قتل‌عام هولناک خانواده ایرانی در نروژ

 
قتل‌عام هولناک خانواده ایرانی در نروژ

وطن امروز: علت قتل عام خانوادگی هفته گذشته در پایتخت نروژ، هنوز از نظر پلیس اسلو نامشخص است اما در این جنایت بی‌سابقه خانوادگی که در میان پناهندگان کشور نروژ اتفاق افتاد، یک مرد ایرانی ۴۱ ساله اهل کردستان که گفته شده از فعالان سیاسی گرویده به کمونیست‌ها بوده است در اقدامی فجیع ابتدا با کشتن همسر و نوزاد 14 روزه‌اش سراغ 2 دختر دیگرش در مدرسه رفته و به زندگی خود و این دو نیز پایان داد.

سعید احمدزاده که گفته شده فعال سیاسی کمونیست «کرد‌تبار» ایرانی بوده، روز دوشنبه گذشته پس از کشتن همسر و نوزاد 14 روزه‌اش در خانه، با فریب 2 دختر خردسالش و به بهانه پیک‌نیک آنان را از مدرسه خارج کرد و آن دو را نیز 24 ساعت بعد کشت و آن گاه به زندگی خود پایان داد.

رسانه‌های نروژ صبح روز سه‌شنبه گذشته - ۲۱ سپتامبر - خبر قتل یک مادر و نوزاد 14 روزه‌اش را در شهر اسلو منتشر کردند.

در گزارش اولیه آمده بود اجساد یک زن ۳۷ ساله به نام «نادرا ال بیش»، پرستار و نوزاد 14 روزه‌اش در خانه آنان پیدا شده اما هیچ خبری از همسر ایرانی این زن مراکشی و 2 دختر خردسالشان در دست نیست!

در گزارش منتشر شده به نقل از پلیس شهر اسلو، عنوان شده بود که قاتل، زن و نوزادش را خفه کرده است. پلیس که احتمال دست داشتن مرد ایرانی در قتل همسر و کودکش را می‌داد، نسبت به جان 2 دختر ۷ و ۹ ساله این خانواده بشدت احساس نگرانی می‌کرد. بویژه آنکه در تحقیقات پلیسی مشخص شده بود که سعید احمد‌زاده 2 ساعت پیش از آنکه مدرسه دخترانش تعطیل شود به مدرسه آنان رفته و با بیان اینکه قصد دارد «نرمین» و «نسرین» را به یک گردش تفریحی در طبیعت ببرد، آنان را با خود به نقطه نامعلومی برده است.پلیس پس از گشت و کنترل ۲۴ ساعته، در پایان شب سه‌شنبه جسد نرمین و نسرین و پدر ۴۱ ساله آنان را در حوالی اسلو در عمق ۱۳ متری یک دریاچه پیدا کرد.

تاکنون جزئیات و چگونگی مرگ 2 دختر و پدرشان و ساعت اتفاق حادثه در تحقیقات پلیس و پزشکی قانونی نامشخص مانده و با وجود آزمایش‌های بسیار، زمان مرگ آنان هنوز مشخص نشده اما پلیس به رسانه‌ها گفته است اطلاعاتی در دست دارد که بر پایه آن نسرین و نرمین روز سه‌شنبه در یک مکان دیده شده‌اند.

تحقیقات نشان داده سعید 20 سال قبل از کشور عراق به نروژ رفته است. او عضو یک حزب کمونیست کرد ایرانی بود و از نوجوانی به آن پیوسته و در نروژ نیز به عنوان یک چهره سیاسی ضد‌جمهوری اسلامی فعال بود.

بنا به گفته مدیر مدرسه نرمین ونسرین، سعید احمد‌زاده در همه جلسات اولیای دانش‌آموزان مدرسه شرکت می‌کرد و همواره از موقعیت درسی دخترانش در مدرسه با‌خبر می‌شد. چنانکه در عکس‌های مانده از او نشان می‌دهد، او با دخترانش رابطه بسیار خوبی داشت و اغلب آنان را با خود به گردهمایی‌های سیاسی و اجتماعی می‌برد.

سعید در یک شعبه از اداره پلیس شهر اسلو به عنوان سرویس‌دهنده خدمات بهداشتی و نظافت ساختمان بیش از 5 سال سابقه کار داشت و همزمان تاکسیرانی نیز می‌کرد. او قرار بود از ابتدای ماه سپتامبر کلاس تاکسیرانی «اسلو» را بگذراند و پس از آن شروع به کار کند که بنا به اطلاع پلیس این دوره را آغاز نکرد.

