بزرگترین پروژه راه سازی ایران به قرارگاه خاتم الانبیاء واگذار شد


بزرگترین پروژه راه سازی ایران به قرارگاه خاتم الانبیاء واگذار شد

در دولت های نهم و دهم مسئولیت پروژه های بسیاری به سپاه واگذار شده است

دولت ایران ساخت بزرگراه قم به مشهد را به شرکت تهران گسترش وابسته به قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران واگذار کرده است.

این بزرگراه که حرم تا حرم نام دارد یک هزار و صد کیلومتر طول دارد و حمید بهبهانی وزیر راه و ترابری گفته که هزینه این طرح بین ۱۳ تا ۱۵ هزار میلیارد تومان خواهد بود.

در مراسم کلنگ زنی این بزرگراه که قم را به تهران و تهران را به مشهد متصل می کند روز شنبه ۱۷ مهر (۹ اکتبر) محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران با بیان این که بزرگراه حرم تا حرم بزرگترین پروژه در تاریخ کشور و منطقه است گفت: "پیش از این چشم ما به دست چند شرکت خارجی و پول چند بانک غربی بود که آنها با منت زیاد، سرمایه گذاری می کردند و هر روز هم به یک بهانه کار را متوقف می کردند."

آقای احمدی نژاد در بخشی دیگر از سخنانش با بیان اینکه در بخش سرمایه گذاری ابتدا شرکت های خارجی طاقچه بالا می گذاشتند اما حالا همه به صف شده اند، گفت: "در حوزه بنزین هم، متخصصین ایرانی در یک هفته توانستند تولید بنزین را بالا ببرند، حتی چند محموله هم صادر کنند و آنها که پیشتر از تحریم حرف می زدند حالا برگشته اند."

رئیس جمهور ایران با اشاره به این که با راه اندازی این پروژه سالانه پانزده میلیون نفر در سال از این مسیر استفاده خواهند کرد، گفت: "به نظر من این کار مورد عنایت است چون در میلاد حضرت معصومه آغاز شده است و انتهای این مسیر هم آستان قدس رضوی است و نور هدایت امام رضا دست کم سیصد میلیون انسان دلداده و چند میلیارد انسان خداپرست را دلگرم می کند."

در ادامه این مراسم آقای بهبهانی اعلام کرد که این بزرگراه با مشارکت وزارت راه، بانک ملی ایران و قرارگاه خاتم الانبیاء احداث می شود.

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، پس از آغاز ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، فعالیت های خود را در حوزه های مختلف گسترش داده و توانسته پروژه های بسیاری را با کمک دولت ایران در دست بگیرد.

در یکی از آخرین قراردادهایی که وزارت نفت طی آن ۲۱ میلیارد دلار پروژه میدان گاز را به شرکت های داخلی واگذار کرد، سهم عمده به شرکت خاتم الانبیا رسید.

آقای بهبهانی با بیان اینکه با راه اندازی این پروژه برای بیش از چهار هزار نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می شود، گفت: "کاهش تصادفات منجر به فوت، صرفه جویی در مصرف سوخت و صرفه جویی در زمان سفر از دست آوردهای این پروزه است."

وزیر راه و ترابری ایران با بیان این که بیش از ۱۱۰ پروژه در ایران وجود دارد که عمری بیش از ده سال دارند، گفت: "جاده خلخال نیم قرن، جاده قزوین _الموت_تنکابن ۴۰ سال، پل شهید کلانتری ۲۸ سال و ترمینال خارجی فرودگاه مشهد بیست سال از جمله قدیمی ترین پروژه هایی هستند که وزارت راه و ترابری سعی می کند هر چه سریعتر آن ها را به پایان برساند."

در دولت های نهم و دهم پروژه های بسیاری با تبلیغات فراوان افتتاح شده اند که بعد از راه اندازی با مشکلات جدی روبرو شده است.

از جمله این طرح ها می توان به راه آهن اصفهان _ شیراز ، کرمان _ زاهدان و هم چنین بزرگراه تهران _ پردیس اشاره کرد که تنها چند ساعت پس از راه انداری بسته شده اند و هنوز از تاریخ دقیق راه اندازی رسمی آن ها خبری در دست نیست.

