نحوه تدریس در بعضی از مدارس اسلامی در آفریقا - ویدیو

 نحوه تدریس در بعضی از مدارس اسلامی در آفریقا


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

omid_aria - انگلیس - لیدز
تففف تو ذاتتت خمینی تکبیر
جمعه 9 مهر 1389

ab55 - فنلاند - هلسینکی
فکر می‌کنم این ویدئو کلیپ مال سه یا چهار قرن پیش باشه.
جمعه 9 مهر 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
ایرانی ها هم اینطوری مسلمان شدن.همونطور که همین رافت اسلامی توسط عثمانی ها شامل حال مردم بوسنی و آلبانی و ارمنستان شد. کار درست رو اسپانیا کرد که با بیرون انداختن عربها مسلمانان رو هم اخراج کرد.
جمعه 9 مهر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
یکی از شعارهایی که حزب الله در همان اوایل انقلاب میداد این بود: جهان را با منتق مسلمان میکنیم!!! بفرمایید، اینهم منتق اقایون! حالا با این لشکر ظلم و جور و فساد و حماقت که تا یکی دو سال دیگه وارد ناوگان نیروهای دزدهای دریایی سومالی میشه دنیا میخواد چکار کنه؟ همه را در دریا خفه کنه و بمب بریزه روی سرشون؟ نه عزیز جان متاسفانه سیاست و منافع دولت فخیمه انگلستان هنوز به نقطه ای نرسیده که یازده سپتامبر میتونه در لندن هم اتفاق بیافته و باید در مقابل پاکستان و عربستان و این شیوخ فاسد و دزد و ایت الله های دزدتر فقط بخاطر اینکه در لندن حساب بانکی دارن و سرمایه دارن،دست بکشه.
جمعه 9 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
نیویورک پست نوشته : رئیس جمهور ایران محمود احمدی نژاد نزدیک به یکهفته لباسهای خود را در نیویورک عوض نکرد!! به طوریکه با همان پیراهن و همان شلوار که به محض ورود به امریکا به تن داشت تا اخر مراسم ظاهر شد !! ایا رئیس جمهور چمدانش را در تهران جا گذاشته بود ؟؟ منابعی در هتل اقامت احمدینژاد میگفتند : بوی گوشتی که میخوردند تمام هتل رو گرفته بود و تمام این غذاها را یک رستوران ایرانی اماده میکرد . اینم یکی دیگر از افتخارات مموتی از سفر به نیویورک مرتیکه کپک . یکی اینو ببره کارواش تا طائون بیچارمون نکرده .
جمعه 9 مهر 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
من که نمیتوانم این کلیپ را ببینم ولی افریقا از شمال اسلامی تا جنوب مسیحی و غیر اسلامی, کلا درگیر فقر و گرسنگی و بیسوادی و بیماری هست و متاسفانه دچار سیر نزولی هست. برخلاف اسیا که در مجموع سیر صعودی در اقتصاد و سواد و ثروت دارد. تغییر این روند در افریقا یک کوشش جهانی میخواهد به ویژه از طرف امریکا, کانادا, ژاپن, استرالیا, اروپا و کشورهای عربی نفت خیز مثل عربستان و کویت. متاسفانه در مورد افریقا شعار بسیار بسیار بیشتر از عمل هست و کمکها بیشتر جنبه سیاسی دارد و کشورهای ثروتمند به حکومتهای نزدیک به خود کمک میکنند. در مجموع من یونیسف, صلیب سرخ و هلال احمر, و پزشکان بدون مرز را در کمک به افریقا صادقتر میبینم.
جمعه 9 مهر 1389

Niayesh_2010 - آلمان -
خداوند نجاتشون بده.............جای تاسفه
---------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید , در غیر این صورت از درج نظرات شما در آینده معذوریم .
با تشکر
جمعه 9 مهر 1389

h.k - دانمارک - اودا
بعدازیکهفته من هنوزناراحتم.چقدربی شعورن این خارجیها.رئیس جمهورماباصدنفرازاقوام برن سازمان ملل اول همه به پای ایناپاشن ,,ولی یکیشان هم نشینه.همه برن سیگارکشیدن وقهوه خوردن.واقعانکه.مرگ براینها.یکی اون گوشه اخر نشسته بود.تخمه میخورد.بی فرهنگ.
جمعه 9 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
دقیقا یاداور دوران صدر اسلام بود: گرسنگی, پابرهنگی, توحش, زور, برده داری, مجازات بیمارگونه, زشت چهره گان, نبود بهداشت, گله گوسفندان, الله مالیخولیایی, جهادگران, زن بارگی و ....
جمعه 9 مهر 1389

