علاقه پسر رحیم مشایی به کوروش


علاقه پسر رحیم مشایی به کوروش

آخرین نیوز: پسر اسفندیار رحیم مشایی از علاقه مندی های خود در سایت فیس بوک گفته و اعلام کرده به قلیان و لوی اشتراوس و سگ بوشوگ و کوروش کبیر علاقه مند است.


به گزارش مشرق، “رضا رحیم مشایی” که عضو سایت فیلترشده فیس بوک است، در صفحه شخصی خود در این سایت، از “کوروش” شاه هخامنشی، به عنوان یکی از علاقه مندی های خود نام برده و به صفحه “کوروش کبیر” در فیس بوک لینک داده است.

اگرچه صفحه “کوروش کبیر” در فیس بوک، حدود دو سال پیش از سوی طیفی از پان ایرانیست ها راه اندازی شده است اما مشخص نیست علاقه رضا رحیم مشایی به شخصیت کوروش از چه زمانی شکل گرفته است.

رضا مشایی همچنین در لیست علاقه مندی های خود به موارد قابل تأملی اشاره کرده است.

وی از سریال های هری پاتر، همراهان، ۲۴ و لاست به عنوان فیلم های مورد علاقه خود نام برده است.
پسر مشایی همچنین از “لوی اشتراوس” نظریه پرداز یهودی آمریکایی، برندهای “آدیداس” و “ورساچه”، ورزش تنیس، قلیان و خوانندگان و سینماگرانی مثل شادمهر عقیلی، احسان خواجه امیری، مهران مدیری، گروه موزیک رپ – متال “لیمپ بیزکیت” و کارتون های لولک و بولک، سگ بوشوِگ و… به عنوان علاقه مندی های خود نام برده است.

iranking - المان - مونیخ
......پسر اسفندیار رحیم مشایی از علاقه مندی های خود در سایت فیس بوک گفته و اعلام کرده به قلیان و لوی اشتراوس و سگ بوشوگ و کوروش کبیر علاقه مند است......از این چیدمان احمقانه اصلا خوشم نیومد ....جایگاه کوروش کبیر نه تنها در این لیست پر از سفاهت نیست بلکه حیف که اسم مبارک پدر ایران زمین از دهن امثال این و پدرش و اون سفیه دیوانه که به قول خامنه ای حرفهای پر مغز در امریکا زده زیادیه ....خداوند ما رو از دست این دون کیشوت پر مغز گو و ان خلیفه یک دست نجات بده . الهی امین ....موافقین یکی یه امین بگند لطفا تا اون دو سه تا ساندیس خور حساب کار دستشون بیاد اینجا اظهار فضل نکنند ....
شنبه 10 مهر 1389

freedom-is-not-free doom - ایران - تهران
این حرف های خاله زنکی رو تمومش کنید...خواهشا!!!
شنبه 10 مهر 1389

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
پسر مشایی چه عددیه دیگه! کیی باباش و قبول داره که بدونیم علایق پسرش چیه ??? شب خوابیده صبح شده مشاور یا معاون یه میمونی که از جنگل فرار کرده ??
شنبه 10 مهر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
کا رتون پینوکیو و مستر بین را از قلم انداخته .
شنبه 10 مهر 1389

sanama - امریکا - سیاتل
دیگه مطلب برای چاپ نداشتید که رفتید سراغ . علاقهای شخصی اقازاده /خوب به هر چی که علاقه دارد / داشته. باشه به من چه/نظرات ایشان چه کمکی به معلومات من می کنه /واقعا که از دست این مطبوعات؟.
شنبه 10 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
با این علاقمندیهایی که این شازده داره* رضا میستر بین * فردا پس فردا به آمریکا پناهنده خواهد شد.
شنبه 10 مهر 1389

تنها آذر74 - آذربایحان - باکو
آفرین پسر خوب
شنبه 10 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
مگر خود رحیم مشاعی کیست که پسرش باشد. تمام افراد این حکومت کودتا تقلبی هستند و مشروعیت ندارند چرا که با رای دزدیده شده از مردم بر مسند قدرت پوشالی خود نشسته اند. حال باز رحیم مشاعی شده سوژه جدید برای خام کردن مردم. مردم بیدار شده اند فقط نباید باز فراموش کنند که مار در آستین خود نپرورند تا به جان و اعتبار و آزادیشان بیفتد و افعی وار نیش بزند.
شنبه 10 مهر 1389

elvis2002 - سوئد - گوته برگ
مورچه و مورچه خوار را یادش رفت بگه
یکشنبه 11 مهر 1389

irani.ir - ایران - تهران
پس میدانند که رفتنی هستند دارند توبه میکنند که بخشیده بشند. رحیم مشایی چه خری که کوره کی باشد!!!
یکشنبه 11 مهر 1389

Ezhaq - ایران - تهران
نمی دانم چرا دوست داریم هر بچه سگی را بزرگ کنید.
یکشنبه 11 مهر 1389

YAVARAM - المان - المان
رحیم مشایی دوست داشتنی ترین چهره حکومته به نظر ادم روشنفکریه من که خیلی باهاش حال می کنم
یکشنبه 11 مهر 1389

$persian$ - ایران - تهران
Ezhaq - ایران - تهران. ما ایرانیا کلا گنده کنیم حالا هر خریم باشه فقط گنده اش می کنیم،یه نگاه به تاریخمون بنداز.انسانهای کوچک با سرونشتهای گنده مثلا خمینی
یکشنبه 11 مهر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
جفنگه.عین سگ دروغ میگن.برای انتخابات که چه عرض کنم انتصابات خودشان را اماده میکنند
یکشنبه 11 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
درود بر ملت ایران.ودرود برکوروش کبیر که انسان آزاده ای بود ودرود برتمام کسانی که درفش آزادی را هرچند کوتاه ولی با جان ودل حمایت کردند.ودرودبرمخالفین ضحاک علی و باندمافیایی و آدمکش سپاه پاسداران وانترشان مموتی.
دوشنبه 12 مهر 1389

Shaah - آمریکا - لس آنجلس
گور خودش و پدر داشته و نداشتش. با اندیشهٔ دوستان در مورد هر کس و نا‌ کسی‌ موافقم. تنها نکته‌ای که می‌شه بهش توجه کرد اینه که مگر فیسبوک در ایران فیلتر نیست؟
دوشنبه 12 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.