تجمع کارگران کارخانه ریسندگی خاور رشت به دلیل ‌حقوق معوقه


تجمع کارگران کارخانه ریسندگی خاور رشت به دلیل ‌حقوق معوقه

فارس- کارگران کارخانه ریسندگی خاور رشت صبح امروز با تجمع مقابل استانداری گیلان خواستار دریافت حقوق معوقه خود از مسئولان شدند.

یکی از کارگران این کارخانه با اشاره به اینکه مدت هفت ماه است حقوق دریافت نکرده است، اظهار داشت: بالغ بر 300 نفر از کارگران مرد و زن کارخانه خاور مدت هفت ماه است هیچگونه حقوق و مزایایی از کارخانه دریافت نکرده‌اند.

وی که خواست نامش فاش نشود، افزود: مدیرعامل کارخانه وام سنگینی برای بهبود وضعیت کارخانه گرفته اما تا کنون برای بهبود وضعیت کارگران اقدامی انجام نداده است.

یکی دیگر از کارگران این کارخانه نیز با بیان اینکه تا دو ماه گذشته کارخانه بالغ بر هشت تن نخ تولید کرده و به فروش رسانده است، گفت: این کارخانه از لحاظ تولید و فروش محصول مشکلی ندارد.

وی سهل‌انگاری مدیر کارخانه را موجب به وجود آمدن این وضعیت بحرانی برای کارگران خواند و تصریح کرد: مسئولان استانی نیز به وعده‌های خود عمل نمی‌کنند و هیچ نتیجه‌ای از جلسه اخیر کمیسیون صنایع و معادن استان درباره این وضعیت حاصل نشده است.

در این تجمع که حدود 300 نفر از کارگران مرد و زن کارخانه ریسندگی خاور رشت حضور داشتند، با بیان مشکلات حقوق معوقه خود را مطالبه می‌کردند.

naslesookhteh - ایران - تهران
عیب نداره. حماس و حزب اله که کم و کسری ندارند. خدا رو شکر. اینا هم زودتر برن سرکار و تولید رو شروع کنن که یکوقت دوستان تروریست حماس بدون لباس نمونن. زمستون نزدیکه. بی خود کردن حقوق میخوان!
شنبه 3 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
عدم پرداخت حقوق کارگران هم قسمتی از مدیریت جهانی مموتی محسوب میشه یا اینکه به توطئه استکبار جهانی مربوطه ؟!!! یا این کارگرها وابسته به استکبار جهانی اند و باید پولشون رو از اربابان بیگانه طلب کنند؟!!! یا ... .. ؟!!! این مدیریت جهانی هم خیلی پیچیدگی داره ها !!! ظاهرا فقط مموتی ازش سر در میاره!!! حالا بذار از آمریکا برگرده بعد اطلاعات دقیقش رو با آمار استاندارد شده ولی وقیح ارائه میده. سرنگون باد رژیم ضدبشری ولی وقیح. پاینده ایران
شنبه 3 مهر 1389

vezveznazi - ایران - تهران
حقوق ایرانیان 1400 سال است که پرداخت نشده .تف به گور هر چی تازی و هندی زاده*خمینی ملعون*ست
شنبه 3 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
احمدی نژاد تو امریکا می گفت که اداره دنیا باید به دست انبیاء و نیکان داده شود که البته منظور ایشان از (انبیاء) علی خامنه ای و (نیکان) هم خود ایشان بودند !! حالا هم که در ایران کارگران حتا کارگران حقوق خود را به دست نمیآورند بعد از چند ماه کار کردن !!ما که در این نروژ سالهاست که هر چه کار کرده یم سر موقع و کامل کف دستمان گذارده اند و هیچ وقت لازم نشده که جلوی فرمانبرداری یا شهرداری بریم و فریاد بکشیم !!این مردک راست میگوید ،هر جا که انبیاء و اهل بیت مذهب و انقلاب میروند به آنجا (تر ) میزنند. برو مردک بی سواد که کشته مرده تریبون و قمپز هستی ! این دفه دیگه حسابی امریکا ازت سواری گرفت و خودت هم نفهمیدی ، نادان !.
شنبه 3 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
دوستان این را بیاد داشته باشند که روند جنایت و شکنجه و تجاوز 31 سال است بی وقفه ادامه داشته متاسفانه تعدادی نه همه!!طرفداران سبز طوری از رژیم انتقاد می کنند که تو گوئی جمهوری اسلامی فقط در یکسال گذشته عامل ترور و اعدام بوده و قبل از ان ایران سویس بوده ما بیخبر بودیم .!!!
یکشنبه 4 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.