بچه شمرون - هلند - روتردام
...این وحشی های آدم خوار شدن مبلغش برای کسانی که متوجه نشدن، میگه این بچه ها مسیحی دزدیده شدن و به این مدرسه اسلامی که زبان عربی یاد بگیرن و تمام قرآن رو حفظ کنن از طلوع تا آخر شب هرکی هم که سرپیچی کنه فلک میشه و به زنجیرش میکنن (حرفای یارو ملاشون که معلومه چی زرزری میکنه) اما اون قسمتش میگه این بچه ها روی تخته مینوسن و بعدش با آب میشورنش و بعد از همین آب باید بخورن تا که سریعتر بتونن حفظ کنن چیزی که خواندن دخترا رو از سن ۹ سالگی میدن به سربازای اسلام مردای مسیحی هم که همکاری نکنن زندانی میشن کتک میخورن و اعدام میشن به رودخونه میندازنشون، این تقریبا چیزی بود که داشت میگفت.
جمعه 9 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
این وحشیها با همین اسلام ساختگیه و با توسل به زور و شکنجه دنیای غرب را از مسلمانان بدبین میکنند حتئ در فیلمهای اسلامی از چنین روشهایی. استفاده نشده چون در زمان پیامبران چنین رفتاری. نبوده کدام اسلام کدام مسلمان کدام انسانی این. عمل وحشیانه را قبول میکند,,,,,,,,,,,,,,,, ننگباد الاغ علی چکه ای که این اسلام ساختگی خودش را به آفریقا صادر. کرده .
جمعه 9 مهر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن  
دقت کردید که یارو میگه بچه به زور دزدیده شده و به اون محل برده میشن تا تعالیم اسلامی رو یاد بگیرن و قران حفظ کنن. معلمها هم مجبورشون می کنن که آیات قران را روی تخته بنویسند و بعد تو آب بشورند و اون آب کثیف رو بخورند! چون به گفته معلم اون آب خاصیت پیدا می کنه تا باعث بشه قران رو بهتر حفظ کنند!! دخترهای 9 ساله دزدیده میشن تا به سربازهای اسلامی بعنوان اسباب بازی جنسی داده بشن!! آیا کتابی شیطانی تر از این سراغ دارید؟
جمعه 9 مهر 1389

Negah* - آلمان - فرانکفورت
. در آموزش وپرورش در هر جایى از دنیا ویا. هرسنتى چه اسلامى وچه غیر اسلامى پایه اصول وبنیادى پرورش انسانهایى باید باشند که با عدل وعدالت ودانش وبصیرت باشند ,وابتدایى ترین وسیله آموزش یعنى کلاسى با میز ونیمکت ووسایل آموزشى وکتابهاى مختلف درسى یعنى جایى که دانش آموز حس بهترى از خانه خودش داشته باشه ..در چنین زندانى که طویله از این بهتر است وبا چنین معلمانى که چون بسیجیان در داخل زندانهاى ایران حکومت میکنند ..بنظرشما این بیچارگان حتا اگر قران را با چنین ظلم وزورى یاد گرفتند چه فردایى خواهند داشت..یک مشت دزد وقاتل وظلم دیده با هزاران کمبود روحى وروانى مثل آخوندها ومثل بسیجیان وسپاهیان یعنى همان اراذل واوباش که با گلوله وبطرى وزجر وشنکجه جوانان آزادى خواه را به کشتن میدهند ..اینها سربازان آینده عمرالبشیر ,,وامثالهم هستند..انسانهایى که با قرآن شتشوى مغزى شده اند ودین فروشى وظلم را رواج خواهند داد.
جمعه 9 مهر 1389

