نگرانی وزارت کار درباره رشد میزان بیکاری در ایران - ویدیو


نگرانی وزارت کار درباره رشد میزان بیکاری در ایران

گزارش بانک مرکزی نشان می دهد که آمار فارغ التحصیلان بیکار در ایران پنج برابر دانشگاه نرفته هاست. آموزش عالی ایران می گوید مسئولیتی برای اشتغال دانشجویان ندارد، و دست اندرکاران صنعت ایران، دانشگاه رفته ها را فاقد مهارتهای لازم می دانند.حالا که هر سال فارغ التحصیلان بیشتری به جمع بیکاران اضافه می شوند، وزارت کار ایران درباره روند رو به رشد آن ابراز نگرانی کرده است

علیرضا فولادی گزارش می دهد

Black Chador - امریکا - ولدن
کاری نداره چندتا دانشگاه ازاد دیگه بزنید ومدرک دکترای دکترا بدید بیرون. به این وسیله روی دست مدرکدکترای هاروارد هم میزنید.
دوشنبه 19 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
من از طرف همه از اقای وزیر عذرخواهی میکنم که اعصابشان را با چنین موضوعات بی اهمیتی به هم ریختیم.ببخشید ...شما نگران هیچچچچی دیگه جز فلسطین نباش خب?
دوشنبه 19 مهر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
دوستان معترضند که چرا به دولتمردان کشورمان توهین می کنیم هر مشکلی که اتفاق می افتد به دولت ربط می دهید. اول درمورد اهانت به انان باید گفت با دیوانه و نادان دزد و جناتیکار مثل خودش برخورد کرد چون زبان ادم نمی فهمداگر با اینان با بیان ادیبانه سخن گوییم برداشتش اینست که شما به او احترام می گزارید و تاییدش در اجرای اموری که بعهده دارد می کنید درحالیکه از روی نادانی و حماقت در امری که بعهده دارد عمل می کند و باعث فقر و بدبختی جامعه شده و دزدیها و جنایاتش را شما درک نمی کنید و هرانچه انجام می دهد از دید شما صواب است. اینان لایق هیچ سخن درستی نیستند. دولتهای که عرق ملی ندارند لایق توهین هستند و از ان لذت میبرند.
دوشنبه 19 مهر 1389

nimaaa - امریکا - نیویورک
سی سال تاریخ جمهوری اسلامی نشان داده که وضعیت مردم بهتر از این نخواهد شد
دوشنبه 19 مهر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
سران دولت ایران در خیانت و بی شرافتی رکوردار سران دول دنیا هستند. اگر از نظر شعور کشور داری چه از حیث سیاسیت داخلی و چه خارجی عقبند ولی از جنبه فربیکاری و ریاکاری و جنایت و خیانت پیشند.
دوشنبه 19 مهر 1389

homa-ir - المان - ّهامبورک
اثار شکست بزرگ اقتصادی - اعزام کارگر به کشورهای همسایه و چاپ اسکناس بدونه پشتوانه توسط سپاه پاسداران - درست یکهفته بعداز اخرین تحریم امریکا علیه جمهوری اسلامی دولت احمدی نژاد ومرید سپاه فورا دست. به چاپ اسکناس زدند و بفکر اعزام جوانان بیکار ایرانی به کشورهای همسایه. افتادند . و فعلا اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها متوقف شد. و اینست روزنه امید دولت احمدی نژاد - دوستان جای شرم و بدبختی است که صادرات نفت عراق بخارج جای ایران را ازنظر رتبه گرفته است . عراق کشوری. که بعدازسرنگونی صدام حسین هنوز جا نیفتاده است . بسی جای تاسف
دوشنبه 19 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
به این میگن اصول مدیریت جهانی مموتی.. وزارت کار هم لطف کردند.. منت گذاشتند .. بزرگواری فرمودند ... ولی کی قدر این وزارتخانه ها رو میدونه؟!!! به این خوبی آمار میدن و ابراز همدردی هم میکنند. دیگه این ملت از جون حکومت ولی وقیح چی میخواد؟!!!
دوشنبه 19 مهر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
ودر همین رابطه وزیر کار ایران خون گریه کرد ودر همین حین اوس محمود به او گفت وزیر جان غم بیکاری نخور ...خوب اگه مشکل کار حل بشه جواب حامد جان کرزای وتجار مواد مخدر افغانستانو چی بدم
سه‌شنبه 20 مهر 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
من خیلی متاسفم که میبینم بیکاری زیاد شده که ناشی از سیاستهای اقتصادی دولت و محدود کردن شرکتهای خصوصی و کاهش سرمایه گذاری خارجی به علت افزایش تنش هست. بیکاری فارغ التحصیلان یک مشکل جهانی هست و مختص به ایران نیست. من ادمهای زیادی را میشناسم که علی رغم سالها اقامت و درس خواندن در اروپا و گرفتن مهندسی و دکترا نتوانستند در اروپا کار در رشته خود پیدا کنند و به ناچار به رانندگی تاکسی و مغازه داری روی اورده اند.بسیاری راضی هم هستند و از نظر من هم کاملا درست هست چون کار کردن بهتر از کار نکردن هست. و قرار نیست که هر کس به صرف داشتن مدرک دانشگاهی کار هم صد در صد بگیرد.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
قسمت دوم: کاملا با اموزش عالی ایران موافقم که دانشگاهها وظیفه ندارند برای فارغ التحصیلان کار پیدا کنند با اینکه باید تا حد امکان کمکشان کنند. اما دانشگاهها باید روی شکوفایی خلاقیتهای فردی دانشجوها کار کنند تا انها بتوانند خودشان کارافرین باشند. من به بخش خصوصی اعتقاد دارم و معتقدم دولت باید انرا تقویت کند و رانت را بردارد و رقابت را ازاد و منصفانه کند تا تولید بالا برود و بیکاری هم کم شود. به جای وام و کمک به فرزندان  تازه به دنیا امده به افراد و شرکتهای کارافرین وام دهد. من قبول دارم که دانشگاههای ما خیلی کم روی مهارتها و جنبه های عملی کار میکنند و خیلی تئوری و نظری هستند.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

afshin7174 - ایران - تهران
از مسوولان سایت میخوام که در مورد بی کاری در آمریکا و اعتصابات در اروپا بخصوص ایتالیا و اسپانیا خبرهایی را در این سایت درج نمایند. متشکرم
سه‌شنبه 20 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
ساندیس خورهای رژیم لطفا اینجا هم نظر بدید . رژیمتون همین دیروز450 میلیون دلار به لبنان داد . در حالیکه تو خیابونهای شهر های بزرگ دهها کارتن خواب داریم و داره جمعیت بیکار ها از چند میلیون میگذره.؟؟!!!
سه‌شنبه 20 مهر 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
البته بیکاران در ایران باید نگران بیکاری کارمندان وزارت کار باشند!! وزارت کار!! افتابه لگن هفت دست, شام و نهار زکی!! ما عاشق ارگانیزاسیون و اداره سازی هستیم. ایران خودرو در زمان پهلویها یک مدیر کل داشت: خیامی. امروز ازدحام مدیریت پیکان را خفه کرده است! مدیر کل کاپوت! مدیر عامل داشپورت! مسئول صندوق عقب! مدیر امور کلاچ و سیم ترمز! همه در ان مملکت مدیرند! رئیس جمهور هم به مدیریت جهانی فکر میکند و خوابهای طلایی میبیند!! این وسط مسلم است که کارگر جایی ندارد. وزارت کار!! عجب! چه اسم با مسمایی! شادباشید.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.