طعنه افتخاری به شجریان: کسی حق ندارد بگوید اثر من از رسانه ملی پخش نشود


طعنه افتخاری به شجریان: 
کسی حق ندارد بگوید اثر من از رسانه ملی پخش نشود
 
آفتاب: علیرضا افتخاری ضمن تکذیب خروجش از کشور، عنوان کرد من با این انقلاب و مردم "علیرضا افتخاری" شدم و هرگز به آنها پشت نخواهم کرد.
 
وی تاکید کرد که کسی حق ندارد بگوید اثر من از رسانه ملی پخش نشود.

به گزارش روزنامه‌وطن امروز علیرضا افتخاری با تکذیب شایعه خروجش از ایران، گفت: «تمام وجود و زندگی‌ام
 
” کسی حق ندارد بگوید اثر من از رسانه ملی پخش نشود. اگر کسی مایل به پخش اثرش نیست، خودش در یکی از شبکه‌های تلویزیون رو در رو به مردم بگوید که دوست ندارد اثرش را مردم بشنوند. “
 
مال مردم است و هرگز این گوهر ارزشمند را با چیز دیگری عوض نمی‌کنم. کسانی که هر روز اخبار کذبی درباره من و خروجم از کشور منتشر می‌کنند یا حسودند یا به اجانب تعلق خاطر دارند.»

وی عنوان کرد که اگر قرار بود وطنم را ترک کنم، چرا در شرایط فعلی این کار را کنم؟ اکنون به واسطه این انقلاب، لطف مردم و عنایت خداوند، به چنین جایگاهی رسیده‌ام و هرگز این توفیق الهی را با چیز دیگری عوض نمی‌کنم.

افتخاری معتقد است هنرمند هرچه دارد از مردم است و نباید وقتی به شهرتی رسید فراموش کند که از کجا به اینجا رسیده و خاستگاهش کجاست.

وی گفت: «کسی حق ندارد بگوید اثر من از رسانه ملی پخش نشود. اگر کسی مایل به پخش اثرش نیست، خودش در یکی از شبکه‌های تلویزیون رو در رو به مردم بگوید که دوست ندارد اثرش را مردم بشنوند.»

وی تصریح کرد البته این یک شرط هم دارد و اینکه مدعی، آن چه در این 30 سال به واسطه انقلاب و مردم به دست آورده، به آنها پس دهد.

گفتنی است که چندی پیش افتخاری با ارسال یادداشتی برای برخی از سایت‌های خبری ضمن انتقاد از برخی رفتارهای نسبت به او گفته بود که ممکن است که به فرانسه برود.
 
 
amir58 - ایران - مشهد
حتمن مموتی ازدلش دراورده وبچاکری قبولش کرده درمورداستادشجریان هم ایشان بعدانقلاب ازصداوسیماخداحافظی کردندوامثال کسانی مثل شماکه خودتومردم ایران معرفی میکنی بدهکاری ندارند.ایشان بدهیشو به ملت ایران ازپارسال تا الان به بهترین وجه ادا کردند.دست خدا همراش.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
shemiranian - ایران - تهران
اینطور در اغوش کشیدن قاتل بچه های مردم و اغشته شدن به دستهای خونین احمدی نژاد ننگی است که هرگز از زندگی ات پاک نخواهد شد جناب افتخاری.نگاه کن به ذلتی که امروز قهرمان وزنه برداری جهان (رضا زاده)به دلیل رفتن به راهی که تو امروز میروی دچارشد.تهران ایران
دوشنبه 12 مهر 1389
 
alireza.ch - سویس - نوشاتل
بنازم به این رو!
دوشنبه 12 مهر 1389
 
kame_tanha - انگلستان - بیرمنگهام
برو ساندیس میل بفرمایید..............
دوشنبه 12 مهر 1389
 
mahdi_60 - انگلیس - لندن
تو یکی دیکه خفه شو که بعد جوری از چشم افتادی دیکه ازت بدم میاد
دوشنبه 12 مهر 1389
 
