارکوزی زد, با باورها و ذهن طمعکار شما مطابقت داشته, به بیانی شما پل رسیدن به امیال و طمع هایت را در حضور سارکوزی در قدرت دیده و به او رای داده ایی. امروز میبینی که نتوانسته ایی به امیالت برسی و رایت را از سارکوزی طلبکاری. مطلب هیشه خود ما و خودخواهیهایمان هستیم. به همین سادگی; و تا وقتی که الویت در خودخواهیهای ماست, مشکلاتمان روزبروز بیشتر و سختتر میشود. موضوع ساده و روشن نیست؟! فرانسویها نیز سالهاست از روی پل این حزب به روی پل ان حزب میپرند و به این میگویند تحول!! انسان جدن عاشق چرخیدن بدور خودش است. اینطور نیست؟! جانتان خوش.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

darya_24 - بحرین - بحرین
خبر مرگش کاشکی خورده بود تو کله پوکش سگ کثیف
سه‌شنبه 20 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
i.am.the.world - لوکزامبورک - اش : جهت اطلاع و خلاصه کلام شما: شعار سیاستمداران: چپی باش و چپی حرف بزن ( قبل از انتخابات ), ولی بعد از به قدرت رسیدن راستی عمل کن ! زیاد خودتون را ناراحت نکن, زیرا درخت ( دنیا و سیستم ان ) از ریشه خرابه ! شاد و پیروز باشید
سه‌شنبه 20 مهر 1389

porharfi - هلند - آرنم
قرار بود فقط زنان در مقابل ...اوباما...لخت شده و جایزه بزرگ را ببرند؟؟. و یا اینکه لخت ِ مردان هم پذیرفتنی ست؟؟!!...
سه‌شنبه 20 مهر 1389

experthoney - بحرین - منامه
zagros_finland - فنلاند - هلسینکی . داداش چرا راه دور میری، بلیط گرونه،. تو همین ایران خودمون پایه گذار شورت پایین کشیدن بعد از زدن گل بودن، تو تیم سایپا، جناب کلنگ زاده هم مربیش بود، اسم بازیکن یادم نمیاد. پس وقتی میگن هنر نزد ایرانیان است و بس قبول کن،
سه‌شنبه 20 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
کسی که کتاب رو پرت کرد یکساعت هم زندان نرفت.حالا مقایسه کنید با دستگیری یوسف رشیدی که بخاطر در دست داشتن یک تابلو علیه تقبی نژاد داره اعدام میشه. البته امریکا شیطان بزرگهست و دولت ایران طبق دستورات با عدالت قران اداره میشه.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

mehrnazdiba - نروژ - اسلو
i.am.the.world - . دوست اندیشمندم , افکار واندیشه هات از یک ذهن فرهیخته تراوش می شود .از خواندن کامنتهات لذت می برم همیشه در حال تلنگر زدن به ادمای خمود هستی.دیدگاه رو شنی داری تو بحثام به عنوان منبع از شون استفاده میکنم. ازت ممنونم
سه‌شنبه 20 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
اگه تو ایران کسی این کار رو با مموتی میکرد جد و آبادش رو بجرم اقدام علیه امنیت ملی اعدام میکردند.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

marjamak - نروژ - اسلو
. دوستان گل من به یارمندی بچه های یونان برخیزیند ان ها چشم به راه دست های گرمتان هستند از یارمندی تان سپاس گذارم
سه‌شنبه 20 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
ایکاش ماهم اوباما داشتیم.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
darya_24 - بحرین - بحرین. کاش خورده بود توی مغز تو نوکر رژیم و نژاد پرست مخبط روانی! اینقدر شعور نداری که بفهمی چطور باید حرف بزنی! از کامنتهایی که قبلا هم گذاشتی معلومه چه کاره ای.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

