سری جدید پارازیت : قسمت بیست و سوم


سری جدید پارازیت : قسمت بیست و سوم

امشب در پارازیت گواهینامه رانندگی آیت الله خامنه ای ضبط و سپس برای همیشه لغو میشوید، دروغ احمدی نژاد با سند و مدرک اثبات میشود، سرود ای ایران به ای اسلام تحریف میشود، سرنوشت حسین درخشان در نوزده سال و نیم آینده معلوم میشود، روی صندلی پارازیتی هفته، شیرین نشاط میگوید: بابا جان من دختر علی نشاط نیستم، چند بار بگم.
برنامه ای که برای شماست، شما که حوصله اخبار رو ندارید و همه خبرها برای شما خبر بده

بخش اول


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=yDnSV4yWa7I

دانلود

بخش دوم


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=5WKDFeG5XXU

دانلود

بخش سوم


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=a6Vkp9QXaDM

دانلود

دانلود فایل تصویری در سه کیفیت
12mb wmv - 35mb 3gp - 20mb 3gp

faraz1352 - ایران - تهران
آقا کار که درست باشه درسته دیگه ، و حرف هم که حق باشه حقه دیگه کسی نمیتونه نفیش کنه، این برنامه زیبا هم از زمره همون برنامه هاست که به علت گفتن حرف حق هیج حرفش را نمیشود نفی کرد حالا خامنه ای بره بالا و مموتی بیاد پائین حرف حق حرف حقه والسلام
شنبه 10 مهر 1389

priyanka_fin - فنلاند - هلسینکی
مثل همیشه عالی‌ و زیبا بود
شنبه 10 مهر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
saman-uae - امارات - دبی- اقای سامان عزیز، بحثهایی که اینجا در میگیرن بهیچوجه شخصی نیست که شما از تالار پرنیان برای بنده پیام میفرستید و میفرمایید طرفدار رژیم نیستید!که البته خود پیداست از زانوی تو! دوم اینکه در ان صفحه نزدیک یک دفتر 100برگ نوشته کپی کردید که از زیر یک سوال فرار کنید: مگر مردها فرمانده زنها هستن؟ شاید مغالطات شیادی مثل علی شریعتی و مطهری و سروش را کپی کردن برای شما کمی توجیه گر بشود اما صورت مسئله که باین اسانی پاک نمیشود!قبول میکنم به گفته این اقایان زن محترم، روی چشم مردها و هر چه بگویند، اما در کجای نوشته های این اقایان فقط یک کلام گفته شده که زن و مرد دارای حقوق مساوی هستند؟ عزیز من نه شما و نه سروش و نه شریعتی چنین حرفی را نمیتونین بزنین چون از اساس با دینتون مغایرت داره ولی تا دلتون بخواد از عزت و شکوه وبهشت زیر پای مادران و غیره محمل بافی میکنن و شما هم کپی میکنید برای ما.اقا جان نه من در سن و سالی هستم که فریب این توجیه ها را بخورم و نه شما اونقدر سخنور یا فریبکارید که بتونید از زیر این سوال در برید.
شنبه 10 مهر 1389

svenskpojke - سوئد - یمتلند
پیامبر اسلام میفرمایند که کسی که وطن دوستی و عشق ورزیدن همانند ایمان است
شنبه 10 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
خیلی جالب بود مخصوصا قسمت کارشناس ویژه از ایران.
شنبه 10 مهر 1389

shahryar-khan - کانادا - مونترال
ارایش این خانوم یه ذره عجیب غریب بود , اگه کسی میدونه به ما هم بگه که چه مدلی این ??
شنبه 10 مهر 1389

