خاتمی: دل اکثر مردم ایران با اصلاح طلبان است


خاتمی: دل اکثر مردم ایران با اصلاح طلبان است

محمد خاتمی: اگر اکثریت مردم حرفهای اصلاح طلبان را قبول ندارند چرا بخشنامه می کنند؟

محمد خاتمی، رئیس جمهور سابق ایران گفته است اکثر مردم طرفدار اصلاح طلبان هستند و خواستار فعال تر شدن شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شده است.

به گزارش سایت کلمه، آقای خاتمی در دیدار با اعضای این شورا گفته است: "معتقدم دل اکثریت ملت با حرفهایی است که ما می زنیم که اگر اکثریت قاطع مردم حرف اصلاح طلبان را قبول ندارند، چرا بخشنامه می کنند دستگاه های رسمی هیچ حرف و خبری از این طرف را منتشر نکنند؟"

برخی سایت های نزدیک به اصلاح طلبان اخیرا اعلام کردند به دستور شورای عالی امنیت ملی و با بخشنانه وزارت ارشاد، انتشار نام و اخبار مربوط به محمد خاتمی، میر حسین موسوی و مهدی کروبی در رسانه ها به دلیل "آثار منفی" آن ممنوع شده است.

سازمان های دولتی چنین خبری را تایید نکرده اند.

محمد خاتمی با اشاره به فناوری های جدید اطلاعاتی گفت: "الحمد الله دنیا طوری شده که دیگر این محدودیت های رسمی و بخشنامه ای خیلی اثر گذار نیست."

با این وجود، رئیس جمهوری سابق ایران از صدا و سیمای جمهوری اسلامی انتقاد و آن را متهم به "ترویج کننده یک فکر، روش و جریان" کرد و افزود که رویه این سازمان باعث شده است تا، به گفته او، اصلاح طلبان حتی حق اعتراض هم نداشته باشند.

محمد خاتمی گفت: "وجود این شورا موقعیت مغتنمی است که باید فعال تر شود. اولا خودشان علیرغم همه تنگناها، نشست هایشان، دیدارهایشان، برنامه ریزی ها و موضع گیری هایشان بیشتر بشود و دیدارهایی با چهره های نظام و شخصیت های موثر داشته باشند."

وی افزود "همه کارهای" جبهه اصلاحات قانونی است و کسی به دنبال نقض قانون نیست.

آقای خاتمی درباره فشارهای اخیر نیروهای امنیتی بر خانواده های حمید باکری و محمد ابراهیم همت، دو تن از فرماندهان سرشناس سپاه که در جنگ ایران و عراق کشته شدند، از عدم واکنش مقام های رسمی به این اقدامات انتقاد کرد.

اعضای خانواده های باکری و همت که در جریان انتخابات ریاست جمهوری گذشته از نامزدهای اطلاح طلب حمایت کردند گفته اند نیروهای امنیتی در چند مورد به آنها حمله کرده اند.

محمد خاتمی گفت: "ممکن است مثل همیشه گفته شود نیروهای خودسر این اعمال را انجام دادند. عجب نیروهای خودسر قوی هستند که همه کاری می کنند و به صورت رسمی هم علیه شان موضع گرفته می شود ولی باز هم رفتارهایشان را تکرار می کنند. تعجب می کنم در نظامی مقتدر و با وجود نیروهایی که مدعی می شوند بر همه چیز مسلط هستند، نمی توانند با آنها برخورد کنند."

چندی پیش و به دنبال حمله برخی نیروهای لباس شخصی به خانه مهدی کروبی، سپاه محمد رسول الله تهران این حمله را محکوم کرد و "مسببان این حاشیه سازی را افرادی خودسر و کاملا بی ارتباط با نهاد مقدس بسیج و سپاه" دانست.

آقای خاتمی هفته پیش نیز هشدار داد نیروهای موسوم به خودسر سرانجام در مقابل آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی هم خواهند ایستاد.

بینوایان - ایران - تهران
آقای خاتمی! در انتخابات شوراها مشخص شد مردم هیچ اعتقادی به اصلاح طلبان ندارند. در اون انتخابات که هیچ گونه نظارتی نبود. شما با این حرف ها چه کسی رو میخواید فریب بدید؟
دوشنبه 5 مهر 1389

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
نمیدونم دل اکثر مردم با اصلاحات هست یا با اصلاح طلبان .بین این دو تفاوت بنیادی هست .امیدوارم مردم آگاهانه دل داده باشند .
دوشنبه 5 مهر 1389

r125 - ایران - یزد
جانم فدات خاتمی جان.
دوشنبه 5 مهر 1389

Nader Jahanbani - کانادا - تورنتو
آخوند شیّاد را بنگرید که چگونه در روز روشن دروغ میگوید و رطب و یابس می بافد. به این دلقک بزک کرده نظام سنگسار باید گفت که: خیر دل اکثر مردم با سرنگونی طلبان است که میخواهند این لکّه ننگ تاریخ ایران زمین یعنی جمهوری M.I.6 را را هر چه زودتر از دامان خود بزدایند! ای شیخ شیّاد و گندیده دهن! ای غلام خانه زاد انگلیس!
دوشنبه 5 مهر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
تو خودت را در جریان فراخوان روز قدس نشان دادی و ثابت کردی که اگر سر و ته ات را بزنند باز هم همان آخوند عمامه به سر و مرتجع هستی.
دوشنبه 5 مهر 1389