marjamak - نروژ - اسلو
ناهجویان ایرانی در یونان؛ وعده های دروغین بس است . گزارش دریافتی: ما پناهندگان سیاسی ایرانی در یونان از اول سپتامبر در مقابل دانشگاه یونان (پروپیلا) دست به تحصن اعتراضی مسالمت آمیز زده ایم و در تلاشیم تا پیام خود را به شهروندان و دولتمداران یونان برسانیم، که پناهجویان سیاسی ایرانی تحت شرایط بسیار وخیم جاری در ایران مانند شکنجه، سنگسار و حکم اعدام توسط رژیم اسلامی حاکم بر ایران ناچار به ترک ایران شده اند. چهل روز گذشت.. دروغها و وعده های دروغین دیگر بس است. ما خواهان پاسخ فوری به تقاضای پناهندگی سیاسی هستیم. بدین وسیله اعلام میداریم در صورت بر آورده نشدن خواسته هایمان تا پنج شنبه 14/10/2010 مصمم به استفاده از روشهای اعتراضی شدیدتر هستیم. درخواست ما از هم وطنانمان این است که در مقابل سفارت خانه های یونان در روز پنچ شنبه جمع شوند و حمایت خود را از پناهجویان ایرانی در آتن نشان دهند.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

marjamak - نروژ - اسلو
پناهجویان ایرانی در یونان؛ وعده های دروغین بس است . گزارش دریافتی: ما پناهندگان سیاسی ایرانی در یونان از اول سپتامبر در مقابل دانشگاه یونان (پروپیلا) دست به تحصن اعتراضی مسالمت آمیز زده ایم و در تلاشیم تا پیام خود را به شهروندان و دولتمداران یونان برسانیم، که پناهجویان سیاسی ایرانی تحت شرایط بسیار وخیم جاری در ایران مانند شکنجه، سنگسار و حکم اعدام توسط رژیم اسلامی حاکم بر ایران ناچار به ترک ایران شده اند. اسلو
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

marjamak - نروژ - اسلو
چهل روز گذشت.. دروغها و وعده های دروغین دیگر بس است. ما خواهان پاسخ فوری به تقاضای پناهندگی سیاسی هستیم. بدین وسیله اعلام میداریم در صورت بر آورده نشدن خواسته هایمان تا پنج شنبه 14/10/2010 مصمم به استفاده از روشهای اعتراضی شدیدتر هستیم. درخواست ما از هم وطنانمان این است که در مقابل سفارت خانه های یونان در روز پنچ شنبه جمع شوند و حمایت خود را از پناهجویان ایرانی در آتن نشان دهند.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
این یارو مرتیکه منتظرالزیدی عرب پاپتی نفهم بود که با لنگه دمپایه ش چنین کاری را برای بوش کرده بود که الان دیگه برای همه مد شده در ضمن خبررسانی رجانیوز ببخشید جنایت نیوز نوشته یک دانشجو مرتکب چنین شهامتی شده (اولا دانشجونبود یکی از اون سیاه پوستهای ارازل و اوباش بوده) (دوما اگر . یک دانشجوی ایرانی چنین افتخاری را برای خودش. میآورد) اونهم در برابر الاغ علی یکدست این همه تمجید میکردی,,, ای دروغ رسان رجایی گوربه گورشده
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