a_bamdad - ایران - تهران
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست*عرض خود می بری و زحمت ما میداری. کوتوله تو رو چه به اظهار نظر راجع به فخر آواز ایران!!!
دوشنبه 12 مهر 1389
 
saaami - سوئد - استکهلم
اینم وطنفروش از اب در اومد. لعنت به این پول که ناموسو شرفو انسانیتو همه ارمانهائ انسان رو از بین میبره . من ارادت زیادی به افتخاری داشتم و واقعا ناراحتم از اینکه اون در رده خائنین به این مرزو بوم پیوست. افتخار میکنم به بزرگانی مثل استاد شجریان دلیر و ازاده که شرفو وطنش رو به سود چند روزه و گذرا نفروخت. انچه که روشن است این است که دیر یا زود باید همگی جوابگوی ملت باشند و چه خوب که سربلند از این امتحان بیرون بیائید. تاریخ هرگز فراموش نخواهد شدوخائنین را نخواهد بخشید
دوشنبه 12 مهر 1389
 
ساعت 12 - ایران - تهران
افتخاری مرده شور ،اولاً که این رسانه ملی نیست و ملایی است دوماً هر کسی اختیار اموال مادی و معنوی خود را دارد و مثل شما خودفروخته و برده دیگران نیست که نه خودش نه اموال مادی و معنویش متعلق به غیر باشد.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
ali203 - ایران - بوشهر
اف..ت...خار....ی تو یه هرزه پست هستی که جا ومکان برات فرق نمیکنه باور کن دیگران مثل تو گماشته بیمقدار فکر نمیکنن
دوشنبه 12 مهر 1389
 
khosh bavar - ایران - کرمان
افتخاری : ازادی بیان یعنی این ! شما هم از ازادی بیان استفاده کردی و نظرت را گفتی.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
Punisher - ایران - شیراز
جناب پاچه خار افتخاری / دیگه شور اش رو در آوردی / پس لطف کن و درت رو بذار و کپ ات رو ببند........
دوشنبه 12 مهر 1389
 
romano - ایران - تهران
اتفاقا حق دارد خوبم دارد چون مردم و همان کلمه ملی را ولی نعمت خود می‌داند. حالا تو بذار به سن شجریان برسی جوجه بعد کلمه کسی را محکم بیار تو دهنت که اون کسی که ناکسه شمایی و چه باحال میگه "من از روییدن خار سر دیوار دانستم / که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینی ها". میگم از اون گرگهای بارون ندیده‌ایها ولی جونم دیر شروع به ابو عطا خوندن در دستگاه اینا کردی دیگه از این امام زاده دخیلی به تو نمی‌رسه. بعد هم معلومه که عشق مردم به نای آواز مردمیشون یعنی استاد شجریان بدجوری یکجایی را سوزونده که اینطوری هوار می‌کشی بدجور به شجریان حسادت می‌کنی چون همیشه زیر سایش بودی و هستی حالا همین هوارو بکش که اینم یک سبک دیگه خوندنه که استاد بهت قبلا نیاموخته هه هه. بعدشم چقدر بدبختی اینقدر برای اینها دستمال آلات برداشتی عاقبت یک پاراگراف در آفتاب برای زرزر بیش نداشتی؟ (با 6/8 بخون). بقیه پایین
دوشنبه 12 مهر 1389
 
