احمدی‌نژاد: به‌زودی شاهد سقوط نظام سرمایه‌داری در جهان خواهیم بود


احمدی‌نژاد: به‌زودی شاهد سقوط نظام سرمایه‌داری در جهان خواهیم بود

کنگره بزرگداشت زن و شهیده بسیجی مریم فرهانیان با حضور رئیس جمهور در آبادان

رئیس جمهور گفت: با مقاومت ملت‌ ایران به‌زودی شاهد سقوط نظام سرمایه‌داری در جهان خواهیم بود.

به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد ظهر امروز در کنگره ملی شهیده مریم فرهانیان در سینما نفت این شهرستان اظهار داشت: باتوجه به اینکه در هفته دفاع مقدس هستیم باید زمان را به 28 سال قبل برگردانیم که آبادان در محاصره دشمن بود در واقع خط دشمن و خط دیگری ملت ایران با دشمن در نزدیکی‌های خانه‌های مردم آبادان بود.

وی با بیان اینکه آن روز همه مستکبران عالم در برابر ما بودند، افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی ایران، شوروی که به ظاهر بلوک مخالف سرمایه‌داری بود او هم در خدمت سیاست‌های آمریکا قرار گرفت.

رئیس‌جمهوری ایران ادامه داد: نخستین جنگی که شوروی و آمریکا در کنار هم در مقابل یک ملت ایستادند جنگ تحمیلی بود، همه موجودیت نظام سرمایه‌داری بسیج شده بود تا نور خدا را که در این کشور روشن شده بود خاموش کند.

احمدی‌نژاد تصریح کرد: ملت ایران مظلوم بود که حتی فریاد مظلومیت ما هم در دنیا پژواکی نداشت با توجه به اینکه سرزمین ما اشغال شده بود، شهرهای ما را بمباران می‌کردند، اما همچنان ایران را متهم به تجاوزگری و جنگ‌طلبی کردند.

وی در ادامه گفت: اما امروز خط درگیری کجاست امروز دشمن کجاست ملت ایران کجاست.
رئیس جمهور اضافه کرد: همه می‌دانید امروز خط درگیری به خانه دشمن منتقل شده امروز دشمن در کاخ‌های سیاه و سفید خود در موضع دفاعی قرار گرفته و باید از موجودیت ننگین خود در برابر امواج انقلاب دفاع کند.

احمدی‌نژاد اظهار داشت: 30 ‌سال پیش با هدف براندازی نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران به مقابله با ما پرداختند و امروز به هر دستاویزی متوسل می‌شوند که موجودیت خود را حفظ کنند.
وی خاطرنشان کرد: اقدامات اخیر آن‌ها از موضع قدرت نیست، ذلیلانه‌ترین اقدامی است که موجودی در شرف موت می‌تواند انجام دهد زیرا آنان در سراشیبی سقوط قرار گرفته‌اند.

رئیس جمهور افزود: بوش با هدف اصلاح اقتصاد آمریکا بر روی کار آمد اما در حال حاضر کار از این حرف‌ها گذشته و تنها به دنبال حفظ نظام سرمایه‌داری هستند.

وی ادامه داد: همه موجودیت و اندیشه و ساختارهای آنها، ساختارهایی که 60 سال به وسیله آنها بر ملت‌ها ظلم کردند به خطر افتاده است.

احمدی‌نژاد تصریح کرد: اگر امروز قطعنامه صادر می‌کنند، منفعلانه می‌خواهند از شورای امنیت دفاع کنند.

وی در ادامه با اشاره به تحریم‌های آمریکا علیه ایران گفت: برخی به دنبال جنگ روانی هستند و می‌خواهند تلاطمی در ملت ایجاد کنند، اصرار دارند به دروغ بگویند سیاست‌های آن‌ها به ملت ایران اثر دارد.

رئیس جمهور اضافه کرد: در سفر اخیر 50 بار تکرار کردم تحریم‌ها هیچ اثری بر ملت ایران ندارد هر غلطی دو سال دیگر می‌خواهید بکنید، الان بکنید.

وی اظهار داشت: استکبار جهانی بیشتر امیدش به یک عده ورشکسته‌تر از خودش است.
احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، آن‌قدر دچار مشکل، ضعف، ورشکستگی در جبهه‌های مختلف شده که کشور خود را نمی‌توانند اداره کنند.

