علی‌رضا افتخاری: آیا مرا بخشیده‌اید؟


علی‌رضا افتخاری: آیا مرا بخشیده‌اید؟

شب پنجشنبه گذشته علیرضا افتخارى پس از اجرای یک قطعه در تالار اندیشه حوزه هنرهای تهران، از ادامه برنامه منصرف شد و گفت “وقتی غمگینم و توانایی شاد کردن مردم را ندارم بهتر است نخوانم” اما با اصرار سید جواد هاشمی (بازیگر سینما) که اجرای برنامه را بر عهده داشت به جایگاه بازگشت. وی پس از بازگشت سه بار از مخاطبانش پرسید: «مرا بخشیده‌اید؟»
به گزارش جرس، حاضران با تشویق و دست زدن های پیاپی پاسخش را دادند. وی وقتی با پاسخ‌ها و تشویق‌های مردم مواجه شد به اجرای قطعه دوم برنامه‌اش پرداخت.

در روزی که به مناسبت گرامیداشت ارزش و منزلت خبرنگاران در تهران جشنی بر پا شده بود، علیرضا افتخاری یکی از مدعوینی بود که به روی صحنه رفت و در همان لحظه محمود احمدی‌نژاد خود را به وی رسانده و شروع به دیده‌بوسی با او کرد.

این دیده بوسی، واکنش های معترضانه مردمی را به همراه داشت تا جایی که این هنرمند موسیقی سنتی و ملی، ضمن انتقاد از اعتراضاتی که به وی وارد شده، از رئیس دولت و گروه فرهنگی وی نیز گلایه کرد و گفت “پس از این پیش آمدها و تبعات بسیاری که برای من و خانواده‌ام به وجود آمد، حتی برای یک بار یکی از اطرافیان متعددی که احمدی نژاد دارد، احوالی از ما نپرسید تا حداقل بدانم کارم درست بوده یا نه اما اکنون می‌گویم نه.”

وی همچنین تاکید کرد: «در پی اتفاقاتی که اخیرا ناخواسته گرفتارش شدم و هجمه بسیاری که بعد از آن، برای خود و خانواده‌ام پیش آمد، رفتن را به ماندن ترجیح می‌دهم، و قصد دارم از ایران بروم و در فرانسه زندگی کنم و قبل از رفتن نیز، طی نامه ای جهت خداحافظی، از رئیس دولت می خواهم که به جای من خودش جوابگوی مردم باشد.»

همجنسگرا - ایران - رشت
درود بر شیر مرد خوش صدای ایران،مرگ بر احمدی نژاد هموفوبیا
دوشنبه 19 مهر 1389

a_bamdad - ایران - تهران
مردک گدایی ابرو می کنی.اب رفته به جوب بر نمیگرده مگر اینکه رسما بگی با مردمی یا اونا
دوشنبه 19 مهر 1389

saaami - سوئد - استکهلم
افرین که زود بیدار شدی و به مردم پیوستی اقای افتخاری. به امید بیداری همه اونهائی که در خوابند تا خیلی دیر نشده. زنده باد ایران و ایرانی.
دوشنبه 19 مهر 1389

farhad352 - ایران - تهران
بخشیدن امثال تو مثل بخشیدن احمدی نژاد و علی چلاق و دد منسنایی و یا یک شکنجه گر اوین است ولی با چند درجه سخت تر چون از تو انتظار بیشتر میرود! مرد ناحسابی، باید بدانی که پاچه خواری همیشه عاقبت شومی در بر دارد...
دوشنبه 19 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
خودت چی فکرمیکنی ?
دوشنبه 19 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
اقای افتخاری این همان مردم خاک ناسپاس هستند که به مراتب ناسپاس تر شدند.برای این مردم موسیقی زیادیست .همان تعزیه برای ایشان کافیست.
دوشنبه 19 مهر 1389

porharfi - هلند - آرنم
افتخاری تو درست بشو نیستی !! مَردُم ببخشَنیت باز از عقده ایی که داری. نیش و طعنه ات را بر شجریان میزنی...و یا زیر آبی های ملایی دیگه..!!!
دوشنبه 19 مهر 1389

