حسن نصر الله : قرار است ارتش لبنان توسط ایران و سلاح های ایرانی تجهیز و تسلیح شود - ویدیو


حسن نصر الله : قرار است ارتش لبنان توسط ایران و سلاح های ایرانی
تجهیز و تسلیح شود


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=o0HxSg1QNC0

togyan - انگلیس - لندن
اوضاع اقتصادی جهان خیلی اشفته است. بعید نیست این رجز خانی ها مقدمات جنگی باشد تا کارخانه های اسلحه سازی دوباره به نوعی دولت رفاه را در کشورهای غربی تداوم دهند.
دوشنبه 19 مهر 1389

Danilprimmer - بریتانیا - لندن
صدای کلنگ قبر تو و احمدی نژإد به گوش میرسه باید یک قبر دو طبقه مخصوص برای شما فرآهم کنیم که تمام فاضلاب ایران بریزه اونجا مثل قبر خمینی بو گندو.
دوشنبه 19 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
کسافت گردن کلفت پا پتی اسم پهلوی رو نیار با اون دهن کثیفت . درامد ایران اول خرج لبنان میشه بعد اگر چیزی اضافه اومد شاید خرج مردم بشه .
دوشنبه 19 مهر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
ملا نصر المال, بدگویی از شاه فقید ایران آنهم از سوی تو حکم این ضرب المثل قدیمی دارد " آب دریا به دهان .. کثیف نمی شه" (خودم سانسور کردم). « نه غــــزه نـه لبنـــان / جـــــانم فـــــدای ایــــــــــران »
دوشنبه 19 مهر 1389

arash monazzem - انگلستان - بیرمینگهام
بازم خوبه 1نفر ازایران خوب میگه ;) . ما باید خیلی باهوشتر رفتار کنیم.ببب
دوشنبه 19 مهر 1389

ARAMESH2 - استرالیا - سیدنی
ای مفتخورهای مزدور دولت ایران
دوشنبه 19 مهر 1389

jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس
خب سیاست همینه دیگه کاریش نمیشه کرد. وقتی آمریکا واسه بقای اسرائیل رو تجهیز میکنه ایران هم واسه بقای خودش لبنان رو تجهیز میکنه.
دوشنبه 19 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
جناب خرس الله قرار است مردم ایران و لبنان تو و اون پینوکیوی کوتوله را به جهنم مشایعت کنند.تروریستهای کثیفی که پول ایران و ایرانی را میخورند و گردنشان را هم تبر نمیزند با دیکتاتور ترسویی که برای خنک شدن دلش میخواهد سنگ به اسراییل پرتاب کند ,چه تیم از قبل بازنده و مضحکی تشکیل داده اند.
دوشنبه 19 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
بدبختی ما ایرانیان این است که همیشه دور باطل میزنیم.یکی از بنیان گذاران حزب الله لبنان.جناب مهدی کروبی است .حال این شخص شده نماد دمکراس برای ملت فلک به سرزه ایران .یاحسین میرحسین الله اکبر .خورشت قیمه رهبر .این است شعار ملت.سنگک .کباب ..... زکیییییی
دوشنبه 19 مهر 1389

freedomforiran - انگلستان - لندن
lمـرگ بـر شــمـا کثـافـتـهـا . درود بـروان پـادشــاه عـزیـزم شــاهنـشــاه آریــامــهــر و روحــشــان شــاد و یـادشــان گــرامــی بــاد. در دیده مــا شــاه بو د ســایــه یــزدان. تــا کــور شــود دیــده بـیـگـانـه پـرســتــان
دوشنبه 19 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
این بچه فیل مزدور اگر غیرت مردانگی داشت مثل یک. عرب بزدل ترسو تو سوراخ فاضلاب مخفی نمی شد اول برو. دهن نجست را ضد عفونی بکن بعد اسم پهلوی را بیاور. مرتیکه پشمالو نمی فهمد 2 کلام حرف مفید و خلاصه وار بیان کند این اراجیفی که این بیسواد به هم زد در حد الاغ علی است احمق افتخار میکند که. مموتی قراراست برمزار ترویستهای گوربه گور شده قاناع شروع به شستشوی مغزی کند تاکه بیشتر این عربهای احمق بیسواد رابه کشتن بدهد این عربهای تروریست از روی بیکاری و بیسوادی دست به حماقت خریت میزنند,,,, بیشتر از اینها این پاپتی ها تن به لاشخوری و عادت به متخوری کرده اند ,,گوربه گورشده های جنایتکار
دوشنبه 19 مهر 1389

