تصاویری از مانور اقتدار یگان ویژه نیروی انتظامی

تصاویری از مانور اقتدار یگان ویژه نیروی انتظامی

مانور اقتدار یگان ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی عصر روز شنبه در ستاد فرماندهی یگان ویژه در شهر تهران برگزار شد. تظاهرکنندگان از بسیجیانی بودند که نقش معترضان خیابانی را بازی می کردند. برخی از بسیجی‌ها مذکر با پوشیدن لباس زنانه و کلاه گیس در نقش زنان معترض حاضر شدند و در مانور پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آنها نوشته شده، ازجمعه تا پنجشنبه تعطیل بایدگردد/مسئول آشپزخانه تعویض بایدگردد/و.....

 در روز جمعه، سردار احمدی مقدم فرمانده کل نیروی انتظامی از مقابله با شورش‌های احتمالی سخن گفته بود که در پی هدفمند سازی رخ خواهد داد. البته معلوم نیست شورش‌های احتمالی بعد از افزایش قیمت‌ها و بحران بنزین شبیه اعتراض‌های آرام جنبش سبز خواهد بود یا نه؟

اول نادیده ات می گیرند، بعد مسخره ات می کنند، سپس با تو مبارزه می کنند،
اما در نهایت پیروزی با توست!

«ماهاتما گاندی»

shaparak110 - المان - کلن
یک مشت اوباش.قیافه ها رو . گره گوری
سه‌شنبه 13 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
این دلقک بازیها هیچ طوفان ریشه برباد دهی را جلوگیر نبوده.که این دومین آن باشد.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

keyvan_1 - سوئد - کارلسکرنا
من نمیدونم چرا بیت رهبری اسم سایت خودش را گذاشته iranuk .منIQ را بگو نظر خودم را تو این سایت می گذارم بعدش انتظار دارم منتشر بشه
سه‌شنبه 13 مهر 1389

diaco321 - ایران - شیراز
جالبه خودشون هم به اسکل بازی خودشون میخندن . نگاه کنین یه دونه آدم متشخص تو اینا نیست .همه گدا گشنه که به امید ساندیس و جیره اومدن .
سه‌شنبه 13 مهر 1389

kafechi - ایران - تهران
ها??
سه‌شنبه 13 مهر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
ازاینکه خامنه ای و بچه های بسیجی چاقو کشش دلقلک روحوضی هستند هیچ شکی نیست ، ولی تمام این دلقک بازیهای این اوا خواهرهای خیابانی نشانه ترس و اضطراب خامنه ای و رژیم منحوسش ازمردم است خودش بخوبی میداند که عمر کثیفشان بسر آمده ،این کارها زور زدنهای آخرشان است.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

kian ahvaz - ایران - اهواز
اینا معلوم بود از چه قماشی هستند فقط جای زیتون خالی بود...ننگ بر اصل ولایت....
سه‌شنبه 13 مهر 1389

Danilprimmer - بریتانیا - لندن
حرومزاده ها میخواهند رعب و وحشت ایجاد کنند لعنت بر خمینی که باعث این ننگ بر ملت ایران اتش به روحش بباره.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

vezveznazi - ایران - تهران
از ترسشون ...به شلوارشون تف به گورت خمینی
سه‌شنبه 13 مهر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
همه اینها ناشی از ترس رژیم از مردم است!
سه‌شنبه 13 مهر 1389

koko2 - المان - فرانکفورت
فقط میتونم بگم خاک بر سرتون
سه‌شنبه 13 مهر 1389

SATTARKHAN - کانادا - تورونتو
اینها که رفتنی هستن من وقتمو باهاشون تلف نمیکنم اما بشنوید از اسلام عزیز.بقره) آیه23: زنان شما کشتزار شمایند. هر زمان و به هر طریق که خواستید به کشتزار خود نزدیک شوید. . در اینجا می توانید ببینید که اسلام چه نیکو با زنان رفتار می کند. زنان به عنوان کشتزاری معرفی می شوند که به وسیلهُ مردان کاشته می شوند. چه افتخاریست برای یک زن مسلمان
سه‌شنبه 13 مهر 1389

ehsanusa - ایران - تهران
یاد اون صحنه افتادم که مردم پلیسا رو گیر نداخته بودن و یه سری میخواستن بزننشون ولی بقیه نمیذاشتن با وجودی که ازشون کتک خورده بودن. البته تو اینجور مانورا پلیس خیلی قدقد میکنه، ولی وای به روزی که واقعی باشه. اونوقت میفهمن یه من ماست چقدر کره داره!!!
سه‌شنبه 13 مهر 1389

nimamani97 - نروژ - اسلو
خاک بر سرتون. واقعا که‌......
سه‌شنبه 13 مهر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
اه چه موجودات چندش آوری بودن اینا . امیدوارم یکروزی خودشون این عکسهای خودشون رو که ببینن شرم کنن. گدا گشنه ها. البته اینها شعورشون به این هم نمیرسه
سه‌شنبه 13 مهر 1389

