برهانی: به خاطر مشکلی که سه ماه‌ و نیم حل نمی‌شد به اردوی استقلال نرفتم

 
برهانی: به خاطر مشکلی که سه ماه‌ و نیم حل نمی‌شد به اردوی استقلال نرفتم

مهاجم استقلال با گلایه از مصاحبه‌هایی که از قول وی منتشر شده بود گفت: به خاطر مشکلی که سه ماه و نیم طول کشید در اردوی کردان حاضر نشدم.

آرش برهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اخراج موقت و بازگشتش به تمرینات استقلال صحبت‌هایی را انجام داده که در زیر می‌خوانید:

* بحث اخراج و بازگشت تو به استقلال چه بود؟
- مشکل کوچکی داشتم که بیش از سه و ماه و نیم طول کشید و حل نمی‌شد. آن روز تشخیص دادم که در خانه بمانم ولی مشکل خاصی نبود که آنقدر بزرگ باشد و با صحبت‌هایی که انجام شد همه چیز خیلی زود حل شد و به اردو برگشتم. این که می‌گویند بحث مالی و این مسائل بوده را مطرح نمی‌کنم چون مسائلی که درون خانوادگی است را باید درون خانواده حل کرد. حال آقایان هر چه می‌خواهند از خود تحلیل کنند و بنویسند.

* منظورت چیست؟
- متأسفانه یک روزنامه ورزشی امروز از قول من مصاحبه‌ای نوشته در حالی اصلا دیروز به هیچ خبرنگاری جواب ندادم و فقط در گفت‌وگویی کوتاه به فارس گفتم که سر تمرین می‌روم ولی یکی از روزنامه‌ها با وجود اینکه مصاحبه‌ای خیالی نوشته آن را روی جلد روزنامه هم کار کرده است. حالا هم اعلام می‌کنم این مصاحبه را فقط به این دلیل با خبرگزاری فارس انجام می‌دهم که حرف‌های آن را روزنامه را تکذیب کرده باشم.

* شایعه شده دیروز اجازه تمرین پیدا نکردی.
- این هم از آن حرف‌هاست. هم دیروز و هم امروز با استقلال تمرین کردم اما در تمرین نوبت بعدازظهر روز گذشته به خاطر اینکه یکی دو جلسه مثل سایر بازیکنان از لحاظ بدنی عقب تر بودم به کارهای بدنی پرداختم.

* پس با این وجود مشکل خاصی نداری؟
- وقتی در اردو هستم یعنی مشکلی نیست و همه چیز برایم حل شده است. تنها خواهش من از خبرنگاران و بعضی رسانه‌ها این است که از قول من مصاحبه‌ای نزنند که حرف من نباشد.

$persian$ - ایران - تهران
پسر خوبی باش
یکشنبه 4 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.