تصادف پشت تصادف،خون پشت خون: هوو باز هم قربانی گرفت


تصادف پشت تصادف،خون پشت خون: هوو باز هم قربانی گرفت

در تصادفی خونین در ورودی شهر نایین اصفهان، نقص فنی خودرو هوو باز هم حادثه آفرید.

به گزارش فارس ، سرهنگ محمد علی یوسیلیانی فرمانده انتظامی شهرستان نایین دقایقی پیش در حاشیه تصادف خونین کامیون تریلر هوو در ورودی شهر نایین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این تصادف خودرو هوو پس از برخورد با تیرهای چراغ برق و شکستن آنها و همچنین قطع چند درخت متعدد با کناره جاده برخورد کرد و متوقف شد.

وی ادامه داد: علت حادثه در دست بررسی است ولی در کارشناسی اولیه نقص فنی در سیستم خودرو و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه از دلایل این حادثه بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نایین با ابراز تاسف از بروز چنین حادثه‌ای خاطرنشان کرد: متاسفانه در این حادثه راننده به نام ح ـ الف به همراه دیگر سرنشین خودرو در دم کشته شدند که بلافاصله پس از حضور نیروهای امدادی اجساد به سردخانه منتقل شدند.

وی افزود: این تریلر هوو به شماره پلاک انتظامی ۵۶۶ع۱۴ ایران ۸۶ از اصفهان به سمت بجنورد در حال حرکت و حامل قطعات بتونی پیش ساخته بود که ۵۰ متر قبل از میدان ورودی شهر با کناره جاده برخورد کرد و متوقف شد.

یوسیلیانی اضافه کرد: این تصادف می‌توانست در صورت برخورد خودرو با میدان ورودی شهر دارای تلفات و خسارات بیشتری باشد که البته با از جان گذشتگی راننده مذکور برای کنترل خودرو قبل از برخورد با میدان ورودی شهر این اتفاق رخ نداده است.

وی با اشاره به رخ دادن اتفاق‌های مشابه در این مسیر تاکید کرد: جاده از سمت گردنه ملا احمد به سمت نایین دارای سراشیبی است که رانندگان به آن توجه نمی‌کنند و نیازمند این است که رانندگان عزیز این مسیر را با دنده سنگین حرکت کرده تا در پایان مسیر دچار مشکل در کنترل وسیله نقلیه خود نشوند و در صورت بروز مشکلات اینچنینی از سه گذرگاه فرار ایجاد شده در مسیر قبل از ورود به شهر و فضای مسکونی شهر استفاده کنند.

"هوو" های چینی ، سال هاست که در  ایران قربانی می گیرند و گویا قرار نیست کسی جلودار این ارابه های مرگبار شود.

mashkok - ایران - تهران
خاک برسر مسئولان که فقط جنس اشغال میدند به مردم
دوشنبه 12 مهر 1389

بچه شمرون - هلند - روتردام
هر کی هرچی جنس بنجل از رده خارج داره میفروشه به دولت اخوندای لعنتی این از کامیون اون یکی پژوها اتیش میگیره اون یکی توپولوفائی که هیچ کشوری استفاده نمیکنه حتی خود کشور سازنده اش,هنوز یک سال نشده از تویوتاهائی که نقص فنی داشت نه تنها تمامش رو جمع کردن و خسارت دادن بلکه نماینده تویوتا تا زانو تعضیم کرد به دنیا وعذرخواهی کرد و بعد هاراگیری کرد وخودش رو کشت فقط به خاطر اینکه باعث دید منفی مردم نصبت به تویوتا شده بود.
دوشنبه 12 مهر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
باشنیدن اخبار تاسف بر انگیز مرگ ومیر روزانه ناشی ار تصادفات در ایران ادم افسرده میشه
دوشنبه 12 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
جاده های ایران هر چند امنیت جانی و موانع راهنمایی ندارد در عوض تیرهای چراغ برق و درخت خشکیده دارد که لااقل در این جور حادثه ها. کشته ندهند شرمباد این رژیم اشغالگر که سرانش فقط به فکر دزدی. چپاول و جنایت هستند ملت بیچاره از دست این ملاهای .. عرب چه می کشند
دوشنبه 12 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
سر وارد کنندگان این گونه (واردات ) به کشور ایران سلامت !!!! مردم که مهم نیستند ! حالا یه چند هزاری هم مردند که زیاد مهم نیست ! اصلا برا همین دولت گفته بچه زیاد درست کنید که اگه بعضی ها بخاطر کلاشی بعضی از مسولین جان خود را از دست دادند،جایگزین شود!!عجیب است امروز این قدر جان ایرانی نرخ مفت و کاه شده !.
دوشنبه 12 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
اقتصاد چین شکوفا باد و اقتصاد ایران ورشکسته مهم این است تبعاتش هم ارزانی جان مردم که سی و یکسال در ایران رایگان و حراج شده است. اگر کسی . شک کند که این حکومت قبلا مزدور روس بود و اکنون چین نادان است و در خواب غفلت.
دوشنبه 12 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
مگه برای حکومت جنایتکار ولی وقیح اهمیتی داره که مردم کشته بشن!!! فقط نباید اخبارش جایی درز کنه. مرگ بر خامنه ای و مزدوران جنایتکارش. پاینده ایران
دوشنبه 12 مهر 1389

esi2092 - ایران - اهواز
بلافاصله پس از حضور نیروهای امدادی اجساد به سردخانه منتقل شدند؟؟؟. ای ول به این سرعت عمل.نیروهای امداد ما فقط برای انتقال به سرد خونه سرعت عمل دارن
دوشنبه 12 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.