Black Chador - امریکا - ولدن
یک پروزه دیگه هست به اسم انقلاب که الان 31 ساله اغاز شده و روز بروز بجای پیشرفت پسرفت میکنه.
شنبه 17 مهر 1389

علی بی غم - ایران - تهران
نامردها بی خود نیست وقتی تقی به توقی می خورد به مادر خودشان هم رحم نمی کنند و همه را از دم تیغ می گذرانند وقتی پای میلیاردها پول وسط باشه اینا ناموس خودشون را هم می فروشند. حالا یک دانشجوی ضعیف تو هند لنگ کرایه خونه اش باید باشه. تف به شرفتون.
شنبه 17 مهر 1389

diaco321 - ایران - شیراز
نامردا شیراز و کردین سومین شهر اهل بیت که ایران باستان رو کم رنگ کنید. خوب چرا از شیراز بزرگراه نمی کشین .
شنبه 17 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
روز چهارشنبه بیست و یکم بهمن ماه بود که وزارت خزانه داری آمریکا: سرتیپ خودفروشها رستم قاسمی، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء و چهار شرکت وابسته به این قرارگاه را در فهرست شرکت ها و افراد مورد تحریم خود قرار داده است وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرده بود که اموال و دارایی های رستم قاسمی و چهار شرکت متعلق به سپاه در خاک خود را مسدود و توقیف می کند و همچنین شرکت ها و شهروندان آمریکایی اجازه نخواهند داشت که با آنها ارتباط مالی و بانکی داشته باشند..اما این بی شرف مموت میمون نژاد با این گند کاری دوباره قوت قلبی و شوکی 2 برابر این هزینه را یعنی 30 هزارمیلیارد تومان به. جیب این بی ناموسهاسرازیرکرد سپاه جنایتکار ومافیای اقتصاد بطورقطع از ناموسی که ندارد میگذرد ولی ازاین رژیم اشغالگر الاغعلی حمایت میکند
یکشنبه 18 مهر 1389

miniator - ایران - تهران
کدوم محل دخل و پول رو به سپاه واگزار نکردن?گرچه وقتی مملکت در باطن دست این گروه که از قعله ادمهاش اومدن باشه انتظاری غیر از این نمیشه داشت
یکشنبه 18 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
https://www.youtube.com/watch?v=xtg7UNzBiPc. قهوه تلخ سبز/ کلیپی فوق العاده زیبا از بچه های سبز
یکشنبه 18 مهر 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت اول :. در دوران دبستان بنده در کلاس سوم دبستان مدرسه دولتی امیراتابک تهران تنی چند دانش آموزان که فرزندان کسبه و از طبقه پائین و فقیر جامعه آن زمان در تهران بودند..در کلاس شروع می کردند به یکدیگر دروغ گفتن ..یکی می گفت بابام سر لشکره..یکی دیگر می گفت بابام تیمساره..یکی دیگه می گفت بابام دکتره..یکی دیگه می گفت بابام درباریه و تو دربار شاه کار می کنه و....!! ولی بدلیل تنبلی و کودن بودن و یا انجام ندادن تکالیف شب و نمره بد گرفتن در امتحانات و یا غیبت غیر موجه والدین این دانش آموزان میبایست همراه فرزندانشان برای گفتگو با مدیر مدرسه در روز مقرر حاضر شوند و آنوقت از سرتیپ و سر لشکر و آقای دکتر خبری نبود بلکه شغل حقیقی والدین این دانش آموزان که رفتگر و راننده تاکسی و راننده موتور سه چرخه و سبزی فروش و قصاب و..بود فاش میشد .
یکشنبه 18 مهر 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت دوم:. جنون تازی زاده از نژاد احمدی گماشته انگلیس ...حتما یکی از این دانش آموزان بوده که بعد از سال ها عربده زدن های متوالی و قلدری و پخش چرندیات فلسفی با بخار آب گوشت و سوغاتی دادن های میلیاردی به هر چه اراذل عرب و افریقائی و رقاصه های ونزوئلائی و روسی و چینی و..بود حلقه تحریم بر گردنش تنگ و تنگ تر شد و حالا با تغذیه دادن اراذلان تازیان در ایران سعی در جاده سازی دارد که هر چی کامیون و تریلی و اتومبیل ساخت چین هست رو بخره و بندازه تو این جاده که هم تصادفات وحشتناک ایجاد کنند و ایشان و فرزندنشان خزانه دولت را خالی کرده و پول ها به خارج بفرستند !!
یکشنبه 18 مهر 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت سوم:. آهای احمدی کجا رفت اون محموله بنزین صادراتی تولیدتی متخصصان ایرانیت؟!! تیر چراغ برق میدون مولوی تهرون (اونجائیکه سبزی و لبو فروشی میکردی) ..واله تو و اون خونواده ملعونت اگر دروغ بگی ؟؟!! مرتیکه میمون مشنگ تازی زاده باید بدونی که سرشت و باطن هر شخص در مرحله اول از صورتش پیداست و همه دنیا تو و اون عرب ها رو میشناسند !! غربی ها فعلا با مرغها از نوع انگلیسیش که عمامه دارند و قار قار می کنند گاه گاهی هم نوک میزنند و سی ویکسال و بیشتره که براشون تخم طلا گذاشته کاری ندارند !!
یکشنبه 18 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
قرارگاه خاتم الانبیای سپاه باید به پروژه های گاو سازی(سربازان گمنام ولی وقیح) خودش ادامه بده و نه پروژه های راه سازی!!! اگر چه هر دوتاش باعث نابودی سرمایه های مملکت میشه!!! پاینده ایران
یکشنبه 18 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.