پلیس تاکنون نتوانسته است علت این جنایت کم‌سابقه در نروژ و بی‌سابقه در میان پناهندگان ایرانی را کشف کند. دلایلی که احتمال داده می‌شود باعث این قتل عام شده باشد تاکنون با روشن شدن روابط خوب اجتماعی و خانوادگی، بیشتر به نقطه ابهام کمک کرده است تا اثبات یک بحران که به جنون رسیده باشد. پلیس اکنون با ابهامی روبه‌رو است که سعید احمدزاده بی‌آنکه در محدوده خانواده و اجتماع و محل کار دارای بحرانی بوده باشد، چگونه دست به این جنایت بزرگ زده است.

بنا به گفته پلیس، «بخشی از شخصیت سعید ممکن است بر ما نامعلوم مانده باشد و آن این است که او با دوستانش چگونه رابطه‌ای داشته یا حقیقتا رابطه او با همسرش چگونه بوده است؟»

مسؤولان پرونده او در پلیس شهر اسلو می‌گویند این بخش از تحقیقات ما هنوز آغاز نشده؛ می‌خواهیم از نزدیکانش - خواهر سعید نیز در اسلو زندگی می‌کند - تحقیق کنیم اما به‌خاطر شوک ناشی از این قتل عام خانوادگی، فعلا این کار ممکن نیست!
 

سعید احمد زاده به همراه دو دخترش نرمین و نسرین در یکی از تظاهرات های اسلو

نرمین 9 ساله و نسرین 7 ساله دو دختر سعید احمد زاده که پلیس جسد آنها را به همراه پدرشان  در حوالی اسلو در عمق ۱۳ متری یک دریاچه پیدا کرد.

منزل سعید احمد زاده

انتقال جسد نادرا ال بیش همسر احمدزاده و نوزاد 14 روزه شان

oghab - فنلاند - هلسینکی
صددرصد به علت اینکه کیس پناهند گی منفی گرفتن .ننگ براین دمکراسی .ولی به علیزاده سریع جواب مثبت می دهند.این است حروم زاده گی این نصارائی ها.قاتل این خانواده دولت نروژ است .در اینجا همه ما باید اعتراض خود رانسبت به این جنایت علیه دولت نروژ به امنستی یا تلفنی یا با ایمیل اعلام کنیم.ننگ بر دولت نروژ ننگ
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
جلاالخالق آخه برای چی کل خانواده,,,,, نه تایید نه تکذیب فعلا وایسیم ببینیم بقیه رسانه هاخارجی و اخبار چه میگوید,,,, امیدوارم که واقعیت نباشد
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
با عرض پوزش کل مطلب را نخوانده بودم.واقعا جگر سوز است .ان طفلک ها پروردگارا
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
الکی گردن دوبت نروژ نندازید. آخر عاقبت مادیگرایی همینه. رسیدن به پوچی و روانپریشی
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
واقعا وحشتناک طفلکی بچه ها . بر باعث و بانی اون کسانی که مردم رو از کشور فراری میدن لعنت .
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
oghab - فنلاند - هلسینکی . . اینها اقامت داشتند.چرا چرت میگی?طرف سالها در نروژ بوده و خانه داشته در کمپ نبوده.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

negin135 - سرائیل - تلاویو
شاید پی برده که زنش بهش خیانت کرده و نوزادی که زنش بدنیا آورده مال خودش نیست و به دوتا دختراشم که ممکنه از خیانت زنش بوجود اومده انو به جنون کشوند که همه رو کشت و خودکشی کرد یادتون باشه که خودش کرده و مرد ها تحمل خیانت ندارن و زنش هم مراکشی بود که زنای مراکشی هم حال و روزشون معلومه زنهای مراکشی یا خوب خوبن یا که هیچی چارشون نیست بدبخت مرده
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
oghab - فنلاند - هلسینکی مزدور ساندیس خور این به دلیل اون نظام فاسدی هست که تو وامثال تو ناموستون را به اون فروختید و باعث اوارگی همه ایرانیها شدید.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

mashkok - ایران - تهران
خدا اخرو اغبت همه ایرانیهای خارج از کشور را بخیر کنه
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

chatoli - تهران - ایران
bluestar - ایران - تهران. دوست عزیز حتماً خودتو به یک روانشناس نشان بده .از کامنت هاتون کاملاً مشخصه که روان پریش هستید
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
صد در صد تو عقل نداری. این قاتل زنش نروژی بوده پس یا پناهنده بوده و یا شهروند و یا هردو. اید فهمیده که روش کمونیست هم مثل روش اسلام دروغ و شکست خورده هست.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

