آیت‌الله جنتی: آیت‌الله خامنه‌ای سپهسالار لشکر صاحب‌الزمان (عج) هستند


آیت‌الله جنتی: آیت‌الله خامنه‌ای سپهسالار لشکر صاحب‌الزمان (عج) هستند

فارس: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر به نقل قولی از یکی از بزرگان در مورد آیت‌الله خامنه‌ای اشاره کرد و گفت: این عالم بزرگ در خصوص مقام معظم رهبری می‌فرماید «آیت‌الله خامنه‌ای سپهسالار لشکر مولایمان صاحب الزمان (عج) هستند».

آیت‌الله احمد جنتی شنبه شب در آیین تجلیل از آمران به معروف و ناهیان از منکر فعال اصفهان با اشاره به اینکه به وسیله امر به معروف و نهی از منکر می‌شود بسیاری از مشکلات در کشور را حل کرد، اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر می‌خواهد با بسیاری از وطن فروشی‌ها،‌ فتنه‌گران و فتنه برخورد کند.

دبیر شورای نگهبان با تاکید بر اینکه امروز مهم‌ترین امر به معروف ما ولایت فقیه است، تصریح کرد: مهم‌‌ترین منکر امروز ما تضعیف اسلام و ولایت فقیه است،‌ بزرگ‌ترین امر به معروف وحدت است و بزرگ‌ترین منکر اختلاف و تفرقه است.

وی با اشاره به اینکه فتنه‌گران با فتنه به دنبال ایجاد تفرقه در کشور بودند، اظهار داشت: در زمان فتنه بسیاری از بی‌بصیرتان و آنانی که عقلشان در چشمشان بود مانند جنگ احزاب عمل کردند و فضا مانند آن جنگ شد و آنها همه از مشارکت تا مجاهدین با یکدیگر برای این فتنه و اختلاف افکنی‌ها ائتلاف کردند.

آیت‌الله جنتی با تاکید بر اینکه سران فتنه در آن زمان هر کسی با آنها در برابر نظام می‌ایستاد را از خود می‌دانستند، تصریح کرد: آنها بسیاری از مسائل را نتوانستند بفهمند و نتیجه این نفهمیدنشان فتنه‌ای بود که برپا کردند.

وی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری با هدایت الهی و فرزانگی کشور را از فضای فتنه نجات دادند، اظهار داشت: من با تمام وجودم از رهبر فرزانه انقلاب برای مدیریت کشور و انقلاب در زمان فتنه تقدیر می‌کنم و این در حالیست که امروز بزرگ‌ترین امر به معروف ما ولایت فقیه است و بزرگ‌ترین منکر ما مخالفت با ولایت فقیه است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به نقل قولی از یکی از بزرگان در خصوص امام خامنه‌ای اشاره کرد و اظهار داشت: این عالم بزرگ در خصوص مقام معظم رهبری می‌فرماید «آیت الله خامنه‌ای سپهسالار لشکر مولایمان صاحب‌الزمان (عج) هستند».

وی افزود: مقام معظم رهبری با شجاعت توانستند در دل فتنه‌ای بروند که خیلی‌ها در داخل و خارج دل به آن برای خاتمه کار انقلاب و ولایت فقیه بسته بودند و ایشان با سخنرانی‌ها، بصیرت بخشی‌ها و موضع‌گیری‌های آگاهانه آرام آرام کاری کردند که از آن شرایط عبور کردیم.

آیت‌الله جنتی با تاکید بر اینکه امروز با مدیریت‌های مقام معظم رهبری شعله فتنه فروکش کرده است، تصریح کرد: البته باید این را مدنظر داشته باشیم که دشمن بیکار ننشسته و این در حالیست که نفس‌های الهی این مرد بزرگ و جانفشانی‌های بچه‌های بسیج و حزب‌اللهی‌ها همه دست به دست هم داد تا مبادا خدشه‌ای به انقلاب وارد شود.

