قطبی: داور هم تحت تاثیر نام برزیل بود , روی دو اشتباه داور گل خوردیم


قطبی: داور هم تحت تاثیر نام برزیل بود , روی دو اشتباه داور گل خوردیم

افشین قطبی گفت: «بازیکنان تیم ملی در این دیدار نشان دادند که تیم ما می‌تواند حتی تیم‌های بزرگ را تحت تاثیر قرار دهد.»

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پایان بازی با برزیل، درباره‌ این بازی گفت: «در کل من از بازی ایران راضی هستم. بخصوص در نیمه اول و 15 دقیقه اول بازی، بازیکنان ما هم در حمله و هم در دفاع به خوبی خواسته‌های ما را اجرا کردند و حتی موفق به گل‌زنی هم شدند. من هنوز در مورد درستی تصمیم داور و مردود اعلام کردن گل تا وقتی که صحنه را بازبینی نکنم نظری ندارم.»

قطبی در مورد برزیل نیز گفت: «در موقعیت‌هایی که بازیکنان ما دقایقی فضاهای جناحین را به بازیکنان این تیم واگذار کردند، توانستند بازی بی‌نظیری از خود ارائه داده و تیم ما را تحت فشار قرار دهند. دروازه‌بان، خط دفاعی و هافبک‌های ما در کل این بازی، بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند اما متاسفانه سیستم هجومی ما بخصوص در جناحین، بسیار ضعیف عمل کردند.»

سرمربی تیم ملی در ادامه در مورد ساختار دفاعی تیم ایران و گل‌هایی که تیم کشورمان مقابل تیم‌هایی مانند عمان، کویت و برزیل دریافت کرد و ضعف عمق دفاعی گفت: «من با نظر شما موافق نیستم چرا که شما در آسیا به هیچ عنوان نمی‌توانید تیمی را پیدا بکنید که مانند برزیل حریفان را تحت تاثیر بازی خود قرار دهد اما در این دیدار ما شاهد بودیم که برزیل تنها روی اشتباه داور صاحب یک ضربه خطا شد و بازیکنی مانند دنی آلوس که در 15 دقیقه اول بازی حتی به نیمه‌های زمین تیم ما نرسیده بود، روی یک ضربه فوق‌العاده ماهرانه به گل رسید و این نشان از ضعف خط دفاعی ما نیست.»

قطبی در ادامه درباره‌ی تفاوت تیم برزیل با دیگر تیم‌هایی که وی تاکنون در مقابل آن قرار گرفته است گفت: «وقتی برزیل روبه‌روی هر تیمی بازی می‌کند، اکثر هواداران فوتبال در دنیا، دوستدار این تیم و شیوه و نوع فوتبال آن‌ها هستند تا جایی که به نظر من در بازی امروز داور این بازی هم تحت تاثیر نام و فوتبال برزیل قرار گرفت تا با دو تصمیم اشتباه، باعث گل خوردن تیم ما ‌شود.»

افشین قطبی درباره‌ی دیدار خداحافظی کریم باقری در این بازی نیز گفت: «من در این بازی بسیار خوشحال بودم که یک بار دیگر سرمربی بازیکنی مانند کریم باقری بودم. کریم باقری همواره یکی از بازیکنان بزرگ و تاثیرگذار باشگاهی در ایران بخصوص تیم پرسپولیس و تیم ملی ایران بوده است. بی‌شک هواداران فوتبال در ایران هیچ گاه بازیکن شماره 6 تیم ملی و پرسپولیس را از یاد نخواهند برد.»

