ضرغامی: قهوه تلخ مورد تایید ما نیست


ضرغامی: قهوه تلخ مورد تایید ما نیست

خبر آنلاین : عزت الله ضرغامی در مورد تولید سریال قهوه تلخ گفت: این سریال را ما نساخته‌ایم و انگار مجوزش را از وارت ارشاد گرفته است و مورد تائید ما نیز نیست.

عزت‌الله ضرغامی که در بیست و یکمین گردهمایی ائمه جمعه کشور سخن می‌گفت، با اشاره به تاثیر صداوسیما در برگزاری مراسم‌ دینی گفت: یکی از فعالیت‌های صداوسیما در ماه مبارک رمضان در عرصه پخش برنامه‌های قرائت قرآن به صورت مستقیم بود که به وسیله آنان بهترین روشنگری در عرصه حضور قرآن و جایگاه آن در منظر شیعیان صورت گرفت.به گزارش ایسنا، بخش‌های اصلی صحبت‌های ضرغامی بدین شرح است:


پخش مراسم احیا رونق آن‌را موجب شد

رییس سازمان صداوسیما گفت: پخش مراسم احیاء باعث رونق این مراسم گشت و این پاسخی بود به کسانی که می‌گفتند پخش این مراسم از سوی سازمان صداوسیما باعث کم‌رونقی این مراسم می‌شود. این در حالی است که می‌توان گفت تاثیر هر دو آنها در یکدیگر تاثیری متقابل بود و بعضا مشاهده می‌شد که با پخش این مراسم از سوی سازمان صداوسیما افراد بیش از پیش در این مراسم در سطح جامعه حضور می‌یافتند.

او با اشاره به فعالیتهای صداوسیما در حوزه شبکه‌های تلویزیونی گفت: خوشبختانه شبکه‌های خارجی ما بخصوص شبکه پرس تی‌وی در سه سال گذشته جای خود را در میان جامعه جهانی باز کرده است و کسانی که شبکه‌های دیگر را می‌بینند خود را نیازمند دیدن شبکه پرس تی‌وی نیز می‌دانند.30 درصد مردم ایران ماهواره دارند

ضرغامی گفت:‌ هم‌اکنون 30 درصد مردم ما ماهواره دارند و در چند وقت اخیر این رقم خیلی افزوده نشده است.

او گفت: مرکز تحقیقات صداوسیما معتبرترین مرکز نظرسنجی در سطح کشور است و در انتخابات مختلف درصدی را که اعلام می‌کند با درصد واقعی یک تا دو درصد تفاوت دارد.

ضرغامی اظهار کرد: 10 شبکه فارسی‌ زبان بر روی ماهواره‌هایی که بر روی کشور ایران قرار دارند وجود دارد که به پخش فیلمهای مبتذل آمریکایی به زبان فارسی اقدام می‌کنند و من باید بگویم اگر زمانی مزیت صداوسیما در رقابت با دیگر شبکه‌ها، زبان فارسی آن بود، دیگر امروزه این مزیت از میان رفته است که البته این مهم نیست.

وی افزود: اگر از این 30 درصد افراد جامعه که در خانه‌هایشان ماهواره دارند در ساعات پربیننده ماهواره‌های خود را خاموش کرده و به تماشای برنامه‌های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران مشغول شوند، این مزیت ما را نشان می‌دهد و باید بگویم که هر وقت ما سریال‌های پربیننده‌ای داشتیم، با وضوح از بینندگان ماهواره کاسته شده است.


سریال ملکوت موفق بود

ضرغامی گفت: مقام معظم رهبری تاکیدات بسیاری در خصوص ورود معارف اسلامی به تولیدات نمایشی داشتند و ما تاکنون در این عرصه شش الهی هفت سریال تولید کردیم و در میان سه سریال پخش شده از سیما در ایام ماه مبارک رمضان که شامل سریال در مسیر زاینده‌رود، ملکوت و جراحت می‌شوند، سریال ملکوت با حد نصاب نمره 5/17 نسبت به نمره 2/16 و 3/16 آن دو سریال دیگر در رتبه اول قرار گرفته است که من علت آن را پرداختن به معارف دینی در این سریال می‌دانم.