وی اضافه کرد: یکی از معضلات امروز ما وقت‌کشی در قوه قضائیه و خدمترسانی به مردم است و این در حالیست که برخی‌ها در داخل کشور از خدا نمی‌ترسند اما از افکار عمومی به شدت هراسانند.

*ضعف‌های اخلاقی و‌ رفتاری از کنار زدن قرآن نشأت می‌گیرد

آیت‌الله احمد جنتی با اشاره به اینکه برخی فکر می‌کنند حالا که انقلاب شده باید زندگی مرفه و آرامی داشته باشند، اظهار داشت: امروز در سطح کشور دچار مشکلات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی هستیم که باید سعی شود این مشکلات برطرف شود.

وی اظهار داشت: باید مشکلات عمده و اساسی را پیدا کنیم و استعدادهایمان را برای رفع آن مشکلات صرف کنیم و نباید بگذاریم این مشکلات در جای خود بمانند چون ممکن است مضاعف شوند.

آیت‌الله جنتی با تاکید بر اینکه مشکل اصلی، مشکل رابطه انسان با خداست، تصریح کرد: ضعف‌های اخلاقی،‌ رفتاری، فکری و عملی به یک معنا از کنار زدن قرآن نشأت می‌گیرد که اگر این ضعف‌ها در رابطه با خدا و قرآن برطرف شود به طور حتم دیگر مشکلات نیز برطرف می‌شود.

دبیر شورای نگهبان وجود نیروهای صالح در تمام صحنه‌ها را لازم برشمرد و افزود: نیروی صالح نیروی معتقد به خداست و جامعه ما باید جامعه‌ای باشد که بتواند چنین نیروهایی تربیت کند و اگر این نیرو‌ها در جامعه ما پرورش یافتند دیگر نمی‌گذارند مشکلات بر ما فشار بیاورد.

وی با تاکید بر اینکه خداوند وعده‌ پیروزی در برابر دشمن را به حامیان خود داده است، تصریح کرد: شما همین تاریخ 30 ساله انقلاب را نگاه کنید،‌ پیش از انقلاب یک عده جوان مسلمان دست خالی و ضعیف از نظر امکانات به صحنه آمدند و توسط آنان انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و شما در آن زمان می‌بینید که چه قدرت‌هایی در برابر همین جوانان ایستاده بودند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به اینکه دنیا زدگی یکی از مشکلات امروز‌ به شمار می‌رود،‌ اظهار داشت: در زمان انتخابات یک عده می‌گویند ما باید کرسی‌های مجلس را اشغال کنیم و برای این هدف هزینه‌های زیادی را از راه‌های گوناگون و بعضی اوقات از راه‌های نامشروع تامین می‌کنند و بعضی از آنان نیز با همین هزینه‌ها قصد خدمت کردن به مردم و نظام را دارند اما این درست نیست چراکه خدمت کردن از هر راهی مورد رضای خدا نیست.

وی اظهار داشت: عده‌ای از حالا ‌فکرهایی برای ۲ تا ۳ سال آینده برای اشغال برخی کرسی‌ها کرده‌اند.

آیت‌الله جنتی با اشاره به اینکه امروز آن کسانی که در دوران قدرتشان آزادی‌های نامشروعی را به جامعه تحمیل کردند، نفرین می‌کنیم، تصریح کرد: از آن زمانی که یک شخص دارای مقام در کشور ما آن حرف‌ها را راجع به حجاب زد، مومنین گفتند خدا او را لعنت کند که چادر را از سر دختران ما برداشت و همان بحث‌ها ادامه پیدا کرد تا امروز کار به اینجا رسیده است.

آیین تجلیل از آمران به معروف و ناهیان از منکر فعال اصفهان در جوار مزار مقدس 7 هزار و ۳۰۰ شهید انقلاب اسلامی برگزار شد.

