قویی که قاتل زنجیره ای شد

 
قویی که قاتل زنجیره ای شد

جانورشناسان در حال بررسی رفتار یک قوی پرخاشگر ساکن ولز انگلیس هستند که تاکنون 15 قوی دیگر را به قتل رسانده و از سوی رسانه های این کشور لقب «هانیبال» را گرفته است.

به گزارش مهر ، هانیبال عنوان «آدمخوار» معروف فیلم «سکوت بره ها» است. اکنون رسانه های انگلیس این نام را بر روی یک «قوی پرخاشگر» گذاشته اند که تاکنون 15 همنوع خود را کشته است.

این قو برای دفاع از قلمرو خود در یک دریاچه کوچک نزدیک به قلعه «پمبروک» در ولز انگلیس همنوعان خود را می کشد.

روش کشتن هانیبال به این گونه است که این قاتل زنجیره ای نزدیک قوهای دیگر می شود و با نوک خود به آنها ضربه می زند و آنها را با بال های خود نگه داشته و سرشان را زیر آب می کند تا خفه شوند.

پس از آنکه هانیبال قوها را کشت جفت خود را برای دیدن اجساد قربانیان خود به محل جنایت می برد.

ماریا ایوانس از سازمان محافظت از حیوانات انگلیس با تاکید بر رفتار عجیب هانیبال اظهار داشت:«من هرگز یک پرنده تا این حد خشن را ندیده بودم. اولین حمله این قو در ماه فوریه اتفاق افتاد. در آن زمان، هانیبال سر رئیس گروه رقیب را تا زمانی که خفه شود زیر آب نگه داشت. رفتار این قو از نظر علمی دقیقا مشابه رفتار یک قاتل زنجیره ای است».

این کارشناس افزود:«هنوز علل این پرخاشگری شدید مشخص نیست اما شاید آلودگی آب مسئول این رفتار غیرعادی این قو باشد. در حقیقت آب این دریاچه بسیار شور و آلوده است».

خانواده های ساکن این منطقه از اثرات منفی رفتار این قوی قاتل زنجیره ای بر روی روحیه فرزندان خود به شدت واهمه دارند و به همین علت هانیبال برای انجام آزمایشاتی برای کشف علل این پرخاشگری از دریاچه دور می شود.

standard - انگلیس - لندن
احتمالا بچه که بوده به خواهر مادرش تحاوز کردن عقدهای شده!!!!!
سه‌شنبه 6 مهر 1389

shiva_v - ایران - شیراز
من بودم میکشتمش..بیچاره بقیه قوها .حالا بعد از اتمام تحقیقات این کارو میکردم.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

salad shirazi - امارات - دبی
به این میگن قوی لباس شخصی...قوی گمنام امام زمان...قوی خود سر..قوی ساندیسی...قوی ولایت مدار..قوی پاسدار..و بالاخره قوی بی همه چیز...
سه‌شنبه 6 مهر 1389

porharfi - هلند - آرنم
ایکاش مینوشتید که "هانیبال"قوی ِ سپید است ؟و یا سیـــاه؟!. بهر رنگی .قــــــــــــــو.جانور مورد ِ علاقه منست.."ترانۀ مـرگ ِ قــــــو .با اجرای. زیبای مهــــــــرپویا" تقدیم به قوهای جان باخته..!!
سه‌شنبه 6 مهر 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
قو اند قوهای قدیم..........
سه‌شنبه 6 مهر 1389

ezatdf - ایران - تهران
باید در ملا عام کبابش کنید!
سه‌شنبه 6 مهر 1389

Fereshteh.p - اتریش - وین
من میگم روح خمینی رفته تو جسمش حال میکنه همنوعانشو می‌کشه.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
این صد در صد تنش به تن اخوندها خورده
سه‌شنبه 6 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
salad shirazi - امارات - دبی جالب گفتی عزیز.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
قویی که اینچنین رفتاری میکند و بعد آنچنان هوشیار است که بعد از قتل ناز شستش را به جفتش نشان میدهد نباید تنها برای تحقیق برود. او را باید در محفظه ای زندانی کنند و هر روز تا 15 بار یکی از شاپرکهاش رو بکنند که حسابی ددرش بیاد بعد هم دور گلوش را هر روز یکبار فشار دهند تا خفگی را حس کند بعد دوباره بذارن نفسش بیاد. میتونن در اون موقع سرش رو تو آب فرو کنند که طعم جنایتهایی که مرتکب شده و حال اون قوهای نازنین رو بفهمه. جفتش رو هم همونجا بذارن که جلوش حسابی خجالت بکشه و جفت بیرحمش هم که با نوک توی سر این همسر جنایتکارش نزده تنبیه بشه....
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
.....وقتی . این پانزده روز گذشت او را در محیطی محافظت شده رها کنند اگر خواست جنایت کند قو بینوا مورد تهاجم را نجات دهند و دوباره سر این قو همین بلا را بیاورند اگر آدم شد که هیچی وگرنه تنها حبس راه حلش است هر روز هم جفتش را بیاورند تا او را در حبس ببیند اگر تغییر کرد که هیچی اگر تغییر نکرد فقط یک وان کوچک برایش در یک اتاق بزرگ بذارند تا آب تنی کند اتاق کوچک باشه دیگه خیلی قلبش میگیره یه چهار تا گلدون سبز به هوای فضای سبز براش بذارن گناه داره اگر سادیسم نداشت که دست به اعمال روانی نمیزد. بیخودی هم خود را مچل تحقیق نکنند مگر دیگر قوها آب شور دریاچه را استفاده نمی کنند و تنها این قاتل زنجیره ای استفاده میکنه :)
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
مواظب باشید در زمان تحقیقات یهو داروی نظافت نخوره تا خودکشی کنه .
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
حالا این قو بقیه قوها رو با چی میکشته !!!!؟ قوها حتا دندون هم ندارند ....عجب !!!خفه هم که نمیتونه کنه چون انگشت و ناخن نداره ! مشت و بوکس هم که نداره که صورت بترکونه .... آقا ما که سر در نیاوردیم ...مگه میشه با منقار کشت و کشتار کرد !!؟ برای مجازات این قو مرتضوی باید بیاریمش ببندیمش به میز غذا خوری خودمون و شب های کریسمس اون غاز روکه تو فر بریان کردیم رو جلوش بدون قاشق چنگال با انگشتامون بخوریم تا ببینه قتل و کشت و کشتار عاقبت نداره !در ضمن یه باتوم هم از کهریزک بیاریم بذاریم جفتش نزدیک بال هاش اون پایین رو میز : ) . .
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
احتمالا ساندیس یکی از برادران بسیجی ساکن ولز توی دریاچه افتاده بوده!!
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
حتماً روح خلخالی در جسم این قو حلول کرده .
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

bluesnow - انگلیس - لندن
shiva_v - ایران - شیراز مرسی کلی خندیدم
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.