FARZANDE-IRAN - انگلیس - نیوکسل
فکر کنم توتیپه یک لشکره محمد رسول الله هستش انجا نیرویه زد شورش داره
سه‌شنبه 13 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
قبول نیست پس پلاکادر "مرگ بر خامنه ای" کجاست?????
سه‌شنبه 13 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
یکسری دهاتی ,بیسواد, بیکار, بی خانواده ,بی فرهنگ,. بی نامو,س ,بی آبرو, بی اراده ,بی ارزش ,ارازل و اوباش, که اینها نماینده و وفادار به بیت رهبری و. خود فروشان گمنام امام زمان و خای مال الاغ علی هستند ,,,,دست به وحشیبازی نمیزنند و به مقام زن بی احترامی. نمیکنند . البته اینهاهمگی خودشان اگرناموس داشته باشند چنین توهینی حتئ به فاطمه زهرا و معصومه قم نمیکنند که آنقدر سنگشان را به سینه میزنند,,,,,البته اسم این اشخاص را آوردم که این اوباشها کامنت را . بخوانند و از اعتقاده شان شرم کنند وگرنه من خودم. هیچ اعتقادی به این حضرتا ندارم
سه‌شنبه 13 مهر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
اینها از سکوت قبل از طوفان وحشت زده شده اند!! اگر دقّت کنید شکست رو در چهره ناپاکشان میبینید
سه‌شنبه 13 مهر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - المان - دوسلدورف
امر برتون مشتبه شده.خودتون رو در حد گاندی وقیامش دیدید?با رجوی-کیانوری-ریگی قیاس میکردید که بهتون بیاد.حکایت مگس وفرودش توو باند فرودگاهه که فکر کرد شده هواپیما.یا خان داداش ما که ریش وموش بلند شد خیال کرد شده چه گوارا(ریختن در خونه مون شلوارش رو خیس کرد وپرید بغل مامانم اینا).شما کجا گاندی استعمار ستیز کجا?!
سه‌شنبه 13 مهر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - المان - دوسلدورف
تا نباشد چوب تر-فرمان نبرد....و....
سه‌شنبه 13 مهر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - المان - دوسلدورف
کاش مصدق هم از این "نیروها"داشت.کاش.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

omid norway - نروژ - اسلو
سوره ۲ البقرة : همان [خدایى] که زمین را براى شما فرشى [گسترده] و آسمان را بنایى [افراشته] قرار داد و از آسمان آبى فرود آورد و بدان از میوه‏ها رزقى براى شما بیرون آورد پس براى خدا همتایانى قرار ندهید در حالى که خود مى‏دانید (۲۲ و اگر در آنچه بر بنده خود نازل کرده‏ایم شک دارید پس اگر راست مى‏گویید سوره‏اى مانند آن بیاورید و گواهان خود را غیر خدا فرا خوانید (۲۳) پس اگر نکردید و هرگز نمى‏توانید کرد از آن آتشى که سوختش مردمان و سنگها هستند و براى کافران آماده شده بپرهیزید (۲۴) (سوره ۲ البقرة )به چه ذلت افتادند که میخوا هند جلب توجه کنند ،و به دروغ نصیحت پدرشان را بجای سوره بقره مینویسند زمانی‌ که مثل یه خوک جونشون در اومد مشخص می‌شه !!?? قربون خدا برم، با اونهمه صبرش!!??
سه‌شنبه 13 مهر 1389

miniator - ایران - تهران
تف به قبر پدر هر چی ساندیس خوره
سه‌شنبه 13 مهر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
این مانور فکاهی(کمدی), بر خلاف تصور دستگاه مستبد سلطان , بیشتر عجز و زبونی چماقدارانش در خاموش کردن جنبش آزادیخواهی سبز رو نشان می دهد و نه اقتدار! دلم برای این جوانان نادان و محروم از تفریح سوخت. به چهره ی هر کدام از آنها که نگاه کنید به مفاهیم کلیدی جامعه ی استبداد زده ی ما پی می برید . مفاهیمی مانند - ناآگاهی , محرومیت مادی و فقر فرهنگی از سر و پای این جوانان می بارد.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

kian ahvaz - ایران - اهواز
خانه بدوش.سوئد هیچوقت به دهاتی ها توهین نکن ما دهاتی هستیم ولی بخدا اینکارا رو ننگ میدونیم....شاد باشید
سه‌شنبه 13 مهر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
omid norway - نروژ - اسلو -قرانی که شما ازش استخراج میکنید احتمالآ با همه قرانهای دیگه فرق داره یا شاید هم مال شما قور انه! حداقل بچه جان برو دوتا کتاب از ایت الله ها و علمای خودتون بخود، برو حلیه المتقی کتاب اقدستون در مدرسه حقانی رو بخون که فرامین و احادیث جناب امام جعفر سارق رو توش با افتخار نوشته که زن را حتا در پشت شتر هم در خدمت اقایون میدونه. برای کی جانماز اب میکشی؟ یعنی منکر این هستی که پیغمبرت عروس خودش رو گرفت؟یا دختر 9ساله رو گرفت؟ برو اقا جان با پررویی که نمیشه ماله کشی کرد.پیغمبر و مولای شما برده فروش بوده و با اب زم زم هم نمیتونی این ننگ رو پاک کنی.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
یادشون رفته چطور زیر پل کالج خونین و مالین شدن
سه‌شنبه 13 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
آیه ای شبیه جمله ماهاتما گاندی که بالا نوشته شده در قرآن هست : ((فَقَدْ کَذَّبُوا بِالْحَقِّ لَمَّا جَاءَهُمْ فَسَوْفَ یأْتِیهِمْ أَنْبَاءُ مَا کَانُوا بِهِ یسْتَهْزِئُونَ)) ((آنان، حق را هنگامی که سراغشان آمد، تکذیب کردند! ولی بزودی خبر آنچه را به باد مسخره می‌گرفتند، به آنان می‌رسد)) (سوره انعام - آیه 5)
سه‌شنبه 13 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
با بحرانی تر شدن شرایط اقتصادی در ایران به خاطر تحریم کشور های دموکرات و پیشرفته علیه ایران ،حکومت تقلبی و کودتایی ایران داره برا مردم مجبور و گرسنه خودش شاخ و شونه میکشه که نریزند تو خیابون ها!بله دوستان همونطور که میبینیم حکومت ریاکار و متقلب ایران (که آرزوی خدمت به امریکا رو داره ) این چنین حکومت میکنه با دروغ و چماق و در همون حال از مدیریت جهانی هم صحبت میکنه!تو این مانور حتا نتونستند آدم ساندیسی به اندازه کافی جمع کنند و چند تا به قول دوستمون (میرزاده عشقی ) گاو و خر آوردند که به حق باید با چوب( تر) اون ها رو هی کرد !!در ضمن دوستان این سخنرانی های اخیر تقلبی نژاد رو در ایران از زمانی که از امریکا برگشته دقت کنید ، دیگه حسابی عصبی،پریشان و مشوش شده . .
سه‌شنبه 13 مهر 1389