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
خود این یابو هم حتما سردسته سواره نظام خواهد بود!
دوشنبه 19 مهر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
بازم یک ابله چرت گوئی کرد و ابله تر از ان عده ایکه حرفهای این نابخرد را جدی بگیرند
دوشنبه 19 مهر 1389

omid var - کانادا - تورنتو
این هم چند کلمه از مادر عروس. تعلیمات و قوانین مدرس فیضیه فقط میتونه ادم را اینقدر پررو بکنه.
دوشنبه 19 مهر 1389

compatriot - کانادا - تورنتو
شما به بزرگواری خودتون ببخشید. پیر شده خرفت شده عقل شو از دست داده هذیان و یاوه میگه! داره واسه رهبرش دوم تکون میده منتظر استخونه ! شما جدی نگیرد!
دوشنبه 19 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
مردیکه معلومه که تو بایدپوشک علی چکه ای را جانمازت کنی. اموال این قاتل قران بدست:. Ali Janati: . 190 million USD; 55 million Euros . • 35m USD in the United Arab Emirates . • 155m USD in Turkey . • 55m Euros in Germany .
دوشنبه 19 مهر 1389

کلاغ سیاه - ایران - تهران
دختری که تعریفش را خاله اش بکنه به درد عمه اش میخوره . جنتی خرفت اون قرانی که تو میخونی و از ان دم میزنی قران تحریف شده هستش برو قران اصیل وسیره رسول خدا را مطالعه کن و دستمال یزدی را کنار بذار پیر مرد دم موتی .راستی نگفتی چه به سر اون مرغها که حاج خانم برای تخم هاش نگهداری میکرد اومده ؟
دوشنبه 19 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
بسیجی ال ساندیسی متجاوزگر سرباز امام زمان هست !? یک احمقی بنام حجازی به خمینی میگفت: ای امام, ای رهبر, من میدانم تو امام زمانی, پس ان نقابت را بردار, که این مردم چهره واقعی ات را ببیند ! که خمینی به ان اعتراض کرد که زیاد چرت نگو !
دوشنبه 19 مهر 1389

miniator - ایران - تهران
هههههههههههه.ااااااهههههههههههه بابا عجب خرررریه این دیگه.کارخونه دستمال سازی داره.هههههههههه شب و روز دستمال بکش ههههههههههه
دوشنبه 19 مهر 1389

rastad - ایران - تهران
ای کفتار . ای پیر سگ هاف هافو . از ملیجک ضحاک ایران خامنه ای . خفه شو اون دهنت رو ببند الان دندون مصنوعیت میزنه بیرون . مرده شور تو و اون خامنه ای ضحاک و سواره نظامتو ببره . مرتیکه خرفت
دوشنبه 19 مهر 1389

برگشته - بحرین - محرق
ایا علمای م‍ذاهب اسلامی و مراجع تقلیدی که اختلاف و یا چنین ولایت فقیه را قبول ندارند خارج از معروف هستند و انها را باید امر به معروف کرد ؟!! این خودش عین تک نظری و منکر است که منتها میشود به دیکتاتوری و خفقان دیگر اندیشان.
دوشنبه 19 مهر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
یک مشت پیر خرفت کودن .مرده شور ببره اون لشکر و سردارو سپاه و سپهسالار رو !
دوشنبه 19 مهر 1389

2oktor - ایران - قم
قطعا چنین است چون این اسلام با مهدی خونریز کارش به اتمام میرسه و بهترین آلت همین خا..نه ای است
دوشنبه 19 مهر 1389