romano - ایران - تهران
آخه اگه یه جو مسلمونیم برامون مونده به 30 سال همون صدای ربناست، ربنای دلمونو می‌خونه که از ترک و لر و عرب و بلوچ باهاش حال می‌کنیم. حال می‌کنم میگه مه فشاند نور و سگ عو عو کند (که در حال حاضر نای عو عو هم برای حضرات باقی نمونده). همونقدر که تو فکر کردنت و رفتارت و معشوق پشمالوت بیکلاسی تو حرف زدنتم بیکلاسی و این دقیقا نشون میده با مردم بزرگ نشدی. خیلی چیزا از جمهوری اسلامی یاد گرفتم یاد گرفتم که می‌توانی آخوند باشی ولی میتونی تا آخر عمرت منتظری باشی. میتونی یک عمر بظاهر با ساز و آواز بشکن بیخیالی بزنی ولی شجریان باشی و در دل غمت رو پنهان کنی و به زبان و عمل با مخوفترین دستگاه دیکتاتوری جهان در بیفتی.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
اتیلا - ژاپن - توکیو
آقای افتخاری که هیچ افتخاری هم نداری تو برو ابروی رفته ات را جمع کن و به استاد شجریان امر و نهی نکن !!؟؟ برو احمدی نژاد شپشی رو بغل کن (لاو لاو ) هم فراموش نشه
دوشنبه 12 مهر 1389
 
aria-aria-nl - هلند - روتردام
فرق تو با استاد شجریان در عکس بالا معلومه تو پریدی تو بغل قاتل بچه های مردم و ماچ ماچ بازی میکنی ولی استاد شجریان مثل اب زلال پیوسته به رودخانه عظیم ملت ایران پس حرف اضافه موقوف راستش صدای تو را هم دوست دارم برای همین تندتر ننوشتم.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
immortal1977 - هلند - امرسفورت
باز این ملیجک دربار نطقش باز شد.آدمهای بی مایه زیادی به برکت این انقلاب قرون وسطایی یه نام و نانی رسیدند، شما تنها نیستی نگران نباش.. آدمهای فهیم و فاخر زیادی هم مجبور به ترک وطن و حبس و تبعید خودخواسته شده اند و می شوند.. باز هم نگران نباش. یک نیم نگاه به لیست بلند بالای هنرمندان طرد شده و سرکوب شده و مقایسه آن با هنرمندان بیت نشین، همه چیز را شرح می دهد. بد است آدم "افتخاری" باشد و بی افتخار! گر تو بی وجود به برکت انقلاب معروف شدی اما شجریان انقدر وجود و جربزه و استعداد داشت و داره که هر جا که بود و هر شرایطی که داشت هنر نابش رو به مردم عرضه می کرد و به اوج محبوبیت می رسید و مثل تو ی آشغال احتیاجی به لیسیدن نعلین آخوندای بوگندو نداره.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
farzad_s - ایران - تبریز
خفه شو مزدور
دوشنبه 12 مهر 1389
 
ahura - ژاپن - توکیو
مرتیکه .. مال . استاد شجریان هرچی بدست آورده ، تو این سی سال بدست آورده ؟ حقارت از تمام سکناتت پیداست . تو بیشرف بواسطه شاگردی استاد شجریان به اینجا نرسیدی ؟ تف به شرفت . لیاقتت همونه که مدیحه سرای دربار سید علی چلاق باشی.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
خانه به دوش - سوئد - استکهلم
جناب افتخاری همگی شماها و خواننده های ایرانی سرمایه ایران و ثمره هر ایرانی هستید جای سرافرازی و مایه افتخاریت همگی شماها ولی اگر منظورت استاد عزیز و بزرگوار استاد شجریان که گفته بود و تاکید کرده بود که کسی حق ندارد اثر من را از صدا و سیما رژیم پخش کند نه شما بلکه هیچ کسی حق ندارد به این مرد بزگوار و عزیز دل ایرانی اهانت کند .
دوشنبه 12 مهر 1389
 
hezar - ایران - تهران
ننگ بر تو ای افتخاری. تو در حدی نیستی که خودتو با استاد شجریان مقایسه کنی. از همون قدیما از صدات که مثل ار اره خر می مونه متنفر بودم. حالا که .........
دوشنبه 12 مهر 1389
 
porharfi - هلند - آرنم
افتخاری.افتخار چقده چلاندن سید ِ دوکی را داشتی ؟؟!! که از سفر ِ . اروپا باز داشتَتِت؟؟؟
دوشنبه 12 مهر 1389
 