مهدیار - ایران - تهران
این سگ مصب بازی رو به پای خمینی ننویسین . خمینی زنده بود این دهاتی های پلاک شهری جرات همچین حماقت هایی رو به خودشون نمیدادن. تف تو ذات مموت
سه‌شنبه 13 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
((مانور فرار بسیجیها از کشور با استتار در لباس زنانه)). باز صد رحمت به بنی صدر که چادر پوشید و حجابش کامل بود. از قرار معلوم اینها میخواهند موقع فرار مانتو کوتاه بپوشند.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

chatoli - ایران - تهران
آیا مشابه این دلقک بازی رو در یک کشور جهان تا به حال مشاهده کرده اید ؟ فکر کنم که جنس رفتار گویای همه چیز هست !
سه‌شنبه 13 مهر 1389

farhad352 - ایران - تهران
مانور اقتدار پلیس یا فریاد زبونی ارازل و اوباش دولتی؟. در مانور سراپا مضحک و مسخره جمعی از اجیر شده هایی ازباند قاچاقچیان و دزدان و زور بگیران دولتی برگزار شد که ترکیبی از مشتی مزدور حرام زاده و مواجب بگیر ملایان بودند که بامشتی اسکناس حاضر به جویدن گلوی همه کس حتی پدر و مادر خود ،( البته اگر بدانند پدرشان کیست!) میباشند تا چه رسد به عربده کشی خیابانی و شعار دادن و چاقوکشی.!!!. پلیس زبون بداند که به موقع زبان این عربده کشان حرام زاده را ازحلقومشان در آورده وصدا گوش خراش و بد آهنگشان را در بطن آن خفه خواهیم کرد. آری این حرامیان حرام لقمه هنوز نمیدانند که پلیس در تمامی دنیا حامی و پشتیبان ملت است و هرگز و در هیچ کجای دنیا پلیس آن با گرفتن امکانات ملی بر روی مردم خود که طالب حق و حقوق خود هستند این چنین وقیحانه صف آرایی ننموده است. براستی که بدست گرفتن حکومت بوسیله مشتی عرب زاده و تبعیت از دین تازیان چقدر به فرهنگ و اصالت انسانی ایران زمین لطمه زده است.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
MIRZADEH E ESHGHI - المان - دوسلدورف --- میرزاده جان، شاید از ایل و تبار شما هم در بین این‌ها باشند. ببینم، آیا در ادامهٔ مانور دو دسته شدند و کهریزک بازی هم با هم در آوردند؟.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

nikbakht_s58 - ایران - تهران
این اسکل بازیها یعنی چی؟! جل الخالق آدمی تا کجا می تونه نادان باشه؟؟ دو چیز را پایانی نیست: یکی جهان هستی و دیگری حماقت انسان، البته در مورد اولی مطمئن نیستم! (آلبرت انیشتین)
سه‌شنبه 13 مهر 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
بسیجی , ارازل پیوندتان مبارک
سه‌شنبه 13 مهر 1389

khayyaam - استرالیا - ملبورن
امروز که بازارت پرجوش خریدارست در یاب وبنه گنجی از مایه نیکویی
سه‌شنبه 13 مهر 1389

برگشته - بحرین - محرق
SATTARKHAN - کانادا - تورونتو . بر خلاف آن چه در برخی از عقاید و نوشته‌ها مطرح میشه زن مقدمه وجود مرد نبوده‌، برای او آفریده نشده است‌ بلکه هر یک از زن و مرد برای تکمیل یکدیگر آفریده شده‌اند "هُن‌َّ لِبَاس‌ٌ لَّکُم‌ْ وَأَنتُم‌ْ لِبَاس‌ٌ لَّهُن‌َّ سوره بقره ایه 187 "آنها لباس شما هستند و شما لباس آنها .. هر دو زینت هم و سبب حفظ یکدیگرند و سکونت و ارامش برای هردو انهاست .
سه‌شنبه 13 مهر 1389