وی افزود: به فضل الهی با مقاومت شما مردم شریف شاهد سقوط نظام سرمایه‌داری در دنیا خواهیم بود.
Ezhaq - ایران - تهران
اگر سقوطی باشه ، سقوط شماست بوزینه پشمالو.
دوشنبه 5 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
به خرداغ سیب زمینی گرم روی پیشانی آیت الله توجه کنید.! (بکش هیولایم کن)
سه‌شنبه 6 مهر 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
دیگه زن ...مال ندیده بودم بجای روسری چپیه فلسطینی از زیر چادر مشکی زده بیرون
سه‌شنبه 6 مهر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
به فضل الهی با مقاومت شما مردم شریف شاهد سقوط نظام سرمایه‌داری خواهیم بود. مموتی خودش داره پیش بینی سقوطشان را توسط مردم میکند، چون بزرگترین سرمایه دارها ، آخوندها و سپاه و بسیج هستند.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

porharfi - هلند - آرنم
خودتو بِپــــــــــــــــــــــا.!! که دیگه روییَت خیلی زیاد شده!! نوبتی هم باشه. نوبت خودتــــــــــــونه!!...
سه‌شنبه 6 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
بوزینه زبون نفهم خودت هم نمیدانی چی میگی و کی هستی برای خودت می بری و می دوزی هم خیاطی و هم بزاز در کنار این خر پیر و اون بی ناموس فرمانده بسیجی های ناموس فروش مشغول رجز خوانی و. غلطهای زیادی دوباره دهنت باز شد و بوی گندش بر آمد که به‌زودی شاهد سقوط نظامی, دیکتاتور, کودتاجی, جنایتکار, مال ملت خور در جهان خواهیم بود که اونهم رژیم آخوندی الاغ علی خاعنه ای
سه‌شنبه 6 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
بله شما هم در اسرائیل داشتید ...مالی میکردید که بهتون سلاح بفروشند.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
برای همینه که امروز یک دلار مساوی 1110 تومان شماست. بله درست میگی 1110 عددی هست بزرگتر از 1. صلوات یادت نره.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

ehsanusa - ایران - تهران
یکی جلوی این بابا مالیخولیایی رو بگیره. این دیوونه شده. همش چرت و پرت. بابا به فکر خودت نیستی به فکر نظام مقدستون باش. این دری وری ها چیه میگی؟ مردم دیگه اون مردم 30 سال پیش نیستن که باور میکردن امام زمان تو جبهه هاس و با اسب سفید میاد عراقیهارو میکشه و میترسونه. این چرت و پرتارو که میگی فقط خودتو مسخره میکنی. شایدم ملتو . گیر آوردی!!! البته هستن کسایی که "باور"ت کردن و فکر میکنن تو واقعی هستی و آیینه واقعیت. ولی اونا هم تو توهم خودشون گیر کردن. پی نویس:. اینا هم موجودات جالبی برای موزه تاریخ کمدی طبیعی هستن ها!!! به قیافه هاشون نگاه کنین! من که تا عکسو دیدم کلی خنده ام گرفت!!!
سه‌شنبه 6 مهر 1389

میرحسین - ایران - یزد
سی ساله دارین میگین نظام سرمایه داری درحال سقوطه. 22بهمن هم که نظام سرمایه داری رو تشییع جنازه کردین.انقلاب را هم که گفتین میخواین صادر کنین. صلح و آرامش و عدالت و آزادی را میخواین در دنیا با مدیریتتون حاکم کنید.فقط حرف و شعار و ادعاهای پوچ.ولی چیزی که معلومه حکومت خودتون داره نابود میشه. آبروی ایران و ایرانی و اسلام و آزادی و عدالت و بردید با این جمهوریه اسلامیتون.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

nefrat az akhond - امارات - دبی
مردک چرک بوگندوصدای عرعرت به جایی نمیرسه.پس خفه شو.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
خجالت میکشم, اینها را در این لباس و در کشورم ایران ببینم ! از غربزدهگی شکایت داشتند که شاه خدابیامرز غربی بود و حالا این اوباشان ایرانی را در لباس عربی میبینیم! از غرب به عرب رسیدیم ! یعنی از غ به ع رسیدیم, مبارکتون باشه !
سه‌شنبه 6 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
منظور مموتی اینه که نظام ایران سرمایه داری نیست؟!!!!! پس چیه؟!!! نظام خر تو خر ؟!!! یا اصلا نظمی نداره که اسمش رو بشه نظام گذاشت!!!!
سه‌شنبه 6 مهر 1389

hassan5 - ایران - تهران
اگر بزودی صقوط نکرد چی؟؟؟
سه‌شنبه 6 مهر 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
چیکارش دارید بذارید بگه هم ملت هم دولتها بدونند با چه عقب مونده ذهنی طرفند!!
سه‌شنبه 6 مهر 1389

میرحسین - ایران - یزد
من با نظرsalarkhan - آلمان - هامبورگ موافقم (چیکارش دارید بذارید بگه هم ملت هم دولتها بدونند با چه عقب مونده ذهنی طرفند!!)
سه‌شنبه 6 مهر 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
اخونده عین ملا نصرالدینه !
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
بشین و صبر کن تا زیر پات علف سبز بشه بسیجی ها بخورن . ما هم بزودی شاهد سقوط رژیمت هستیم.
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
یادم رفت بگم سر صبحی یکی هم میخندیم!!
چهار‌شنبه 7 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.