منسز: بازی ایران را پسندیدم؛ دوست دارم در تهران هم بازی کنیم


منسز: بازی ایران را پسندیدم؛ دوست دارم در تهران هم بازی کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل گفت: ایران خوب بود و من بازی این تیم را پسندیدم.

منسز پس از پیروزی 3 بر صفر مقابل ایران اظهار داشت: همانطور که گفتم‌ بازیکنان جدیدی را دعوت کردم تا آنها را برای حضور در مسابقات آینده محک بزنم.
وی ادامه داد: دیدار با ایران یکی از همین مسابقات بود که این بازیکنان جوان را امتحان کنم و از عملکردشان راضی هستم. نفرات جدید خوب بودند و ما باید به گونه‌ای عمل می‌کردیم تا بازی به همه بازیکنان برسد.
منسز تاکید کرد: هر بازیکنی به تیم ملی برزیل کمک کند او را دعوت می‌کنم چرا که ما دو بازی حساس از جمله با دیدار آرژانتین را پیش رو داریم.

وی با اشاره به اینکه ایران بازی مطلوبی را از خود ارائه کرد، یادآور شد: ملی‌پوشان ایرانی می‌خواستند از کناره‌ها به گل برسند و روی این مورد تمرکز داشتند که ما دست آنها را خواندیم و با بستن کناره‌های زمین نقاطی را که حریف قصد نفوذ را داشت از کار انداختیم.
سرمربی برزیل با اعلام اینکه تیم ما آمادگی دارد تا با هر تیمی که از فوتبال لذت می‌برد دیدار دوستانه برگزار کند، تصریح کرد:‌ من در مورد مسائل سیاسی حرف نمی‌زنم. فوتبال امروز سیاسی نبود اما پیام‌های زیادی داشت.
وی ادامه داد: به موفقیت و کیفیت بالا نیاز دارم به همین دلیل امروز به جوانان فرصت بازی دادم.

منسز تصریح کرد:‌ برزیل و ایران از لحاط تاکتیکی و تکنیکی متفاوت هستند اما ایران خوب بود و بازی مطلوبی انجام داد و من بازی این تیم را پسندیدم. علاقه داریم در ایران هم با این تیم بازی کنیم.
وی با اشاره به اینکه دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم، گفت: اتفاقاتی در جریان مسابقه افتاد که هنوز آنها را ندیدم. اشتباهات داوری امری طبیعی است اما فکر نمی‌‌کنم داوری در نتیجه مسابقه امروز تاثیرگذار باشد.

فراز_نروژ - نروز - تونسبرگ
تعارف میفرمایند!
جمعه 16 مهر 1389

porharfi - هلند - آرنم
من یکربع آخر بازی رو نتونستم ببینم ..."اما امید که بچه ها بیشتر با. تیم های اروپایی .استرالیایی .آمریکایی .آ؛فریقایی .آسیایی بازی کنند ..تجربه.ریختن ترس ِ.آموزش.فرهنگ ِ بازی خارجی ..و..وهمه رو. بچه ها لازم دارند..با توجه به تو برو اون بیاد های بسیار در تیم مان لازمه. این سفر ها و بازیها همیشگی باشه..!!*کو گــــوش ِ شنوا؟؟..بخور بخور رو عشقه..!!.
جمعه 16 مهر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
عمرا اگه سران جمهوری اسلامی اجازه بدن بازی در ازادی برگزار بشه 100هزارتا جمع بشن ابدا . برزیل تمایل داشت در تهران بازی کنند ولی اقایان قبول نکردند ترس از ازدحام مردم کاری کردن که تماشاچیها به استادیم نرن با افزایش قیمتهای بلیط و نبود امکانات
جمعه 16 مهر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
احمدی نژاد:ایران 3بر 0 از برزیل برده است سندش هم موجود است.
جمعه 16 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
فراز_نروژ - نروز - تونسبرگ تیم ایران هر چی باشه از تیم های بی کلاس عربی بهتره که بعد از زدن یک گل، هر 5 دقیقه یکی شون میافته روی زمین!!! در ضمن در برابر تیمی مثل برزیل هم خوب بازی کردند.
جمعه 16 مهر 1389

omid_2010 - سوئد - استوکهلم
آره بابا داره تعارف میکنه. جرات داری برو تهران تا بفهمی !!
جمعه 16 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.