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمانهای امروز؛ تروریستهای فردا!
جمعه 9 مهر 1389

shirzan - آلمان - برلین
جناب های مال کش اسلامی حالا سرو کله شون پیدا میشه که نه بابا این که اسلام واقعی نیست لطفا قبل از این ماله کشی ها یه کشور مسلمون با فرهنگ و پیشرفته رو ذکر کنید .
جمعه 9 مهر 1389

shayan2uk - انگلیس - هال
این است حقیقت دین سر رو پا جهل و ظلم و خرافه اسلام ناب ناب ناب ممدی که با زور شلاق دارند یکسری کاغذ باطله 1400 ساله رو که به درد دستمال شب هم نمیخوره بخورد این بدبختها میدند. همه ادیان جز چرندیایت چیزی ندارند ولی این آخریه دیگه آخرشه . حماقت , رذالت , ترور , ریا , تزویر ووو هرچی صفت زشت و پست رو باید به دین نا مبین اسهال و رهروانش نسبت داد.
جمعه 9 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
خانه به دوش - سوئد - استکهلم . شما لطفا کمی کتابهای اگاهی دهنده در مورد اسلام بخوانید تا پی ببرید که اسلام واقعی دهها برابر کریه تر و وحشتناکتر از این مسائل هست اینکه بگوئید ملایان اسلام ساختگی دارند دقیقا می شود تز کسانیکه تمام جنایات 30 سال قبل از انتخاب عنتری نژاد را فراموش کرده و کاسه کوزه ها سر او شکسته اند یعنی اگر در این انتخابات 100 جوان کشته شدند قبل از ان دهها هزار نفر باضافه ی سنگسار و 1000 کثافت دیگر وجود خارجی نداشته /جز جهاد -فقط به این قسمت قران توجه کنید//کافران را با زجر و شکنجه بکشید و زمین را از خون انان رنگین کنید./// کاری که با اجداد ما کردند
جمعه 9 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
چطوره در مورد گرامر انگلیسی بحث را باز کنیم?استادان محترم زبانهای زنده و مرده سراپا گوشیم.
جمعه 9 مهر 1389

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن ....دوست عزیز ممنون از ترجمه رسای شما , مرسی موفق باشی.
جمعه 9 مهر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
وقتی با یه فرهنگی بزرگ شدیم و بهش عادت کردیم تعصب پیدا میکنیم و دیگه نمیتونیم در موردش قضاوت کنیم . ما به اون افریقایی میخندیم اون افریقایی به هندییه گاو پرست میخنده . هندییه گاو پرست به مراسم عزا داری و سینه زنی و زنجیر زنیه ما میخنده همه هم فکر میکنند خودشون بهترینند
جمعه 9 مهر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
ای تف به ذات عربها با این دینشون که دامنگیر ما و یک مشت بدبخت بیچاره دیگه شد !دینی که غیر از نابودی وتحوش وبیچاره گی ارمغانی نداشت
جمعه 9 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
از برکات اسلام عزیز برده داری، راهزنی ،توحش،تجاوز به دختر 9 ساله ، خرافه پرستی ، مرده پرستی ،جهاد علیه غیر مسلمان ،و عقب مانده گی جوامع است . نمیدان طلب این حسین و اصغر و اکبر به ایرانی ها چند است آیا بعد از 1400 سال ویرانی و غارت ایران این طلب همچنان مانده است!!؟؟؟؟
جمعه 9 مهر 1389

مهرداد2538 - ایران - تهران
عزیزان هموطن! لطف کنید در قسمت ویدئوهای این سایت که کامنت میگذارید یک نفر را تعیین کنید که بگه در این کلیپها چه چیزی نشان داده می شود. چون ما از داخل ایران نمی توانیم به هیچ وجه یوتیوب را ببینیم. متشکرم. درود بر شما.
جمعه 9 مهر 1389

baas - هلند - روتردام
بیخود نیست که تمام اختراعات وابتکارات واکتشافات مختص مسلمانان است درود بر اسلام . / نخندید جدی میگم /
جمعه 9 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
مهرداد2538 - ایران - تهران . هم میهن نیازی به دیدن نیست همان کثافکاریهای ملایان و اسلامش را ده برابر کن می شود این کلیپ//اگاهی خو د رادر برابر این دین خونریز افزایش دهید .همین.
جمعه 9 مهر 1389