Nader Jahanbani - کانادا - تورنتو
حال باید از این ابله جنایتکار پرسید از این 36 میلیارد دلار سرمایه غارت شده مردم ایران که توسط خامنه ای دزد و جنایتکار ملا خور شده, چقدر سهم امام می شود؟! و آقا امام زمان! از این سفره هم برای خود نصیبی میبرد.!
دوشنبه 19 مهر 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
این که هنوز زنده س. شاید این جمعه بمیرد، شاید.
دوشنبه 19 مهر 1389

bavar88 - هلند - امستردام
پاشم برم کلام گهربار این مرد را در اتاق کار خود نصب کنم تا همیشه جلوی چشم ما باشه
دوشنبه 19 مهر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
جنتی خطاب به دانشمندان: «انفجار بیگ بنگ برای شماها یه فرضیه است ولی برای من یه خاطره »/ قانون پایستاری جنتی: جنتی نه به دنیا میاد و نه از بین می‌ره فقط از نماز جمعه‌ای به نمازجمعه‌ی دیگه منتقل می‌شه/ می‌گن جنتی یه تورات امضا شده از حضرت موسی داره/ جنتی در آینده پس از نابودی کل جهان: «ای بابا، حالا کجا باید برم».
دوشنبه 19 مهر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
محققان توانستند با استفاده از یک سوپرکامپیوتر قوی سن جنتی را تا سیصد رقم محاسبه کنند. محاسبات فعلا به دلیل داغ شدن بیش از حد کامپیوتر متوقف شده است. این پروژه به سفارش مسئولین رکوردهای گینس شروع شده بود. مدیر پروژه که دچار افسردگی شدید شده، اعلام کرده است که محاسبات متوقف خواهد شد و در آینده با پیشرفت تکنولوژی ادامه می‌یابد. این سوپرکامپیوتر قبلا عدد پی را تا انتها محاسبه کرده بود.
دوشنبه 19 مهر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
خاطرات ناگفته جنتی: جنتی راز انقراض دایناسور ها را برای خبرگزاری فارس بازگو می کند/ من احمد جنتی هستم، آدم و حوا یه سیب خوردن اگه خدا بفهمه دهنمون سرویسه, آی لاو یو پی ام سی/ دو چیز مرگ ندارد 1- کفش ملی 2- آیت الله جنتی / شما یادتون نمیاد! منم یادم نمیاد ولی یه روزی جنتی خلق شده!/ عزرائیل دز تازه ترین اظهارات خود گفته که من مسئول گرفتن جان انسان ها هستم، نه دایناسورها!؟
دوشنبه 19 مهر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
و جنتی برهان خداوند است بر روی زمین تا ثابت شود نه عمر نوح دروغ بوده است و نه عمر امام زمان/ احمد جنتی هستم، روی عزرائیل را هم کم کردم، آی‌ لاو یو پی‌‌ام سی
دوشنبه 19 مهر 1389

nishfa - ایران - تهران
((روایت است که کلاغ بیش از 300 سال عمر همی کند... )). برای اثبات این موضوع جنتی یک بچه کلاغ را نزد خود نگه داشته تا ثابت کند آیا این کلاغ 300 سال عمر میکند یانه . از عمر این کلاغ 200 سال باقی مانده و از عمر جنتی 203 سال دیگر.
دوشنبه 19 مهر 1389

nishfa - ایران - تهران
((روایت است که کلاغ بیش از 300 سال عمر همی کند... )). برای اثبات این موضوع جنتی یک بچه کلاغ را نزد خود نگه داشته تا ثابت کند آیا این کلاغ 300 سال عمر میکند یانه . از عمر این کلاغ 200 سال باقی مانده و از عمر جنتی 203 سال دیگر.
دوشنبه 19 مهر 1389

همجنسگرا - ایران - رشت
آتش دوزخ برای جنتی و حامیانش از هم اکنون گداخته شده است!
دوشنبه 19 مهر 1389

nishfa - ایران - تهران
((روایت است که کلاغ بیش از 300 سال عمر همی کند... )). برای اثبات این موضوع جنتی یک بچه کلاغ از زمان کودکی خود نزد خودش نگه داشته تا ثابت کند آیا این کلاغ 300 سال عمر میکند یانه . از عمر این کلاغ 200 سال باقی مانده و از عمر جنتی 203 سال دیگر.
دوشنبه 19 مهر 1389

