گفت و گو با وزیر خارجه بریتانیا درباره پرونده هسته‌ای ایران


گفت و گو با وزیر خارجه بریتانیا درباره پرونده هسته‌ای ایران

ویلیام هیگ وزیر خارجه بریتانیا در گفتگو با بی بی سی فارسی گفت این کشور امیدوار است ایران برای گفتگو درباره برنامه هسته ای اش به میز مذاکره برگردد. آقای هیگ همچنین گفت بریتانیا از راه صلح آمیز برای حل مشکل هسته ای ایران حمایت می کند اما گزینه های دیگر را هم کنار نمی گذارد.

مهرنوش پورضیایی، خبرنگار بی بی سی در واشنگتن، با وزیر خارجه بریتانیا گفت و گو کرده است.

iranjp - ژاپن - توکیو
خودتون رو خسته نکنید با این مذاکراتها چون مموتی ذره ای صداقت ندارد . ممون از اقای اوباما که حساب مردم رو از کودتاچیان سوا کرد نکته جالبی بود .
دوشنبه 5 مهر 1389

bad0o7 - المان - مونیخ
اسرائیل اسلحه تمی نداره فقط ایران داره با حرفها این بریطانیایی کثیف حال نمیکنم مرگ بر امریکا مطمئن باشید اسرائیل امریکا نابود خواهیم کرد
دوشنبه 5 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
مثل روز روشنه که این جنایتکاران دنبال بمب اتم هستند.وگرنه سالها مخفی کاری نمیکردند. فکر میکنند بتونند این رژیم پوسیده و دیکتاتور رو با بمب اتم نگه دارند. اما زهی خیال باطل این مردم با فریادهایشان دیکتاتورها را به پائین میاندازند این رو تاریخ نشون داده.
دوشنبه 5 مهر 1389

mashkok - ایران - تهران
چرت وپرت گوئی بسه هیچ کس نمیتونه به ایران وایرانی با غیرت زور بگه
دوشنبه 5 مهر 1389

sam78 - سوئد - لینشوپینگ
سیاست های دست دوم انگلیس و امریکای جنایتکار و زالو صفت دیگر بر همگان ثابت شده افتاده اند به دریوزگی و با کمک مشتی پادوی احمق و خود فروخته حاکم بر ایران نقشه چپاول منطقه را دارند ولی زهی خیال باطل دلاور زنان و شیرمردان ایرانزمین درس خوبی به شما انگل ها خواهند داد.
دوشنبه 5 مهر 1389

YAS ABI - بلژ - برسل
این اقا که گی هست. شاه سابق ایران گفته بود که اگر در مجلس عوام انگلیس داد بزنی حرامزاده همشون سرشونو برمیگردونند.
دوشنبه 5 مهر 1389

oldboy - انگلستان - لندن
من نمیدونم به این عقب مونده های انگلیسی با این کشور جهان سومی و سطح پایینشون چه ربطی داره اصلا در مورد امور بین الملل زر زر کنن؟ انگلیس یه زمانی قدرتی داشت که تموم شد رفت این مونگل ها اصلا مال این حرفها نیستن بخوان حرفی بزنن.اما آمریکا چرا.
دوشنبه 5 مهر 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
تمام این مشکلات بخاطر دهن گشاد مموتی است! از یکطرف حرفهای تحریک امیز زد برای دشمن تراشی از طرف دیگر هم برنامه های موشکی را توی بوق و کرنا کرد و برنامه اتمی را زبانزد خاص و عام کرد! بعید نیست این موجود کارمند صهیونیستها باشد برای ضربه زدن به مردم ایران! اینهمه کشور بمب اتمی ساختند. هیچکس هم خبردار نشد!
دوشنبه 5 مهر 1389

benyamin2009 - سوئد - نورشو پینگ
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس . خیانت شاخ و دم نداره. بدو بیا نوکریتو ثابت کن و از اربابانت دفاع کن با اون ذهن مریض و... خائن نائنه هر جا که باشه مثل تو و امثال تو. یادت نره در فرانسه فرانسویها به اندازه ....ارزشی برات قائل نیستند گرچه تو و امثال تو خیلی بی ارزش تر از ..کور و کر هستی تقصیری نداری.
دوشنبه 5 مهر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
هیچکس به ایرانی زور نمیگوید . بلکه این رژیم غیر مردمی حاکم بر ایران است که میخواهد به دنیا زور بگوید و نه دنیا نه ما ایرانیان میخواهیم که رژیم جهل .جور ولایت وقیح به سلاح هسته ای دست پیدا کنند . ویروس استونکس تمام اطلاعات رژیم را به خارج انتقال داده . و جنگ سایبری بر علیه رژیم شروع شده . زنده باد ایرانی .مرگ بر خامنه ای
سه‌شنبه 6 مهر 1389

YAVARAM - المان - تهران
بنیامین 2009 واقعا اسمت بنیامینه یا اصغر کچل؟! حیف سوئد که تو رو تو خودش راه داده جای تو علی اباد کتوله
سه‌شنبه 6 مهر 1389

homa-ir - المان - هامبورک
گزارش مختصری از ساندیس خورهای خارج ازکشور و حامیان رژیم اخوندی =. در 12 اسفندماه سال گذسته - 9 نفر درمیلان ایتالیا به اتهام تلاش برای صدور غیر مجاز اسلحه به ایران بازداشت شدند. اسامی دونفرازانها- حمید معصومی نژاد و علی دمیرچی لو - در 19 خرداد امسال دادستانی امریکا یک . تبعه این کشور و 5 ایرانی رابه نقض ممنوعیت تجاری و فروش فناوریهای ماهوره ای به رژیم متهم کرد. نام ان نادر مدانلو دستگیر و 5 نفردیگر فراری شدند. در 17 تیر - یک کانادائی ایرانی تبار بنام محمود یادگاری ساکن تورنتو به 10 سال زندان و پرداخت 500 هزاردلار جریمه محکوم شد. و ژاک میسه تاجر بلژیکی به 23 ماه زندان محکوم شد .بخاطر فروش قطعات یدکی و موتور . جنگنده اف -5 و.... همه اینها برای فروش تسلیحات نظامی و فناوریهای مرتبط با صنایع هسته ای بوده است .
سه‌شنبه 6 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
benyamin2009 - سوئد - ... مطمئنی حالت خوبه !!!! معلومه ارتیمیس بد جوری سوسکت کرده که اینقدر ناراحتی ؟؟ ؟!
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

benyamin2009 - سوئد - نورشو پینگ
iranjp - ژاپن - توکیو . ظاهرا تو از من و بقیه ناراحت تری. تعجب نمیکنم. اخه حماقتت خیلی بالست.
پنج‌شنبه 8 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.