آیت الله خامنه ای: احمدی نژاد حقایقی را در سفر پرمغز خود به سازمان ملل بیان کرد


آیت الله خامنه ای:
احمدی نژاد حقایقی را در سفر پرمغز خود به سازمان ملل بیان کرد

آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، با انتقاد از وضعیت معیشتی مردم در آمریکا و آنچه که «میلیون ها انسان» زیر خط فقر خوانده، گفته است: محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری ایران، در سفر «پر مغز» خود به سازمان ملل متحد بخشی از این «حقایق و آمارها» را بیان کرده است.

رهبر جمهوری اسلامی ایران که با ائمه جمعه سراسر کشور صحبت می کرد، با اشاره به آنچه که « برخی آمارهای تکان دهنده از وضعیت زندگی مردم آمریکا» خوانده، گفت:«البته رییس جمهور محترم بخشی از این حقایق و آمارها را در سفر پرمغز و پرکار خود به سازمان ملل متحد بیان کردند و وجود چندین میلیون کارتن خواب و ده ها میلیون انسان در زیر خط فقر بخشی از حقایق تلخ جامعه امریکا است.»


آیت الله خامنه ای همچنین گفت است:« مستکبران و زیاده طلبان دنیا برخلاف شعارهایشان، تمام قدرت و ثروت را برای عده ای معدود و اطرافیان خود می خواهند که نمونه بارز آن مقایسه وضعیت زندگی مردم عادی با حاکمان، در آمریکا است.»

محمود احمدی نژاد هفته گذشته برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده بود، همچنین در کنفرانس « اهداف توسعه هزاره» که با موضوع مبارزه با فقر و با حضور سران کشورهای جهان تشکیل شده بود سخنرانی کرد. محمود احمدی نژاد در  مصاحبه ای با یک شبکه تلویزیونی از وجود دو نیم میلیون زندانی در آمریکا انتقاد کرده بود.

محمود احمدی نژاد همچنین در سخنرانی خود در در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، تلویحا دولت آمریکا را به دست داشتن در حملات یازدهم سپتامبر متهم کرد و گفت که «اکثریت مردم آمریکا و ملت‌ها» بر این باورند که دولت آمریکا خود در حملات ۱۱ سپتامبر دست داشته‌است.

در جریان سخنرانی محمود احمدی‌نژاد در مجمع عمومی امسال سازمان ملل، نمایندگان ایالات متحده و همین طور نمایندگان ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا در اعتراض به این ادعای آقای احمدی‌نژاد سالن مجمع عمومی را ترک کردند.

هیات آمریکایی حاضر در سازمان ملل حتی پیش از به پایان رسیدن سخنان محمود احمدی‌نژاد، بیانیه‌ای در محکومیت این اظهارات منتشر کرد و گفته‌های او را
«نفرت‌انگیز و متوهمانه» خواند.

کاترین اشتون، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، نیز در واکنش به اظهارات آقای احمدی‌نژاد آن را
«گستاخانه و غیرقابل قبول» خواند و باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی، سخنان محمود احمدی‌نژاد را در باره یازدهم سپتامبر، «توهین‌آمیز»، «نفرت‌انگیز» و «نابخشودنی» دانست.

در همین زمینه، بان گی-مون، دبیرکل سازمان ملل متحد نیز روز جمعه اظهارات محمود احمدی‌نژاد را در مورد دست داشتن دولت آمریکا در حملات ۱۱ سپتامبر، «قویاً» محکوم کرد.

آقای بان اظهار داشت: «من قویاً اظهاراتی که روز گذشته توسط رهبر یکی از هیئت‌ها در مورد زیر سؤال بردن علت حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر به خاک ایالات متحده بیان شد را محکوم می‌کنم.»

shirzan - آلمان - برلین
سید علی شیره ایی اینو نگی چی بگی خودت هم خوب میدونی که این عنتری نژاد و سپاه دستشون رو از پشتت بردارن سکندری رفتی تو چاه جمکران
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