shahab46 - المان - هانوفر
خفه شو مردیکه چاپلوس مردم همه در خانه هایشان نوار وکاست های استاد شجریان را باندازه کافی دارند وهمیشه وهمیشه بدون صدا و سیمای ضد مردمی صدای ایشان از پنجره هر خانه ای شنیده خواهد شد تو برو یه فکری بحال خودت کن که بدون چاپلوسی رژیم ضد مردمی از گشنگی خواهی مرد.دوباره این خر عرعرکرد.درود بر استاد شجریان
دوشنبه 12 مهر 1389
 
emadr - ایران - کرج
کاش یه سر میومدی این کامنتها رو میخوندی تا بدونی مردم چقدر دوستت دارن!!!!. آقا من که هرچی فایل از این یارو داشتم یجا حذف کردم. آقای بی افتخار شما در حدی نیستی اسم استاد رو بر زبون نامردت بیاری.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
در این سی سال انقلاب چه چیزی به هنرمندان موسیقی داده که بخواهد پس بگیرد. آنقدر محدودیت برای موسیقی سنتی ایجاد کردید که این هنر امروز تقریبا نابود شده است و همین شجریان هم تقریبا همه کارهای قابل قبولش مال دوران شاه یا بعضا خمینی است و در بیست سال اخیر هیچ کار قابل قبولی نشنیده ایم. اگر کسی مدیون انقلاب باشد خوانندگان لوس آنجلسی اند که بدون هیچ رقابت و محدودیتی، حتی از نظر کیفی، مشغول پخش سی دی هایشان در ایران هستند.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
خب معلوم شد ساندیس برای رفع حناق هم خوبست!
دوشنبه 12 مهر 1389
 
oghab - فنلاند - هلسینکی
شما ها که اینطور علیه افتخاری چرت وپرت مینویسید از موسیقی ملی تون چی میدونید?افتخاری وقتی اینطور از استاد شجریان انتقادمی کنه میدونه که چی تو چنته هنریش داره .خدائی شما ها از این هنر چی میدونید .بگید ماهم بفهمیم .من نمی دونم .یادم بدین .
دوشنبه 12 مهر 1389
 
poriyaye_vali - قطر - دوحه
برو گمشو...کدوم رسانه ملی؟؟؟خدا رو شکر که این جریان پارسال اتفاق افتاد دست بیشرفها ونامردهایی مثه توروشد
دوشنبه 12 مهر 1389
 
سیروس کمال - امارات - دبى
تا آن شخص که باشد ؟ بى افتخارى مثل تو یا آن استاد عزیز و مهربان ما ؟؟؟
دوشنبه 12 مهر 1389
 
sankari - فنلاند - تامپره
خ.شو ملیجک دربار خامنه ایی.بادمجان دور قاب چین و.....................
دوشنبه 12 مهر 1389
 
mehrdad_35 - سوئد - مالمو
خدا بدادت برسه آقای علیرضا افتخاری. شما چه بخواهین و چه نخواهین آفتاب زندگی هنریتان را به یه بوسه از روی خال محبوب خویش به پایان برده و برای خودتان آغاز شبی بی ستاره و بدون مهتاب را رقم زدین. استاد شجریان همیشه در دلها خواهد ماند و صدایش همانند ملوک و قمر و صبا همیشه جاودانه خواهد ماند و شما نیز راه بازگشت ندارین مگر اینکه به آغوش مردم باز گردید.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
iranazadiran - ایران - تهران
آقای بیسواد که نمک بحرامی میکنی و به استاد مسلم خود اینگونه وقیحانه برخورد. همه طرفداران احمقی نژاد مانند خودش بی حیا و بی اصالتند. واجب شد تمام نوارها و سی دی هایت را دم در بگذارم تا آشغالی ببرد چون هر بار که گوش کنم یاد این می افتم که این صدای خدادای از حنجره انسان بی جنبه ای مانند تو در آمده و بد امانت داری کردی. تو شاید از صدقه سر مردم در این دوره صاحب نان و نوا شدی و محتاج مدح حاکمان ضد مردمی ایران برای اینکه جلوی کارت را سد نکنند اما استاد از ابندا و نه در این رژیم دغلباز استاد آواز سنتی ایران بود و گلها با صدای سیاوش از آثار به جا مانده این عزیز است. او به حرمت مردم و انتخابشان ( در اصل فریب خوردنشان ) اسم محمد رضا که شناسنامه ایش بود بر اسم هنری سیاوش ترجیح داد چرا که از ابتدا متوجه شد این حکومت با هر چه که بوی ایرانی دهد مخالف است او برای مردم و احساساتشان ربنا را خواند ترانه های شهید و غیره را که از مولانا ست خواند (کجائید ای شهیدان خدایی بلا جویان دشت کربلایی )....
دوشنبه 12 مهر 1389
 
