تولید کننده ماکارونی در برنامه‌ ورزشی سیما

 
تولید کننده ماکارونی در برنامه‌ ورزشی سیما

برنامه ورزش و مردم شبکه یک سیما در اقدامی عجیب از مدیر یکی از شرکت های تولید کننده ماکارونی در برنامه خود دعوت به عمل آورد.

به گزارش فردا بینندگان برنامه ورزش و مردم به تهیه کنندگی و اجرای بهرام شفیع هنگام دیدن حضور مدیر یکی از شرکت های ماکارونی در برنامه ای ورزشی حسابی شوکه شدند.

این دعوت به دلیل حمایت این شرکت از بازی های غرب آسیا صورت گرفته بود.

مدیر این شرکت با استفاده از فرصت به دست آمده سعی کرد تا به تبلیغ کالای شرکت خود پرداخته و این حمایت را به خاطر کمک به ورزش ایران عنوان کند.

شاهکار این مدیرعامل که ایلنا به آن را ذکر کرده است جایی بود که ورزش و شرکت های تولید کننده را با هم جمع زد و یک پروانه ساخت:«ورزشکاران یک بال این پروانه و شرکت های تولیدی بال دیگر این پروانه هستند که با پروازش برای مردم ایران خوشبختی و سلامتی می آورد!»

اولین بار نیست که برنامه های ورزشی تلویزیون مرزهای میان اطلاع رسانی با تبلیغات را نادیده می گیرند .جواد خیابانی ‏، گزارشگر بازی تیم ملی ایران مقابل تیم ملی بحرین در بازیهای غرب آسیا هم بارها با تاکید بر نام این شرکت تولید کننده ماکارونی ، برگزاری یک تورنمنت به نام یک شرکت ایرانی را افتخار برای ایران خواند!

پیش ازاین در مسابقه های جام جهانی فوتبال هم مجریان و گزارشگران تلویزیون لابلای حرفهایشان حامیان مالی این برنامه ها را تبلیغ می کردند.

بنابراین گزارش به نظر می رسد صدا و سیما با در اختیار قرار دادن تریبون های تلویزیونی خود در اختیار برخی شرکت های تولیدی به دنبال کسب منافع از این راه باشد.
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
اوضاع خیلی وقته شیر تو شیره بابا. آخوند که از قبرستون زد بیرون و شد صاحب مملکت و نفت و خون مردم, دیگه از تلوزیون ریا و گداگشنه انتظاری نمیشه داشت
جمعه 9 مهر 1389

persia_64 - ایران - تهران
حمایت مالی از ورزش همراه با هدف تجاری در همه جای دنیا مرسوم است . این که به نظر من ایراد نداشت
شنبه 10 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.