قطبی: دیدار با برزیل نشان می‌دهد چقدر پیشرفت کرده‌ایم


قطبی: دیدار با برزیل نشان می‌دهد چقدر پیشرفت کرده‌ایم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: دیدار با برزیل برای ما بسیار مفید است و نشان خواهد داد چقدر پیشرفت کرده‌ایم.

افشین قطبی ضمن استقبال از برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم ملی برزیل گفت: این بازی برای ما بسیار جذاب و مفید است زیرا همیشه خواسته‌ایم با بهترین تیم‌های جهان بازی کنیم. این بازی نشان خواهد داد که بازیکنان و تیم ما تا چه اندازه پیشرفت کرده‌اند و ما می‌توانیم متوجه شویم در سطح بین المللی در چه جایگاهی قرار داریم. من از این بازی بسیار استقبال می‌کنم و مطمئن هستم که مردم ایران و همه ایرانی‌ها در سراسر جهان شاهد بازی خوبی از سوی تیم کشورشان خواهند بود.
وی تصریح کرد: تمرکز ما فعلا بر روی مسابقات غرب آسیا و بازی فردا با عمان است زیرا فعلا قصد داریم از این رقابت‌ها با دست پر بازگردیم.

آینه - انگلیس - لندن
امیدوارم که قبل از مرگ بازی ایران و برزیل رو ببینم ما که ارزو بدل موندیم تا ببینیم ایران با تیم مطرح در دنیا بازی کنه. همش چین یا تیم های عربی یا دسته دوم های اروپا . و خواهش میکنم اقای قطبی اگر مطمئن هستی بیشتر از سه تا گل نمی خوریم تدارک این بازی رو ببینید و اعلا بیخیال شید که حال خجالت کشیدن رو نداریم و نمی خواهیم ایران کارنامه گل خورده .. ایش هم کامل بشه.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تو هم شارلاتان بازی را از رژیم دروغگو یاد گرفتی که هر روز میگن پیشرفت کردیم خود کفا شدیم برو با شرف زندگی کن مگر کور بودی ندیدی چه برسر مردم و ایران اوردند برو خجالت بکش
سه‌شنبه 6 مهر 1389

svenskpojke - سوئد - یمتلند
امیدوارم بازی کنان موفق شود مربی ها که می ایند و پول میگیرند و میگویند اینطوری نبود این کار نشد زمین کج بود دروازه ی ما بزرگتر بود
سه‌شنبه 6 مهر 1389

میرحسین - ایران - یزد
اگه احمدی نژاد بود میگفت بازی با ایران نشان میدهدبرزیل پیشرفت کرده.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.