iranazadiran - ایران - تهران
...حتما مولانا هم انقلابی بود که این شعر را سرود. استاد همیشه به مردم اهمیت داده و با آنها به پیش رفت و یا اگر آنها را این حکومت ارتجاعی وادار به ایستادن یا عقب کرد کرد او هم با مردم ایستاد و امانت صدایش را که ودیعت الهی برای لذت بردن مردم بود و به اوج رساندنشان به دشمنان مردم نفروخت. او حتی کنسرت داخلی برگذار نکرد و تنها باز به خاطر مردم اجازه گذاشتن ربنایش را داد اما یک استاد به مانند این بزرگوار که بیخود از سوی مردم و خالصانه لقب استاد نمی گیرد او توانایی این درک را داشت که این حکومت فریبکار چگونه از هر چیز به نفع خود بهره میبرد و نه برای مردم این است که جلوی این سوء استفاده را گرفت. تا از آهنگ های مردمی او بر ضد مردم استفاده نشود و آنها را خام نکند که حرف دل استاد در این زمانه و این حکومت فاسد است .اگر یک موی امثال استاد در سر امثال تو بود وضع کنونی ایران اینگونه نبود. هنوز تا این دزد چموش مکار بازیگر احمقی نژاد را بشناسی خیلی خامی و به راحتی فریب میخوری. همانگونه که خوردی.َ
دوشنبه 12 مهر 1389
 
VEZVEZNAZI - ایران - تهران
پاچه خوار جرم تو از کسانی که دستشان به خون ایرانی اغشته است. کمتر نیست در دادگاه مردم ایران محکوم خواهی شد
دوشنبه 12 مهر 1389
 
pelle - سوئد - استکهلم
حسادتش را به شجریان نشان میدهد و مزدوریش را به رژیم ، خاک تو اون سرت کنند که از خون ندا و سهراب و ترانه و بقیه جانباختگان وطن خجالت نمیکشی و برای این دو روزه باقیمانده از عمر کثیفت با دستمال بخدمت احمقی نژاد چرک و کثافت افتادی، لیاقت تو همون احمدی نژاد است که در بزمش برایش بخوانی او هم بسلامتیت آروغ بزند.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
mardin delfani - انگلیس - برادفورد
هنربند درباری:علیرضا پاچه خواری
دوشنبه 12 مهر 1389
 
mardin delfani - انگلیس - برادفورد
کدوم مردم؟کدوم ملت؟مردم و ملت کلمه ایست که اینهم مثل مموتی در مورد رژیم به کار میبره
دوشنبه 12 مهر 1389
 