farhad352 - ایران - تهران
آفت الله چلاق علی مفنگی رئیس کاروان دزدان است که بیشتر از بیست و چند سالی است ،و با تمسک به سالار کاروان دزدان تازی بی وقفه در حال چپاول و غارت مردم این مملکت است. و تو مرتیکه بیشرف بیسواد بدبخت برای همه عمرت نوکری و در یوزگی یک ملای 5 تومانی شمع دزد را کرده ای و برای همین هم به لکنت زبان گرفتار شده ای!. اگر راست میگویی چند بار بگو ددمنشانه!
دوشنبه 19 مهر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
تو هم یقینا ....اسب صاحب الزمان هستی که بزودی زیر چکمه سپهسالار له میشود ، مردکه فسیل ،مرده متحرک ،چقدر عمر برایت باقی مانده که اینجوری دستمال بدست در خدمت علی شیره ای چلاق مشغولی. بوی جسد متعفنت از حالا داره مشام مردم را آزار میدهد.
دوشنبه 19 مهر 1389

nimaaa - امریکا - نیویورک
وای به حال امام زمان که سپهسالارش خامنه ای قاتل هست
دوشنبه 19 مهر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
علی شیرهٌ اصل میزنه و یه مقدار هم به این آقا داده !!!، بهر حال آخر صفا  
دوشنبه 19 مهر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
این دیگه چه چرت و پرتی است . امام زمان مسخره است . یک بچه که پدرش به عسگری معروف است (مثل انگور عسگری یعنی بدون دانه ) یعنی این بابا اصلا بچه دار نمیشده را میآورند در سن کودکی در چاه میاندازند . بعد هزار سال است که یک عده منتظر آمدنش هستند .و حالا فهمیدم سپهسالارش علی خامنه ای جنایتکار است . ای ننگ بر جهل و مرگ بر کسانیکه از جهل به نفع خودشون سو استفاده میکنند . بزودی این رژیم نابود میشود. به یاری ملت بزرگ ایران
دوشنبه 19 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
یعنی جانوری کودن تر از این جنتی هم وجود داره؟!!! بیخود نیست که ولی وقیح بر این دایناسورها ولایت داره!!! چون خامنه ای با اینکه خودش بیسواد و کودن هست ولی باز هم از این دایناسورهای تهی مغز کمی بیشتر میفهمه. البته به اندازه یک سر سوزن. حالا چطور ساندیس خورها به مزخرفات این یابو علفی سخنان گهربار میگن؟!!! یعنی وضع ساندیس خورها از این هم بدتره؟!!!
دوشنبه 19 مهر 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
عمریست منتظر امام زمانیم وفکر میکردیم میاید وفسادراازبین میبرد اون وقت اگر سپهسالارش یک دیکتاتور باشد وای بحال خود امامش.ایا این ادمخواران ضدبشر اسلامی وبخشنده هستند .اگر مسلمانان فکرمیکنن اینها ضد اسلام هستند نباید ساکت بنشینن وحساب این ادمخواران راکف دستشان بگذارند.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
لابد خر دجال هم این احمق جنتی است! ببینید از یک داستان دروغ و افسانه امام زمان چه مهملاتی در طی این هزار و اندی سال بافته شده و تمامی هم ندارد. یک چاه در قم برای کاسبی درست کرده اند (چاه جمخران) که همه خران بر سر آن جمع شوند و پولهایشان درون جیب آخوند بریزند و هزاران دروغ و دکان شیادی برای این موجود خیالی درست کرده اند. اینها همه برای مسلمین عقب مانده ذهنی مثل آزمایش هوش است که ببینند این جماعت پیشرفتی در آی کیو داشته اند یا همچنان بعد از 1400 سال از نظر هوش با حلزون و کرم خاکی برابری میکنند!
سه‌شنبه 20 مهر 1389

زنده باد آزادی - ایران - اهواز
اره درسته سپهسالاره اما لشکر ابلیس نه زمان
سه‌شنبه 20 مهر 1389

N1002 - کانادا - تورنتو
شمشیرزن یکدست!
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.