شیمی بین انسانها چیست؟


شیمی بین انسانها چیست؟

رابطه هایی که شیمی درشان وجود دارد اکثرا با درد، احساس گناه و ترس و شماری از افکار و احساسات شما را به پوچی مبرساند و به سرعت در شما افسردگی ایجاد می کند.

شیمی بین زن و مرد می تواند شیمی خوب باشد یا شیمی بد باشد. اکثر ما انسانها، تجربیات زیادی در مورد اینکه بودن در یک رابطه که شیمی قوی دارد چه حسی دارد؟ در حالیکه در سطوح انفرادی به عنوان زوج چقدر می تواند مخرب باشد. رابطه هایی که شیمی درشان وجود دارد اکثرا با درد، احساس گناه و ترس و شماری از افکار و احساسات شما را به پوچی مبرساند و به سرعت در شما افسردگی ایجاد می کند.

در مورد شیمی خوب چه موردی به ذهنتان می رسد؟ چه معنی ای می دهد؟ و چگونه می فهمید که شیمی بین شما و شریکتان خوب است؟ چگونه می فهمید که با فرد مناسبی هستید یا خیر؟

• با وجود اینکه مدت زیادی نیست که با هم هستید اما خیلی احساس راحتی می کنید.
• در اکثر چیزها با هم هم فکر هستید، در سیستم باورهایتان، فلسفه تان و اهداف زندگیتان با هم مشترکات زیادی دارید.
• شما بطور غریزی یکدیگر را یکسان می پندارید و هیچ کسی نمی تواند به اندازه دیگری برای بودن با هم تلاش کند.
• شما در کارهای روزمره یکدیگر درگیر هستید و کلیه مکالمات بین شما اکثرا زنده و بصورت کاملا عاقلانه محاسبه می شود.
• با هم زیاد شوخی می کنید و رابطه تان به آرامی خود به خود پیش می رود و به تعاملات فی ما بینتان رنگ دوستانه و خوشحال کننده ای می زند.
• شما با توجه خاصی از هم مواظبت می کنید، همدیگر را تحسین می کنید، همدیگر را باور دارید، با هم شوخی و تفریح می کنید همدیگر را می پذستید و این ها دلایل کافی برای زنده ماندن عشق است.
• شما از اینکه زمان زیادی را با هم بگذرانید لذت می برید خصوصا در خانه بودن را ترجیه می دهید. و معنی واقعی خانه خانه شیرین و امن در اینجاست که روشن می شود.
• شرایط اینکه خودتان باشید را فراهم آورید.
• احساس مشترک رشد و حمایت یکدیگر را با هم شریک می شوید. و رابطه به شما اتاقی می دهد که می توانید به صورت فردی در آن رشد کنید و خود کفا شوید.
• شما بیشتر از بقیه زوجها می توانید در زمان مشکلات با آن به خوبی کنار بیایید، مشکلاتی که سایر افراد توانایی مقابله با آن را ندارند.
• شما با یکدیگر گرم، مهربان، دلسوز و منعطف هستید و برای یکدیگر بهترین را می خواهید.
• شما به آسانی یکدیگر را می بخشید زمانی که اوضاع به هم می ریزد و به یکدیگر اعتماد دارید و این اعتماد شما را به هم نزدیک می کند.
• آن رابطه ای خوب است که شما در قلبتان هیچ شکی در موردش نداشته باشید و اگر رابطه به جایی نرسید شما از آن چیزی بسازید شما حس کنید که فرد متفاوت و بهتری هستید.

امیدوارم این اطلاعات به قلب و ذهن شما آرامش بخشد. اما اگر باعث شد که شما معذب شوید. باید در بودن با فرد کنارتان تجدید نظر کنید. شما باید با خود صادق باشید و با این واقعیت که ممکن است آن فرد مناسب شما نباشد کنار بیایید و درد آن را تحمل کنید یا اینکه می توانید هم اکنون بی توجهی کرده و بعدا پشیمان شوید. زیبایی و هنر در این است که شما قدرت دارید که کاری که می خواهید و می دانید درست است را انجام دهید.
منبع : مجله اینترنتی فریا

ezatdf - ایران - تهران
ولی برای من همیشه فیزیک جذاب تر بوده تا شیمی!
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
ezatdf - ایران - تهران: کاملا با شما موافقم!
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

Ezhaq - ایران - تهران
خیلی دوست داشتم همچین کسی را پیدا کنم ولی بعد چند شکست خیلی سخت دیگر فقط شکل فیزیکی اولویت داره.
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
اینجا همش از فیزیک و شیمی حرف میزنید ، پس آناتومی چی میشه !!؟ ؛ ) .
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
شیمیایی شدیم رفت lo0o0ol
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

happywill - قطر - قطر
لطفا یه مقاله هم بزارید چه جوری از یه رابطه بدون ازار و تهدید بیام بیرون
پنج‌شنبه 15 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
ezatdf - ایران - تهران , khosh bavar - ایران - کرمان ولی برای من فقط درس تاریخ شیرین و جذاب بود
پنج‌شنبه 15 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان: تاریخ, منکه از شنیدن درس تاریخ شبها دچار خوابهای وحشتناک میشدم ! از سربریدن شاه پدر توسط پسر, کتف اسرا را سوراخ کرده و از درون ان ریسمان انداخته, اخته و خواجه کردن پسر و برادران شاه, چنگیز مغول خوناشام ( بردند, خوردند, کشتند و سوزاندن ), و از تاریخ دین اسلام, که از سر بریدن حسین و دست قطع کردن ابوالفظل و 2 طفلان مسلم تشنه اب و و و, که تجاوزی بود به روح و روان بچه گی من !! میگم کیجا جون, شما فسنجان را با گوشت چرخ کرده و الو دوست داری و من فسنجان را فقط با گوشت بوقلمون و مرغ ! شما از تاریخ خوشت میاد که برایم کابوس بود ! ما چقدر شبیه هم هستیم, از جشن تولد و عید بگذریم, یک اسپند واسه خودمون دود کن که اینقدر شبیه هم هستیم. لووووووول
جمعه 16 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
khosh bavar - ایران - کرمان سلام به شما دوست عزیز عزیزم منظور من از درس تاریخ یعنی بیشتر به خاطر کوروش کبیر است که دوست دارم در کل درس تاریخ شیرینه منم خودم از قتل و غارتهاش وحشت دارم .ای ای امان اره والله بزنیم به تخته که چشم نخوریم از بس که تفاهم داریم;)
جمعه 16 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
ولی با فسنجان, چکار بکنیم, جوابم را چررررررراااااا ندادی?!
جمعه 16 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.