Amir-deltange vatan - انکلیس - کاردیف
ای ابله هنوز هم نمیخواهی بفهمی که یک ملت با استاد هستند و تو و رفقائ تو جایی در بین ملت ندارید،من پیشنهاد میکنم که هرچه زودتر إز ایران بروی هرچند که در فرانسه هم کسی دیگر تحویلت نمی گیره وجایی ندارید،خائن
دوشنبه 12 مهر 1389
 
klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
بیشین بینیم بااااااااااااااااااا
دوشنبه 12 مهر 1389
 
shahab46 - المان - هانوفر
oghab - فنلاند - هلسینکی همانطوری که خودت گفتی نمی دونی وهمان چیزهایی که از موسیقی ملی نمیدانی را بقیه حتما میدانند که یه چیزی میگویند.یک نمونه اش این است که برو تحقیق کن ببین استاد برای چی از تلویزیون خواسته صدا پخش نشود لازم به تحقیق هم نیست مصاحبه استاد را گوش کنی یا بخوانی خودش گفته.هیچ موقع هم خودت را عقل کل ندون این مشکل احمدی نژادیه در ضمن همهحق دارند مطلب ونظر خودشان را بنویسند این هم بر میگرده به همان مشکل
دوشنبه 12 مهر 1389
 
dariush75 - ایتالیا - لاکویلا
افتخاری به قول یه بنده خدایئ . تو خفشو. برو بمیر
دوشنبه 12 مهر 1389
 
poriyaye_vali - قطر - دوحه
oghab - فنلاند - هلسینکی ..بهتره شما برید امیر تتلو وحسین تهر گوش بدی
دوشنبه 12 مهر 1389
 
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
یک تار موی استاد شجریان شرف دارد به شما وطن فروشان و نان به نرخ روز خورها و نوکران جمهوری اسلامی! . تو بدبخت شاگرد استاد شجریان بودی و حالا به واسطه نوکری علی شیره ای به استادت جسارت میکنی؟! مردم ایران به حساب مزدورانی مثل تو خواهند رسید. شجریان شرف داشت و جلوی رژیم ایستاد و هنرش را مثل تو نفروخت. تو بیشرف هنرت را در خدمت خائنان به مردم و جانیان اسلامی قرار دادی. امیدوارم مردم همانطور که از خجالت ماشینت در آمدند در کوجه و خیابان از خجالت خودت هم در بیایند.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
oghab - فنلاند - هلسینکی
iranazadiran دوست من شجریان میدونه در زمینه حرفه ای دیگه باز نشسته است .حالا سیاسی شده خوب .راستی چرا در سال 67 که موج اعدامها بود بامردم یکی نشد.?حتما اونها مردم ایران نبودنند .?نه اونوقت هنوز جای مانور داشت .ولی امروز با امدن سالار عقیلی .. افتخاریها استاد بی مانند باید بره گوشه مکتب وحفظ واشاعه موسیقی سنتی کنه .ولی این استاد کمی جاه طلبی میکه .وارد کاری میشه که در حوزه کاری ایشان نیست .zebelkhanغذا چی .بوده?
دوشنبه 12 مهر 1389
 
oghab - فنلاند - هلسینکی
سید ابولقاسم واعظ .دوست عزیز شما دیگه چرا ?هنرمندان لوس انجلس خوب بعضی هاشون زحمت کشیدن .ولی هنرمندان داخل ایران ختم کلام بودندو هستند .اگر خواستید مثال میزنم چه در زمینه شعر .ترانه .اهنگ . تنظیم .نوازنده .خواننده .شما را بخدا قسم .دل این اساتید را بااین کامنت تا نشکنید.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
تاریخ هر اتفاقی را ثبت خواهد کرد. و آیندگان در مورد آن قضاوت میکنند. هم با مردم و در کنار مردم بودن استاد شجریان را ،هم در اغوش کشیدن دیکتاتور کوچک و بیرحم احمدی نژاد توسط افتخاری را.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
dara20 - ایران - تهران
علیرضا افتخاری بی افتخار مزدور دستمال بدست رژیم ملاهای کثیف شده. خاک بر سر ابله بی شرافتت بکنند. شرف و ناموست را به اخوندها فروختی بی لیاقت دون مرتبه.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
persianlover - انگلستان - لندن
یه ضرب المثلی شنیدم از دوست های ترکم. میگن : سگ ولگرد از دور پارس میکنه و هیچ وقت نزدیک نمیاد. الان این مزدور خود فروخته همون سگ رو واسه من تدایی میکنه.
دوشنبه 12 مهر 1389
 
