هشدار مسافرتی به شهروندان آمریکایی در اروپا

هشدار مسافرتی به شهروندان آمریکایی در اروپا

دولت آمریکا ممکن است به شهروندان خود در اروپا هشدار دهد بدلیل حمله احتمالی القاعده از حضور در اماکن شلوغ خودداری کنند.

مقام های آمریکایی و بریتانیایی به بی بی سی گفتند تهدید های تروریستی جاری ممکن است تبعاتی برای گردشگران به همراه داشته باشد.

یک مقام بریتانیایی گفت این هشدار به کشور خاصی محدود نخواهد شد.

دولت آمریکا در صورت صدور چنین هشداری به شهروندان خود نمی گوید که به اروپا سفر نکنند، بلکه از آنها می خواهد تنها به مناطق پر جمعیت نروند.

مقام های ضد تروریسم آمریکایی روز جمعه اعلام کردند رهبران القاعده از جمله اسامه بن لادن در توطئه ای علیه چند شهر اروپایی دست داشته اند.

به گفته منابع اطلاعاتی، این طرح شامل حمله به بریتانیا، فرانسه و آلمان بوده است.

بدنبال انتشار جزئیات این توطئه به رسانه های آمریکا، مقام های این کشور گفتند این حمله متوقف نشده اما انتظار نمی رود به سرعت انجام شود.

گفته می شود هیچ کس دستگیر نشده، اما چند مظنون همچنان تحت نظر مامورین اطلاعاتی قرار دارند.

این مظنونین شامل شهروندان بریتانیایی پاکستانی تبار و شهروندان آلمانی افغان تبار است.

حملات اخیر هواپیماهای بدون خلبان آمریکایی در پاکستان اعضای القاعده را هدف قرار داده است.

این هشدار مسافرتی ممکن است روز یکشنبه صادر شود.

چنین هشداری می تواند نتایجی منفی برای صنعت گردشگری در اروپا به همراه داشته باشد.

بر اساس برخی گزارش ها اعضای القاعده در صدد عملیات و کشتاری شبیه حملات بمبئی در سال 2008 بوده اند.

در حملات بمبئی، بزرگترین شهر هند، افراد مسلح در چندین نقطه حساس شهر، از جمله مراکز تجاری، ایستگاه های خط آهن و هتل های بزرگ، اقدام به تیراندازی و بمبگذاری کردند.

این حملات به کشته شدن بیش از 170 نفر، زخمی شدن بیش از 300 نفر و آسیب جدی به تاسیسات شهری منجر شد.

amirbenz - ایران - تهران
خوشم میاد که بلاخره ماری رو که خودشون 1400 سال پیش پرورش دادن داره بدجوری از آستین خودشون میاد بیرون!!! فکر کردن بساط اون محمد انگلیسی و اسلامش رو تو خاورمیانه راه میندازن تا این کشورهارو عقب نگهدارن. اما غافل از اینکه این موجود کریه منظر و کثیف اسلام انقدر رشد کرده که دامن خودشونو گرفته!!!! حقتونه بکشین. مخصوصا انگلیس.
یکشنبه 11 مهر 1389

golf - بلژیک - هاسلت
amir benz عزیز - خوشم اومد زدی تو خال ، اولین دفعه هست که میبینم یک نفر اینقدر روشنگرانه و واضح نظر می ده ،بلاخره یکی با نظر من هم عقیده هست خدا رو شکر ، باشد که ایران و ایرانی از این خدای دروغین آزاد بشن تا کسی نتونه براحتی سرشون کلاه بذاره. خلاصه خوشحالم کردی مرسی ببینیمت داداش
یکشنبه 11 مهر 1389

ariapaad - ایران - کیش
amirbenz - ایران - تهران. در مورد چیزی که درکش رو نداری بهتره حرف نزنی!!. اول در مورد چیزی مطالعه کن بعد اظهار نظر!!. اینا همش نمایشی که منو تو رو سر کار بزارن و از اسلام متنفر کنن. همون کاری که احمدی نژاد و دوربریاش می کنن. در مورد آنوسی ها تحقیق کن و لینکهای زیرو ببین. https://mouood.org/content/view/2523/3/. https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D9%86%D9%88%D8%B3%DB%8C. https://benjamin-46.blogspot.com/2009/10/blog-post_03.html
یکشنبه 11 مهر 1389

p.a - بلژیک - لیژ
ariapaad - ایران - کیش. بیطرفانه عرض میکنم جناب ، شما که محقق تشریف دارید ، یه تحقیق مختصری بفرمایید ببینید سلمان فارسی در ایران که بود چرا از ایران اخراج شد و چطور کنار محمد قرار گرفت ، تا بفهمی پایه چیزی که دوستان گفتن از کجاست
یکشنبه 11 مهر 1389

dorssa - آلمان - دورن
سلام آقا یا خانم ariapaad - ایران - کیش . خواهش می‌کنم همینقدر که از اسلام خبر داری عمیقا انجیل را که در واتیکان موجود هست نسخه‌های اصل را پیدا نموده و مطالعه کنید دید خودتان را فقط به کتاب قرآن نگذارید فقط ۲ بار کامل و با حوصله انجیل را بخوانید به ماهیت قرآن اشنا میشوید و میتوانید نظر دهید از بچگی‌ فقط گفتن قرآن و حتی نگذاشتن که بدونیم بقیه چه حرفی‌ برای گفتن دارن و یک لنگ پا میگن قرآن ودیگر هیچ مسیح می‌گوید مهربان باشید و قرآن می‌گوید بکشید و گردن بزنید آدمهای بعد را می‌توان با مهربانی و گذشت به زندگی‌ برگردوند و از اونا انسان تازه‌ی ساخت . چه کسی‌ میگه اسلام دین کاملی هست جز خودشان چون از خود راضی‌ هستن و اجازه نمیدن که ما حتی مطالعه کنیم و چشم بسته باید بپذیریم و این جز دیکتاتوری چیزی نیست. موفق باشید
یکشنبه 11 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
amirbenzساملکم. ای ول راستی امریکا 600 الی 700 سال توسط اون بابائی کریستف کلمب.کشف شده.چه جوریاست .یعنی این بابائی کریس خان 1400 سال پیش کشف کرده .وبعد 700 سال دیگه اعلام کرده .ای ول عجب چموشی بوده .چیییی مارو بگو جون داداش فکر میکردیم 700 سال پیش بوده .ایول حال دادی اق بنزه چیییی
دوشنبه 12 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
ariapaad - ایران - کیش . نخیر اقا خودت و دیگران را فریب نده جنایت شکنجه زن و انسان ستیزی در ذات اسلام است بجای تحمیق دیگران بخوان ترجمه ی راستین کتابت را تا بدانی چه شد که ایران به این لجنزار اندیشه بدل شد.
دوشنبه 12 مهر 1389

h.k - دانمارک - اودا
باخواندن کامنتهای هموطنان تازه به این نتیجه رسیدم که باید دنده عقب بزنیم.وبگازیم.همه شان هم اسلامشناس ومسیح شناس شده اند.قسم میخورم هیچ یک ازشماهاحتی کتاب کلثوم نهنه راهم نخوانده اید.مگرمایکدیگررانمیشناسیم.هرایرانی دودقیقه مطالعه ,,میانگین,,دارد. لطفن نظراتتان رابرای خودتان نگهدارید.وبه عقایددیگران کاری نداشته باشید.
دوشنبه 12 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.