زنده باد آزادی - ایران - اهواز
هم خوبه فرهنگ ایرونی رو داریم میبینیم .بعد کسی کشور دیگی رو مسخره نکنه که خودمون مسخره ترین کشوریم
سه‌شنبه 13 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
bita tehrani - کانادا - ونکوور : خیلی ناز گفتی, پس تا بعد
سه‌شنبه 13 مهر 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
مملکت را کردند تاتر خیمه شب بازی پست فطرتها.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

majid63 - فرانسه - پاریس
می دونند انقلاب نزدیک ! یک مشت اوباش و خس و خالاک .!؟
سه‌شنبه 13 مهر 1389

mehr47 - ایران - تهران
نیروی انتظامی یه بابائی رو می گیره با یه خانوم از مرد می پرسه خواهرمون چیکارن? مرد جواب میده خواهرتون ج.. هستند!!!!! دوستان نیرو افتضاحی حالشو ببرن.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
با سلام فرصت خوبی است. بسیحیهارا شناسائی کنید و در لیست قاتلان اضافه کنید. درود بر ایران وایرانی
سه‌شنبه 13 مهر 1389

garfieldx - ایران - تهران
MIRZADEH E ESHGHI - المان - دوسلدورف ببند اون دهن متعفنتو دنیا رو بوی گند برداشت. اه اه اه
سه‌شنبه 13 مهر 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
MIRZADEH E ESHGHI - المان - دوسلدورف -- ببینم تو شرکت Hoch-Tief به تو حقوق میدن که بشینی عقده های حقارت بچگی خودتو برای بقیه تعریف کنی? پاشو برو سر کار الان اخراجت میکنند ها, نگی نگفتی? البته حواسم نبود چون حقوق و جیره و مواجب امثال تو از جای دیگه ای میرسه!!!
سه‌شنبه 13 مهر 1389

طالب حق - ایران - تهران
چقدر بی شرمند.چقدر بی آبرو هستند.تو این دنیا دارید جولان میدید ببینم تو اون دنیا هم میتونید جلوی خدا جولان بدید؟
سه‌شنبه 13 مهر 1389

omid norway - نروژ - اسلو
odin - بلژیک - انتورپن .چرند ننویس من قبلا جواب این چرندیات دادم الکی جلب توجه نکن !!!
سه‌شنبه 13 مهر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
عشق ساندیس ببین چه ها که نمی کند ؟ یکسری مفلوک بی پدر مادر را اوردهاند و میخواهند به جایی جنبش اعتراضی مردم ایران جا بزنند. ولی کور خوانده اید اینها همون مزدوران لباس شخصی هستند . از پنجشنبه تا شنبه توی دهن مبارک سید علی خامنه ای
سه‌شنبه 13 مهر 1389

ashka - فرانسه - پاریس
MIRZADEH E ESHGHI - المان - دوسلدورف. مطمئنا هر وقت که داری متنی می نویسی، خیلی ذوق می کنی از اینکه جلب توجه می کنی و دیگران رو به جواب دادن وامی داری . افرادی مثل تو (به سردستگی مموتی) نمونه های جالبی برای مطالعه آسیب شناسان اجتماعی اند. باید بررسی کنند چه عواملی باعث شده این قشر افراد سرخورده، برای فرونشاندن عقده هایشان و جلب توجه دیگران از هیچ رذالتی دریغ نکنند. البته ظهور و بروز شماها را (در قالب سگ های سیاه مزرعه) جورج ارول در کتاب قلعه حیوانات خود توضیح داده بود اما متاسفانه در مورد روش پرورش شما چیزی نگفته بود. یارب مباد آن‌که گدا معتبر شود// گر معتبر شود زخدا بی‌خبر شود
سه‌شنبه 13 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
فرزندان خانه های عفاف ملا و اسلامش می شود این اراذل اوباش که گند رژیم و دینش از قیافه های تاکسی بر گشته هویدا.. یک مشت جانور اسلامی با کمپلکس سکس و ثروت که فعلا چماق در دست انهاست روزیکه ملت توانست ملا و اسلامش را با هم بگور بفرستد اینها پناهنده ی فلسطین لبنان سوریه خواهند شد تا پایان عمر.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
TIRZADEH E GHOMI -----پول رسیده فعال شدی دو زاری???
سه‌شنبه 13 مهر 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
میر ضایع عشق رهبر:. اون نقطه چین هایی که گذاشتی حکایت ....گرامیت هست عزیزم. حالا دیگه پر رویی را به جایی رساندی که مردم را نقطه چین می کنی؟ الحق که در مکتب علی شیره ای و خمینی هندی زاده شاگرد اول هستی :-)
سه‌شنبه 13 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
طفلکیها مجبور شدن بلاخره اعمال پشت پرده ای رو که در مجالسی که در بیت رهبر خبیث و بیمارشون برگزار میکنن را در ملاء عام انجام بدن. آب از سر این بیچاره ها گذشته و کارشون از آبروداری . احتمالا وقتی خلیفشون تکیه میزنه به پشتی و چند تا آخوند مجلس گرم کن برای رفع سرگشتگیهایش او را می خندانند اینها هم برای او و گدازاده مجتبی و ناخجسته و تمساح یزدی همین عشوها و دلبری ها رو میکنن. آخه تلخک و ملیجکشونن دیگه. خوبه سایت جدیدا یه ویدیو از بچه های افغانی گذاشت که لباس زنانه تنشون میکنن و برای سبیل کلفتا میرقصن و اونا هم بعد یه پاداش پدر در آر بهشون میدن.....
سه‌شنبه 13 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
....این بیچاره ها از بچگی به قول روستایی ها آموخته اینکار شدن و دیگه عادت کردن چه کیفی هم میبرن تو عمرشون اینقدر با روحیه باز اینکار ها رو نکرده بودن آفرین خودتون رو رها کنید یه عالمه از عقده هاتون میریزه و کمتر عبوس و گرفته این. به گمانم به سه تایی که لباس زنونه دارن بیش از همه مشت و مال میدن و رفع خستگیشونو میکنن شما عزیزان اینگونه فکر نمی کنید. به ما چه از خودشون رو میبخشن خوش باشن. هرکس یه مدل خوشه اینم خوشی ایناست. لطفا حقوق همجنس گرایان را رعایت کنیم.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