bita tehrani - کانادا - ونکوور
اخییییییی ویزای فرانسه نرسید???!!!!!!
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
farzandeiranam - ایران - تهران
آقای افتخاری . خودتو بیشتر از این ضایع نکن . هر چی بیشتر از این حرفا بزنی ، نه فقط به محبوبیت سابقت چیزی اضافه نمیشه بلکه تنفر مردم رو هم میخری . کم کم داره از آهنگهایی که با دل و جان گوش میکردم ، اقم میگیره . نذار بیشتر بگم.
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
esi2092 - ایران - اهواز
آقای افتخاری مایه افتخارمون که نیستی هیچ مایه ننگمونی. اگه میدونستی اینقدر چاپلوسی هیچ وقت آهنگاتو گوش نمی کردم که البته دیگه نمی کنم.
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
iranazadiran - ایران - تهران
oghab - فنلاند - هلسینکی. اگر توجه کرده باشید عرض کردم ایشان با مردم همگام است نه جلوتر از آنها راه میرود و نه عقب سرشان میفتد. وقتی خانواده های زندانیان اعدام شده سال 57 صدایشان در گلو خفه میشد و بعد بیش از بیست سال هنوز برای رفتن سر مزار فرزندان و وابستگانشان با این حکومت کثیف مافیایی مشکل دارند استاد آواز ایران حرف میزد که صدای او را هم ببرند. ایشان به مردم احترام میگذارد در این زمانه چون مردم خواستند و جنبش سبز را به خاطر مخالفت با عملکرد حکومت به راه انداختند ایشان باز هم در کنار مردم قرار گرفت نه طیف حاکم مانند این افتخاری بی اصالت. واقعا دلم خون شد که چنین ترانه های زیبایی را با آن صدای نرم خود فاتحه خواند و تمام خاطرات زیبا از شنیدن آن را باتلخی و افسوس همراه کرد. استاد در حجره و کناره نیست او باشرف ترین و اصیل ترین و مردمی ترین هنرمند استاد دنیاست که جاودانه شد.
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
mjrad - ایران - ایران
با اینکه از افتخاری خوشم میاد اما زیادی اظهار فضل فرموده اند . استاد شجریان بزرگ مرد عرصه خوانندگی و موسیقی ایران بوده اند و خواهند بود و هیچ کس در حدی نیست که به ایشان امر و نهی فرمایند.
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
OnLine. - ایران - تهران
میانه ماه مموتی مشنگ با ماه مردم ایران زمین تفاوت از زمین تا اسمان است.ساندیس خور پاچه خوارو چه به نظر دادن.کاه و یونجه ات وباره زیاد شد جون گرفتی.وطن فروش
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
oghab - فنلاند - هلسینکی منظور هر کس که در لس آنجلس است نبود. هایده، مهستی، گوگش، داریوش و بسیاری دیگر از هنرمندان ارزشمند آن دیار جای خود را دارند. منظور از موسیقی لوس آنجلسی سبکی از موسیقی است که نه شعر دارد، نه آهنگ نه تدوین و تنها به داشتم یک ریتم مهیج متکی است و آوردن تعدادی دختر در موزیک ویدیو.
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
oghab - فنلاند - هلسینکی . نوکر جمهوری اسلامی! تو برو ساندیست رو از سفارت بگیر به این کارها چه کار داری؟
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
Pezhman - اتریش - وین
درود بر شجریان سلام بردانشجویانی که به ساندیس خون نه گفتند.
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
تا دیروز میگفتی دیگه نمیتوانم در ایران زندگی کنم.چی شد. استاد شجریان مردمی هست تو ترسو که حتی نمیتونی برای زندگی خودت تصمیم بگیری ان را بهش میگن ..دگی نه زندگی. پس دفعه بعد برای دیگران تصمیم نگیر مردیکه الدنگ