NaFaS_SaBz - انگلیس - لندن
مگه مموت مغز هم داره که خدای نکرده,روم به دیوار بخواد پر هم باشه!! lolllll. ل
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
اخه الدنگ خان مورچه چیه که کله پاچه اش چی باشه 
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
ها ها پرمغز. دایناصور حرف زد
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

hana-shiraz - ایران - شیراز
وای مردیم از خوشی خداااااا. چقدر آسایش داریم و رفاه داریم و آرامش چه کار کنیم با اینها. وای بیچاره آمریکایی ها آخی یعنی اوباما اینقدر عرضه نداره بیاد از سران مملکت ما یاد بگیره و آسایشی مثل ایران به مردمش بده واقعا که!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
الهی موش بخوره این مموت مغز فندقی تو رو رهبر! وقتیکه فرزانه ترین شخص کشور تو باشی باید هم به مهملات مموت بگی پر مغز!!
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
. آیت الله خامنه ای همچنین گفت است:« مستکبران و زیاده طلبان دنیا برخلاف شعارهایشان، تمام قدرت و ثروت را برای عده ای معدود و اطرافیان خود می خواهند که نمونه بارز آن مقایسه وضعیت زندگی مردم عادی با حاکمان، در آمریکا است.»...کور خود و بینای امریکا.رهبر فررررررزانه.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

togyan - انگلیس - لندن
با صدای بلند, ساندیس خورهاش همه با هم تکبر. باز این مرتیکه حرمزاده وسط خوردن کله پاچه خر دهان کثیفش را باز کرد. ولی معلوم شد مغز خر را خیلی دوست داره. الان هم یه سری ساندیس خور پاپتی اشک شوق تو چشماشون جمع میشه و از سر شوق و علاقه شروع میکنند به جفتک انداختن.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
[وجود چندین میلیون کارتن خواب و ده ها میلیون انسان در زیر خط فقر بخشی از حقایق تلخ جامعه امریکا است.»] !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. ابله نادان این چیزی که گفتی مربوط به ایران است نه آمریکا مردک عمامه بسر کودن تو به امریکا چکار داری که کارتن خواب داره یا نه . حتما وجود 5 میلیون معتاد هم و 5 میلیون آواره ،60 درصد ریر خط فقر ،تورم 25% و............... هم مال امریکاست ؟؟؟.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
مغزش چی بود حالا قطعنامه بعدی?نزدیک کردن کشور به جنگ?فقر و فشار بیشتر به مردم?نفرت عمومی از اسم ایران عزیز?.....ایندفعه مرغک عزیزت تخم چندزرده کرده واست مقام معظممم.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اخر اگر شماها مغز داشتید مملکت به این حال و روز در نمی امد حرام لقمه ها شماها مغز خر خوردید
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

مهرداد2538 - ایران - تهران
حتماً همراه احمدی نژاد, اون عسگر اولادی که تجارت خشکبار ایران در دستش هست, دیده جا هست هرچی مغز بادام و مغز پسته و مغز گردو و مغز فندوق و مغز چلغوز داشته بار هواپیما کرده که توی بازار آمریکا بفروشه, درنتیجه سفر ایشون این بار خیلی پرمغز شده بود.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
جریان نون بده کباب ببر است!
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

bavar88 - هلند - آمستردام
الان بر همه مسجل شده که سید خراسانی که در عصر ظهور قبل از آمدن آقا خروج می‌کند ایشون هست. نور از چهره ایشان می‌بارد.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

rezanl - هلند - امستردام
سفر پرمغز خود?! اخ مادرجان
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

manis - انگلیس - شفیلد
پـــــــــــرمـغز ؟؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

aarnoosh - آلمان - رور
....برای این همه پستی چه واژه هایی اندازه است. تو رو خدا سرمون به کدوم دیوار بزنیم نمی دانم چرا آسمون ترک نمی خوره یا زمین دهن وا نمیکنه کجاست این عدالت فلک قانون سوم نیوتن چرا عمل نمی کنه چرافقظ ما اگه پامون رو چپ یذاریم یه چیزی میخوره تو فرق سرمون
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

ARTEMIS-SW - .فرانسه - پاریس
ایت براستی الله....حقایقی را از فلسفه خریت و جنایت تو و همکارانت متذکر شد مردک حمارالله..خفه خون قاتل
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

zamanphp - ایران - اصفهان
خاک بر سر تو و اون ذوب شدگانت کنم ، سگ چلاق!
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