m.mohajer - المان - ماینز
oghab - فنلاند - هلسینکی چرا فرافکنی می کنید تمام موسسین حزب الله یا ازحزب دعوه یا جنبش امل و همگی عرب بودند...موسوی هم انتخاب اکثریت خاموش مردم ایران برای عبور از ولایت وقیح بود...به شعور اکثریت ملت احترام بگذار ملت مجروحی که این همه کشته و زندان رفته دارد...اگر هم بسیجی هستی از زنان باکری وهمت رسم ازادگی بیاموز...
دوشنبه 19 مهر 1389

dentist_amir - انکلستان - لندن
بازم ای ولا
دوشنبه 19 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس . باز به اسرائیل بند کن اسرائیل برای مردم خودش بهترین است حالا هر کشوری کمک می کند ایران چه??????یک مشت قاتل دزد رئیس خانه های عفاف پول ملت را به خرس...الله می دهد 70 در صد زیر خط فقر این درد اسرائیل شما اسلامیها را کشت.بس کنید کمی هویت.!!!!!
دوشنبه 19 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
oghab - فنلاند - هلسینکی // درى ور تاریخ اون چیزی نیست که از مغز فسیل تو تراوش میکنه! اگه جنبش سبز رو قبول نداری مشکلی نیست ولى بگیر بتمرگ و حرف مفت نزن! جنبشی که رای 40 میلیونی مردم رو پشت سرش و کروبى دلاور رو پرچمدار خود می بینه به کوتوله هایی مثل تو احتیاجی نداره. اون دلاور منتخب مردم ایرانه تو هم اگه زیاد ناراحتی برو سرت رو بکوب به دیوار کعبه و یا خودت رو از ضریح یکی از امامات دار بزن. تو که سواد و مطالعه نداری غلط میکنی فوران چرت و پرت توی زرورق می پیچی. سال 1980 جنبش امل توسط احمد متوسلیان(نظامی) و مهدى چمران( عقیدتی) و جلال الدین فارسی(تدارکات پولی و نظامی از طریق بنیاد مستضعفان و جانبازان) تشکیل شد ولی مدتی بعد از اونجایی که جنبش امل دارای گرایش های ناسیونالیستی هم بود و این به مذاق ملاها خوش نمی اومد چون دنبال یک جنبش سراسر مذهبی بودند موسوی خوئینی ها از طرف خمینی ملعون مامور شد که فرزندی حرامزاده به نام حزب الله را با سزارین از شکم جنبش امل بیرون بکشه.
دوشنبه 19 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
oghab - فنلاند - هلسینکی // ادامه // بعد از این کار, امل که ضعیف شده بود به درخواست سلیمان فرنجیه(دروزی ها) جواب رد داد ولی پیشنهاد پیر جمییل(مارونی ها) را برای اتحاد پذیرفت که این پیوند هنوز هم برقرار است. به همین دلیله که جمهوری اسلامی روی گروه پیر جمییل هم تا حد زیادی نفوذ داره و شاهد این مدعا هم حمایت این گروه از حزب الله در تهدید نظامی بیروت بود (هنگام درگیری بر سر کنترل امنیتی فرودگاه بیروت, حزب الله تهدید کرده بود که دولت را سرنگون خواهد کرد). سردار سبزمان کروبی دلاور این وسط هیچ نقشی نداشته. ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان!!
دوشنبه 19 مهر 1389

dokhtare koorosh - امارات - دوبی
تو عرب حرومزاده تروریست اسم شاه ایرانو به زبون نیار
دوشنبه 19 مهر 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
bita tehrani - کانادا - ونکوور . خودت رو اذیت نکن عزیز. جنگ بر سر اورشلیم از قبل از اسلام هم بین ایران و روم بوده است!
دوشنبه 19 مهر 1389

matias1987 - فنلاند - ترنیو
دهنت رو ببند تروریست قاتل!!!!!! امیدوارم همون جا دخل میمون و تو رو بیارن تا از دست هر دو شما راحت شویم، تا بعد برسد به نوبت علی‌ وافور و تولهٔ حروم زادش
دوشنبه 19 مهر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
خدایا سایه اسراییل را از سر این کثافتها بر مدار . نه غزه .نه لبنان . جانم فدایی ایران
دوشنبه 19 مهر 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
ContractorQatar - قطر - دوحه . دوست گرامی. اگر بدنبال مباحثه سالم با دیگران هستید لطفا از دعوا و بکار بردن الفاظی مثل کوتوله-ملعون-حرامزاده-غلط میکنی-دری وری و ... پرهیز نمایید. این الفاظ جدای از صدمه به شخصیت نویسنده نشانگر این هم هستند که این شخص از قبل در مورد بسیاری مطالب پیشداوری کرده و خودش را عقل کل میداند و طبیعتا مبنای مباحثه با چنین شخصی را زیر سوال میبرند. در دنیای متمدن هیچکس حتی نسبت به دشمنان بی ادبی نمیکند! مثلا شما هیچ شنیده ای که هیتلر فحش به پدر و مادر یا به زن روزولت یا استالین داده باشد و یا بالعکس؟
دوشنبه 19 مهر 1389

