خلاصه بازی ایران و برزیل ( نسخه انگلیسی ) - ویدیو


خلاصه بازی ایران و برزیل ( نسخه انگلیسی )


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=9UCEHmi6rTs

dentist_amir - انگلستان - لندن
بازم خون بازی کردن دمشون گرم ای ولا
جمعه 16 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
خوب شد قبل از دیدن بازی با اجازه امام خ. یک ابجو توی رگ زدم !
جمعه 16 مهر 1389

tehran21 - انگلستان - لندن
آخه با مرام ، مسئولی که همش بفکر خدمت به مردم کشورت هستی‌، ،،، فوتبال ، تنها عشق این سالهای مردم ماست. خجالت نمیکشید؟ این وضع تصویربرداری بود؟ آخه این جونمردانست که از اونطرف زمین یه دوربین گذاشتی‌!... اینهمه ما منتظر این بازی بودیم، امروز که اینو دیدم بیشتر دلم سوخت. نمیدونم تو ایران هم ،همین چیزی که از جام جم پخش شد ، نشون دادند ؟ یا تصویربرداری اورجینال پخش شده با اون تاخیر ۷ثانیه همیشگیشون واسه سانسور مثلا یه دختر برزیلی که بدون روسری! داره پرچم کشورشو تکون میده!! باز به اون سانسور‌ها عادت کرده بودیم ولی‌ این چی‌ بود از جام جم پخش کردید؟ . بازیه ایران که اونجوری ،، تصویربرداری هم که اینجوری ، واقعا بیخودی چند هفته ذوق شوق این بازی رو داشتم. در ضمن فقط رحمتی خوب بود، اینو برای اینکه چنتا خیلی‌ خوب دفع کرد نمیگم ، واسه اینکه فقط رحمتی خوب بود. بقیه از قطبی گرفته تا کریم ، از جواد گرفته تا... همه افتضاح بودند. البته این نظر منه.
جمعه 16 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
داورتازی احمق گل سالم رومردوداعلام کرد !
جمعه 16 مهر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
زنده باد ایران
جمعه 16 مهر 1389

jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس
بابا بچه ها چقد استرس داشتن. وقتی یه موقعیت رو خراب می کردن انگار که فینال جام جهانیه. راستی مموتی هم اومده بود؟
جمعه 16 مهر 1389

Hoja Verde - ایران - تهران
گل آخر رو نباید می خوردیم. حیف شد.
جمعه 16 مهر 1389

Richard - المان - کان
تا زمانی که این یابوهائی مثل خامنهائی و احمدی نژاد سر کار هستند از این جوانها هیچ انتظاری نمیشه داشت. مرگ بر خامنه ائی و احمدی نژاد
جمعه 16 مهر 1389

h.k - دانمارک - اودا
سلام.بازیشان بدنبود.فقط متعسفم باقری کنارمیره.برام قرمز,ابی,فرقی نمیکنه.دوستدارم.بازیکنان جوان ازباقری الگوبگیرند.لوس نبود,دستمال ,,وجوگیر همنبود بااعتمادواردزمین میشد.باغیرت بازی میکرد.تکرونبود.پاسهاراحرام نمیکرد.بانگاهش توپراتادروازه کنترل میکرد.وشوتهای سنگینی داشت.
جمعه 16 مهر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
اولآ که درسته که در مقابل برزیل سه گل خوردیم اما بازی بدی نبود در همین چند صحنه که دیدم معلوم بود ایران ضد فوتبال نزده بوده و اتفاقآ خوب هم بازی کرده بود.دست اقای قطبی درد نکنه و بچه ها هم خسته نباشن.اما دیروز هر کاری کردم من نتونستم سایتی رو پیدا کنم که از اونجا بازی را مستقیم ببینم.اگر دوستان جایی رو میشناسن که بشه از اونجا بازیهای اینچنانی رو مستقیم دید لطفآ معرفی کنن. در راه خدا.ایشالله که عوضش رو ببینین در سایت لیدی گاگا.بمن بی ماهواره و دیش کمک کنید در خدا.
جمعه 16 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
با اینکه باختند ولی همین چند تا صحنه ای رو که من دیدم خوب بودند. درود به شرف بچه های غیرتی ایران.
جمعه 16 مهر 1389

Sr.beni - هلند - آمستردام
دستشوندارد نکنه خدایش باد بازی نکردن . ولی من یک سوال دارم از همشهری های عزیزم آبادانیها . من به عنوانه آبادانی : چه برخوردی باید بکنم چون هم خوشحال و هم ناراحت هستم ؟ ممنون میشم کمکم کنید .
جمعه 16 مهر 1389

iran.zibaee - المان - هامبورگ
هاها اخه مگر فوتبال ایران چی هست همه میدونن فقط اسمه نه بازی
جمعه 16 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
دروازه بان ایران به نظر من تو این بازی یکی از بهترین ها بود ،هر چند که سه تا گل رو خورد !گلهایی که خورد برزیلی بودند و نمیشد کاریش کرد .گل دوم و سوم برزیل که دیگه تقریبا هیچ تقصیری نمیشه به دروازه بان گرفت .برزیل رو تا میشناختیم عشقش و هنرش ریختن به هم، مدافعان تیم های دنیاست حالا فرقی نمیکنه چه تیمی روبروش باشه!به نظر من ایران در چند سال آینده یکی از بهترین ها خواهد بود اگر این حکومت رو نداشته باشیم !!
جمعه 16 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.