فال روز دوشنبه ۲۷ سپتامبر - ۵ مهر

فال روز دوشنبه 27 سپتامبر - 5 مهر

فروردین


امروز هر زمانی که می خواهید پولی را تحویل دهید مراقب باشید زیرا همه به آن اندازه که چهره مظلوم دارند صادق نیستند . مراقب خرد کردن پولتان باشید و همچنین کسانی هستند که سعی دارند سرتان کلاه بگذارند . اگر به سرمایه گذاری مالی فکر می کنید حتماً نکته های زیر و کوچک را در نظر بگیرید و برگه هایی را امضاء می کنید به دقت بخوانید .

اردیبهشت


درست نیست که بگویم همیشه در ناز و نعمت بوده اید،اما امروز ستارگان هماهنگی خاصی دارند و بهترین فرصت برای روابط احساس شما ایجاد می کنند.اما بیش از این که جشن بگیرید در مورد تجربه هایی که در چند ماه اخیر به دست آورده اید خوب فکر کنید.

خرداد


اگر به زمانی لازم دارید تا خودتان را به کارهای خلاقانه، ورزش، هنر و کودکان سرگرم کنید، اکنون بهترین زمان است. اگر از کسی خوشتان می آید اکنون می توانید این احساس را بیان کنید.

تیر


ممکن است قلب شما داستانی تعریف کند اما سر شما حساب دیگری انجام دهد. یک عشق جدید ممکن است فریفتن آینده نگری شما باشد اما باید بیاموزید که اگر فقط چیزی را که می خواهید ببینید یک دستور العمل برای مصیبت است .

مرداد


در رابطه با مسائل شغلی باید مطمئن شوید که از حقایق مهم یک پروژه به خصوص با خبر هستید. بی ارادگی یک همکار یا یک کارمند باعث ایجاد نگرانی می شود. انتظار دارید همسرتان به شما وفادار باشد و اکنون باید بدانید که زندگی تان وارد مرحله جدیدی از استقامت و امنیت می شود و فضای جدیدی در انتظار شماست.

شهریور


بهتر است امروز همه توقعات بالای شما را برآورده کنند، در غیر این صورت زبان تلخ شما حساب آنها را می رسد. سعی کنید زیاد تند صحبت نکنید در غیر این صورت این شما هستید که باید از آنها عذرخواهی کنید و شما هم این کار را دوست ندارید.

مهر


در هوا امواج عصبیت موج می زند. عصبی بودن شما بدلیل این است که شما مشکوک شده اید به یکنفر که می خواهد زیر قول خود بزند. طبعاً شما از این نوع رفتار خیلی ناامید می شوید، ولی امکان زیاد هم دارد که شما دارید از کاهی کوهی می سازید و دارید عکس العمل تندی نسبت به آن رفتار نشان می دهید.

آبان


خودتان را به دردسر انداخته اید.باید از کسی کمک بگیرید.البته اگر نمی خواهید خودتان را بیشتر به دردسر بیاندازید.می توانید با همسر یا دوست تان در مورد حل این مشکل صحبت کنید.

آذر


ستاره ها امروز شما را به مسیر غیر قابل پیش بینی رهنمون می شوند و ذهن شما را به سوی سیری غیر عادی می برند. هر چه بیشتر افراد به شما تکیه می کنند بیشتر از مطالبی که به ایشان می گویید آزرده خاطر می شوند و مانع انجام اقدامات خاصی از سوی شما می شوند. باید تصمیم بگیرید که از خواسته دلتان پیروی کنید و یا آرامش را در پیش بگیرید

دی


تا آنجایی که می توانید سعی کنید ولی این تقریباً غیرممکن است که از شر افکارتان خلاص شوید.افکارتان متوجه تمام زمینه ها هست و به محض این که یکی را دنبال کنید به دنبالش ناخودآگاه به سمت دیگر افکار کشیده،می شوید.سعی کنید عقاید عالی که به ذهن تان خطور می کند را یادداشت کنید در غیر این صورت به زودی آنها را فراموش خواهید کرد.افکار شما به خصوص در رابطه با سلامتی و کارتان اوج خواهد گرفت،اگر چه در ابتدا ممکن است به نظر برسد که آنها افکاری منطقی و حواس پرت هستند.به آنها نگاهی دوباره بیاندازید،آنها ممکن است بسیار عالی و بی نظیر باشد.

بهمن


افراد زیادی امروز رفتارشان متغیر و عجیب است. باید با این افراد کنار بیایید.اگرشما رئیس آنها هستید زیاد سخت گیری نکنید زیرا بالاخره یک روز هم شما به آن ها نیاز دارید.

اسفند


بهتر است امروز همه توقعات بالای شما را برآورده کنند، در غیر این صورت زبان تلخ شما حساب آنها را می رسد. سعی کنید زیاد تند صحبت نکنید در غیر این صورت این شما هستید که باید از آنها عذرخواهی کنید و شما هم این کار را دوست ندارید.

porharfi - هلند - آرنم
آخیـــــــــــــش ..! رنگ ِ شاد ِ زرد .کمی از غم ِ پــــــاییز می کاهه..
دوشنبه 5 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.