darya_24 - بحرین - بحرین
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس . غلط زیادی نکن فراری بدبخت
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این فرد کتاب را بسوی محل ایستادن اوباما پرتاب کرد به بسوی خود او! میخواست یک جوری این کتاب را بدست او برساند.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
khosh bavar عزیزم از کرمان: درخت دنیا و سیستم ان من و شما هستیم. بهمین سادگی. خرابی از اذهان ما تراوش میکند. بدون من و شما نه سیستمی وجود دارد و نه دنیایی چنین اشفته. من و شما انسان و وارث انسانیت هستیم. ما نوع بشریم. نه یک اسم و چند کیسه خاطرات یا اطلاعات. ما دنیا هستیم. مطلب یک واقعیت محرز است و مخالفت یا موافقت هیچ واقعیتی را سرد یا گرم نمیکند. نه؟ جانتان شاد و قرین سلامت باد.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
mehrnazdiba دوست ارزشمندم از نروژ, بر بنده منت گذاشته اید. بنده نه معنای فرهیختگی را میدانم و نه دیدگاهی دارم که انرا روشن یا تاریک بنامیم. نگاه کردن بیواسطه و مستقیم و مردن از همه اندوخته های ذهنی و اعتقادی کیفیت خارق العاده ایی به مغز و بینش میدهد. هر انسانی میتواند انرا داشته باشد و مستقیم دیدن را یاد بگیرد. اما نه استادی وجود دارد و نه متدی یا راه و روشی. چرا که به محض انکه به شما بگویند چطور ببینید, شما دیگر نمیبینید. به محض انکه به شما بگویند از کدام طرف باید بروید, شما گم میشود و سرگردان میمانید. ساده است. نه؟ شما به محض انکه حرفهای کسی را منبع قرار دهید, دست دومی شده و کیفیت مغز و بینشتان را تقلیل میدهید. زندگی ایستا نیست. زندگی متحول و رونده است. دمادم در تغیر و در جریان است. عقیده, مذهب,ایدئولوژی یا حزب, ما را به ایستایی و انجماد میکشاند. این انجماد ما را دگم و خطرناک میکند. ما را از ذات و طبیعت زندگی که همانا تحول و تغییر است جدا کرده و زندگیمان را تکراری و خسته کننده میکند.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
darya_24 - بحرین - بحرین. بسیچی لمپن! اولا من سالی دوبار ایران میرم و فراری خودت هستی و خاندان کاسه لیس عربت! دوما" تو خودت خارج از کشوری! لابد بحرین وطن شما مزدوران عرب زاده ضد ایرانی است و خارج محسوب نمیشه! یا اینکه توی فم نشستی و عشق بحرینی؟! سوما" شما مزدوران جیره بگیر سفارت رژیم هم به زودی چیزهای سنگینی توی مختون خواهد خورد. منتظر باشید تا فرزندان آریایی گور شما اعراب بدوی حاشیه نشین را در مردابهای خلیج فارس بکنند و شما مخبطان و این دین و آیین ننگینتان را که نکبت و جنگ و نیستی برای دنیا و ایران به ارمغان آورده را برای ابد دفن کنند!
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
2) ما در کلافی ذله کننده به اسم زندگی خود را اسیر کرده و با باورهایمان همه خلاقیت مغزمان را میخکوب کرده ایم. ما تکرارها را تکرار میکنیم. و با عقاید فیکس قلبهایمان را پر از کدورت و نفرت کرده ایم. نه دوست عزیز, ما جدی نیستیم, اگر جدی بودیم نه با اعتقاد زندگی میکردیم و نه با شعار. اگر جدی بودیم خوب میفهمیدیم که اولین و اخرین قدم از خود ما اغاز میشود و تنها ترین انقلاب یا واقعیترین انقلاب, انقلاب درونی و تحول کامل مغز و ذهن خودمان است. انقلابها و همه راههای دیگر هزاران سال است که ما را به جای که هستیم رسانده است. ما برای حل مشکلاتمان جدی نیستیم. ما حجاب خودمان شده ایم و مغزمان برای پیروی کردن لهله میزند. چرا که تقلید و پیروی اسانترین راه است و ما را به زحمت نمی اندازد. در تقلید و پیروی امنیت و لذتهای ما بیمه شده است. و خطر درست همینجاست: ما میگوییم "چه کنیم"؟ و همیشه شارلاتانی سودجو هست که بگوید: "دنبال من بیایید تا راه را نشان دهم"! و ما باخته ایم. نجات دهنده شیاد است. شما را با مهر میبوسم و به دوستان تعظیم میکنم. جانتان افروخته باد.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.