freedom-is-not-free doom - ایران - تهران
اقتدارشون رو تو روز عاشورا-چهار راه کالج همه دیدن!! همین مامورها وقتی گیر کرده بودن با هدبند و مچ بند سبز میرقصیدند!!!
سه‌شنبه 13 مهر 1389

farhad352 - ایران - تهران
مانور اقتدار نیرو های پلیس یا؟!. آیا باور میکنیم که مردم ما با نظاره کردن مردمی زبون و اجیر شده که به نمایش مضحک خیابانی روی آورده اند تا به سخره گرفتن اولین خواسته انسانی ملتی به ستوه آمده به پردازند، نشان اقتدار پلیسی مردمی است!. همه میدانند که خری که در جلد شیر خود را پنهان میدارد حتی دیگر خر هم نیست و از اصالت خریت خود هم عدول نموده است! آن کیست که نداند این حکومت خوار و زبون است که با تقلب و دغلکاری از مردم میترسد و جرات آنرا ندارد که حتی یک روز به مردمی که هنوز هم امید به حل مسالمت آمیز مسئله دارند فرصت راهپیمایی دهد تا ببیند اقتدار نظام ذلیل و خوار اسلامی در چه حد است!. اگر شما درماندگان و قاتلین و متجاوزان هنوز هم با این لاطائلات خود را مقتدر می بینید بدانید که هرچیزی را پایانی است حتی قدرت تحمل مردم و باور آنها به حل مسالمت آمیز این قبیل جنایت ها،تجاوزات، باج خواهی ها وقداره بندی ها!.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

i-am-not-muslim - ایران - تهران
هه هه. دارن تمرین میکنن اگه شلوغ شد خودشونو شبیه زن در بیارن و فرار کنن!!!. وگرنه اقتدارشون تو همون شلوغی ها (روبروی بانک صادرات پل کالج ) معلوم شد که عین سگ کتک خوردن
سه‌شنبه 13 مهر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - المان
حقیقت تلخه.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - المان
انقلاب نگران نباش.یکی-دو روزه در بستر مریضیم ووقت مناسبی دارم خوابها وخیال های خامتون رو بهم بزنم.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

kili_patilaki - قطر - دوحه
اوه اوه.استغفرالله!!این مسخره بازی ها دیگه یعنی چی؟ جنبش سبزی ها رو مسخره کردند پدر سوخته ها...خودشون دارن کرم میریزن.پس جنبش زنده است و یک روز ...تک تک شما رو خواهد جرید.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

مشتعل - سوئد - استکهلم
این هم سربازای امام زمان
سه‌شنبه 13 مهر 1389

busyman - کویت - کویت
اینها گی هستن صد رحمت به گی اینها میخوارتشون میخوان ولی نمیدونن از چه راهی راحت بخوارونن
سه‌شنبه 13 مهر 1389

marsel - ایران - تهران
دوستان پیامی که من از این عکس ها و این نمایش که به اصطلاح مانور اقتدار بوده گرفتم این بود که وقت رفتنشونه! ترس رو با تموم وجودشون حس کردن! توی صحبتهای فرمانده کله پوک اوباششون (احمدی مقدم) هم حس میکردم! صراحتاً لات بازی در آورد پشت تریبون نماز جمعه! چیزی که من توی راهپیمایی 25 خرداد دیدم همه آدمهای محترم از قشرهای مختلف جامعه بودن که با این آشغالهای مزدور شباهتی ندارن! نمیدونم اون روز کدوم سوراخ موشی بودن این جونورا!!!
سه‌شنبه 13 مهر 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ashka - فرانسه - پاریس . خیلی ارتقا مقام دادی بهش. به نظر من جزو اون دسته ای بود که بع بع می کردند.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
تورو خدا قیافه ها رو ببینید همه داغون . کسانی که بسیجی میشوند باید دارای شرایط باشن 1- زشت و بدترکیب باشند2- بد بو باشن 3-عقده ای باشند4- استشهاد محلی باید از دخترها جمع کنن که هیچ دختری تحویلشان نگرفته5- بد تیپ باشند6-بیسواد7-ادم فروش بلفطره8-جانی باشن 9- هرکس خصلتهای بدبیشتری داشته باشه در نزد اقا مقربتره. حالا اینا رو نوشتم که اشغالهای بسیجی رو ببینید که حرفام در تک تک اونا صدق میکنه
سه‌شنبه 13 مهر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - المان
"یارب مباد آن‌که گدا معتبر شود// گر معتبر شود زخدا بی‌خبر شود" ربطش چی بود به بقیه کامنتت? می خوای جوابت رو بدم:یواش یواش صبر تو هم سر میاد/قاصد تو یک روزی از در میاد/نگین چشمهام به دره/دنیا محل گذره....یا به عبارت دیگه:از اون بالای شمرون تا این پائین تهرون/توهر جا پامیذاری خاطر خواهات فراوون!
سه‌شنبه 13 مهر 1389

elina norway - نروژ - اسلو
odin-بلژیک -انتورپن .باهات کاملا موافقم .یکئ نیست به اینا بگه دین مارو به این بدبختی کشونده اقا جون بسه دیگه تا کی خود فریبی .متاسفانه اینقدر تو دین ادمارو ترسوندند که حتی  طرف از فکر انتقاد کردن نسبت به دینش بیاد بیرون . درضمن دین درش خیلی وقته که تمام شده البته نه برای کسانی که قدرتفکر کردن ندارند
سه‌شنبه 13 مهر 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
سیرک اقتدار.. یه سری ... مزدور اخ توفی! المانی و نروژی که همینجا هم کامنت گذاشتن رو مثل یه گله .... لجنی جمع کردن و عربده کنان با دلقک بازی و مسخره بازی دور هم با قول ساندیس تاریخ گذشته جمع کردن این ویدئو رو ببینین و پی به اقتدار این بیوجودهای بزدل پی ببرین: https://www.youtube.com/watch?v=h2eZqbDhrsw
سه‌شنبه 13 مهر 1389

