تجاوز به دختر ۱۵ ساله زائر خانه خدا در مکه


تجاوز به دختر 15 ساله زائر خانه خدا در مکه

به گزارش شیعه آنلاین، پزشک قانونی عربستان سعودی پس از چند روز بازرسی بدنی و بررسی پرونده احتمال تجاوز جنسی به «سارا خطیب» دخترک 15 ساله الجزایری در شهر مکه مکرمه، که پس از مورد تجاوز قرار گرفتن جان باخت، وقوع چنین تجاوزی را رد کرد.

پزشک قانونی سعودی در گزارش خود که در این مورد منتشر کرد، نوشت: هیچ گونه تجاوز به این دخترک نشده بود بلکه علت مرگ وی، شکستن دست و پا و وارد شدن ضربه شدید به ستون فقرات او به دلیل پرتاب شدن از ارتفاع بوده است.

در همین حال اظهارات ضد و نقیض بسیار زیادی از مسئولان مختلف عربستان سعودی در مورد این پرونده بیان شده است.

در همین راستا سرهنگ «عبد المحسن» سخنگوی پلیس شهر مکه مکرمه طی ادعایی تعجب برانگیز با هدف سرپوش گذاشتن بر جنایت انجام شده در شهر مکه، گفت: تحقیقات و بررسی های انجام شده نشان می دهد که به این دختر 15 ساله تجاوز نشده بلکه به دلیل افتادن از طبقه شانزدهم هتل، دست و پای وی شکسته و به بخش های دیگر بدنش ضربه وارد شد و سپس جان باخت!

سرهنگ «عبد المحسن» در ادامه، اظهارات سابق خود را رد کرده و گفت: البته این پرونده هنوز بسته نشده و بازجوئی ها با متهمان و مظنونین همچنان ادامه دارد و طی چند روز آینده نتیجه نهایی تحقیقات رسما اعلام خواهد شد. اکثر متهمان بازداشت افرادی غیر سعودی هستند! هنوز برای اعلام نتایج تحقیقات زود است اما سر نخی بدست آورده ایم که نشان می دهد یکی از متهمان با «سارا خطیب» رابطه برقرار کرده است. این منظون تبعه یکی از کشورهای عربی است که به طور غیرقانونی وارد عربستان شده است!

پدر این دخترک الجزایری طی اظهاراتی گفت: برای زیارت خانه خدا به اینجا آمدیم. در این هتل مستقر شدیم. سه شنبه گذشته که در اتاقمان بودیم، دخترم برای بازی کردن از اتاق بیرون رفت. بعد که قرار شد برای شام به رستوران هتل برویم، ناگهان متوجه غیبت دخترم شدم. فورا مسئولان هتل را مطلع ساختم. مسئولان هتل هم به مهمانداران دستور دادند که همه جای هتل را بگردند. همه مهمانداران دقایقی بعد بازگشتند و از نیافتن دخترم خبر دادند. سه تن از مهمانداران که به طبقه شانزدهم (طبقه ای متروکه) رفته بودند، بازنگشتند. دقایقی بعد صدای سقوط دخترم از آن طبقه به گوش رسید. فورا نیروهای امداد و امنیتی را با خبر کردیم و در محل حاضر شدند اما دختر جان باخته بود.

گفتنی است در اعتراض به وقوع چنین جنایتی بیش از 300 زائر الجزایری در نزدیکی هتل محل وقوع این جنایت دست به تظاهرات زده و خواستار حضور فوری سفیر الجزایر در عربستان شدند تا از وی بخواهند فورا مقامات سعودی را زیر فشار قرار داده و از آنان بخواهد که پرونده تجاوز به این دخترک 15 ساله را بررسی کنند و پاسخی منطقی به آنان بدهد. تظاهر کنندگان همچنین خواستار تحویل دادن جسد این دخترک شدند اما گویا مقامات سعودی که از فاش شدن این جنایت در هراسند، از تحویل دادن جسد خودداری می کنند.

majid63 - فرانسه - پاریس
لعنت خدا به چنین افرادهایی که تجاوز کارند مثل رژیم آخوندی ایران .در کشوری که دخترها را زنده بگور میکردند این چیزی نیست.
شنبه 3 مهر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
تو اون چهار دیواری چیزی نیست بجز خود شیطان. بی خود نرید دور و برش گیج بزنید و پولهای زبون بسته رو بریزید تو جیب عربها که پشیزی ارزش براتون قائل نیستن
شنبه 3 مهر 1389

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
باز برید پول بریزید تو جیب این عربهای کثافت.
شنبه 3 مهر 1389

homa-ir - المان - هامبورک
با بسی شرم و حیران - خب وقتی رسول دروغی خدا با دختر 9 ساله ازدواج. کند طرفداران و پیروان ناب محمدی چکارمیکنند میایند و به دختر 15 ساله بالغ. که دیگر صددرصد حلال انهم درکجا ----------- تجاوز میکنند
شنبه 3 مهر 1389

farhad352 - ایران - تهران
سوغات اسلام در تمامی دنیا تجاوز است و شکنجه است و کشتار
شنبه 3 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
تجاوز در مسجد، کلیسا، .. و حالا هم تجاوز به زائر خانه خدا !!! همیشه هم باید تکذیب بشه تا آبروی مسجد و کلیسا و .. نره. آخه آبروی علما و مراکز مذهبی و نظام های مقدسی مثل حکومت ولی وقیح و عربستان و ...پاپ و کلیسا از جان و مال و شرف انسانها مهمتره !!!
شنبه 3 مهر 1389

barzani - نروژ - اسلو
چندش اورترین مردهای دنیا همین سعودیهای کثیفن اصلا لعنت برهر چه مرد عربه
شنبه 3 مهر 1389