برگشته - بحرین - محرق
بی اعتقادی و بی ایمانی و مادیگرایی نتیجه اش بهتر از این نمیشه .
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

mehran_khoramdin - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران لطف کن سریع جو نگیرتت حتماً چون نماز نخوندن اینجوری شدن؟!!!!
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
آخروعاقبت پوچ گرایی .حیف اون کودکان معصوم
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

shnasahand - الاهلی - دوبی
از کجا معلوم خودکشی باشه؟ شاید سیاسی باشه ممکنه اومده باشن خودشو بکشن نبوده زن وبچه اونو کشتن اونم متوجه شده رفته دختراشو دور کنه اونارم گیر اوردن کشتنشون مگه این روزا از این بربرا چیزی بعیده
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

amirkabir - استرالیا - سیدنی
bluestar - ایران - تهران. میشه لطفا بگی منظورت از مادیگرایی چی بود.شما فکر کردی هر کسی میره خارج درهای خوشبختی و سعادت به رویش بازه.شما که از جزییات ماجرا هیچی نمیدونی چرا میای همینجوری نظر میدی?دوست عزیز من کار این اقا رو تایید نمیکنم;با دیدن عکس بچه ها هم جگرم سوخت اما شما هم فکر نکن ما یک مشت خارج نشین مرفه بیدرد هستیم که برای جمع اوری مال وثروت امدیم اینجا.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

chatoli - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران. دوست عزیز حتماً خودتو به یک روانشناس نشان بده .از کامنت هاتون کاملاً مشخصه که روان پریش هستید
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

capochin0o - امارات - شارجه
وقتی که یه ادم کم ظرفیت به یه راه میرسه که نه راه پس داره نه راه پیش دست به همچین کاری میزنه متاسفانه .همش از کمبود ایمان هست
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
روحشون شاد.واقعا متاسفم. oghab - فنلاند - هلسینکی:میشه بگی طرفدار احمدی نژاد بودن و مشیری چه ربطی به هم داره ?!نمیشه که هم خدا رو خواست هم خرما رو?!مگر میشه طرفدار جمهوری جنایتکار اسلامی بود و بر علیه ان هم بود?!
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
oghab اول مطلب رو بخون بعد نظر بده ! این اقا 20 سال داره تو نروژ زندگی میکنه !بعد تو از کیس پناهندگی و جواب منفی داری میگی !!!!
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

afshin7174 - ایران - تهران
مردم اروپا اکثرا نژاد پرست هستند. من که ازشون خوشم نمیاد
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
oghab - فنلاند - هلسینکی. آخه اول خبر رو بخون بعد سخنرانی کن!!! نوشته طرف هم 5 سال در یک اداره کار می کرده و هم تاکسی داشته...کجای دنیا یک پناهندۀ به رسمیت شناخته نشده اجازۀ این کارها رو داره و تازه سفر به خارخ از کشور هم می کنه!!!
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

mjrad - ایران - ایران
لعنت بر شیطان رانده شده ...
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
خانه به دوش - سوئد - استکهلم . اصل ماجرا واقعی است فقط علت نامعلوم.!!!.این شخص ابتدا در خانه همسر و نوزاد خود را خفه کرده بعد با دو دخترش خانه را ترک و سپس با کشتن ان دو خودکشی کرده همین.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

sakar - انگلیس - لندن
bluestar - ایران - تهران - از روانپریشی خودت خبر نداری حالم بهم میخوره از کامنت یک ...مثل تو ساندیس خور . چرا به جای مادیگرایی نگفتی امنیت جانی.چون مخت با یک ساندیس شسته شده کمی فکر کن بعد نظر بده.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

kaweh2009 - کانادا - تورنتو
bluestar - ایران - تهران شما هم الکی از رو باده معده حرف نزن بجاش یه نگاه به صفحه حوادث بزن ببین چند تا مسلمون به روانپریشی رسیدن!!! اونم فقط در یک شبانه روز بعد اون وقت ان واقعه که در تاریخ مهاجرت نروژ بیسابقه هست شد دلیل و مدرک که همه کمو نیستا روان پریشن?? تو حرف نزنی نمیشه?? وقتی چیزی رو نمیدونی زبونتو گاز بگیر حرف نزن
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