sanama - امریکا - سیاتل
مسئله مهمی که در کشور در حال رشد و نمو است و اثار وحرکات انرا بخو بی می توان دید مسئله سپاه پاسداران می باشد بعینه می توان گفت کشور تمام وکمال دست سپاه اداره می شود فشاری که بر گروهای اصلاح طلبان وهمینطور طرفداران انها (خانواده های باکری و همت) همه بر خاسته از نظرات انها می باشد شکایت و وامصیبتها برای که می برید؟
دوشنبه 5 مهر 1389

alireza.iran.culture - المان - هامبورگ
هر چی میکشیم از دست شما اصلاح طلبهای بیعرضه است که با اون همه قدرت هیچ غلطی نتونستید بکنید.
دوشنبه 5 مهر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
سید خندان دل مردم با شما مزدوران چپی و راستی نیست دل مردم با یک حکومت سکولاره حکومت بدون دین
دوشنبه 5 مهر 1389

h.k - دانمارک - اودا
صداوسیمای ملایان موجب بالا رفتن قیمت انتنهای ماهواره شده.
دوشنبه 5 مهر 1389

porharfi - هلند - آرنم
اصــــــلاح خیلی خوبَه!!..زودوده بِشَه و کمتر بِشَه رُشد اقتصادی را.کم ارزش. شدن پول را..!اصلاح کنیم تا روابط دوستانه با کشور های غربی کَم بِشَه..!. اصلاح کنیم تا بهترین ها در کشور کمتر بِشَه..*صدقه سر مَردُم ملا بماند. تا میخواهید هَمَه را اصلاح کنید را ..!!..امام خمینی
دوشنبه 5 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
دقیقا همینطوره. از ابتدای انقلاب تا کنون هروقت انتخابات پارلمانی بدون ردصلاحیت گسترده برگزار شده اصلاح طلبان در همه شهرها اکثریت آرا را جمع آوری کردند.
دوشنبه 5 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
اگر مردم این فرصت را دوباره پیدا کنند که در یه رفراندم آری یا نه ، به کل جمهوری اسلامی بدهند ،82 %مردم رای (نه )به کل نظام خواهند داد!! ۱۸ % به نظام رای خواهند داد و در آخر فقط ۷ % وابسته و دست بوس نظام میمانند! خاتمی در واقع دارد این را میگوید!(این را هم خاتمی حتما از وزارت اطلاعات حکومت بهش رساندند !!!) آقای و یا خانم بینوایان / خاتمی دارد به شما و حکومت سر کوفت (بقول خاله ) میزند نه اینکه دارد قمپز در میکند!! شما دیگر چرا !!؟ شما که دستتان در کار است باید بدانید که این ملا (تمدن )چه به نائب شما فرو میکند ،در غیر این صورت انتخاب شورا ها جوکی بیشتر نیست و مانند پالان ان خر میماند که تند تند عوض میشود.بینوایان ،چه جالب که خاتمی ها کل نظام را خب و دقیق نشانه رفته اند و همه شما از رهبر تا خود تو هیچ نکردید و نخاهید کرد!میبینی بعد از اون همه کشته بعد از انتخابات این حاجی داره حتا دقیقتر حرف میزنه و پیش میره ....
دوشنبه 5 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
دل اکثر مردم ایران به زیر کشیدن این رژیم خونخوار است،سید خندان
دوشنبه 5 مهر 1389

milanahwaz - سوئد - نورشپینگ
این چه طرز حرف زدن است مهندس!!. یعنی‌ شما هم مثل احمدی نژاد این قدر به خودت اعتماد داری!!!!؟؟؟؟
دوشنبه 5 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
massoudoslo - نروژ - اسلو . بستگی داره چه کسی رای هارو بشماره.
دوشنبه 5 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
این سومین مصاحبه و سخنرانی خاتمی هست که در صحبتهاش اسم کثیف خمینی بچه باز رو نیاورده. داره کم کم عاقلمیشه.
دوشنبه 5 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
اصلاحات انجام شده . که در دولت فعلی ازریخت اخوندهایی مثل تو کمتراست .ودر نهایت حذف کل اخوندها.خواهیم دید.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
اصلاح حکومت ولی وقیح = مرگ حکومت ولی وقیح.
سه‌شنبه 6 مهر 1389

sonne23 - المان - دارمشتات
این اخوند که در موقهه حکومت خودش با موسوئ کهروبئ قتلهای زنجیری سیاسی را در ایران و اروپا به را انداخت حالا فکر میکنه تمام ملت ایران و ایرانی خارج از کشور دنبال اصلاح طلبان هستند . اکثر ایرانیان داخل و90 درصد ایرانیان خارخ از کشور میگویند مرگ بر تمامیت جمهوری اسلامی مرگ برهر چی اخونده و زنده باد حکومت دموکراتی در ایران که این دموکراتی با هیچ مذهبی که در سیاست دخالت کند نمیرسد .این ملاهای اصلاح طلب با خود خامنه ای گاوبندی کردنند کهحکومت دیکتاتوری اسلامی را تو خودشون نگهدارند .
سه‌شنبه 6 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.