سیروس کمال - امارات - دبى
اگر استاد شجریان تو را بخشید ، ما هم .....شاید ببخشیم .. هنوز لباسات بوى تن احمدى ن.. میده ..
دوشنبه 19 مهر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
ما که بالاخره سر درنیاوردیم. هر روز یک خبری میاد. البته به نظر من هر کسی که از کاری که کرده پشیمان بشه و عذر خواهی کنه باید بخشیدش ولی فکر کنم این خودشم گیج شده این وسط .
دوشنبه 19 مهر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
یعنی جناب افتخاری بعد از این روبوسی منتظر نتیجه پربرکتش از جانب مموتی بوده که ببینه چیزی نصیبش میشود یا نه ،چون خودش میگه منتظر بودم ببینم کارم درست بوده یا نه ، ولی وقتی دیده بدون پاداش آبرویش پیش مردم رفته تازه متوجه شده مرتکب اشتباه شده که حمایت مردم را از دست داده ، ای آدم حزب باد ،توی دستگاه اینقدر از اینجور نوکرها وجود دارد که مموتی بعد ازماچ آبدارتوحتی اسمت را هم بخاطر نمی آورد.
دوشنبه 19 مهر 1389

sanazsarmad - المان - برلین
گفتار کافی نیست باید در عمل نشان بدهی مثل شجریان و بقیه هنرمندان دل ایستادگی در برابر ظلم را داری. نگران نباش مردم ایران هم بسیار مهربان هستد .
دوشنبه 19 مهر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
oghab - فنلاند - هلسینکی ببین این ارباب شپشوت چقدر منفور هست که با یک روبوسی با افتخاری باعث شد ملت از افتخاری رویگردان بشن. oghab میدونید رفتنی هستید ولی تو توبه ساندیسیت هم قابل قبول نیست خائن ایران فروش عرب زاده خارجی
دوشنبه 19 مهر 1389

ezatdf - ایران - تهران
باورم نمی شه این بوزینه اگر باز بوزینه بیند خوشش آید و باز از خود بیخود می شه و دوباره می پره تو بغلش
دوشنبه 19 مهر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
چونکه فلانی نژاد حالی از تو نپرسید فهمیدی که اشتباه کرده ای؟! و اگر بلانسبت استخوانی با تکه گوشتی جلویت انداخته میشد فکر میکردی کار درستی کرده ای؟ با این حال بقول معروف اگر خدا میبخشد چرا بنده نبخشد. اگر پشیمانی و عذر میخواهی من به سهم خودم می بخشم.آهنگ هایی را که پاک کرده بودم دوباره دانلود میکنم!
دوشنبه 19 مهر 1389

kiarash2020 - ایران - تهران
بعیده که این خبر واقعیت داشته باشه افتخاری جرات بیان چنین حرف هایی رو نداره
دوشنبه 19 مهر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
اول برو اون سبیل ق... بزن بعدش بیا شاید ملت بخشیدنت...جناب افتخاری:دل که رنجید ازکسی خرسند کردن مشکل است..شیشه بشکسته را پیوند کردن مشکلست
دوشنبه 19 مهر 1389

moorsisi - ایران - تهران
نه چطور مگه؟
دوشنبه 19 مهر 1389

sheler-s2 - امارات - دبی
برو دیگه 2 ماه خبرت می خوای بری مردک ابله.
دوشنبه 19 مهر 1389

hassan5 - ایران - تهران
موضع گیری های افتخاری و مسئولین استخر شیرودی نشان میده که عقاید مردم در رسانه های مجازی وماهواره ای تائثیر زیادی در جامعه دارد.باید ادامه داد.
دوشنبه 19 مهر 1389

louisette - فرانسه - مارسی
برو خاله جون.توبه گرگ مرگه.حزب باد.
دوشنبه 19 مهر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
وقتی از عشقت لب میگرفتی فکر این موقع را هم میکردی مگه نه کاترینا گلاسگو.
دوشنبه 19 مهر 1389

banoyemehr - کانادا - تورنتو
چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی
دوشنبه 19 مهر 1389