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
chatoli - ایران - تهران
فقط در جواب این خواننده لاشخور همین یک بیت شعر شایسته اش هست :. ای مگس عرصه سیمرغ نه جولنگه توست عرض خود می بری و عزت ما می داری
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
moorsisi - ایران - تهران
برو گمشو عوضئ اشغغغغغغغغغغغغغغغغغغال.
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
iranian_x - ایران - وطنم
سلام.در یک جمع دوستانه ، کسانی که دور هم جمع میشوند هم فکر و هم اندیشه هستند.سید علی و محمود گرمساری و رحیمی و کردان لعنت الله علیه و مصلحی و اژه ای و مرتضوی و...و علیرضا افتخاری همه یکجور فکر میکند.اگر افتخاری در موقعیت مرتضوی قرار میگرفت و یا اگر افتخاری در موقعیت رادان قرار میگرفت همان کارهایی را میکرد که آنان با فرزندان ملت کردند.اگرافتخاری زشت و بی ادبانه تر و وقیح تر هم در مورد استاد عزیر و بزرگوار جناب آقای شجریان صحبت کند مورد انتظار است چون هم فکر و هم نظر محمود گرمساری و هم باندی هایش است.افتخاری در محاسباتش یک اشتباه کلی کرده و آن این است که ملت ایران همان حکومت و حکومتیهای حاکم بر ایران نیستند ، ملت ایران کسانی هستند که 22 خرداد 1388 در برابر حکومت ظلم و ظالم نه گفتند و شما آقای افتخاری در این میان ، با توجه به منافع و رذایل ذاتی خودتان سمت دشمن ملت را گرفته اید.بعنوان آخرین کلام به علیرضا افتخاری میگویم : "آنکه باد بکارد طوفان درو میکند" این یادت باشد.
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
raha1984 - المان - هامبورگ
خفه شو مردکه سیبیل کلفت ایکبیری اون سیبیلت فقط به درد چاه خلا میخوره
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
$persian$ - ایران - تهران
تو غلط کردی دم از مردم میزنی وطن فروش مزدور ایشالله لال بشی صدات و نشویم دیگه
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
باقلوا - ایران - شهرداری
خفه خفه خفه
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
saaami - سوئد - استکهلم
oghab - فنلاند - هلسینکی . عزیز جان بعضیها ... میایند و ...میروند...پس زیاد سعی نکن بفهمی چون اگر تا حالا نفهمیدی هرگز نخواهی فهمید...
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
oghab - فنلاند - هلسینکی تو امدی بیرون دور گد به شجریان میگی لنگش کن. تا همین الان که از ملت ایران و از ارمانهای ان دفاع کرده خیلی هم از ایشان ممنون هستیم.
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
oghab - فنلاند - هلسینکی
zagros حالا شدی پسر خوب.افرین تاریخ قضاوت خواهد کرد.کما اینکه تا اینجا ش چنین بوده.
سه‌شنبه 13 مهر 1389
 
خرمگس سبز - ایران - تبریز
oghab - فنلاند - هلسینکی --- ناقلا ، مثل اینکه خود ... شی ، نه ؟؟؟ البته دماغتو شبیه عقاب می بینی ولی یه ل.... بیشتر نیستی...
چهار‌شنبه 14 مهر 1389
 
oghab - فنلاند - هلسینکی
خرمگس سبز /ایران /تبریز.سید پرویز .واقعا که درحق خودت کم نگذاشتی .خرمگس چه اسم با مسمائی.خیلی بهت میاد.
چهار‌شنبه 14 مهر 1389
 
shnasahand - دوبی - الاهلی
وابستگی به دولت وفقیه زمانی ارزش داشت که این همه دروغ وکثافتکاری اشکار نگردیده بود حمایت فعلی فقط روحیه ددمنشی وداشتن زمینه فساد وخبث طینت افتخاری را میرساند همین وبس
پنج‌شنبه 15 مهر 1389
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.