پرستاری که ۸۰ میلیون طلا دزدید

 
پرستاری که 80 میلیون طلا دزدید

زن جوانی که پرستار خانگی 2 کودک خردسال بود ، 80 میلیون طلا و جواهرات را سرقت کرد.

بعد از ظهر 27 شهریور مالباخته‌ای با حضور در کلانتری 134 شهرک غرب به مأموران گفت: 80 میلیون تومان طلا و جواهرات داخل خانه‌ام واقع در منطقه سعادت‌آباد سرقت شده و در این میان به زن میانسالی که به عنوان پرستار کودکان خردسالم استخدام شده بود، مشکوک هستم.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور توکلی، دادیار شعبه چهارم دادسرای ناحیه 2 تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار تیم مبارزه با سرقت منزل و اماکن پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در پایگاه پلیس آگاهی به کارآگاهان گفت: 2 ماه پیش از طریق آگهی نیازمندی‌های روزانه اقدام به استخدام یک پرستار زن برای 2 کودک خردسال 4 ماهه و 2 ساله‌ام کرده بودم.

در ساعت 14 روز حادثه که به خانه بازگشته بودم ناگهان این خانم پرستار با گرفتن مرخصی، به سرعت از خانه خارج شد. من که از مرخصی ناگهانی و عجله این خانم برای خارج شدن از خانه تعجب کرده بودم با گذشت یک ساعت از زمان خروج وی از خانه، با دقت در اسباب و اثاثیه داخل خانه متوجه شدم که تمامی طلا و جواهرات داخل خانه سرقت شده است.

با توجه به اظهارات مالباخته ، کارآگاهان در اولین اقدام خود با شناسایی محل سکونت پرستار کودک به نام مریم 45 ساله در منطقه یافت‌آباد، با مراجعه به این محل اطلاع یافتند که این زن در چند روز گذشته نسبت به جابجایی محل سکونت خود اقدام کرده و از محل سکونت جدید او نیز کسی اطلاع ندارد.

در تحقیقات تکمیلی و با شناسایی اعضای خانواده متهم مشخص شد که این زن از سال 73 از همسر خود متارکه کرده و از آن تاریخ به ندرت با اعضای خانواده‌اش ارتباط دارد.

در شرایطی که گمان می‌رفت هیچ آدرس و یا نشانی از متهم وجود ندارد، کارآگاهان پایگاه دوم در اقدامات فنی و پلیسی خود موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در شهرک ولی عصر شدند.

با شناسایی مخفیگاه، عصر 31 شهریور کارآگاهان پایگاه دوم پس از اطمینان از حضور متهم در مخفیگاه و با اخذ دستور قضایی، ضمن ورود به مخفیگاه و دستگیری مریم در بازرسی از این محل نیز موفق به کشف مقادیری از طلا و جواهرات مسروقه متعلق به مالباخته شدند.

با کشف اموال مسروقه، مریم به ناچار در همان محل دستگیری لب به اعتراف گشود و به سرقت طلا و جواهرات از منزل مالباخته در سعادت آباد اعتراف کرد.

با انتقال متهم به پایگاه پلیس آگاهی و تحقیات انجام شده مشخص شد که مقادیری از طلا و جواهرات مسروقه به ارزش 15 میلیون به 3 نفر در ستارخان، امامزاده حسن و یافت‌آباد فروخته شده که با شناسایی این افراد مقادیر دیگری از طلا و جواهرات مسروقه کشف شد.

سرهنگ کارآگاه مهرداد یگانه، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، گفت: متهم با 15 میلیون تومان پول بدست آمده از فروش طلا و جواهرات مسروقه اقدام به خرید لوازم لوکس زندگی از قبیل تلویزیون LCD، آخرین مدل یخچال موجود در بازار و غیره کرده و در اعترافات خود صراحتاً به این موضوع اعتراف کرد. در حال حاضر تحقیقات تکمیلی در خصوص شناسایی دیگر ارتکابی انجام شده از سوی متهم در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
80 میلیون طلا??در کشور بلازده ی ملا و اسلامش?خوب کرد دزدید تا چشمتان کور که کارتون خوابها و کودکانی را که گدائی می کنند می بینید بعد برای ضعیفه ی خل و چلتان 80 میلیون طلا بخرید برای خود نمائی و فخر فروختن.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

porharfi - هلند - آرنم
آخه زن ِ حسابی .کشوری که رهبــــر و رییس جمهورش دزد و دروغگو و قلابی. هستند!! تو چی جوری به نیازمندیها اعتماد کردی؟؟ اگه قاتل بود ؟چـــــی؟؟!
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

piade - ایران - تهران
یعنی چی که بعضیها از گشنگی خود فروشی میکنن اونوقت این زنیکه 80 میلیون طلا تو خونش خوابونده . این چه عدالتیه آخه. حالا اگر 8 میلیون بوده حتما نرخ و میبره بالا میگه 80 میلیون.
جمعه 9 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.