احمد_فیلیپین - فیلیپین - بگیوو
ای بابا راحت شد هم خودشو وهم خانوادشو از این دنیای دروغ و نامرد خلاص کرد احسنت به این اراده.حالا اگه راستی ها نظر بدن میگن هر که با احمدی درافتاد خودش با خونوادش ور افتاد.پیروز باشید
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
کار جمهوری اسلامی است. ترور در خارج از کشور اغاز شده.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

pouriya - ایران - رودسر
oghab - فنلاند - هلسینکی. عقاب جان زیاد تند نرو و مواظب فشار خونت باش. کیس این خانواده آنطور که شما عنوان میکنید اصولا ربطی به جواب منفی پناهندگی ندارد این آقا بیست سال است که در نروژ زندگی میکرده و حتی در آنجا نیز شاغل بوده و صد البته که این کودکان بیگناه نیز در این کشور به دنیا آمده اند. گناه را به گردن دمکراسی نیندازید. گناه به گردن کسانی است که میهن ما را بیش از سی سال است به اشغال خود در آورده اند و با وحشیگری هایشان باعث کوچ میلیونها ایرانی از میهنشان و آواره شدن آنها شده اند. بهر روی خبری بود بسیار درد آور...
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bluestar - ایران - تهران. .. ببند بسیجی دلقک! نه که مسلمونها همه سر حال و قبراقند و هیچ بیماری ندارند. همتون مریض روانی هستید. از رهبر ضحاکتون علی گدا که افسردگی داره و به ضرب دارو و طب سوزنی جلوی خودکشی اون مخبط رو گرفتن بگیر تا خود تو بسیجی بی آبروی نوکر عرب! شما موهوم پرستان خدا باور همتون به قاط مغزی مبتلا هستید! برای دیگران نسخه می پیجید؟!
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
bluestar - ایران - تهران . باز تو افلیج فکری چرند نوشتی 2 میلیارد از مردم جهان خدایشان وجدان است نه یک موجود خیالی در بالا انهم چون خدای تو قاتل و سادیست !!پس همه باید خانواده خود را قتل عام کنند?????در ضمن جز جنایات در دنیای کمونیسم در قرن اخیر تمام جنایات در طی تاریخ تا کنون از سوی دینداران و خدا باوران بوده عقب افتاده بجای تفکرات هذیان گونه ی مذهبی کمی مغز اکبند اسلامیت را به کار بینداز یعنی چون این شخص چپ بوده این کار فجیع و وحشیانه را کرده????کسانیکه ترانه را ربوده و پس از تجاوز و کشتن سوزاندند اتئیست بودند???بینوای رژیمی.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
negin135 - سرائیل - تلاویو . نظر شما هم مثل اسلامیون چرند..نکند اسلامی هستی برای تخریب یهودیان//نه دولت اسرائیل// چنین کامنت احمقانه ای را نوشتی.ای کلک.تل اویو یا قرچک ورامین??
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

sam78 - سوئد - لیدشوپینگ
این اقا کرده شاید چون دوباره دختر دار شده وپیش دوستاش و اقوامش شرمنده و خجل قاطی کرده غیرت تونو بابا کم نداشتیم از این جنایات و زنو بچه کشی توسط اکراد غیرتی از نوع خفنش
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

dara20 - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران تو بی شک یک بیمار روحی روانی و روان پریشی سرگشته و ریاکار هستی. تو که از این خانواده اطلاعی نداری چرا بیهوده پرت و پلا میگی? تمام کامنت هائی که در جواب اراجیف تو روی این سایت گذاشته میشود توام با انتقاد و یا توهین شدید به شخصیت بیمار و احوال و نظرات عوضی توست!!!! ایاخجالت و شرم سرت می شود? ایا بوئی از متانت برده ای? یا مدام تفرقه می ا فکنی یا نظرات ابلهانه از کله تهی ات تراوش میکنی. بارها از دیگران شنیدی که سخن کم گوی و شمرده گوی یا ابدا دهان به گزافگوئی باز نکن. تنها و تنها با ملاها و فرزندان چموشان که در پرروئی نظیر ندارند قابل مقایسه هستی. تو از کدام مفری پول در می اوری بیکارالدوله حراف. بسیجی بی سرو پا.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
جدا رجم کرد این میخواسته رزیم ایران رو نجات بده اگه به حکومت می رسید چی میشد.لابد روی استالین رو سفید میگرد .
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

