ابعاد جنسی در قتل خدمتکار به دست شاهزاده سعودی


ابعاد جنسی در قتل خدمتکار به دست شاهزاده سعودی

جسد بندر عبدالعزیز خدمتکار شاهزاده سعودی در هتل محل اقامتش در لندن کشف شد

در جریان محاکمه ای در دادگاه مرکزی جنایی لندن، گفته شده است که یک شاهزاده سعودی خدمتکار خود را در حمله ای که "عنصری جنسی" در آن قابل مشاهده است به قتل رسانده است.

جسد بندر عبدالعزیز، 32 ساله، روز 15 فوریه درحالی که جراحت دیده و خفه شده بود در "هتل لندمارک" واقع در مریلبون در مرکز لندن پیدا شد.

در دادگاه گفته شد که سعود عبدالعزیز بن ناصر السعود پیش از مرگ این خدمتکار مرد چند بار به او حمله کرده بود.

آقای السعود که 34 ساله است به قتل شبه عمد اقرار کرده اما اتهام قتل عمد و یک مورد وارد کردن جراحت بدنی جدی به صورت عمدی را رد می کند.

از هیات منصفه خواسته شده است تصمیم بگیرد که آیا متهم مرتکب قتل شبه عمد یا عمدی شده است.

زمانی که جسد کشف شد، این شاهزاده سعودی ادعا کرد که دستیارش سه هفته قبل از مرگ هدف حمله و سرقت قرار گرفته است.

اما به هیات منصفه گفته شد که آقای السعود مسئول قتل و همچنین جراحات وارده مانند آثار گازگرفتگی است که روی صورت مقتول قابل مشاهده است، آثاری که به گفته دادستان "شدت حمله" را به نمایش می گذارد.

آقای السعود می گوید که "دوست" خدمتکار خود بوده و با او احساس برابری می کرده است و این مساله را که همجنسگراست رد کرد.

اما جاناتان لیدلا دادستان پرونده گفت: "شواهد به طور قانع کننده ای اثبات می کند که او همجنسگراست یا تمایلات همجنسگرایانه دارد. روشن است که بدرفتاری او با بندر فقط به ضربه های فیزیکی محدود نمی شد."

سعود عبدالعزیز بن ناصر السعود به قتل خدمتکارش اذعان کرده اما می گوید که عمدی نبوده است

در دادگاه گفته شد که السعود و دستیارش از روز 20 ژانویه به عنوان بخشی از یک تعطیلات طولانی در هتل اقامت داشتند.

در دادگاه گفته شد که جسد بندر عبدالعزیز درحالی پیدا شد که بالش روی تخت خون آلود بود و متهم "شوکه و ناراحت" به نظر می رسید.

آقای السعود به ماموران پلیس گفت که آن دو تا نزدیک صبح در میکده هتل مشروب می نوشیدند و بعد به اتاق برگشتند و اینکه وقتی او ساعت سه بعد از ظهر از خواب برخاست نتوانست قربانی را بیدار کند.

به گفته دادستان، شاهزاده تلاش کرده بود بخشی از خون را تمیز کند و بعضی از لباس های خون آلود قربانی را بشوید.

تصاویر ویدئوی آسانسور هتل نشان می دهد که شاهزاده سعودی چند هفته پیش از قتل در دو مورد جداگانه خدمتکار خود را مورد ضرب قرار می دهد. اما او گفت که خدمتکارش سه هفته قبل از مرگ در مرکز لندن مورد سرقت قرار گرفته بود.

معاینات به روی جسد بندر عبدالعزیز نشان داد که سر او هدف ضربات شدید قرار گرفته بود. آثار جراحاتی در گردن او وجود داشت و مغز او دچار خونریزی شده بود. شکستگی دنده از دیگر جراحات وارده به قربانی بود.

این محاکمه ادامه دارد.

پاندورا - آلمان - کلن
سوسمار خور وحشی.کسی که عقبه اش بادیه نشینی باشه از این بهتر نمیشه
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
به به شاهزاده عربستان همجنسگرا هم که هستند. حالا جرم این کارها در کشور خودشون چیه؟ خوبه که اقلا در اروپا پنهان کاری نمیشه کرد و دستشون رو میشه . این بار اول نیست که شاهزاده های عرب دست به شکنجه و کشتار افراد ضعیف تر از خودشون میکنند یکی از شاهزادگان امارات هم این کار را کرده بود.
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
اکثر شاهزاده های مفتخور عربستان ابنه ای و کثیف هستند!
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

alexxx - اتریش - وین
چه خبر مهمی!
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

بچه شمرون - هلند - روتردام
ناراحت نباش ابوی فولوس کثیر و کبیر داد فی دولت الملکه فی بریطانیا ماجرا ال ماستمالی و خلاص, اینا همجنسباز زیاد دارن مثل اخوندا اونا هم از همین طایفه هستن مخصوصا بزرگشون سیدعلی..........جای نقطه چین خیلی چیزا میشه گذاشت دیگه هرکی به سلیقه خودش
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

برگشته - بحرین - محرق
کسی که مثل سگ مشروب بخوره میخواهی چطور حواس و عقل حسابی در سر داشته باشد !!
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
موجود فاسد نژاد پرست. کثیف تر و وحشی تر از سعودیها وجود ندارد. ج.ا. هم البته همه کارها و رفتارش کپی برابر اصل از این بدوی های بی تمدن است.
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

arya.sn - مالزی - کوچینگ
حالا ماها هی پولامونو بریزیم تو جیب این حرومزادهاکه برن انگلیس مشروب میل کننو به همجنسگراییشون بپردازن
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

dadashi-helsinki - فنلاند - هلسینکیی
همه این پدرسوخته های نجس وکثیف یا به سرطان پروستات مبتلااند یا به سفلیس و ایدز . ملک فهد را سرطان حرام کرد.ملک عبدالله و ولیعهد هردو سرطان دارند.
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
در اسلام همخوابگی با کنیز مجاز است و محمد خودش هم کنیز داشته. کنیز در اسلام به جز این که برده محسوب میشه از لحاظ جنسی هم باید کاملا در خدمت ارباب باشه. حالا لابد مفتی‌های عربستان یه راهکاری برای مورد سوءاستفاده قرار دادن نوکرهای مرد هم در اسلام عزیز پیدا کردن! یه ماده تبصره‌ای چیزی، مثلا شاید همخوابگی با نوکر بعد از خوردن گوشت سوسمار مستحب باشه!! اگر هم ارباب بعد از تجاوز زد نوکر را کشت باید علاوه بر غسل جنابت، غسل جنایت هم انجام بده و همانا الله بر همه‌ی امور داناست!
شنبه 17 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.