بهانه عجیب فیفا برای پرداخت نکردن حق باشگاه سایپا


بهانه عجیب فیفا برای پرداخت نکردن حق باشگاه سایپا

فدراسیون بین‌المللی فوتبال در واکنش به پیگیری باشگاه ساپیا مبنی بر عدم پرداخت غرامت از سوی لورانت، بهانه‌ عجیبی آورده است.

باشگاه سایپا پس از شکایت علیه ورنر لورانت سرمربی آلمانی پیشین تیم فوتبال این باشگاه به فیفا، موفق شد با پیگیری‌های فراوان این مربی را محکوم به پرداخت غرامت 250 هزار دلاری کند اما لورانت از پرداخت این غرامت خودداری می‌کند.

ناصر شهبازی معاون ورزشی باشگاه سایپا در این زمینه به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: متأسفانه فیفا تحت تأثیر القاات غلط برخی از غربی‌ها قرار گرفته و با وجود اینکه کمیته انضباطی فیفا رأی بر حقانیت باشگاه سایپا در پرونده لورانت آلمانی داده اما هنوز این حکم اجرایی نشده است.
وی ادامه داد: لورانت باید حدود 250 هزار دلار به باشگاه سایپا غرامت بدهد اما فیفا می‌گوید هیچ آدرس و نشانه‌ای از این مربی در اختیار ندارد تا او را به پرداخت این پول وادار کند. این بهانه عجیب و تمسخر‌آمیز است. با این حال باشگاه سایپا پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام داد و حتی آدرس خانه و باشگاهی که اکنون لورانت در آن فعالیت می‌کند را به فیفا ارسال کرده است تا بتوانیم غرامت مورد نظر را از این مربی دریافت کنیم.

معاون ورزشی باشگاه سایپا تاکید کرد: انگین فیرات نیز باید حدود60 هزار دلار به ما غرامت بدهد که البته با او تعامل کرده‌ایم و او رأی فیفا را پذیرفته است، امکان دارد این مربی برای آموزش به مربیان تیم‌های پایه ما با باشگاه سایپا همکاری کند؛ نه اینکه او را مدیر تیم‌های پایه کنیم بلکه فقط از او در زمینه آموزش استفاده خواهیم کرد.

garadagh - سوئد - استکهلم
ادرس ورنر لورانت .برلین دست چپ شماره 45ب
دوشنبه 12 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.