طاطا - ایران - ایران
بعد از مدتها اومدم توی سایت و این خبر وحشتناک رو خوندم. طفلک بچه های بیگناهش.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

irani.ir - ایران - تهران
ما ایزانیها مشگلات روحیمان را کمتر با یک روان پزشک در میان میگذاریم. یا نمی دانیم و یا اینکه مشگل مادی داریم به این خاطر به روان پزشک مراجعه نمیکنیم.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

طراوت - ایران - تهران
ای بابا کشتید این عقاب فنلاندو بسه دیگه هی میگید اول بخون اول بخون خوبه خودش متوجه قضاوت زودش شد...اه...اه
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
پوچ گرایی با این سرزندگی که در عکسها دیده میشه تناقض داره .و عموما پوچ گراها خودکشی میکنن نه خانواده کشی . خیلی بعید نیست یک نقشه حرفه ای سرویس جاسوسی جمهوری اسلامی بوده باشه .روحشان شاد
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

sasan(007) - امارات متحده عربی - ابوظبی
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس دوستان من شما و همه غیر مسلمانها چرا حرف هر ادم عوضی رو بهانه میکنید واسه توهین به مسلمونا و خدا و پیامبران ما ...
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
به خدا سوگند که این سایت مرکز بیماران روانی است .در کامنت دوم من سریع پوزش خواستم .حالا هی بیائید بگید که مطلب را بخوان در ضمنvictorsiamakاول ببند در اون ... دوم چه دلیلی مثل تو بی مغز دارید که من از رژیم دفاع کردم .اگر مخالفان رژیم شماها هستید .پس همین نظام بهتره چون نمی خواهیم کشور بیشتر ازاین به عقب برگرده .ودر نهایت توبه فکر زندگی نکبت بارت باش وسعی کن فرزندانت مثل خودت بی ادب بی نزاکت نباشند.هر چند.......
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

انوش مهندس - ایران - تهران
تو رو حضرت عباس قسمتون میدم ، الان با این دل شکسته ام ، هر کی خارجه پاشه بیاد ایران. ته خارج بودن چیه آخه ؟؟؟؟؟. افسردگی. غم غربت. تحقیر شدن. تو رو خدا بیایین مردونه اینجا بمیرین. این حس آزادی اینجا نمی ارزه ------ زندون بی دیوار سلول بیمرزه
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
عقاب هلسینکی // باید بگی ننگ بر آخوندها ،ننگ بر علی خامنه ای و نوچه اش احمدی نژاد، ننگ بر حکومت فاشیستی اسلامی، ننگ بر نظام جمهوری فخشا که باعث شده 5 میلیون ایرانی از کشورشون آواره و دربدر بشند. نروژ و سایر کشورها غربی غیر خدمت به ما و دادن مسکن و امکانات درس و کار و..... کاری نکردند.اینا همه و همه تقصیر ولایت وقیع است که تو طرفداریش میکنی. خدا میدونه خودت چه کیس وحشتناکی!!!!!! دادی اومدی اینجا از امکانات فنلاندیها استفاده میکنی و برای جمهوری جور و فساد... میکنی.ساندیس جمهوری اسلامی رو میخوری و علیه این کشورهای آزاد پروپاگاندا می کنی.شرم کن ،حیا کن ساندیس بیش از این نخور. دوما کی و کجا شما خوندید که به حسین علیزاده دیپلمات مستعفی جواب مثبت دادند ایشان هنوز منتظر هستند اگر جواب میدادند حتما جای مینوشت !!!!!!!!!!!! الکی از خودت رای صادر نکن.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