shiva_v - ایران - شیراز
با این کارشون جز مسخره کردن نیروهای خودشون و نمایش دادن یه مشت دلقک هیچ سودی آیدشون نمیشه.نمیدنم این احمقها چی فکر کردن.خودشون دارن مملکتو به سمت نابودی و فرو پاشی میبرن.بعد به یه عده وطن دوست میگن خائن وطن فروش؟!!!عجب جانورهای عجیبی هستند اینها.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

bavar88 - هلند - امستردام
MIRZADEH E ESHGHI - المان - دوسلدورف : دوست عزیز از توهین های این جماعت ناراحت نشو اینها از لج دکتر احمدی نژاد هم که شده .. را هم انکار حواله می دهند. همش از سوزش شدید است هیچکی ندونه من و شما که می دونیم در این دنیای پوچ انها چه بر سر انها می اید پس غم مخور که بهار نزدیک است.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
مهدیار - ایران - تهران . شما هم لطفا از خمینی کثیف.بی شرف..قاتل.و اشغال نگو که همان سگ هار اعدامها و جنگ را شروع کرد اینها هم تفاله های ان کثافت بی پدر مادر هستند
سه‌شنبه 13 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
این هم نمونه ای دیگر از کشورداری علی چکه ای و تقلبی نژاد. من منتظر دلقک بازیشون در مقابل تحریمها هستم. اینقدر احمقن که نمیفهمند با اینکارشون به طرفداران جنبش مردم اضافه میکنند.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

Negah* - المان - فرانکفورت
اول نادیده ات می گیرند، بعد مسخره ات می کنند، سپس با تو مبارزه می کنند،. اما در نهایت پیروزی با توست!. «ماهاتما گاندی». سخن زیبایی است...........پیروزی نز دیک است..اینها یکمشت اراذل واوباش خامنه ای وانتری هستند..دلقکهای رژیم .مفت خورهای رژیم منفور اسلامی.بی مغزان وجاهلان ودین فروشان رژیم ظلم وفساد,خس خاشاکی که اینقدر خود را بی ارزش میدانند که حاضر به این معرکه گیری لوس ومزخرف یشوند بخدا قسم من شرم دارم نام ایرانی بر این خفتگان زمان بگذارم.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
میرضایع عشق رهبر:. انشاالله العلی و اعظیم زودتر در خمون بستر بیماری .....میشی و میری لای دستت پیر و مرادت خمینی آدم خوار به ادامه انجام وظیفه ات در نقش حوری می پردازی :-)
سه‌شنبه 13 مهر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - المان
علیرضا خان.به عکس های بالا بیشتر دقت کنید.قطعا در خواهید یافت چوب تر دست کیه ونقطه چین کیه.برای درک این مطلب ادم نباید با 32 سال6 سن سال سابقه تدریس در دانشگاه داشته باشه.حتی برای تو هم قابل درکه.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

hoomanagha - ایران - تهران
شما گاهی اوقات لازمه که فحش دادن را آزاد بگذارید تا ما بتوانیم حق مطلب را ادا کنیم. لااقل یک کم دلمون خنک . باشه؟
سه‌شنبه 13 مهر 1389

SATTARKHAN - کانادا - تورونتو
چون این دوست عزیزمون omidزحمت کشیده و با جستجو در قران مجید به حقایقی دست یافته بنده هم نتیجه مختصر تحقیقم رو در این کتاب نجات دهنده بشر براتون میزارم.منتظر دوستان ماله کش هستیم.در آیاتی از قرآن آمده است که عده‌ای از یهودیان (اصحاب السبت ) در روز شنبه مرتکب نافرمانی شدند و خداوند هم آنان را تبدیل به بوزینه کرد، تا عبرتی برای دیگران شود. آیات 65 و 66 سورة بقره به این ماجرا اشاره می‌کنند:. کسانی از شما [یهودیان] را که در روز شنبه [از فرمان خدا] تجاوز (سرپیچی ) کردند نیک شناختید، پس ایشان را گفتیم: بوزینگانی طرد شده باشید؛ و ما آن [عقوبت] را برای حاضران و [نسل‌های] پس از آن، عبرتی، و برای پرهیزکاران پندی قرار دادیم
سه‌شنبه 13 مهر 1389

SATTARKHAN - کانادا - تورونتو
در آیات 166-163 سورة اعراف نیز به این موضوع اشاره شده است. از متن این آیات معلوم نمی‌شود که آن یهودیان بخت‌برگشته در روز شنبه مرتکب چه گناهی شده بودند، ولی تقریباً‌ همة مفسران شیعه و سنی با استناد به روایاتی از پیامبر و امامان، گناه آنها را ماهیگیری در روز شنبه دانسته‌اند و گفته‌اند که آنها با روشی خاص در روز شنبه ماهی گرفته و حکم ‌الهی را مورد تمسخر قرار داده بودند (بنا به روایاتی، ‌ماهیگیری در روز شنبه برای یهودیان حرام شده بود). در اینجا دو سئوال پیش می‌آید:
سه‌شنبه 13 مهر 1389

