بازپرس ویژه قتل : متهمان پرونده قتل دکتر سرابی اعتراف کردند


بازپرس ویژه قتل : متهمان پرونده قتل دکتر سرابی اعتراف کردند

دو متهم که شامگاه چهارشنبه هفته گذشته دکتر سرابی را در شرق تهران هدف گلوله قرار داده بودند به جنایت خود با انگیزه انتقام گیری شخصی اعتراف کردند.

بازپرس محمد شهریاری قاضی ویژه قتل تهران بعد از ظهر امروز یکشنبه در گفتگوی اختصاصی با جام جم با اشاره به این خبر گفت: پس از گزارش قتل دکتر سرابی دستور قضایی در این ارتباط صادر و پرونده به شعبه 10 پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

وی افزود: تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که چند نفر دکتر سرابی را تهدید به قتل کرده بودند که با بدست آمدن این سرنخ جستجو برای شناسایی و دستگیری عاملین تهدید آغاز شد.

بازپرس شعبه 7 دادسرای جنایی تهران تصریح کرد: روز جمعه دو نفر از این افراد در خارج از تهران شناسایی و دستگیر شدند که با انتقال به پلیس آگاهی ظهر امروز به قتل دکتر سرابی اعتراف کردند.

بازپرس ویژه قتل تهران افزود: متهمین در اعترافات خود عنوان کردند مادر آنها بیمار دکتر سرابی بود و دکتر سرابی نتوانست وی را معالحه کند که در ادامه مادرمان جان خود را از دست داد و ما نیز تصمیم به انتفام از وی گرفتیم.

متهمین اضافه کردند ما در اطراف مطب دکتر،یک هفته او را تحت نظر قرار داده و سرانجام شامگاه چهارشنبه هنگامی که او مطب خود را ترک کرده بود در میان راه بسوی او شلیک کرده و متواری شدیم.

در پی این اعترافات بازپرس شهریاری با صدور قرار بازداشت موقت دستور ادامه تحقیقات را صادر کرد.

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
حیف اون جونی که رفت
دوشنبه 5 مهر 1389

nefrat az akhond - امارات - دبی
دروغ به این واضحی.این احمق ها ما رو چی فرض کردند..اگر اینطوری باشه که دیگه دکتری باقی نمیمونه.اخوندهای کثیف خر خودتونید.
دوشنبه 5 مهر 1389

Punisher - ایران - شیراز
یعنی شماها میخواین ما باور کنیم که پلیس ایران به این سرعت قاتلین رو دستگیر کرده و از اونها اعتراف گرفته ....؟. پس چرا بعد از این همه سال نتونستین پرونده ی شهلا و قتل زن ناصر محمدخانی رو به اتمام برسانید و ............
دوشنبه 5 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
این بی شرفها به راسپوتین و ال کاپون و چرچیل درس سیاست حیله گری و جنایت می دهند ملت چون شما حمار نیست.
دوشنبه 5 مهر 1389

Fereshteh.p - اتریش - وین
دیگه حناتون برای هیچکس رنگی نداره. دیگه تا کی‌ دروغ؟ معلوم نیست کدوم بیچاره‌ای را آوردن بزور بهش گفتند باید این چرتو پرتو اعتراف کنی‌. همه فهمیدیم که لباس وحشی‌هاتون دکتر را کشتند.
دوشنبه 5 مهر 1389

کلاغ سیاه - ایران - تهران
خر خودتون هستید . توی جیب خودتون اسلحه دارید و فکر میکنید اینجا تگزاس هست که هرکس یک کلت داشته باشد و هر وقت هر کس را خواست بکشد . غیر از عوامل شما چه کسی جرات حمل اسلحه رو داره؟ لا اقل به خودتون زحمت بدهید و یک دروغ عامه پسند ارایه بدهید .
دوشنبه 5 مهر 1389

ali bidin - ایران - تهران
دروغه، یاد قاتل دکتر سحابی و دکتر فروهر (پدر وازکتومی ایران) و .. می افتیم که الکی یکی رو گرفتن و گفتن این فاتله... وقتی یک تیر خلاص زن جانی بشه رئیس جمهور دیگه چه انتظاری میشه داشت؟!
دوشنبه 5 مهر 1389

andyjapan - ژابن - ناگویا
حرامزادگی تا به این حد ژابن ناگویا
دوشنبه 5 مهر 1389

Farshid197929 - مالزی - کوالالامپور
من از جمهوری اسلامی متنفرم ولی در این مورد فکر نمی کنم چیزی غیراز انگیزه شخصی باشه
دوشنبه 5 مهر 1389

dara20 - ایران - تهران
پس متهمان اصلی قتل دکتر سامی نژاد را نیز دستگیر و محاکمه کنید. دکتر الکی ملیجک رهبر افلیج و بی غیرت پفیوزتان ماموت احمقی نژاد عامل اصلی ترور بوده.
دوشنبه 5 مهر 1389

porharfi - هلند - آرنم
اگه انتقام ِ خون ِ مادر عزیز مان است که درگذشت اش را خطای پزشک. بدانیم ؟؟پس پزشکان ِ جراح آماده باشید که برای انتقام میاییم..!!. *" ملا های دروغگو شرم هم خوب چیزیه ...همه که از "گروه ساندیسیان""". نیستند که مزخرفاتتان راباورکنند..!!
دوشنبه 5 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.