Fereshteh.p - اتریش - وین
این کاملا مشخصه که کارِ جمهوری شیطانی ایرانه. اینها یک ولد زنایی هستند که آدم میکشند و طوری جلوه میدهند که همه خیال کنند خودکشی‌ بوده. یک برنامه حساب شده و تمیز براش پیاده کردند که روحش اصلا خبر نداشته.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس . خدا یکتا است حالا هرچه اسمش را میخواهی بگذار! اون دو میلیارد هم احساس وجود این خدا را دارند ولی اسمش را وجدان گذاشته اند!. بزرگترین جنگ های تاریخ بشر. جنگ اول و دوم و ویتنام بوده که ماهیت غیر دینی داشته است. جنگ دوم ریسیستی بوده است یعنی کاملا ضد دینی بوده است!. لطفا بدون مطالعه اظهار نظر نکن. حداقل به خودت رحم کن و نگذار همه از پوکی کله ات باخبر بشوند!. در ضمن کسی نگفته که مسلمان کار بد انجام نمیدهد که تو موضوع ترانه را پیش کشیدی! مسلمان شدن ضامن این نیست که ادم هیچ کار بدی انجام ندهد!
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

ben 15 munich - المان - مونیخ
negin135 - سرائیل - تلاویو من نمیفهم اسرائیلیها چه جوری راهت دادن به اسرائیل فقط چرت خدا شفات بده.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
sam78 - سوئد - لیدشوپینگ. برات متاسفم . روان پریش ،یکم فکر کن بعد کامنت بذار. تو حق نداری در مورد چند مبلیون ایرانی کرد اینجوری فکر کنی .فکر کردم فقط جمهوری اسلامی که تفرقه میندازه و حکومت میکنه . نژاد پرستی رو کی یادت داده ،چه جوری رفتی سوئد !! ؟؟ دوست داری یه سوئدی تو رو بخاطر اینکه از یه کشور عقب مانده و اسلامی رفتی اونجا سرزنش کنه و مسخره. افرادی مثل شما مایه ننگ جوامع بشری هستید با این طرز تفکر ،و خود بزرگ بینی که دارید هیچی هم نیستید.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
saeed1 - کانادا - تورونتو رژیمی عقب افتاده دیگر اسم مرا نیاور که حالت را جا می اورم تمام مدتی که در سایت بوده ای هر چه نوشتی در دفاع از دین و ملای کثیفترت بوده راست می گویند اکثر اسلامی ها فرزندان ملاها و دزدان پول ملت یا در انگلیس تمر گیده اند یا کانادا !!!!! اخرین بارت باشد تازی پرست .
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
از کامنتهای خشونت آمیزتون کاملا مشخصه که شما هم دچار روانپریشی مفرط شدید
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
amirkabir - استرالیا - سیدنی. bluestar - ایران - تهران. میشه لطفا بگی منظورت از مادیگرایی چی بود.شما فکر کردی هر کسی میره خارج درهای خوشبختی و سعادت به رویش بازه.شما که از جزییات ماجرا هیچی نمیدونی چرا میای همینجوری نظر میدی?دوست عزیز من کار این اقا رو تایید نمیکنم;با دیدن عکس بچه ها هم جگرم سوخت اما شما هم فکر نکن ما یک مشت خارج نشین مرفه بیدرد هستیم که برای جمع اوری مال وثروت امدیم اینجا. ////////// دوست عزیز مگه همه کسانی که از ایران مهاجرت کردند کمونیست و یا مادیگرا هستند؟
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
sasan(007) - امارات متحده عربی - ابوظبی. ما کاری با اسلام نداشتیم! اسلام با ما کار دارد. دین اسلام توهین به شعور تمام انسانهای خردمند است. اسلام میگوید هر کس به غیر از اسلام عقیده دیگری دارد باید از بین برود. همه کافران و مشرکین باید گردن زده شوند. اینها همه آیات همان تازینامه ای است که شما زندگی خودتان را بر آن مبنا گذاشته اید. چطور وقتی نوبت به انتقاد از اسلام میشود همه شما مسلمین به دموکراسی علاقه مند میشوید و فریادتان به هوا بلند میشود که پس دموکراسی یعنی چه؟!! اما 1400 سال است که این دین سراسر ....با استناد به همین آیات من درآوردی محمد سینه آزادیخواهان و مخالفین و دگر اندیشان دریده و هیچ کدام از امثال شماها صدایتان هم در نیامده؟ دست بردارید از این همه عوام فریبی و ماله کشی! لعنت به این دینی که به پیروانش بجز دروغ و جنایت و فرافکنی چیزی یاد نداده. تمام مشکلات امروز دنیا از اسلام است. تا ریشه این دین ..زده نشود دنیا رنگ آسایش به خود نمی بیند. ما تا ابد به اسلام حمله میکنیم تا مبادا نسل های آینده نیز مثل شماها فریب این غذای فاسد روحی را بخورند.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
bluestar - ایران - تهران. من کاری به این توهین هایی که به شما شد ندارم ولی جان هر کسی که دوست داری از کجا فهمیدی که این کار عاقبت مادی گرایی بود؟ چند تا مادی گرا تا حالا چنین کاری کرده اند؟ اصلا شاید خدای ناکرده قیافه نوزاد 14 روزه اش شبیه پسر خاله گرامی ات در نروژ است (همان که بهت گفته در نروژ مادی گرایی عاقبت بد دارد) و او به همین خاطر خود کشی کرده! پنجما" اینهمه نبوغ در نوشتن کامنت هایی که باعث تحریک شدن دیگران برای دادن پاسخ منفی شود را از کجا اورده ای؟ چارما" چه لذتی در خواندن احساسات منفی دیگران نسبت به خودت احساس میکنی؟ البته من شما را دوست دارم!
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

