۴ متجاوز به۲دختر دستگیر شدند


4 متجاوز به2دختر دستگیر شدند

4 جوان سابقه‌دار که با ربودن 2 دختر این افراد را در یک باغ متروکه مورد آزار و اذیت قرار داده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش فارس ، در اسفند سال گذشته، 2 دختر جوان با مراجعه به شعبه دوم دادیاری دادسرای جنایی تهران، به سلیمانی مدعی شدند: پس از ربوده شدن توسط 2 سرنشین یک دستگاه پراید مشکی و انتقال به داخل باغی در خارج از تهران، توسط آنها و 2 نفر دیگر مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.

با تشکیل پرونده مقدماتی ، به دستور سلیمانی ، موضوع جهت رسیدگی تخصصی در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

این 2 دختر پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در خصوص نحوه ربوده شدنشان به کارآگاهان گفتند: در تاریخ 25 اسفند به عنوان مسافر سوار یک دستگاه پراید مشکی شدیم چند متر جلوتر مرد جوان دیگری به عنوان مسافر سوار ماشین شد ، ناگهان این جوان با چاقویی به ما حمله کرد و ضمن مجروح کردن‌مان و تهدید به مرگ، هر 2 نفر ما را مجبور کرد تا هیچ سر و صدایی نکنیم در آن لحظه متوجه شدیم این فرد و راننده با هم هستند و ما را به باغی در خارج از تهران بردند.

2 دختر جوان اظهارات خود مدعی شدند: در داخل باغ 2 پسر جوان دیگر نیز حضور داشتند ؛ پس از ورود به داخل باغ، هر 4 نفرشان ما را با ضرب و شتم به ویلایی در داخل باغ برده و در آنجا ضمن تهدید با چاقو و حتی وارد کردن چند ضربه چاقو ما را مورد اذیت و آزار قرار دادند.

این افراد مدعی شدند زمانی‌که می‌خواستند ما را از داخل باغ خارج کنند مجدداً یکی از آنها با چاقو به طرف ما حمله کرده و چندین ضربه را نیز زد که این بار میان او و همدستانش درگیری ایجاد شد؛ پس از آن توسط 2 نفر از آنها سوار خودرو پراید شده و ما را به خیابان‌های نزدیک میدان آزادی برده و پس از پیاده کردن به سرعت از محل دور شدند.

آغاز تحقیقات

تحقیقات کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی جهت شناسایی و دستگیری متهمان در شرایطی آغاز شد که 2 دختر در اظهارات خود گفته بودند: به هیچ عنوان قادر به شناسایی محل دقیق باغ نیستیم چرا که در طول مسیر دائماً توسط سرنشینان خودرو تهدید می‌شدیم که اگر سرمان را بالا بیاوریم ما را خواهند کشت.

در ادامه تحقیقات، بار دیگر 2 شاکی به اداره شانزدهم مراجعه و در تکمیل اظهارات خود اطلاعات جدیدی را در اختیار کارآگاهان قرار دادند که مسیر تحقیقات در خصوص شناسایی و دستگیری متهمان وارد مرحله جدیدی شد.

آنها در اظهارات جدید خود به کارآگاهان گفتند: بر روی بازوی سمت راست هر چهار نفر متهمان یک خالکوبی شبیه به تصویر سر عقاب وجود داشت.

کارآگاهان اداره شانزدهم با استفاده از اطلاعات جدید بدست آمده و با بهره‌گیری از بانک اطلاعات مجرمان سابقه‌دار ، اقدام به شناسایی آن دسته از مجرمان سابقه‌داری کردند که دارای خالکوبی بر روی بازوی سمت راست خود هستند که با جمع‌بندی و استخراج تصاویر این گروه از مجرمان سابقه دار 2 شاکی پرونده به اداره شانزدهم دعوت و در بررسی تصاویر مجرمان سابقه‌دار موفق به شناسایی دقیق 2 مجرم به اسامی مهدی 25 ساله و حامد23 ساله شدند.

شاکیان پرونده پس از شناسایی دقیق 2 متهم، به کارآگاهان اطمینان دادند که این 2 مجرم همان افرادی هستند که آنها را با پراید مشکی ربوده‌اند.

با شناسایی 2 مجرم سابقه‌دار که پیش از این به اتهام ارتکاب جرایم مختلف از قبیل شرارت، ضرب و شتم و خرید و فروش مواد مخدر بارها دستگیر و روانه زندان شده بودند، مخفیگاه هر 2 متهم در منطقه شادآباد مورد شناسایی قرار گرفتند و در 2 عملیات جداگانه و همزمان، در روز 15 فروردین دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی منتقل شدند.

اعتراف به آزار و اذیت

با انتقال متهمان به پلیس آگاهی و آغاز تحقیقات، مهدی و حامد با اعتراف صریح به آزار و اذیت 2 همدست دیگر خود به اسامی سعید و علی معرفی کردند.

