فال روز پنج شنبه ۷ اکتبر - ۱۵ مهر

 
فال روز پنج شنبه 7 اکتبر - 15 مهر

فروردین


شما با یکی از والدینتان یا یکی از افراد مهم زندگیتان که دورادور شما را راهنمایی می‌کرده مشاجره و دعوا می‌کنید. در ابتدا به نظر می‌رسد که این شخص مانع پیشرفت شما شده است، اما شما می‌توانید چیزهای مهمی ‌از او یاد بگیرید. هم اکنون واقع بین بودن و صداقت داشتن خیلی اهمیت دارد، بنابراین در این موقعیت سعی کنید که به خودتان شک و دودلی راه ندهید.

اردیبهشت


اگر امروز افرادی قصد دارند شما را به یک ماجرای حادثه ای بکشانند، خیلی رک با آنها صحبت کرده و بهشان بگویید که می‌خواهید تنها باشید. حتی اگر شما احساس کردید که تحت فشار قرار گرفته اید، در برابر وسوسه بدبینی و نگرشهای منفی تسلیم نشوید. شما وقت ندارید درگیر یک ماجرای تازه شوید، برای اینکه شما هم اکنون برای هفته آینده خود هم برنامه ریزی کرده اید


خرداد


موقع مناسبی برای ایجاد تغییراتی در مسیر فکری شما است. مسیر قدیمی ممکن است شما را به بن بست برساند بخصوص در مورد ازدواج، اهداف خود را مرور کنید و ببینید مشکل از کجاست. چه شده است که متولدین این ماه تا این حد شتاب میکنند؟ تحمل خود را از دست ندهید به ویژه در این هفته که زمانی مناسب برای تفکر است و راه حل مشکلات شما به آسانی پیدا خواهد شد


تیر


جوانها به خصوص دوشیزگان بازهم دچار همان حالت همیشگی که افسردگی در زمان سالروز تولد آنها است، میشوند . فقط سعی کنند جشن بگیرند و شادی کنند اگر خوش خلق و شاد باشید یک امر غیر منتظره و شیرین برای شما اتفاق خواهد افتاد.


مرداد


شما مدت زمان زیادی را صرف فکرکردن بر روی آینده تان کرده اید. در حالی که شما تلاش می‌کنید زندگی متفاوتی برای خود فراهم کنید. به جای اینکه با موانع و مقاومتهایی که در برابر شما می‌شود بجنگید، از تعلقات خاطر و وابستگی هایی که شما را از اهدافتان دور می‌کنند دست بکشید. اگر شما خودتان را از توقعات و انتظارات قبلی خود آزاد کنید، از اتفاقاتی که خواهد افتاد شگفت زده خواهید شد.


شهریور

 

در ضیافت هایی شرکت خواهند کرد. دوشیزه ها کمی افسردگی نشان میدهند. یادتان باشد شکست در عشق موقتی است. آقایان اگر برای سفرهای کوچک دو یا سه روزه فرصت پیدا کردند، درنگ نکنند چون از نظر اقتصادی برای آنها بسیار مثبت خواهد بود.

مهر


این هفته برای متولدین این ماه موقع بحث و مکالمه است. بویژه جوانان در بسیاری از موارد با یکدیگر به بحث سازنده خواهند پرداخت، اما سعی کنند این بحثها تبدیل به جدل نشود. ممکن است خانه دارها از عقب افتادگی موقتی شوهران خود در امور مالی کمی ناراحت شوند، اما پایان شب سیه سپید است.

آبان


امروز شما دوست دارید که روابط دوستانه تان عمیق تر شوند، اما به نظر می‌رسد که دیگران از اینکه با شما صمیمی‌ بشوند می‌ترسند. عجیب اینکه یکی از دوستانتان هم فکر می‌کند شما از نزدیک شدن به او اجتناب می‌کنید. به جای اینکه احساسات خود را مخفی نگه دارید خیلی راحت با دوستانتان صحبت کنید. اگر شما با خودتان صادق باشید، همه چیز زودتر از موقع درست می‌شود.

آذر


باید از غرور بی جهت خود دست بردارید، چون فرصت های خوبی را از دست میدهید. کمی متواضع و خاکی بودن امتیازات مثبت بی شماری برای شما به همراه خواهد داشت به قول شاعر هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دی


ممکن است شما در مسائل عاطفیتان کمی‌دچار مشکل بشوید. هنوز شما متقاعد نشده اید که احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید، برای اینکه ماه امروز صبح به بهرام پیوسته است. در نهایت انعطاف پذیریتان در حالیکه بهتان کمک می‌کند مشکلات عشقیتان را حل کنید، باعث موفقیتتان نیز می‌شود.

بهمن


جوانهای متولد این ماه، لطفا در این هفته در دوستی خود با دیگر جوانها پول را دخالت ندهید، به ویژه اگر آنان متولدین مهر و یا اسفند باشند. خواهرهای جوان کمی کدورت که ناشی از همان حسادتهای بعضا شیرین و همیشگی است پیدا خواهند کرد لذا نگران نباشند، مساله به خوبی حل و فصل میشود.

اسفند


امروز زندگی شما پیچیده تر شده است و وقتی در یک چنین شرایطی دیگران از شما درخواستی می‌کنند شما نمی‌توانید بهشان جواب منفی بدهید. شاید شما نمی‌خواهید آنها ناامید شوند و شاید فکر می‌کنید که اگر الان به آنها کمک کنید بعداً خواهید توانست به آنها تکیه کنید. به هر دلیلی که شما به آنها جواب مثبت دادید، درحالیکه بر اساس نیازهای خود، نه نیازهای یک نفر دیگر، تصمیم می‌گیرید، فرصت رویارویی با مشکلات خودتان را از دست ندهید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.