بچه شمرون - هلند - روتردام
پاینده باد خاک ایران ما
شنبه 10 مهر 1389

Richard - المان - کان
خدائی اینها یک یک هستند دمتمن گرم. فقط پارازیت واجبتر از نماز شب
شنبه 10 مهر 1389

saman-uae - امارات - دبی
odin - بلژیک - انتورپن ***دوست گرامی علت فرستادن پیام خصوصی فقط به دلیل این بود که مطمئن شوم پیام به دست شما میرسد.در مورد اینکه آیا مردان فرمانده زنان هستند؟ هم باید بگویم این برداشت نادرستی از احکام اسلام است. و البته هر کس آزاد است در انتخاب دیانت خود. در ضمن تصور نکنید هر کس که ضد اسلام است مخالف حکومت ایران است و خواهان آزادی و دموکراسی. بسیار هستند کسانی که با داشتن عقاید اسلامی مخالف این حکومت دیکتاتوری هستند. حکومت جعل و دروغ و تبعیض و استبداد.
شنبه 10 مهر 1389

saman-uae - امارات - دبی
odin - بلژیک - انتورپن***اسلام بیانگر برترى مطلق مرد نسبت به زن نیست و تنها مسؤولیت مرد در سرپرستى کانون خانواده را بیان نموده و به دنبال آن، به برخى از توابع این مسؤولیت (مانند لزوم تأمین نیازهاى اقتصادى خانواده) اشاره مى‏کند.به طور طبیعى مرد، توانایى بهترى براى اداره خانواده و تأمین نیازمندى‏هاى آن دارد. از طرف دیگر زن نیازمند محیطى امن همراه با آسایش کافى است تا در پرتو آن، بتواند به انجام وظایف دیگرى که در نظام آفرینش بر عهده او قرار داده شده است (مانند حمل، رشد و تربیت فرزند و...) بپردازد. بنابراین ریاست و مسؤولیت مرد و در راستاى آن تلاش براى اداره و تأمین نیازهاى خانواده، نه تنها امرى شرعى؛ بلکه حقیقتى تکوینى و متناسب با نظام خلقت زن و مرد است.
شنبه 10 مهر 1389

sapho - ایران - اصفهان
این شیرین نشاط چقدر تو ذوق من زد. انتظار داشتم قشنگ تر و بهتر حرف بزنه
شنبه 10 مهر 1389

vickie - ایران - تهران
ساعت و روز پخش برنامه عوض شده ؟ قبلا که جمعه ها ساعت 23:30 بود
شنبه 10 مهر 1389

kame_tanha - انگلستان - بیرمنگهام
خیلی جالب بود.
شنبه 10 مهر 1389

saman-uae - امارات - دبی
odin - بلژیک - انتورپن*** دوست گرامی دانش آموزی که در فلان مدرسه ثبت نام میکند و می داند که هر روز صبح ساعت 8 باید در مدرسه حاضر باشد آیا می تواند بعد از مدتی اعتراض کند که مثلا من می خواهم ساعت 9 به مدرسه بیایم؟ دو راه دارد یا عضو آن مدرسه نباشد و در قبال قوانین مدرسه هیچ مسئولیتی نداشته باشد. یا به قوانین مدرسه احترام بگذارد.متاسفم برای کسانی که دینشان را چشم بسته و با تقلید صرف انتخاب میکنند. شاد باشی
شنبه 10 مهر 1389

sapho - ایران - اصفهان
vicki تهران دو هفته هست که از 11 و نیم شب پخش می شه چون voa برنامه هاشو با تغییر ساعت ایران وفق نمی ده
شنبه 10 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
چه افتاده و فروتن است با اینکه فرد مطرح و شناخته شده ایست به راحتی خود را به انتقاد میگیرد و گدای محبت و توجه کردن دیگران نیست و عقده خود بزرگ بینی ندارد. البته کلا عقده ای نیست که با این صمیمیت و سادگی صحبت میکند و بدون واهمه از رد و تائید مردم شفاف و صریح از نقاط ظعف و قوت خود می گوید. برای خانم شیرین نشاط احترام بسیار قائلم و علاقه مند تا از نزدیک با این خانم محترم نشست و گفتگویی در زمینه هنر و دیدگاهشان داشته باشم مشخص است که از روزمرگیها فراتر رفته است و زندگی را از افق بازتر و پهناورتر به نظاره نشسته.
یکشنبه 11 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
به جای جواب سلام سر تکان دادن کارشناسه آخرشه دقیقا مانند گوساله هایی که گمان دارند انسان شده یا از دماغ فیل افتاده اند تا همه را از بالا نگاه کنند و آنها را چون خود فرودست ببینند. 
یکشنبه 11 مهر 1389

