تاج: اجازه سوءاستفاده نمی‌دهیم، نام خلیج‌فارس جاودانه است

 
تاج: اجازه سوءاستفاده نمی‌دهیم، نام خلیج‌فارس جاودانه است

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت: اجازه سوءاستفاده به اماراتی‌ها را نمی‌دهیم و نام خلیج فارس همیشه جاودانه است.

مهدی تاج  در خصوص دیدار روز پنجشنبه تیم ایران برابر برزیل و هشدار یحیی‌زاده رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس مبنی بر سوءاستفاده اماراتی‌ها تصریح کرد: این بازی برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد و فکر می‌کنم بزرگترین اتفاق فوتبالی است که رخ می‌دهد، اما جاودانه بودن نام خلیج همیشگی فارس حتی وقتی قهرمان جهان هم شویم از بین نخواهد رفت و معتقدم سربازان تیم ملی در صورت قهرمانی جهان هم از تغییر نام خلیج‌فارس جلوگیری می‌کنند.

وی با بیان اینکه خلیج فارس همیشه خلیج فارس بوده و باید اینگونه هم بماند اظهار داشت: در تلاش هستیم هیچ اتفاق خاصی در این خصوص در بازی ایران و برزیل رخ ندهد. ملی‌پوشان ما مانند سربازان ایران هستند و تیم ملی یعنی تیم ملت؛ معتقدم هیچ کدام از بازیکنان تیم ملی حاضر نیستند برای قهرمانی جهان هم نام خلیج فارس ایران تغییر کند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص صحبت‌ یحیی‌زاده مبنی بر اینکه اسپانسر بازی ایران و برزیل با آلمان و هلند برای میزبانی به توافق نرسید تصریح کرد: این موضوع درست نیست. ضمن اینکه به دنبال این هستیم تا با دو تیم بزرگ در تهران بازی کنیم و برزیل آخرین بازی نیست.

تاج در مورد خداحافظی باقری از تیم ملی در دیدار برابر برزیل به فارس گفت: با ترابیان، باقری و کفاشیان جلسه‌ای داشتیم. فیلمی از زندگی این بازیکن در حال تهیه است و امیدواریم دقایقی از این فیلم مربوط به بازی باقری مقابل برزیل باشد.
وی ادامه داد: برای سایر بازیکنان هم برنامه داریم و معتقدم این حرکت شایسته‌ای است که باید برای افتخارآفرینان ایران انجام شود.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به بازی تیم ملی مقابل کویت خاطرنشان کرد: من هم به بازی با کویت انتقاد دارم و معتقدم نباید پیروزی‌ها را خیلی برجسته کنیم. این شکست یک تلنگر جدی برای سرمربی و بازیکنان بود.
تاج در مورد شکست تیم ملی جوانان ایران برابر کره‌جنوبی گفت: من، کفاشیان و معینی با علی دوستی به صورت مفصل صحبت کردیم. سرمربی تیم ملی جوانان ایران بسیار خوش‌بین بود که استرالیا را شکست می‌دهیم.
وی در پایان گفت: بحث اشکال در لباس ملی‌پوشان یک اشتباه بود.

پاندورا - آلمان - کلن
ریشه عربها خشک نمیشه که رااااحت بشیممم
سه‌شنبه 13 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
همانطور که می‌دانید خلیج فارس یکی از مراکز غنی زیستی دریایی در جهان است. این خلیج یکی از زیستگاه‌های انواع کوسه‌های جهان از جمله کوسه سفید (بزرگترین گونه کوسه) به شمار می‌رود. با این که میزان حمله کوسه‌ها به انسان و مرگ و میر ناشی از آن در طول یک سال بسیار کم است ولی همچنان خطر آن برای هر شناگری در سواحل وجود دارد. اگر قصد شنا در سواحل جنوبی ایران را در سر می‌پروانید، لطفاً مواظب خودتان باشید!ا
سه‌شنبه 13 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
وطن یعنی خلیج تا ابد پارس ای خلیج آبی و پیوسته فارس. همرهت نام خوش و برجسته فارس. ای خلیج نیلی و نامی فارس. ای نشسته در کنار قوم پارس. جای تو والاترین حد و مکان. در دل و در جان ما ایرانیان. رونق احوال دنیا بوده ای. هرمزت تنگه گلوگاه جهان. وصله ی اصلی مرز و بوم ما. غبطه ای بر دشمنان شوم ما. ای خلیج نیلی و نامی فارس. چون زمرد می درخشد بر تو نام. تا که ایران هست و دنیا بر دوام. نام تو پاینده هست و مستدام
سه‌شنبه 13 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
این بربرها رو چه به دریا امارات تا35 سال پیش پول رایج کشورش ریال ایران بوده.تازه نباید بگیم خلیج فارس .خلیج فارس اشتباه است .باید بگیم دریای فارس.زشیر شتر خوردن و مارمولک.این تازیها را رسیده بجایی که کار .غلط کردن ....خوردن روزگار
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
اگر خواستند سواستفاده کنند بهترین کار خروج تیم ایران از زمینه
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
آخه یکی‌ نیست به این ابله بگه بدبخت چجوری می‌خواین جلوی این عربا‌ها رو بگیرین، وقتی‌ تو مملکت خودمون بی‌ حرمتی می‌کنن، و داور هم با این عربا هست، جرات نداشتین جلوی اینا تو مملکت خودمون وایسین. خلیج فارس همیشه فارس هست و اینو همه حتا عربها میدونن، ولی‌ تا وقتی‌ شما بی‌ خاصیتها اونجا هستین همین آاش هست او‌ همین کاسه، چون پول بر غیرتتون چربیده. خلیج همیشه فارسه.
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
عجب کیجایی در سایت داریم, خدا نسلت را زیاد کنه !
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

آینه - انگلیس - لندن
به نظر من تمام بازی کن ها و کادر فنی در صورت دیدن گستاخی این عربها از استفاده جعلی خلیج فارس در ورزشگاه باید به بازی نرند و به این صورت اعتراض خودشون رو نشون بدن. خوشحالم که نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هم به این موضوع توجه داره من این مطلب رو چند وقت پیش گوشزد کردم در اینجا https://www.iranianuk.com/article.php?id=55140
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
khosh bavar - ایران - کرمان در بس مخلص و چاکر شماییم
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

هیجار - امارات - دبى
خیلى وقته خلیج فارس رافروخته اند من وتو غافلیم
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

Punisher - ایران - شیراز
این قوم لوت یه کاری کردند و به گفته ی ادیان خدا هم اونجوری مجازاتشون کرد.....!!!. پس این خدایی که ادعا میکنید چرا سزای این تازیان مفتخور و وحشی رو نداده .....؟!!!. آیا براستی این خداوند شما / خواب است ...؟ یه به ماه عسل رفته است....؟. تنها مجسم کنید که اگه این تازیان وجود نداشتند چه دنیای آرامی داشتیم....!
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.