ضرغامی گفت:‌ امروز در دنیا چند کشور بیشتر نیستند که می‌توانند برنامه‌های نمایشی را در حوزه وسیعی تولید کنند که ما در این میان حتما جزو 10 کشور اول دنیا هستیم.


تولید 200 فیلم سینمایی و 2هزار ساعت برنامه نمایشی

او ادامه داد: ما با تولید 200 فیلم سینمایی مخصوص تلویزیون و تولید دوهزار ساعت برنامه نمایشی در این عرصه گام برداشتیم و در حال حاضر هم 95 سریال مختلف در این زمینه مراحل تولید خود را می‌گذارند.

ضرغامی افزود: ما در حوزه انیمیشین نیز تاکنون 300 ساعت برنامه تولید کردیم و این در حالی است که زمانی که من به سازمان آمدم این میزان 50 ساعت بود.

پخش سریال بی‌نظیر مختارنامه در یک سال

وی در ادامه سخنان خود به پخش سریال مختارنامه اشاره کرد و این سریال را بی‌نظیر توصیف کرد که دارای چهار نکته مهم است؛ یکی نمایش ترکیب زر، زور و تزویر و نقش آنها در انحراف جامعه، تاثیر انحراف خواص و نخبگان جامعه در سطح جامعه، طرح تفکرات مختلف در حوزه‌های معرفتی و اجتماعی و نیز نقش تفرقه در جامعه و ‌آثار زیان‌بار موجود در آن و ضربه‌ای که به نهضت اسلامی زده است. او گفت که پخش این سریال به مدت تقریبا یک سال طول خواهد کشید.


قهوه تلخ مورد تایید ما نیست

ضرغامی در پایان سخنان خود در پاسخ به یکی از سوالات در مورد تولید سریال قهوه تلخ گفت که این سریال را ما نساخته‌ایم و انگار مجوزش را از وارت ارشاد گرفته است و مورد تائید ما نیز نیست. 

yankee - سوئد - استکهلم
شب به خواب آدم نیاد ...
جمعه 9 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
اقای ضرغامی شما هم خب مورد تائید مردم نیستید با اون ریشت ?!
جمعه 9 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
بهترین تبلیغات برای قهوه تلخ همین جمله ای بود که ضرغامی گفت
جمعه 9 مهر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
این هم بهترین و کم هزینه‌ترین تبلیغ برای قهوه تلخ از عزت تی وی!
جمعه 9 مهر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
نیست که نیست. تو کی هستی که بخواهی سریال قهوه تلخ را تایید کنی. فعلا داری دق مرگ میشی که مردم اینقدر از این سریال استقبال کرده اند. برای پاچه خواری این اخوندهای فاسد بهتر است از یک دستال ابریشمی دیگه استفاده کنی‌. چون هر چه واق واق کنی‌ نفعی برات نداره.
جمعه 9 مهر 1389

farzandeiranam - ایران - تهران
خیلی تلاش کرده بودی خودتو مردمی جا بزنی اما خدا رو شکر دو ساله چهره کثیفت برای مردم ایران شناخته شده است . قهوه تلخ رو اگه تایید میکردی جای تعجب داشت .
جمعه 9 مهر 1389

engamd - ایران - شیراز
تو هم نماینده اون خامنه ای بی فکر هستی از این توقع بیشتر نیمیشه ازت داشت.مورد تایید شما نیست که نیست.مورد تایید مردم هست که.میریم میخریم میبینیم........
جمعه 9 مهر 1389

asana - ایران - ایران
مهم اینه که مورد تایید ما مردم باشه که هست.
---------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید , در غیر این صورت از درج نظرات شما در آینده معذوریم .
با تشکر
جمعه 9 مهر 1389