بی خیال - ایران - کرمان
عجب دنیای خر تو خری. از قدیم گفتن دیوانه چه دیوانه ببیند خوشش آید. دوتا بی مغز چه هم دیگه رو تحویل گرفتند.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
خاک بر سر تو و میمون دست اموزت انتری نزاد.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

vezveznazi - ایران - تهران
دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش اید.تف به گور خمینی هندی زاده
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
ابلهی گفت ,احمقی باور کرد!
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

h.k - دانمارک - اودا
کسی نیست به این ال.....دنگ بگوید که احمدی ,تو,مثل صفر در دوطرف ممیز دران جلسات بود پ......ز.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
تو اگه بیل زنی در .......... خودتو بیل بزن . شما یه فکری بحال مردم بیچاره خودمون کن امریکا خودش میدونه با مشکل خودش .
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
اخه یکی نیست بگه به این افت الله قلابی بگه نه که تو ایران نزدیک به30 میلیون زیر فقر زندگی نمیکنند.اگه یک کمی سرتو از ان کاخ پاستور بیرون بیاری میبینی که زیر فقر یعنی چی. ان 9/11 کار خود بی ناموسته و الا چرا خانواده بن لادن را پذیرائی می کنی در ایران.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
باور ۸۸ / دوست عزیز :) : ) شما واقعا میتونستید اگر هم بخاید از رهبرت تعریف و تمجید کنی خیلی بهتر از این کامنت بذاری: ) نور از چهره ایشون میبارد!!!!!؟ گاها من مطمئن میشوم که شما و دوستانتان عمدا و دانسته این نوع کامنت ها رو مینویسید که این اقایان را مرکز فحش و ناسزا قرار بدید!اگر این چنین است که خدمت شما بگویم که لازم نیست زحمت بکشید،خامنه ای و استخدامی های اون به اندازه بد نام و سیرت هستند که رسوایی آنان را در هزار قران نمیتوان پنهان کرد و بزودی همین اعوام به امید یافتنش به بیت او هجوم خواهند برد تا با سرنوشت شاه و صدام آشنایش کنند. در آخر به هر شکل از زحمات شما در راه ایرانی آزاد تشکر میکنم. .
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

hashamdar - ایران - تهران
اگر فقر میخواستی*اگر درد میخواستید*اگر نکبت میخواستید*اگر اعدام میخواستید*اگر تجاوز میخواستید*اگر کوفت میخواستید*اگر تحریم میخواستید*اگر توهین میخواستید*اگر بیکاری میخواستید*اگر گرانی میخواستید*اگر بدبختی میخواستید*اگر شکنجه میخواستید*اگر بدهی جهانی میخواستید*اگر کشتار عزیزانتان را میخواستید*اگر واگزاری دریای خزر را میخواستید*اگر بی اعتباری و خفت جهانی میخواستید*اگر زیر سلطه چین و شوروی را میخواستید*اگر واگزاری سرمایه ملی به عربها را میخواستید*اگر حجاب و تو سری خوری برای زنان میخواستید*اگر دزدی اموال ملی و خروج ثروتهای نفتی میخواستید. ((چرا به خودم نگفتید؟)). سئوالات بی جواب محمد رضا شاه از مردم ایران.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

chatoli - ایران - تهران
خدایا ، پرمغزشون که این هست خدا به داد بی مخ هاشون برسه!!!
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

زنده باد آزادی - ایران - اوهاز
اره بنده ی خدا راست میگه اما پر از پشکل
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
این تعریف و تشبیهش هم مدل از قطار بیرون پریدنشه برای خوندن نماز همونقدر مسخره و ضایع که فقط میخواد صداشو خفه کنه و بعد دوباره زیر آبی بره. زیر آبی رفتنش محشره.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

omid211 - ایران - هرمزگان
به جای نگرانی در مورد معیشت مردم امریکا لطفا یکم به فکر مرده ایران باشید
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

ashkan.uk - انگلستان - بیرمینگهام
مغز...نه بابا هاهاهاها...
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

ali203 - ایران - بوشهر
دو کلام هم از مادر عروس البته این یه مثل کاملا فارسیه
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

8pa - ایران - تهران
جنگ برای ما یک نعمت است.امام خمینی. یعنی:ماهیت وجودی ما عین میکروب ،ویروس و قارچ است! و شرایط بیمارگونه اجتماعی ضامن بقای ماست. ملا 5 تومنی هم می خواد به خاطر خوش خدمتی یه استخون بندازه جلوی سگ،مراجعه کنید به فیلم تقدیر رهبر از ا.ن قبل از سفر در جمع هیئت دولت تا بفهمید حرفای ا.ن تو UN در واقع حرف کی بود.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.