botparast - ایتالیا - میلان
مرتیکه مزدور...
دوشنبه 19 مهر 1389

hamed_58 - سوئد - گوتنبرگ
باز هم بیائید و به اسرائیل ناسزاگوئی کنید. تنها حریف این تروریستها همانا اسرائیل است. به امید روزی که این رژیم اخوندی سرنگون و دست این تازیها از ایران اریائی ما کوتاه و این پولها خرج مردم ایران شود.
دوشنبه 19 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
saeed1 - کانادا - تورونتو // دوست عزیز! ایران و روم دو کشور متمدن بودند که متمدنانه نیز میجنگیدند و هرگز چشم طمع به خاک و تاج و تخت یکدیگر نداشته اند(به جز یک استثنا از طرف روم [شورای سه نفره امپراطوری روم شامل کراسوس, ژرژ پمپی و مارک آنتوان با نیروهای کمکی کلیوپاترا مصرى قصد براندازی اشکانیان را میکنند که سردار سورن سپاه آنان را در هم میکوبد] و یک استثنا هم از طرف ایران[خسروى دوم قصد تسخیر قسطنطنیه را داشت که اورشلیم را نیز تصرف کرد]) و هرگز بعد از پیروزی به فکر تصاحب سرزمین های طرف مقابل نبوده اند چون به درستی اینکار را بی حاصل و مایه تداوم دشمنی و جنگی بی پایان می دانستند بنابراین پس از هر جنگ جلسه صلح برقرار میشد و قضیه با پرداخت غرامت ختم به خیر میشد و طرفین به مرزهای شناخته شده باز میگشتند. هرگز جنگی بر سر اورشلیم بین طرفین در نگرفته بلکه همواره جنگ میان این دو بر سر چهار نقطه مرزی بوده: 1 - شهر آمد 2 - شهر نصیبین 3 - شهر حران 4 - منطقه حائل بین ارمنستان ایران و ارمنستان روم
دوشنبه 19 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
saeed1 - کانادا - تورونتو // دوست عزیز! ایران و روم دو کشور متمدن بودند که متمدنانه نیز میجنگیدند و هرگز چشم طمع به خاک و تاج و تخت یکدیگر نداشته اند(به جز یک استثنا از طرف روم که شورای سه نفره امپراطوری روم شامل کراسوس, ژرژ پمپی و مارک آنتوان با نیروهای کمکی کلیوپاترا مصرى قصد براندازی اشکانیان را میکنند که سردار سورن سپاه آنان را در هم میکوبد و یک استثنا هم از طرف ایران که خسروى دوم قصد تسخیر قسطنطنیه را داشت که اورشلیم را نیز تصرف کرد) و هرگز بعد از پیروزی به فکر تصاحب سرزمین های طرف مقابل نبوده اند چون به درستی اینکار را بی حاصل و مایه تداوم دشمنی و جنگی بی پایان می دانستند بنابراین پس از هر جنگ جلسه صلح برقرار میشد و قضیه با پرداخت غرامت ختم به خیر میشد و طرفین به مرزهای شناخته شده باز میگشتند. هرگز جنگی بر سر اورشلیم بین طرفین در نگرفته بلکه همواره جنگ میان این دو بر سر چهار نقطه مرزی بوده: 1 - شهر آمد 2 - شهر نصیبین 3 - شهر حران 4 - منطقه حائل بین ارمنستان ایران و ارمنستان روم
دوشنبه 19 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
قرار نیست چند تا شعبه کهریزک هم ایجاد بشه؟!!! یا اینکه خودتون قبلا درست کردید؟!!! اصلا تعارف نکنی ها!!!
دوشنبه 19 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
contaractorqatarخیلی دور نرو برو مناظره کروبی با احمدی نژاد رو ببین بعد بگو .خود کروبی این مطلب را گفت .در ضمن تاریخ اینگونه مبارزات که ربطی به سرزمین من نداره برام جالب نیست که بخواهم دنبالش برم .پس تو برو که تو خلیج عربی زندگی میکنی.رهبران جنبش سبز هم وقتی موسوی در زمان اعدامهای 67 خفه خون گرفت .کروبی کمتر از هاشمی نه دزدید .سخن گوش در خارج محسن مخملباف.زن مبارزش فائزه رفسنجانی .سپونسرش هاشمی رفسنجانی .اینه جنبش سبز .پس درود بر احمدی نژاد در ضمن رای 40 میلیون .پس رای 98 درصدی که به جمهوری اسلامی بله گفت هم رای .بابا گوسفند گوسقنده چه 40 میلیون چه 97 درصد.بازم بگم .یاحسین سید حسین
دوشنبه 19 مهر 1389

