اخاذی ۲۲ میلیونی دو نوجوان ۱۴ ساله


اخاذی 22 میلیونی دو نوجوان 14 ساله

دختر و پسرنوجوانی که قصد داشتند با آدم ربایی صوری، مبلغ 22 میلیون تومان پول از پدر دختر نوجوان اخاذی کند، توسط ماموران آگاهی کرمانشاه دستگیر شد.

 به گزارش ایسنا ، سرهنگ امیدی رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در این باره گفت: چندی پیش پرونده‌ای مبنی بر آدم ربایی دختر 14 ساله از یکی از دبیرستان‌های شهر کرمانشاه، به پلیس آگاهی ارجاع داده شد و بررسی این موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با جرایم جنایی پلیس قرار گرفت.

امیدی بیان داشت: پدراین دخترنوجوان، به ماموران گفت که پس از آن‌که دخترش از دبیرستان محل تحصیل توسط افرادی ربوده شده، ربایندگان با محل کار وی تماس گرفته و تقاضای 22 میلیون تومان وجه نقد برای آزادی وی کرده‌اند.

رییس پلیس آگاهی افزود: کارآگاهان پلیس در تحقیق از دوستان این دخترنوجوان دریافتند، دختر ربوده شده از مدتی پیش با پسری نوجوان رابطه دوستی برقرار کرده است.

وی اضافه کرد: کارآگاهان با کشف این سرنخ و با کنترل تماس‌ها و مکالمات تلفنی منزل دختر ربوده شده، به صوری بودن این آدم‌ربایی پی برده و در عملیاتی این دختر و پسر نوجوان را که همراه یکدیگر بودند، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

به گفته امیدی ، بنا بر اعترافات این دونوجوان آنان قصد داشتند با این شگرد مبلغ 22 میلیون تومان از پدر دختر نوجوان اخاذی کنند.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: متهمان با توجه به نرسیدن به سن قانونی، با دستور مقام قضایی تحویل خانواده‌هایشان شدند.

iranjp - ژاپن - توکیو
چهارده سال !! خدایا خودت بچه های مردم رو حفظ کن .
جمعه 9 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
آدم ربایی و گروگانگیری جرم کمی نیست. حداقل میتونستند اینها رو مدتی تحویل دارالتادیب بدهند. چطوره که اگر یه نوجوان زیر 18 سال مرتکب قتل بشه بدون تخفیف حتما اعدامش میکنند؟؟؟
جمعه 9 مهر 1389

fadayeiran - فارس - فارس
به به چشم مقام معظم هبری روشن که سن مجرمین داره کمتر و کمتر میشه
---------------------
کاربر گرامی
لطفا نام کشور و شهر محل زندگی خود را بنویسید , در غیر این صورت از درج نظرات شما در آینده معذوریم .
با تشکر
جمعه 9 مهر 1389

oldboy - انگلستان - لندن
این دستهای پشمالو و زمخت مال نوجوان 14 ساله هست؟
جمعه 9 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
حتما فیلم wild things که Matt Dillon با Kevin Bacon, Denise Richards بازی کردند, را دیدند ! حتا فیلمهای مخوف و پوسیده شیطان بزرگ usa , فرزندان و سربازان گمنام ناب محمدی را به بیراهه میکشد ?!
جمعه 9 مهر 1389

sibsin - ایران زمین - کرج
oldboy انگلستان لندن ، حالا اون هیجی کدومش دست دختره؟؟؟
جمعه 9 مهر 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
بابا ما 14 سالمون بود هر و از پر تشخیص نمی دادیم اینها بچه های انقلابن , جمهوری اسلامی کلاهشو بگذاره بالاتر
شنبه 10 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.