SATTARKHAN - کانادا - تورونتو
.1_1 اگر چنین است، پس چرا خداوند در طول تاریخ، این همه جنایتکاران،‌ ستمگران و متجاوزان به جان و مال و ناموسِ مردم بیگناه را تبدیل به بوزینه نکرده (و نمی‌کند) تا عبرتی برای ظالمان و جنایتکارانِ دیگر شود؟ آیا عده‌ای یهودی (حتی با این فرض) که عالمانه و عامدانه و به قصد تمسخر احکام الهی در روز شنبه ماهی گرفته و خورده‌اند باید به بوزینه تبدیل شوند تا دیگران متوجه شوند که در روز شنبه نباید ماهی خورد و احکام الهی را نباید به تمسخر گرفت، آنگاه پادشاهان و فرمانروایان دیکتاتور و مستبد، و جلادان و جنایتکاران و متجاوزان به حقوق مردم _ که چهرة‌ تاریخ بشر را سیاه کرده‌اند _ از چنین مجازاتی مصون بمانند؟
سه‌شنبه 13 مهر 1389

SATTARKHAN - کانادا - تورونتو
اگر این داستان‌ها ساختگی نیستند، چرا خداوند در روزگار ما هیچ گناهکاری را تبدیل به بوزینه نمی‌کند تا عبرتی برای دیگران شود؟ لازم به ذکر است که در این آیات، سخن از «مسخ باطنیِ » گناهکاران نیست، یعنی نمی‌توان گفت که منظور اصلیِ آیات مورد بحث، تبدیل شدنِ باطنِ گناهکاران به بوزینه است. زیرا چنین مسخی به دلیل اینکه در نظر مردم قابل رؤیت و تشخیص نیست، نمی‌تواند موجب عبرت کسی شود
سه‌شنبه 13 مهر 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
بزرگترین اعتراض خیابانی بعد از انقلاب در قالب جنبش سبز صورت گرفت و نمایشهای ای چنینی هدفشان تقویت نیروی انتظامی نیست بلکه مسخره کردن ملیونها نفر از مردم هست. جمله اول نادیده ات میگیرند بعد مسخره میکنند هم منسوب به انیشتن هست.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
SATTARKHAN - کانادا - تورونتو . دوست عزیز اگر صد دلیل و برهان محکمتر و مستدل تر از این بیاورید این عقل باختگان انچنان قشر ضخیمی از خرافات در ضمیر اگاه و ناخوداگاه خود دارند که قانع نمی شوند این اگاهیها برای تعدادی مفید است که بین باور و ناباوری دست و پا میزنند نه برای تیر زن قمی و باور و طراوت و ان نروژ نشین بی سواد و بلو استار و طراوت بی عقل///بگذار افتند و بینند سزای خویش
سه‌شنبه 13 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
از طرفدارهای ولی وقیح و مموتی بیش از این هم انتظار نمیره. یک مشت اراذل و اوباش مثل رهبر و رئیس حکومتش. قیافه هاشون نشون میده که از کجا اومدند!!! صد رحمت به خیابون جمشیدی های قدیم.
سه‌شنبه 13 مهر 1389

freedom-is-not-free doom - ایران - تهران
من نمیدونم چرا یه مدته هر ننه قمری که می خواد حرف سیاسی بزنه خودشو میچسبونه به مصدق!! طرف رو پیشونیش نوشته "شعبون بی مخ" باز میاد میگه مرحوم مصدق اگه بود.. نمونه اش همین میرزاده عشقی-دوسلدورف و---تراکتور-قطر!!
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
این مانتو آبیه، زیتون بهبهان نیست؟.
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

ashka - فرانسه - پاریس
MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - المان . زیاد به خودت فشار نیار ربطش را بفهمی، خارج از حد درکته. برای کسی که از بچگی با چوب تر شیرفهمش کردن، روش تفهیم مطالب بهش، کمی با بقیه فرق داره.
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

homa-ir - المان - هامبورک
درود بر ان بانوی بامانتل ابی فیروزه ای و روی دوش هم رزمش - شجاعتت را می ستایم و هزاران بوسه من از دیار غربت برروی گونه و باان علامت پیروزی ات . مطمئن هستم . پیروز خواهیم بود.
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - المان - دوسلدورف
ashka جان.هوای بارانی بعضی وقتها خوبه.ماشین اپل زیاد خراب میشه.علی کریمی موهاش بلنده.گیلان حاصلخیزه.بالاک المانیه.ربطشون اینه به قول شاعر:یارب! گفتم با کباب پیازچه/هی اشک من رو نریز توو باغچه."خارج از درکته"?"فشار " بزن!
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

elina norway - نروژ - اسلو
واقعا جای تاسف . مشکل جای دیگس من ادمی بودم که نماز شبم میخوندم ولی الان متنفرم از دین فرقی نداره همه دینا مثل همدیگن باید یاد بگیریم بدون خسارت زدن به دیگران زندگی کنیم در ضمن ARTEMIS SW فرانسه پاریس  در مورد اخر کامنتتون میتونید یه توضیحی بدین نروژ نشین یعنی چی اونوقت??? ولی با کامنتت موافقم
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

amo danial - نروژ - اسلو
غفلت از نادانی خود، دردی است که نادانها به آن گرفتارند ! عجب، آدم نمیدونه که باید بخنده یا گریه کنه از کامنت یکی‌ از کاربرا ! واقعا که،،،.
چهار‌شنبه 14 مهر 1389