javid1494 - ایران - شیراز
به این یارو بگو تو که نمیتونی چیزی رو خوب ترجمه کنی بهتره بری دنبال شغل اصلیت که همون گاوچرونی هست
دوشنبه 19 مهر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
jalal-pesare-mashreqi - امریکا اگر به اسراییل کمک کند پول دارد و سالانه میلیونها دلار به اسراییل سلاح میفروشد. مردم ایران در نداری و بدبختی بسر میبرند، بنابراین این حکومت بیجا میکند پول نفت ملت ایران را خرج این موجودات تروریست و آدمکش میکند.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
این oghab - فنلاند - هلسینکی باید صد در صد سفارتی باشه. هر کس که طرفدار این رژیم تجاوزکار و فضله نژاد باشه خائن به مردم خود و وطن فروش هست چون از غارت کشتار اعدام و تجاوز جنسی به هموطنانش لذت میبره مثل همین oghab سفارتی ساندیس خور
سه‌شنبه 20 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
saeed1 - کانادا - تورونتو // دوست عزیز! حالا ملاحظه فرمودید که من با چه جانوری مشغول تبادل نظر بودم؟ عزیز جان! من طرف مقابلم رو میشناسم و همسنگ شخصیت و شعورش باهاش اختلاط میکنم. این بابا از پس گردنی دریافتی خرداد 88 دچار اسیب نخاعی شده و فکر و ذکرش انتقام گرفتن از اکثریت جامعه است بنابراین باید با ادبیاتی با او سخن گفت که لیاقتش رو داره!
سه‌شنبه 20 مهر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
saeed1 - کانادا - تورونتو سعید عزیز کاربران این سایت خودشون به اندازه کافی سانسور میکنند و کامنتهای فحش و دعوا رو تایید نمیکنند و جای نگرانی نیست ثانیا ContractorQatar - عزیز بخاطر هنر سخن وری و انعطاف زیادش با باادبش باادبتر و با بی ادبش هم بی ادب تره موفق باشی دوست من
سه‌شنبه 20 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
oghab - فنلاند - هلسینکی// از دخیل بسته به حرم رضا کفتر باز و زنبیل گذاشته در واحد نظافت قبر خمینی ملعون و چلو قیمه خورده حسین پارتی و طواف کرده چاهای جمکران و نظر کرده کربلا و سفر کرده نجف و منتظر در لیست انتظار مهدی بیش از این هم انتظار نمیره که پس از دریافت توسری از ملت در خرداد 88 جاییش که آتیش گرفته رو حتی با 8000 گالن آب تگری حلال ارسالى از قرارگاه خاتم الانبیا هم نتونه خاموش کنه و نتیجتا از فرط سوزش ناشی از این سوختگی 95%, ملت ایران رو گوسفند خطاب کنه و برای سلامتی هاله دور سر کفتار ورامین دعای سمات بخونه! مهم نیست! مهم اینه: 1 - اون جاییش که باید بسوزه داره میسوزه 2 - کروبی دلاور نماینده سبز 40 میلیون رای سبز جنبش سبز ایران سبز فرداست و بدون که وجود کوتوله های سیاسی مثل تو که هر چقدر هم خودشون رو بالا بکشن به قوزک پای جنبش سبز هم نمیرسن در کنار جنبش سبز حیاتیه چرا؟ چون نمایش اندام خراشیده و نتراشیده کوتوله های سیاسی باعث خودنمایی هرچه بیشتر اندام رعنا و رشید جنبش سبز میشه.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

mehrdad2004 - کره جنوبی - سئول
این چه بیچاره است فکر میکنه سلاح ایرانی نجاتش میده همون پول نفت ملت ایران و از جمهوری اسهالی بگیری مثل همیشه برات بیشتر سود داره یه بار دیگه باید تاریخ تکرار بشه و شخص بزرگی مثل مصدق بیاد و دست این اجنبی و عرب را از سرمایه ملی ایران قطع کنه که پول نفت ملت ایران بجای ابادانی ایران موشک نشه بنفع این عرب بیشعور.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

kili_patilaki - قطر - دوحه
درود بر سید حسن نصرالله.
سه‌شنبه 20 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
contractorQatar - قطر - دوحه . دورود بر تو دوست گرامی .
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.