Ezhaq - ایران - تهران
دوستان حالا bluestar پیداش می شه چند آیه بلغور می کنه.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
بیش از هزار وچهارصدسال سم حماقت و تعصب ازطریق اسلام وارد خون ما شده.کمونیست هم بشویم .فایده ندارد. وقتش فرا برسد. از یقه وآستینمان میزند بیرون.میشویم کمونیست اسلامی تابع مکتب (شهادت)بمیر و بمیران.! جای بسی تاسف است اگر به مراکشی های ...شک داری. بچه ها چه گناهی داشتند.!
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

شاهین1 - فنلاند - تورکو
sam78 - سوئد - لیدشوپینگ )در بین تمام نظرات، نظری نژاد پرستانه تر از توی....ندیدم ........ از تمام وجودت میباره.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ. bluestar - ایران - تهران. من کاری به این توهین هایی که به شما شد /// چه خوب شد که کاری ندارید! اینها با توهینهایشان فقط و فقط فرهنگ سطح پایین خودشان را نشان دادند. اگر کامنتهای این کاربران را بخونید متوجه میشید که تعدادی دچار سوتفاهم شدند و علاقه به دنیا و رفاه طلبی رو با مادیگرایی اشتباه گرفتند. اکثر آنها هم فقط نام کاربری bluestar را نشان کردند و شاید اصلا کامنت را نمیخوانند و به خوب و بد کامنت هم کار ندارند. شاید اینطور نباشه ولی من حدس میزنم اکثر اینها مزدوران بسیجی هستند که از پایگاههای بسیج کانکت میشن و با نوشتن شهرهایی مثل ((سن خوزه)) و ((پاریس)) و .. در جلوی نام خود و کامنتهای افراطی و توهین به اعتقادات مذهبی و کاربران معتقد به مذهب سعی دارند اینطور القا کنند که ایرانیان ساکن خارج کشور یک مشت دین ستیز هستند که هدفی جز ریشه کن کردن اعتقادات دینی مردم ایران ندارند و به این وسیله در دنیای مجازی بین مردم ایران شکاف ایجاد کنند.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ. --- مادیگراها نه فقط در نروژ که هر کجا باشند عاقبت بدی دارند. از خصوصیات مادیگراها عدم اعتقاد به روح و زندگی جاودان انسان است. اینها معمولا وقتی نیمه عمر را طی میکنند و وارد سرارزیری و نیمه دوم زندگی میشوند و به مرگ و پایان زندگی (به اعتقادخودشان) فکر میکنند افسرده تر میشوند و اغلب کارشان به خودکشی میرسه مثل صادق هدایت
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
Ezhaq - ایران - تهران - بلغور کردن کار اونایی که جلوی دیوار شرقی بیت المقدس می ایستند و مثل اکسی ها هدبنگ میزنند
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
bluestar - ایران - تهران . amirkabir - استرالیا - سیدنی. bluestar - ایران - تهران. میشه لطفا بگی منظورت از مادیگرایی چی بود.شما فکر کردی هر کسی میره خارج درهای خوشبختی و سعادت به رویش بازه.شما که از جزییات ماجرا هیچی نمیدونی چرا میای همینجوری نظر میدی?دوست عزیز من کار این اقا رو تایید نمیکنم;با دیدن عکس بچه ها هم جگرم سوخت اما شما هم فکر نکن ما یک مشت خارج نشین مرفه بیدرد هستیم که برای جمع اوری مال وثروت امدیم اینجا. ////////// دوست عزیز مگه همه کسانی که از ایران مهاجرت کردند کمونیست و یا مادیگرا هستند؟ . توجه توجه لطفا"توجه کنید. کسی ازاین چند اسمی بودن سر در می آورد.bluestar - ایران - تهران انجا اشاره کردید خارج نشین هستید وخلاصهbluestar - ایران - تهران باید کمی منصف باشه وهمه را بایک چوب نراند...بعد نامتان آمدهbluestar - ایران - تهران..من شخصا" چهارشاخ شدم .واصغر ترقه وار دارم باخودم حرف میزنم .امید این اشکال فنی مسئولین برای تست هوشی ما بوده باشه نه چندنامه بودن شما.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