ashka - فرانسه - پاریس
MIRZADEH E ESHGHI - المان - دوسلدورف. منظورت از «فشار بزن» فشار بیاره یا فشار بده؟ بی سواد!! آن بیتی که آوردم، همین جا هم مصداق پیدا می کنه. یعنی یک گدا و عقب مانده فرهنگی مثل جنابعالی بخواد هنوز سواد یاد نگرفته، از طریق اینترنت پست بگذاره. اگر می خواهی جفنگ بنویسی، لااقل بی لهجه بگو ..... ضمنا ...، فشار دادن تو کار ما نیست. اگر دچار کمبود فشار شدی، می تونی سراغ ملای محله تان را بگیری تا .......سواد هم یادت بده.
پنج‌شنبه 15 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
homa-ir - المان - هامبورک - بانوی گرامی شما آیکیوی خیلی بالایی دارید و من آیکیوی شما را میستایم. البته اگر دوزاری کجی نداشتید قطعا آلمانیها تا حالا شمارا دزدیده بودند.
پنج‌شنبه 15 مهر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - المان - المان
مشکل خودته که منظور از قرار دادن واژه ای در گیومه رو نمی فهمی.منم حوصله راه اندازی کلاس ادبیات فارسی رو ندارم. اگه دبیرستان رفته بودی این چیزها رو همون یکی-دو سال اول یادت میدادن.
پنج‌شنبه 15 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام - کاربر عزیز! یادمه تو پست مصاحبه بنی صدر نوشته بودی میرحسین موسوی رو وادار میکنید مثل بنی صدر با چادر فرار کنه.باز هم صد رحمت به بنی صدر که باحجاب فرار کرد. همکاران مخنث بسیجی شما که مانتو کوتاه پوشیدند و خودشون را به روش زنان خیابانی آرایش کرده اند. نکنه میخواید موقع فرار بیکینی بپوشید؟
پنج‌شنبه 15 مهر 1389

homa-ir - المان - ّهامبورک
MIRZADEH ESHGI - المان - دوسلدورف. تو یک فرد مزدور و کاملا شناخته شده ائی هستی - بهتراست بساط جیره خواریت را جمع کنی واینهمه کامنت در هرسایت - گرفتن وقت دیگر کاربران است . کاسه و کوزه ات را جمع کن . شرم و ننگ بر هرچی باج بگیر و جیره. خوار این رژیم خونخوار و ننگ بر رهبر منقلی و نماینده های انتصابیش .
پنج‌شنبه 15 مهر 1389

homa-ir - المان - هامبورک
bluestar - ایران - تهران. وای خدای من , من چه اشتباه بزرگی کردم - فقط به عکسها نگاه کردم ومتن را نخواندم - خدای بزرگ منو ببخش - عکس 1 تا 3 مرا جلب کرد. و فکرکردم بچه های جنبش هستند . حالا فهمیدم اینها مرد هستند. چه اشتباه فاحشی کردم خودم رانخواهم بخشید. حالا هزاران لعنت بسویشان. پرتاپ می کنم . اقای بلواستار حالا میفهمم شما دوست من هستید که بمن. گفتید. دوست انست که بگوید - دشمن میگه میخواستم بگم - میدونی چون. شخصا از دروغ و ریا فراری هستم وشخصا ادمی رک و راحت وبا صداقتم . اینکه نفهمیدم این رژیم تا چه حد ریاکار و حقه باز است . لعنت و ننگ براین رژیم حقه و نیرنگ و واپس مانده . مجددا از شما متشکرم . وامیدوارم خدای بزرگ اشتباه مرا ببخشد.
پنج‌شنبه 15 مهر 1389

ashka - فرانسه - پاریس
MIRZADEH E ESHGHI - المان - المان. عذر بدتر از گناه نیار عمو. کاربرد عوضی کلمه در گیومه!! با فرافکنی کردن و به جاده خاکی زدن و پرت و پلا نوشتن، نمی توانی بی سوادی ات را پنهان کنی. وقتی مموتی ممه دکتر شماها باشد، تکلیف بقیه تان معلوم است. ظاهرا homa-ir - المان - ّهامبورک بهتر جنابعالی را می شناسد و خوبتر می داند با امثال تو چطور باید حرف زد. پس بیشتر از این تحویلت نمی گیرم و برایت پست نمی فرستم تا با کمال آرامش و خشنودی کامل از دوستان حاجت بگیری و شارژ بشی.
جمعه 16 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
homa-ir - المان - هامبورک خواهش میکنم شما ببخشید اگر لحنم متلک آلود بود.
جمعه 16 مهر 1389

homa-ir - المان - هامبورک
bluestar - ایران - تهران. دوست من - من درارشیو فیلمهایم اززمان رضاشاه کبیر و سخنانشان چنین گفتاری ندیدم - و زمان قاجار که رضا شاه کبیری پادشاه نبوده چه برسد فرزندی بنام محمدرضا شاه داشته و چنین گفتاری پدر برای پسر کند. تازه رضاشاه کبیر اخرین پادشاه قاجار احمدشاه را خلع کرد که فرزندی نداشت. و. درکتابهای اززمان رضاشاه کبیر تا کنون چنین چیزی که شمانوشتید وجودندارد. اگر درکتابهای چپی و مذهبیون منظورشماباشد انتظارش میرود من. شخصا به نویسنده کتاب اهمیت میدهم که روشنگر و محقق ویک تحلیل گر بی غرض باشد. نه نویسنده ای که عقده ای و منعکس کننده نظرات خودش باشد. نویسنده کتاب خیلی مهم است . شادباشید
جمعه 16 مهر 1389

+2
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.