KSD91022 - ایران - تهران
همین یک ساعت پیش اخبار: 2030متضاد خبر شمارواعلام کرد.افتخاری ازاینکه مخالفان دولت فعلی,دخترش رو در دانشگاه اذیت میکنن شاکی بود.واعلام کردکه روبوسیش با اقای ا.ن فقط جنبه احترام داشته.واین نحوه برخورد مخالفان رو محکوم کرد.kiarash2020حرفت درست دراومد.
دوشنبه 19 مهر 1389

bahman11 - کانادا - تورنتو
من با نظر یکی از دوستان "sanazsarmad - المان - برلین " کاملا موافقم - این مظلوم نماییها کافی نیست بلکه باید در عمل نشان بدهی و در مقابل استبداد شجاعانه ایستادگی کنی در این صورت مردم بدون اینکه از آنها به زور درخواست کنی تو را خواهند بخشید. زنده باد وطنم ایران و ایرانیان دلیر
دوشنبه 19 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
Ahora mazdaدر زمان سلطه اعراب به ایران وقتی به یک بانوی ایرانی تجاوز می کردند وچه از این عمل ان کثافت ها بدنیا می امد .لقب سید به پسر میداند وسیده به دختر .تو اسم Ahoramazdaرا کثیف نکن .همون اسم واقعی خودت را بنویس .سیده امال بنی خوب دیگه هم زیادتر از مخزنت مایه نزن .
دوشنبه 19 مهر 1389

dara20 - ایران - تهران
برو بمیر مزدور. تو به احترام خونهائی که به ناحق این بوزینه کوتوله به دستور ارباب افلیج و صاحبان مزدور سپاهیش به زمین ریختند می بایستی از روبوسی و قربان و صدقه رفتن با این حرامزاده امتناع می ورزیدی. خاک بر سرت که دانسته و اگاهانه خطا کردی و به بیراه رفتی. مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ز بامی که برخاست مشکل نشیند. تو خودت خودت را باطل کردی. بسیاری حاضرند به زوزه باد گوش فرا دهند ولی به صدای تو دیگر گوش نکنند. خاک بر سر ابله و نادانت باد.
دوشنبه 19 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
aria-aria-nl - هلند - روتردام-اره درست میگی اونوقت توحال خودش نبوده اریا روتردامم..
دوشنبه 19 مهر 1389

gelareh - ایران - تهران
من که باورم نمیشه اگه حقیقت هم داشته باشه به خاطر اینه که افتخاری اونقدرا که انتظار داشته از اون بوزینه بهش نرسیده حالا مثلا میخوادبگه ّنادمه!
دوشنبه 19 مهر 1389

fatemeh shin - انگلیس - لندن
آخرچطورتوانستی ازاین آدم متعفن لب بگیری وحال تهوع بتودست ندهد.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
oghab - فنلاند - برو ساندیسی سفارتی. سید و سیده اربابهات هستن که به خاطرشون واون مقدار جیره ای که بهت میدن از اعدام و کشتار و تجاوز جنسی به هم وطنانت پشتیانی می کنی و همدستی میکنی. خوبه که خودت میدونی که این اعراب اسلامی تازی به نوامیس وزنان ایرانزمین تجاوز جنسی کرن وهنوز هم ازشون وز این دولت عرب زاده ایران فروش اسهالی طرفداری میی کنی. برو وطن فروش نیمه عرب نیمه مغول اسم اهورا مزدا را روی زبان ساندیسی سفارتیت نیار. تو همون لیاقتت به عی گدا و فضله نژاد اجنبی هست. خودت خوب میدونی که نوبت تو و امثال مزدورت میرسه
سه‌شنبه 20 مهر 1389

chatoli - ایران - تهران
آره میبخشیدنت مردم اما نه الان .جای اون عذر خواهی کردن درست بعد از اون افتضاحی بود که به بار آوردی نه اینکه بجای معذرت بعد هم لیچار بار استاد شجریان کردی واسه خوش رقصی هات!!
سه‌شنبه 20 مهر 1389

darkoub - ایران - شیراز
چرا عاقل کند کاری که باز اید به کنعان غم مخور !
سه‌شنبه 20 مهر 1389

nishfa - ایران - تهران
اخیییییییییی با این حرف زدنت و مظلوم بودنت و سبیلهای کلفتت :. ادم دلش کباب میخواد
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.