Pezhman - اتریش - وین - آقای اصغر ترقه یا بهتره بگم موسیو پوارو! لطفا زیاد جو زده نشید من کل کامنت amirkabir را که نام کاربری خودم هم در آن بود بصورت نقل قول در کامنت خودم آوردم. به هر حال خیلی ممنون به خصوص بخاطر این عبارات ((من شخصا" چهارشاخ شدم .واصغر ترقه وار دارم باخودم حرف میزنم)) باعث انبساط خاطر شدید.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
bluestar - ایران - تهران . مغز فندقی عقب افتاده ی بی هویت--- یهودیانی که سر خود را بدیوار ندبه می زنند عجیب تر یا سینه زنی با عرعر حسین??قمه زنی و گل به سر مالیدن برای کسی که گفت///بدترین عرب از بهترین ایرانی برتر است ایرانیان را باید به بند کشید و زنانشان را برده کرد?????
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
حتما" مورد تهدید جمهوری اسلامی قرار گرفته بوده والا بعد از این همه سال اقامت و طول زندگی زناشویی و چهره آرامی که داره هیچ دلیل دیگری جز جمهوری اسلامی و تهدیداتش برای این کار وجود نداره
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس . دوباره در مقابل استدلال و منطق کم اوردی و فحاشی میکنی؟ دوستان عزیز سایت. لطفا کامنت قبلی من را بخوانید و عادلانه به این زن پر از سم و تنفر بگویید حق با چه کسی است.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - ./پاریس
saeed1 - کانادا - تورونتو . به من نوشتی کله پوک این توهین نبود?????در کجا رشد کرده ای که کله پوک احترام است.???چقدر وقیح هستی.اقا ... ماله نکش.بله ..متنفرم چون اکنده از زشتیها و جنایتهاست اگر مغر تو اکبند است به من چه مربوط
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
bluestar - ایران - تهران. معذرت, خسته بودم. مطلب رو نمی گرفتم .بهم الهام شدشما دو اسمه هستید .وقاعده بازی یابهتر بگویم تبادل اندیشه را رعایت نکردید. ..افتادم توی دیگ حلیم. البته بعد از ارسال چون خودم هم همان کار را کردم متوجه شدم...!گفتم:انشاالله گربه بود. شاید کسی صداش درنیآد. ماهم زیر سبیلی قضیه رو ماست مالیش کنیم برود دنبال کارش.! شما هم ندید بگیرید.ببخشید. مرسی
جمعه 9 مهر 1389

zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک
مرتیکه از صدام یاد گرفته .صدام 2تا داماد اشو کشت یکی رو هم فرستاد پسر شو با تیر زدن ادم کشی دیده بودیم اما خانواده کشی نه دلم برا دخترای گلش سوخت اگه میدونستند عزرایل با پدرشون باهاش نمیرفتن پیک نیک.خدا همشونو رحمت کنه ولی سعید بره بهجهنم.
جمعه 9 مهر 1389

irani.ir - ایران - تهران
zagros_finland - فنلاند - هلسینکی / تو خودت که نژاد پرستر هستی . توهمیشه به تورکها فحاشی میکنی و هیچ عفت کلام نداری.
جمعه 9 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
Pezhman - اتریش - وین - خواهش میکنم . من که عرض کردم باعث انبساط خاطر شده و جدیش نگرفتم.
جمعه 9 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.