omid norway - نروژ - اسلو
کاربران عزیز یه مقدار دقت کنند و تاریخ بخوانند متوجه میشوند چرا این آفریقایها به این روز افتادند:دلیل اول:در ۱۰۰ سال گذشته کشورهای انگلستان ،فرانسه،آمریکا،و چند کشور دیگه این بدبختها را با دادن پول به یک سری افراد قاچاق چی‌ آنهارا میاوردند به کشور هایشان از مردها برای کار و برده داری استفاده میکردند و زنها و دختر‌هایشان را مورد تجاوز قرار می‌دادند و و با اختلاف انداختن بین قبایل منابع آن کشورها را غارت میکردند در حال حاضر هم چون چند کشور آفریقایی می خواهند زیر سلطه آنها نباشند آمریکا و اروپا تحریمشان کرده دلیل دوم:وهابیون عربستان برای تبلیغ اسلام در آفریقا سرمایه گذاری کردند و از این موقعیت (فقر مردم(استفاده کردند و با دادن پول آنها را مثل خودشان مسلمانهای افراطی بار آورد‌ندچون مردم بیسوادی بودند براحتی فریب میخوردند,تمام این بدبختیها زیر سر دولتهای اروپا و آمریکا هست با ایران ما هم در حدود ۴۰۰ سال انگلستان اینکارو کرده.
جمعه 9 مهر 1389

kili_patilaki - قطر - دوحه
اسلام با زور قابل قبول نیست.احمق ها.
جمعه 9 مهر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
shirzan48 - بلژیک - بروکسل - قابل نداشت دوست عزیز
جمعه 9 مهر 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
اسلام ناب محمدی همینطوری به جان ایرانیان افتاد! به زور شمشیر خالد بن ولید و خلفای کفتار صفت اسلامی. مثل اینکه این مسلمانها بعد از 14 قرن هنوز از رو نرفتند! لازمه یک پاکسازی حسابی ریش و پشم در کشورهای مسلمان انجام بشه تا مردم بوی آزادی رو تنفس کنند و فاضلاب اسلام بیشتر اونها رو مسموم نکنه. ترحم بر گرگ تیز دندان ستم است بر گوسفندان!
جمعه 9 مهر 1389

saman-uae - امارات - دبی
بسیار جای تاسف است که با وجود این همه پیشرفت علم در دنیا اینگونه رفتارها بخاطر نادانی و فقر هنوز وجود دارند. و کوتاه فکری است که اگر این تنها دلیل این مشکلات را نفس وجود دین دانست. وخیلی انسانی است اگر به دنبال راه حل و رفع این مشکلات بود.
جمعه 9 مهر 1389

saman-uae - امارات - دبی
روزگاری تولید علم در بین دانشمندان مسلمان بود نه مثل امروزه که خرافات جای علم را گرفته .( جابر بن حیان - ابن سینا - حسن الرمح -الکندی - محمد زکریای رازی - المسعودی -و ....) کسانی که تصور می کنند صرفا دین باعث اینگونه مشکلات شده است بهتر است کمی در مورد اختراعات مسلمانان در دوران طلایی اسلام ( بین قرن‌های ۲ تا ۱۰ هجری قمری (۷ و ۱۶ میلادی) را بررسی کنند. شاد باشید.
جمعه 9 مهر 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
باز دستمال ها بیایید ماله بکشید کار از این حرفها گذشته
جمعه 9 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
saman-uae - امارات - دبی . وحشیهای عربستان کدام تمدن را داشتند که به دیگران بدهند کدام اختراع اسلامی???افتابه سقا خانه??هر هنری در شعر در معماری در ادبیات بوده بازمانده از دوران قبل از ورود نحس اسلام بوده که در کشورهای با جبر مسلمان شده ظهور کرده این کامنت شما برای ایرانی شرم اور است یعنی یک ملت وحشی دزد قاتل شهوت پرست به ایران تمدن و هنر اوردند???نوشته ی شما هیچ تفاوتی با کتاب ننگین خیانتکار بزرگ پور پیرار ندارد لطفا گند موجود در دینتان را به وهابیون نسبت ندهید.
شنبه 10 مهر 1389

omid norway - نروژ - اسلو
RTEMIS-SW - فرانسه - پاریس :پیرزن افلیج سراپا افکار متعفن تو, حال همه را به هم زده اینجا سایت خبری نه حمام زنانه.
شنبه 10 مهر 1389

