ضرب و شتم دانشجویان دانشگاه آزاد رشت توسط انتظامات و ماموران حراست


ضرب و شتم دانشجویان دانشگاه آزاد رشت
توسط انتظامات و ماموران حراست

کلمه : همزمان با آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و در اولین روز بازگشایی دانشگاه آزاد رشت، انتظامات آن دانشگاه به دستور حراست – و بدون اطلاع رسانی قبلی – از ورود دانشجویان پسری که لباس های آستین کوتاه بر تن داشتند و دانشجویان دختری که به گفته مسئولان حراست پوشش نامناسب داشتند، ممانعت به عمل آورده و دانشجویان معترض به این امر را، مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش جرس، برخوردهای انتظامات دانشگاه، موجب شد که تعداد بسیار زیادی از دانشجویان در مقابل در ورودی دانشگاه، معترضانه دست به تجمع بزنند، که انتظامات با ضرب و شتم، اقدام به پراکنده کردن آن ها و جلوگیری از ورودشان نمود.

این گزارش خاطرنشان کرد هنگامی که انتظامات دانشگاه نتوانست مانع ورود دانشجویان به دانشگاه شود، نیروی انتظامی در مقابل دانشگاه مستقر شد و دانشجویان را پراکنده کرد و ساعت ها نیز بر ورود و خروج دانشجویان نظارت حاکم ساخت.

ضرب و شتم دانشجویان توسط انتظامات و حراست در دانشگاه آزاد بارها تکرار شده و در بسیاری از موارد نیز، مسئولان دانشگاه اجازه ورود نیروی انتظامی را به درون دانشگاه می دهند که از آن جمله می توان به برخورد های صورت گرفته در دانشگاه های آزاد واحدتهران مرکز(مجروح شدن بیش ده نفر)، واحدمشهد(مجروح شدن بیش از بیست نفر)، واحد تهران جنوب(حبس و ضرب و شتم دو تن از دانشجویان)، واحدرودهن(ضرب و شتم یک دختر دانشجو در خیابان توسط عوامل انتظامات)، واحدکرج و واحدشهرکرد و …، در ترمهای گذشته اشاره کرد.

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
مدیریت جهانی به این میگن دیگه!!!
یکشنبه 4 مهر 1389

nefrat az akhond - امارات - دبی
خود کثافتشون هر کاری دلشون میخواد میکنند.بچه های خودشون همه کار میکنند.امریکا اروپا پر شده از بچه های این اخوندهای کثیف.مرگ بر رژیم اخوندی.
یکشنبه 4 مهر 1389

زنده باد آزادی - ایران - اهواز
فاسد همه رو به کیش خود پندارد.البته نمیدونم درست نوشتم یا نه اما فکر کنم منظورم رو رسوندم
یکشنبه 4 مهر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
خاک بر سر وطن فروشتون کنن که مملکت رو نابود کردین با این افکار پوسیده
یکشنبه 4 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
قابل توجه همه. مشایی با دو نفر از کارمندان هلری کلینتون ملاقات مخفی داشته جالب اینه که الهام(زن فاطی دماغ) در این ملاقات شرکت نداشته. سوال مهم اینه که ایا مشایی در این ملاقات نماینده علیچکه ای بوده و یا نماینده تقلبی نژاد? چون همه میدونند که اون در این ملاقات نماینده مردم ایران نبود.
یکشنبه 4 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
هر ضربه ای که به جوانان ما بزنید میشه یک میخ در تابوت رژیم کثیف اسلامیی تازی صفت شما.
یکشنبه 4 مهر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
طرفداران احمدی نزاد کو چرا نمیآن ببینند که رئیس محبوبشان با پدر خوانده اش چه تجلیلی در دانشگاه ها از حقوق اولیه انسانی دانشجویان می کنند؟!! بعنوان یک ایرانی از فعالین محترم نهادهای حقوق بشر و عفو بین ملل همچنین رئیس سازمان ملل عاجزانه درخواست می کنم در اسرع وقت کمیتۀ بازرسی به منظور تحقیق دربارۀ موارد نقض بارز حقوق بشر در ایران از جمله حقوق انسانی زندانیان و دانشجویان,کارگران,روزنامه نگاران,شهروندان عادی تشکیل و اعزام کنند. با سپاس از همه
یکشنبه 4 مهر 1389

میرحسین - ایران - یزد
اینم از دانشگاه هاشمی رفسنجانی
یکشنبه 4 مهر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
چنین نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
یکشنبه 4 مهر 1389

iranprotect2011 - هلند - دلف
Black Chador - امریکا - ولدن ....واقعا درست گفتین...
--------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را صحیح و یکسان بنویسید در غیر اینصورت از درج نظرات شما در آینده معذور خواهیم بود.
با تشکر
دوشنبه 5 مهر 1389

KSD91022 - ایران - تهران
وای/اینکه دانشگاه خودمونه/خوب شد من درسم تموم شده /وگرنه منم کتک میخوردم.
دوشنبه 5 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.