متهمان در ادامه اعترافات خود به کارآگاهان گفتند: سعید و علی 2 دختر جوان را از داخل باغ خارج کرده‌اند و از آن زمان به بعد نیز هیچ اطلاعی از آنها نداریم.

با شناسایی سعید و علی، بررسی سایر پرونده‌های جرایم ارتکابی متهان انجام و مشخص شد که هر 2 متهم متواری از مجرمان سابقه‌داری هستند که پیش از این نیز بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف از قبیل نزاع و درگیری و شرارت دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

با وجود آنکه هیچگونه اطلاعات جدیدی درباره مخفیگاه متهمان وجود نداشت و هر 2 متهم از مخفیگاه سابق خود متواری شده بودند، با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، نهایتاً مخفیگاه علی در شادآباد شناسایی و در تاریخ 15 مرداد دستگیر و به اداره شانزدهم منتقل شد.

با دستگیری علی 22 ساله او نیز توسط شکات پرونده مورد شناسایی قرار گرفت و به ناچار لب به اعتراف گشود.

شناسایی مخفیگاه آخرین متهم پرونده در شرایطی در دستور کار کارآگاهان قرار داشت که سعید پس از اطلاع از دستگیری سایر همدستانش از آخرین مخفیگاه خود متواری شده و هیچگونه آدرس و نشانی از خود بر جای نگذاشته بود.

با توجه به حساسیت پرونده مشخصات سعید به عنوان متهم تحت تعقیب پلیس آگاهی در اختیار کلیه یگان‌های انتظامی قرار گرفت تا اینکه به اداره شانزدهم اعلام شد این متهم در یک نزاع و درگیری و با استفاده از قمه در جنوب غرب تهران اقدام به مجروح کردن چند نفر دیگر کرده که با حضور گشت انتظامی در محل، دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

با انتقال سعید21 ساله به اداره شانزدهم، تحقیقات از وی آغاز و او نیز همانند دیگر متهمان پرونده صراحتاً به آزار و اذیت و همچنین تهدید با چاقو و مصدوم کردن 2 خانم جوان اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه سعید لیراوی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با عنوان این که 2 دختر جوان به علت ضربات و صدمات جسمی ناشی از ضربات چاقو و قمه و همچنین صدمات روحی و روانی زیر نظر گروهی از پزشکان تحت معالجه قرار گرفته‌اند، گفت: با توجه به سوابق این افراد و این که هر 4 نفر به مصرف موادمخدر از نوع شیشه نیز اعتیاد دارند و احتمال ارتکاب به جرائم بسیار دیگر از سوی آنان؛ تحقیقات تکمیلی در خصوص شناسایی دیگر جرایم ارتکابی آنان در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار دارد.

از شهروندانی که از این افراد شکایتی دارند دعوت می‌شود تا به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ یا شعبه دوم دادیاری دادسرای جنائی تهران مراجعه کنند.

porharfi - هلند - آرنم
این مجرمان را نگهدارید!! اما جوانانی را که خواهان حق خود هستند را *اعدام*. کنید!! ..به این میگن ..*عدالت ِ ملایی*....
شنبه 10 مهر 1389

amir58 - ایران - مشهد
خیلی جالبه اینها بااین همه خلاف تاحالا ازادانه میگشتند لابدازاینهادرکهریزک استفاده میکردنداونوقت یک معلم رو(فرزادکمانگر)رواعدام میکنند.....
شنبه 10 مهر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
بروح خمینی لعنت
یکشنبه 11 مهر 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
چه جور میتونن مثل حیوان به زور این کارارو بکن ( البته اگر دادگاه راست میگه ، چون ما که نمیدونیم ، اصلآ امکان داره برای اینها جرم درست کرده باشن ، هیچ جرمی هم بدتر از این خون مردمو به جوش نمییاره ! ) اما اگر واقعی باشه ، بازم مسئولش جمزوری اسلامی ؟
یکشنبه 11 مهر 1389

man_iraniam - هندوستان - میسور
این جور دخترا هم تنشون می خاره هااااااااا............خوب اگه کرم نداری سوار هر ماشینی نشو
یکشنبه 11 مهر 1389

ananas 3 - فنلاند - واسا
shahab46 بچه سوسول لعنت به خودت چقدر شوما سبزها پرو هستید هنوز روتون کم نشوده ادب داشته باش توی که دم از ازادی ودمکراسی میزنی
دوشنبه 12 مهر 1389

artosh - ایران - تهران
man_iraniam - هندوستان - میسور/ حالت خوبه؟ شر و ور چرا میگی ؟! جای حل مسءله صورتشو پاک میکنی؟ فکر کردی چقدر مسافرکش شخصی نون شبش رو از همین مسافرکشی درمیاره؟!! باید ساختار درست شه وگرنه تا ابد همین آش و همین کاسه. اصلاْ یه نگاه به خبر بنداز. تصویر این متجاوزان رو شطرنجی نشون میدن تا مبادا آبرویی ازشون ریخته شه و اسلام به نابودی کشیده شه!
دوشنبه 12 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.