omid norway - نروژ - اسلو
saman-uae - امارات - دبی.درود بر فهم و آگاهی‌ شما،این لینک سخنرانی حتما نگاه کنید. https://www.youtube.com/watch?v=fFTJG9mejMU
شنبه 10 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
ابن العربیه میگوید: دزدی زنا وتوحش محصول عربهای بعد از اسلام واین ایرانیان هستن که باتمدن خود آبرویی برای اسلام خریدند.ضمنا"هارون الرشید و معاویه ویزید و مامون وامثالهم .هنر وعلم را گسترش دادند. به اسم اسلام تمام شد.ولی شیوه حکومتیشان از دربار ایران که ضداسلامی بود.کپی وربطی به حکومت اسلامی عمر وعلی ندارد.همین هنر رقص شکم یا رقص عربی راخلیفه هارون الرشید دوباره زنده کرد.زمان علی وعمر وابوبکر قدغن بود.پس درود برفرهنگ اسلامی ازنوع یزیدیش با آیه مربوطه: وال طرقص وال نی ناش ناش.وال بشکن وبالا بنداز. https://www.youtube.com/watch?v=axJZa0aaowAfeature=related
شنبه 10 مهر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
saman-uae - امارات - دبی. عرب زاده ضد ایرانی! کدوم اختراع و اکتشاف رو اسلام و مسلمین آفتابه بدست عقب مانده ذهنی بنام خود در تاریخ ثبت کرده اند؟ چرا پرت و پلا میگی بسیجی مخبط؟! طرف چون اسمش عربیه اگر یک مطلبی رو گفته به پای اسلام مینویسی؟! زمانی میتونی اختراعی رو به اسلام نسبت بدی که طرف با استفاده از منابع اسلامی اقدام به اختراع کرده باشه نه اینکه چون باباش مسلمون بوده و اسمش جعفر ابوال بغ بغو بوده این اختراع اسلامیه! واقعا شما خر مقدسان مذهبی ذره ای بهره هوشی ندارید و آی کیو شما از عدد 13 که مال کرم خاکیه کمتره! اسلام هر جا پای منخوسش رو گذاشته بجز نکبت و ویرانی و جنگ و فساد اخلاقی و جنسی و جنایت ارمغانی به همراه نداشته.
شنبه 10 مهر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
هشتاد سال پیش ما وضعمون دقیقا همین طور بود. ما پیشرفت کریم. امیدوارم اینها هم پیشرفت کنند.
شنبه 10 مهر 1389

saman-uae - امارات - دبی
omid norway - نروژ - اسلو*** متشکرم از لینکی گذاشتید. شاد باشی دوست عزیز
شنبه 10 مهر 1389

saman-uae - امارات - دبی
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس *** دوست گرامی با احترام عرض می کنم شما منظور کامنت من رو متوجه نشدید. من کی گفتم علم و اختراعات از عربستان وارد ایران شد؟ . بحث من در این مورد است که اگر وجود دین باعث جهالت و عقب ماندگی علمی و فرهنگی می شد این همه پیشرفت علمی و فرهنگی در میان مسلمانان نباید بوجود می آمد. عقب ماندگی ایران از بی لیاقتی حاکمان ایران شروع شده چه به نام دین و چه غیر از آن.- موفق باشی
شنبه 10 مهر 1389

saman-uae - امارات - دبی
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس ***دوست گرامی چرا به موضوع مورد بحث توجه نمیکنی؟ کدام قسمت حرفهای من بیانگر این گفته شماست (زمانی میتونی اختراعی رو به اسلام نسبت بدی که طرف با استفاده از منابع اسلامی اقدام به اختراع کرده باشه..). موضوع این است که آیا وجود دین باعث جهل و فقر علمی می شود ؟ که من در جواب توجه دوستان را به دوران طلایی اسلام جلب کردم . وجود پیشرفتهای علمی در حالی که دین هم وجود داشت. در ضمن این جا محل تبادل نظرات است نه جای برخورد شخصی. نسبت دادن کلمات و صفات خوب یا بد به افراد کار خیلی سختی نیست. (ما با ادبیم با ادب باش از بی ادبی گزیده لب باش). موفق باشی
شنبه 10 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
omid norway - نروژ - اسلو . مزدور ?? رژیم در اسلو/ اری 100 ساله هستم و زشت و پیرزن ولی مغزی دارم زنده و پویا برای در یافت اگاهی خوانده ام تا توانسته ام تاریخ مذاهب -سیاست- نوشته های تحقیقی در باره ی بیماریها -و افتخار می کنم که- ال دالفک. محقق ضد اسلام در بستر مرگ به من گفت///دخترم راه مرا ادامه بده که اخرین خواسته ی منست/// و ادامه خواهم داد در هر کشوری که باشم به کوری چشم مزدوری چون تو و همقطارانت و این کوچکترین کاریست برای میهنم ایران. کامنت من حال .... اسلامی چون تو را بهم زده چون نان و اب و ممر درامدتان اسلام و ملاست.
شنبه 10 مهر 1389