piade - ایران - تهران
مثلا فرق وزارت ارشاد با شما چیه؟ حتما پولش تو جیب شما نرفته اگر نه همه جوره مورد تایید شما بود
جمعه 9 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
آخه مرتیکه دماغ خرطومی اول خودتو تو آیینه نگاه کن قیافه ات مثل ابلیس یزید شده اینقدر دروغ به خورد خودتان میدی کثافت این پرس tv که. تو بوزینه تعریفش میکنید دست نشانده رژیم اشغالگر آخوندی ایران است جانور تو و بقیه آشخالها همگی ماهواره دارید و فیلمهای البه مبتذل آمریکایی به زبان فارسی نگاه میکنید و عشقش را. میبرید و صفا میکنید بعد برای ملت ممنوع است شاید. هم در قرآن شما آمده که ماهواره حرام و گناه است....
جمعه 9 مهر 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
اگه مورد تایید تو بود که ما نگاه نمی‌کردیم نفهم! چون مورد تایید تو نیست مردم نگاه می‌کنن. من چندین ساله که دیگه چیزی به اسم تلویزیون برام معنی نداره. تنها برنامه‌ای که اگه وقت کنم نگاه می‌کنم برنامه 90 است. یه پدربزرگ داشتم خدابیامرز یه تلویزیون قدیمی سیاه و سفید داشت، وقتی ازش می‌پرسیدن چرا تلویزیون رنگی نمی‌خری می‌گفت تلویزیون ایران که فقط آخوندهای عمامه‌به‌سر رو نشون می‌ده، عمامه هم که یا سیاهه یا سفید، دیگه تلویزیون رنگی بخرم برای چی؟!
جمعه 9 مهر 1389

r125 - ایران - یزد
بیایید با خرید این سریال از مهرن مدیری عزیز حمایت کنیم
جمعه 9 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
سردار صوسک=صدا و سیمای کودتا
جمعه 9 مهر 1389

monamour - فرانسه - مارسی
ضرغومی، مموتی و علی گدا هر هفته یه شب با هم س ک س خفن دارند، امیدوارم که فیلمش از تی وی کودتا پخش بشه.
جمعه 9 مهر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
به درک که مورد تائیدت نیست.
جمعه 9 مهر 1389

sibsin - ایران زمین - کرج
اقای ضرغامی این آمارا رو از کجات در آوردی؟
جمعه 9 مهر 1389

okaner - ایران - مشهد
گیرم رنگ سبز را از جعبه مداد رنگی حذف میکنی، با ترکیب آبی و زرد چه می کنی؟
جمعه 9 مهر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
زر غامی دوباره زر زد.
جمعه 9 مهر 1389

feme - ایران - مشهد
امیدوارم همه ایرانیان در حمایت و تشکر از هنرمند مردمی و غیرتمندمون که حاضر نشد با دیکتاتوری که دستش به خون جوانان وطن آلودست دست یاری بده و به دبدارش بره به این الدنگ و بقیه کثافت ها درس بدن. مهران رو تنها نگذاریم -اجازه ندیم که اخراجیها ساختهی مردک اطلاعاتی ده نمکی با پول ایرونی فروش میلیاردی کنه و کارگردانشو غره ولی مهران عزیز و همیشه سبز ما تنها
شنبه 10 مهر 1389

f.berlin - ایران - تهران
اقای ضرغامی: با ملت که روراست نیستی حد اقل قبل از مردنت با خودت روراست باش چرا بر مقامی تکیه زدی که لیاقتش را نداری .کدام فن یا هنر را بلدی کدام مدرک معتبر تحصیلی را داری . جز ادم کشی و لیسیدن نعلین اخوند ها چه کاری بلدی. ایا نمیبینی چگونه مورد نفرت هفتادملیون ایرانی هستی. اخه قیافه ات هم بد تر از کفتار .به پای ملت بیفت واز گناهانت توبه کن .حیف که غیرت هم نداری.
شنبه 10 مهر 1389

sanbeterzburg - روسیه - سنپترزبورگ
ببخشید کسی نظر ایشان رو خواست?
شنبه 10 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.