فال روز سه شنبه ۵ اکتبر - ۱۳ مهر

 
 فال روز سه شنبه 5 اکتبر - 13 مهر

فروردین


در اختلافهایی که به شما مربوط نمیشود دخالت نکنید. خوش قولی خصلت خوبی است و باید بیشتر به آن اهمیت بدهید. بعضی از دوستان شما گله میکنند که چرا پرتحرک و پرارژی نیستید اگر چه که نظرات آنها همیشه درست نیست ولی سعی کنید که همیشه پرانرژی باشید.

اردیبهشت


متولدین این ماه باید در حفظ دوستان خوب خود و در مراقبت و پایداری روابط فامیلی تا حد امکان کوشا باشند. چرا که همین روابط خوب و محکم، در همه شئونات زندگی آنها و حتی آینده ای که در پیش دارند موثر خواهد بود، اینروزها ریسک برای متولدین این ماه با نتایج خوب همراه است، البته این ریسک در زمینه های خرید و فروش و اقداماتی برای تغییر و تحول در کسب و کار با پیش بینی های منطقی حتما" توام با موفقیت خواهد بود.


خرداد


از پرخاشگری دوری کن و به تصمیم هایی که گرفتی سخت پایبند باش. بهتر است حرفی نزنی که به آن عمل نخواهی کرد. همیشه باید کوشید تا فاصله بین حرف و عمل خود را به حداقل رساند.


تیر


باید سعی کنید از پیله تنهایی در بیاید و بیشتر از پیش با آشنایان رفت و آمد داشته باشید یکی از نزدیکان به کمک روحی شما نیازمند است، او را کمک کنید. روز خوشحال کننده ای در راه دارید.


مرداد


اطراف خیلی از متولدین این ماه را گروهی آدم های دو رو و چاپلوس گرفته اند که این عده اگر در شناسائی این عده اقدامی نکنند و باصطلاح دوست و دشمن را نشناسند مسلما زندگی راحت و بدون دغدغه ای نخواهند داشت. دختر خانم های متولد این ماه اغلب برای دستیابی به عشق و لحظات پر تب و تاب آن هیجان دارند، ضمن اینکه خیلی ها به آن دست می یابند و گروهی بدلیل عجله به راه اشتباهی میروند .


شهریور

 

عشق در ذات خود، میتواند با امنیت و آرامش روح همراه باشد و این به این معناست که در صورت نیاز به سویش دست دراز کنیم و به تبع آن، تنهایی را به دست فراموشی بسپاریم. از طرف دیگر شما به طور بالقوه به جهت عکس حرکت میکنید و متاسفانه این باعث میشود که احساس دلپذیر و گرم برآمده از عشق را نزد طرف مقابل، از میان بردارد!

مهر


توجهی از سوی یکی از ارادتمندان و دوستداران خاموش خود کسب می کنید دلچسب و خوشایند است ولی مایلید خیلی زود آن حالت بلاتکلیفی به سرآید. زمانی که احساس می کنید امکان دارد به سمت مسیر نادرست و غلط هدایت شوید فقط و فقط به ندای الهام و شهود درونی گوش فرا دهید.

آبان


لازم است امروز به موضوعات کاری توجه بیشتری داشته باشید و باید تا حد امکان منظم باشید تا بتوانید در زمان محدودی که در اختیار دارید به همه کارهایتان برسید و اگر برای امروز از قبل برنامه ریزی کنید این کار باعث می شود که از همان ابتدای کار موفق باشید اما لازم است که حواستان را جمع کنید تا در وسط راه نیروی خود را از دست ندهید.

آذر

 

اگر احساس می کنید زندگی تان عادی شده است و دنیا بی ارزش است اکنون دوباره تصمیم بگیرید تا دوباره از نو شروع کنید و انرژی های تاز به دست آورید.نتیجه آن رسیدن به هدفی تازه مثبت است . بنابراین هر چه زودتر مسائل بی ارزش و بی اهمیت را کنار بگذارید بهتر است. همیشه چنین لحظاتی را پیدا نمی کنید زیرا همیشه سرگرم کارهایتان هستید اما اگر به افکارتان توجه کنید موضوعی کاملاً مهیج به دست می آورید.

دی


نظرتان درباره یکی از نقشه های آینده تغییر می کند.اجازه دارید این کار رابکنید.شما ایده های تان را گاه گاه عوض می کنید.این موضوع به شما کمک می کند تا بفهمید که حقیقتاً چه می خواهید.


بهمن


آماده هستید تا امروز برای چیزهایی که برایتان ارزش دارد بجنگید. اما امیدوارم به آن جا کشیده نشود.با وجود این مجبور هستید که از دیدگاه یا اعتقادات خود دفاع کنید و در حال انجام این کار باید با دقت فکر کنید که چرا آنرا انجام می دهید.


اسفند


حالت روحی شما بشدت آسیب پذیر شده و همین مساله شما را دچار نگرانی میکند دوباره باید آن شخصیت قوی و نیرومند گذشته را خود تقویت کنید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.