saman-uae - امارات - دبی
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس *** من در اینجا به دنبال اثبات نظرات خودم نیستم . شما هم اگر واقعا از اختراعات و پیشرفتهای علمی که در قرن‌های ۲ تا ۱۰ هجری قمری (۷ و ۱۶ میلادی) توسط دانشمندان مسلمان بی اطلاع هستی کتابهای زیادی در این مورد در دسترس است . اما اگر اطلاع داری و به هزاران علت چنان از اسلام نفرت داری که حاضر نیستی آنها را قبول کنی مسئله دیگریست. سالم باشی
شنبه 10 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - . پاریس
saman-uae - امارات - دبی . امیدوارم صیهونیسم را به من ربط ندهی یهودیان از دگماتیسم تورات فاصله گرفتند و اسلامیون غرق ان --نتیجه//از 16 میلیون یهودی در سراسر جهان//103000 دانشمند و از یک میلیارد و دویست .میلیون مسلمان جهان//350 دانشمند.!!!!..تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.
شنبه 10 مهر 1389

saman-uae - امارات - دبی
ARTEMIS-SW - فرانسه - . پاریس *** مرسی از اطلاعاتی که دادی- شاد باشی
شنبه 10 مهر 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
saman-uae - امارات - دبی. اولا من دوست تو نیستم! من دوست و نوکر تمام خردمندان و آزاد اندیشان هستم. بقول ولتر دین نوعی بیماری روانی است در سطح جهانی! من و افکارم و زندگیم با خط فکر و مشی شما متعصبین و کوردلان مذهبی 180 درجه متفاوت است. ثانیا از این همه جعلیات و مطالب دروغ پشت گوش آدم اسفناج سبز میشود! کدام جامعه دینی در جهان از 2000 سال پیش به اینسو سراغ دارید که در سایه تعالیم دینی به پیشرفتهای حتی ابتدایی علمی و فرهنگی رسیده باشد! هیچ! از دوران سیاه قرون وسطا گرفته تا اسلام تروریست پرور 30 ساله اخیر هر جا دین و بخصوص دین فلاکت بار اسلام پای منحوسش را گذاشته رواج فساد و دروغ و جنایت و هالوگری و عوام فریبی و ریا و دزدی و بی ناموسی در سایه دین و بردگی فکری و فرهنگی و رواج خرافه را شاهد بوده ایم. فقط به ایران اسیر اسلام نگاه کنید. چاه جمکران قم و دهها هزار امام زاده و سقا خانه و صدها هزار مداح پاچه خوار دروغگو و ملاهای شارلاتان و دعا نویسها و فالگیرها کدامشان در زمان رژیم سابق وجود داشتند یا مرکز توجه بودند؟! این ماهیت دین است و با ماله کشی عوض نمیشود. نکبت با آب کشیدن به گل تبدیل نمیشود!
شنبه 10 مهر 1389

omid norway - نروژ - اسلو
saman-uae - امارات - دبی.خواهش میکنم,متعصفانه تعصب چشمان خیلی ها رو به روی حقیقت بسته و اگر اسمان هم شکافته شود حقیقت ببینند به اذن خداوند باز این گونه افراد قبول نمیکنند, و هر کس را که مسلمان باشد او را مزدور رژیم میدانند !!??خیلی خنده دار کوته فکری بعضی ها.موفق باشید
یکشنبه 11 مهر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
omid norway - نروژ - اسلو البته که هر کس را که مسلمان باشد او را مزدور رژیم میدانیم وخائن و وطن فروش و عرب پرست نا ایرانی چون به مذهبی اعتقاد داره که به ایران تجاوز کرد 1400 سال پیش والان هم که جمهوری اسهالی داره جلوی چشماتون به فرزندان ایران زمین جاوز جنسی می کنه. یک خورده غیرت و انسانیت داشته باش omid norway
دوشنبه 12 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.