۱۰۰ میلیون نفر در ۱۸۰ کشور جهان دیدار ایران و برزیل را تماشا خواهند کرد


100 میلیون نفر در 180 کشور جهان
دیدار ایران و برزیل را تماشا خواهند کرد

مدیر اجرایی آژانس برگزار کننده دیدار ایران و برزیل گفت: بیش از 100 میلیون نفر در 180 کشور جهان این بازی دوستانه را تماشا خواهند کرد.

 ابوظبی به دلیل سابقه برگزاری رویدادهای ورزشی سطح بالا برای میزبانی دیدار دوستانه تیم‌های ملی برزیل و ایران انتخاب شد.
فدراسیون فوتبال این کشور روز گذشته برای این مسابقه که پنجشنبه 15 مهر در ورزشگاه بن زاید در شهر ابوظبی برگزار می‌شود با شرکت سوئیسی برگزار کننده مسابقات ورزشی به نام کنترو (Kentro) که با فدراسیون فوتبال برزیل هماهنگ است، قراردادی امضا کرد.
برگزارکنندگان این مسابقه، میزبانی دیدار برزیل و ایران را یک فرصت 2 سر برد برای امارات دانستند.

فیلیپ هوبر، مدیر اجرایی آژانس سوئیسی در این زمینه گفت: فدراسیون فوتبال امارات برای میزبانی این مسابقه هیچ پولی دریافت نمی‌کند و تعهدات مالی از جمله هزینه پروازها و هتل بر عهده ما است، اما این یک پروژه بزرگ است. این مسابقه بخشی از تور جهانی برزیل است و هزینه‌ها به علاوه حق پخش تلویزیونی در دنیا توسط اسپانسر تور تقبل می‌شود.
وی با بیان اینکه فدراسیون فوتبال برزیل این پیشنهاد را روز سه‌شنبه به صورت رسمی دریافت کرد، اظهار داشت: فوریت فدراسیون فوتبال امارات در نهایی کردن توافق با آگاهی از این مسئله است که این میزبانی که یک طرف آن برزیل است، تبلیغات خوبی برای این کشور به شمار می‌آید.

این مدیر گفت: نمایشی که ابوظبی خواهد داشت، سرگرم کننده است. این شهر در حال حاضر در نقشه بین‌المللی فوتبال قرار دارد. ابوظبی به دلیل امکانات و زیرساخت‌های عالی قادر به میزبانی رویدادهایی با این ماهیت است.
هوبر با اشاره به بودجه بین‌المللی که برزیل دریافت می‌کند، گفت: در حال حاضر حمایت مالی محلی برای این بازی را درخواست کرده‌ایم. ما در مراحل پایانی یافتن اسپانسرهای اصلی در ابوظبی هستیم. این یک سکوی پرش و یک فرصت منحصر به فرد برای آنها است تا کالاهای خود را در میان هواداران عظیم برزیل تبلیغ کنند.

وی تصریح کرد: چند تیم دیگر نیز برای برگزاری این دیدار دوستانه به فدراسیون فوتبال برزیل پیشنهاد شد، اما ما معتقدیم برای مسابقه‌ای که بیش از 100 میلیون بیننده در 180 کشور سراسر دنیا دارد، ایران گزینه ارزشمندی است.
هوبر اظهار داشت: ایران قوی‌ترین حریف در میان گزینه‌های پیشنهادی به شمار می‌رفت. آنها یک قدرت واقعی در فوتبال بین‌المللی هستند و رقیب محبوبی در ابوظبی خواهند بود.
هوبر تاکید کرد: امیدواریم بلیت‌ها را در 24 ساعت آینده عرضه کنیم. 3 نوع بلیت داریم که قیمت آنها به ترتیب 50 درهم، 100 درهم و 150 درهم است. بلیت‌های جایگاه ویژه نیز قابل خریداری است.

در این قرارداد فدراسیون فوتبال برزیل متعهد شده کادر داوری و ناظران مسابقه را برای یک بازی دوستانه فراهم کند.
جولیان استانکولسکو، مدیر مطبوعاتی فدراسیون فوتبال برزیل گفت: داور، خط نگهداران و تمام کادر برگزارکننده مسابقه را فراهم خواهیم کرد.

تیم ملی ایران روز دوشنبه وارد ابوظبی می‌شود و برزیل برنامه ریزی کرده یک روز بعد به این کشور بیاید. این مسابقه پنجشنبه 15 مهر ساعت 21 به وقت محلی برگزار می‌شود و بلیت‌ها از امروز به فروش گذاشته می‌شود.

kili_patilaki - قطر - دوحه
قیمت بلیتها عالیه.
شنبه 10 مهر 1389

آینه - انگلیس - لندن
کادر فنی و تمام بازی کنان حواسشان جمع باشد که در ورزشگاه تابلوی جعلی جای تابلو همیشه خلیج فارس نباشه و یک وقت به میدان بازی برند و با مشاهده همچین تابلوی باید جلوی این گستاخی عربها رو با بازی نکردن و به میدان نرفتن به اون صد میلیون تماشاگر در جهان اعلام کرد و حال اونها رو گرفت. این عربها کاری نمیکنند اگر منفعتی نداشته باشه.
شنبه 10 مهر 1389

sam69 - ایرلند - دوبلین
به امید پیروزی برای فوتبالسهای عزیز کشورمان :)
شنبه 10 مهر 1389

خوش خیـــــال - امارات - ابوظبى
تمام دوستان را به تماشاى این مسابقه دعوت میکنم . این روزها آب و هواى ابوظبى کمى خنک شده و تا روز مسابقه حتماً بهتر هم میشه. امیدوارم که تیم ملى جــوگیــر نشن و بتونن بازى خوبى انجام بدن. در ضمن استادیوم شیخ زاید بن سلطان بسیار زیباست و کمى دورتر از آن مسجد شیخ زاید قرار داره که بزرگـترین قالى ایرانى در این مسجد مفروش گردیده.به امید پیروزى تیم مـلــــــى !!!!
شنبه 10 مهر 1389

movafeg - ایران - زوریخ
صد میلیون نفر در 180 کشور جهان بازی رو تماشا خواهند کرد !!!!!!!!!!یعنی چه ؟ از صد میلیون نفر هفتاد میلیونش تو ایرانه می مونه 30 میلیون نفر .یعنی 180 کشور همشون جمعا سی میلیون نفر جمعیت دارند ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!؟؟؟!!!!اونا کدوم کشورند ؟ برای هر کشور می افته دویست هزار نفر !!!!!
شنبه 10 مهر 1389

alibabatabrizi - ایران - تبریز
به امید سر بلندی بچهأی تیم ملی‌ البتیه من فکر می‌کنم بیش از ۱۰۰ میلیون در تمام دنیا این بازیو نگاه کنند فقط من نگران ۲ تا مساله هستم یکی‌ اینکه دولت امارات از این فرصت سؤ استفاده کنه و خلیج فارس عرب بگه و نگرانی ۲ این هست که خدا کنه ابراهیم میرزا پور نه زاره برای گلری .
یکشنبه 11 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.