قطبی در پایان در مورد روند آماده‌سازی تیم ملی تا جام ملت‌های آسیا گفت: «ما ابتدا دو بازی تدارکاتی را در تهران برگزار خواهیم کرد و پس از آن 17 روز مانده به آغاز جام ملت‌های آسیا در کشور امارات و همین شهر ابوظبی اردوی آماده‌سازی خود را برای جام ملت‌ها برگزار می‌کنیم و مطمئنا با هماهنگی و تدارک ویژه مسوولان و حمایت رسانه‌ها، موفقیت در جام ملت‌های آسیا، دور از دسترس نیست.»

habibollah - ایران - تهران
بیخیال باباخداتوشکرکن بیشترازسه تانذاشتن توکاست. خدایی انگارخداماایرانی جماعت روآفریده فقط فک بزنیم.
جمعه 16 مهر 1389

monamour - فرانسه - مارسی
خفه
جمعه 16 مهر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
من که چیزی از بازیکنهای ایرانی ندیدم و این برزیل واقعا ضعیف بود
جمعه 16 مهر 1389

borJ - ایران - بوشهر
به فرض که اون گلم داور حساب میکرد که اگه اینطور میشد برزیل مثل یه مار زخم خورده میشد و ایرانو دو رقمی میکرد.تا کی میخوای دلتو به این گلهای شانسی خوش کنی.اخه تو خودتم نمیدونی چطوری میخواستی به دروازه برزیل برسی.دلت به اوت دستی های بلند خوشه؟ حتما با این اوتها تو جام ملتها قهرمان میشی.
جمعه 16 مهر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
گل ایران کاملا صحیح بود اینو بعنوان بازیکن و داور در فوتبال هلند میگم.
جمعه 16 مهر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
من بازیو ندیدم ولی میدونم چند تا استقلالی بودن چند تا لنگی تو زمین:)
جمعه 16 مهر 1389

abiabi - انگلستان - لندن
خاکبرسرت با این بازیتون . بنظر من باید تمام این بازی کنان تیم ملی را بندازن بیرون از تیم و برن از تو کوچه ها چندتا بچه بییارن براشون بازی کنند . چون واقعا از . اینها بهتر بازی میکنند . بای با کویت را دیدیت
جمعه 16 مهر 1389

abiabi - انگلستان - لندن
خاکبرسرت با این بازیتون . بنظر من باید تمام این بازی کنان تیم ملی را بندازن بیرون از تیم و برن از تو کوچه ها چندتا بچه بییارن براشون بازی کنند . چون واقعا از . اینها بهتر بازی میکنند . بای با کویت را دیدیت
جمعه 16 مهر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
قطبی زر نزن.
جمعه 16 مهر 1389

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
اگه اینهمه وقتی رو که بازیکنای ایران روی ست کردن موی سر و خط ریش و غیره و ذالک میذارن صرف تمریناشون کنن برزیل و باید میبردن .ژاپن روببین ! آرژانتین رو با تمام بازیکنای اصلیش سوسک کرد و برد . تیم ایران رو باید برگشتنی بریزن تو خلیج فارس تا کوسه ها یه حالی بکنن . بابا یه شوت زن تو تیم نداریم , قطبی فقط هارت و پورت میکنه .
جمعه 16 مهر 1389

TKAMALY - ایران - تهران
... آدم دروغ گو. فهمیدی قطبی. یه چیزی بگو بجنبه
شنبه 17 مهر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
آرزو به دلمون موند یک بار اینها مردونه بگن ما ضعیف بودیم خوب بازی نکردیم باختیم همیشه صد جای دیگه اشکال داشته. حالا کسی نمیگه چرا ار برزیل باختی نمیخواد گردن کسی بندازی بی خیال
شنبه 17 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
اگر حواسشون رو جمع کرده بودند میتونستند از برزیل مساوی بگیرند.
شنبه 17 مهر 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
قابل توجه کسانی که به علی دایی فحش می‌دن! به نظر من که تیم علی دایی فوتبال رو به مراتب بهتر و زیباتر از تیم قطبی بازی می‌کرد. این همون قطبی بود که تیم رو دادن دستش که ببره به جام جهانی! حالا دو تا از کویت خوردیم سه تا هم از تیم سوپورهای ریودوژانیرو!!
شنبه 17 مهر 1389

$persian$ - ایران - تهران
جمع کن بابا این تیم درست کردی؟من نفهمیدم بازیساز تیم ملی کیه تیم چرا ناقصه؟با لجبازیاش همه رو فراری کرده
شنبه 17 مهر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
چیه نکنه میخواستی برزیل را ببری.
شنبه 17 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.