raminjaf - هلند - روتردام
قسمت بد حجابیش جالب بود. مخصوصان ارنج سامان.که کشف حجاب کرد.
یکشنبه 11 مهر 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
درود بر شما برنامه جالبی دارید ، نه بخاطر اینکه مخالف جمزوری اسلامی هستید بلکه بخاطر اینکه حقو حقیقتو میگید ، چون بعضیهاهم مخالف این رژیم هستند ولی حقو حقیقتو نمیگن ، و نمیدونن چکار کنن و چی بگن ، برعکس اب به اسیاب این رژیم میریزند ! فقط تنها کار زشتی که انجام میدید اینه که کاغذ پرت میکنید ، این کار زشته ! ز ش ت ه ! اوایل فقط سامان این کارو میکرد حالا مثل اینکه به شما (کامبیز) هم سرایت کرد ! رفیق این کار زشته ! اگر در خیابون کسی چیزی پرت کنه قشنگه ، یا زشته ؟ تازه این کار چون جلو دوربینه 100 برابر زشتره !
یکشنبه 11 مهر 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
اگر از کشور دیگه ای ، کسی بطور اتفاقی این برنامه رو نگاه کرد و فهمید که ایرانی هستید فکر میکنند که همه ایرانیها این عادت زشتو دارند ! الحمدالله که ما در دنیا بخاطر رئیس جمزور مشنگمون ابروئی برامون نمونده ، شما دیگه همکاری نکن ! کسی که ایرادی از کسی میگیره خودش باید حواسش جمع باشه ! که کار زشت نکنه ! کارخوبو باید گفت خوبه کاربد هم باید گفت بده ، در هر صورت برنامه خوبی دارید ، من هم به نوبه خودم از این برنامه تشکر میکنم , بدرود
یکشنبه 11 مهر 1389

kalkal - ایران - تهران
این بابا چرا حال اینقدر خودشو تام و جری میده. اوه اوه بلا به دور . این زنه چرا اینطوریه؟ ایکون حال به هم خوردن ندارید اینجا؟
یکشنبه 11 مهر 1389

madrid - ایران - قزوین
سلام. میخواسم بدونم برنامه پارازیت چه روزهایی و چه ساعتی پخش میشه. ممنون
یکشنبه 11 مهر 1389

sapho - ایران - اصفهان
madrid قزوین این برنامه از voa جمعه ها 10 و نیم شب پخش میشه تکرار شباهنگم که شنبه ظهرا ساعت 4 هست 4 و نیم پارازیته. فردا که دوشنبه باشه احتمالا 4 و نیم تکرار دوبارشه
یکشنبه 11 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
odin - بلژیک - انتورپن . زن و مرد با هم شباهتی ندارند که برابر باشند اسلام هم حق مرد و خورده, و هر دینی و سیستمی که بخواد حق مرد رو به خاطر هرموجودی زیر پا بزاره از نظر من مرده و محکوم به فناست نمونه اش اروپا و امریکا. خوشبختی مرد در ازادی و خلق و اختراع است, خوشختی زن هم به ما مردها مربوط نیست هرجور حال میکنن مشگل خودشون هست! مگه نمیگن جنبش سبز یه جنبش زنونه است شما مردها دخالت نکنین, ببینم چکار مکنن امثال حاجیه خانم شیرین نشات !.
دوشنبه 12 مهر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
جالب بود. دست مریزاد.
دوشنبه 12 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
هرکی گفته زن ومرد برابر هستند بیخود گفته .خدایش درون وجدان شما ها فرزند پسر بیشتر میخواهید یا دختر .اقادختر داشتن یکی کافیه .ولی پسر هرچندتا باشه خدا بده برکت .تو اروپاش هم همینه زنی که پسر بدنیا میاره بیشتر احساس غرور میکنه .هرکی بگه نه .ایشالله خدا هفتا دختر بهش بده.
دوشنبه 12 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.