پریشان - ایران - صدرآباد
بعید میدونم تجاوزی شده باشه.نه اینکه عربها اینکاره نباشند نه.بلکه جرات انجام چنین جنایتی را ندارند.چون بیدرنگ فرد متجاوز اعدام میشه
شنبه 3 مهر 1389

esfehan - امریکا - اووا
مگه تجاوزتوعربستان جرم?. اووا
شنبه 3 مهر 1389

nefrat az akhond - امارات - دبی
این هم از اسلام و مسلمین.باز هم کسی هست که سنگ اسلام رو به سینه بزنه.در اینکه در تمام دین ها تجاوز میشه ولی مسلمین از همه بدتر هستند.
شنبه 3 مهر 1389

michael_m88 - ایرن - تهران
مکه تنها جای که روی زمین بود که چنین اتفاقی نیافته بود (تجاوز) حالا اتفاق افتاد
شنبه 3 مهر 1389

mehr47 - ایران - تهران
تقبل الله اعمالکم!!!!! ای تف تو روح دختر کشتون
شنبه 3 مهر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
مسلمان از این بهتر نمیشه ببین ما چه کسانی را می پرستیم
شنبه 3 مهر 1389

zagros56 - یونان - آتن
این شیعه انلاین خیلی دروغ گو است......
شنبه 3 مهر 1389

parang - سوید - سوندسوال
بازم خدا خواب بود???!!!!
شنبه 3 مهر 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
مسلمان بودنشان را باید همه جا ثابت کنند تازی وحشی متجاوز همینه میهن ما هم در اشغال اینهاست
شنبه 3 مهر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
ای ...به ذات ناخلف اسلام ،، مگر غیراز این است رسول خدا به کودک ٩ساله تجاوز کرد؟؟ای مسلمانان پیشانی سیاه خجالت بکشید ،، ننگ ابدی به این دین سراسر دروغ و عوامفریب
شنبه 3 مهر 1389

m.noor - امارات - شارجه
با عرض سلام دوستان چرا ایمان خودتان را پایمال می کنید از کجا معلوم که این خبر راست باشد. مگر شماها انجا بودید و بعضی از دوستان بدون فکر کردن هر چیزی از دهنشان در میاد مینویسند اگر دین ندارید ایمان داشته باشید نا سلامتی ژست ایرانی بودن که میگیرید پس لطفا اصیل باشید و به دین ائین کسی بی احترامی نکنید .ممنون.
شنبه 3 مهر 1389

mabi az alman - المان - کایزرزلاترن
nefrat az akhond - امارات - دبی(در اینکه در تمام دین ها تجاوز میشه ولی مسلمین از همه بدتر هستند.). تجاوز نه به اسلام نه مسلمین ونه هیچ دینی ربطی نداره .این بر میگرده به ذات کثیف بعضی مردها.وگرنه گفتار نیک پندار نیک کردار نیک پایه هر دینی است.
شنبه 3 مهر 1389

sasan(007) - امارات متحده عربی - ابوظبی
شیعه انلاین همش میخواد دروغ بگه اخه رئیسشون احمدی نژاد با اون شیطان بزززززرررررررررگ خامنه ای الاغه یه دستش il چلاقه
شنبه 3 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
این هم کینه مذهبی چون عربستانیها اهل تسنن هستند این شیعه عنلاین هم غلط زیادی فرموده
شنبه 3 مهر 1389

خروس - امارات - دبی
من امروز تمام سایت های اینترنتی و خیلی از روزنامه های عربستان و کشورهای عربی را جستجو کردم اصلا همچین چیزی نبود. شیعه انلاین کارش دروغ گفتنه. گرچه تو کشور عربستان خلاف زیاده ولی این خبر چون از شیعه انلاین بوده باور نکنین
شنبه 3 مهر 1389

arya47 - ایران - کرمان
تو مکه همیشه تجاوز بوده و هست در سالی که 400 زائر ایرانی کشتند تعداد زیادی از زنها را گرفته بودند و مورد تجاوز قرار داده بودند الان هم حتی آخوندها هم تو صحبتهاشون اشاره میکنند که عربها به ..
شنبه 3 مهر 1389

sepidehyomid - انگلستان - بیرمنگهام
پستی تا کچا
شنبه 3 مهر 1389

baharlast - اوکراین - کیف
متنفرم از هر چی عربهههه
شنبه 3 مهر 1389

aryamard2010 - هلند - شیراز-هاردرویک
اسلام دین تجاوزه . این تعجبی نداره
شنبه 3 مهر 1389

sasan(007) - امارات متحده عربی - ابوظبی
arya47 - ایران - کرمان. اون400نفر به خاطر اشغال بازیشون سقط شدن خانه خدا جای سینه زنی نیست در زمن به هیچ زن ایزانی تجاوز جنسی صورت نگرفت این دروغ ها مال اخوندای شیعه هستش واسه بد جلوه دادن سعودی
شنبه 3 مهر 1389

asana - ایران -
چرا تقی به توقی میخوره همه اسلامو محکوم میکنند؟. هر کس مسول رفتار خودشه حالا چه میخواد مسلمان باشه چه نباشه. چرا همه ی کارای اشتباه را به اسلام ربط میدیم؟؟؟.
شنبه 3 مهر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
حکایتی از عبید زاکانی: ترسا بچه‌ای صاحب جمال مسلمان شد. محتسب فرمود که او را ختنه کردند. چون شب در آمد او را --د. بامداد پدر از پسر پرسید که مسلمانان را چون یافتی؟ گفت: «قومی عجیبند، هر کس که بدینشان در می‌آید روز ..[آلتش] می‌برند و شب .. می‌درند.».
شنبه 3 مهر 1389

nooshdaroo - کویت - السالمیه
ساسان-امارات متحده عربی-ابوظبی دوست عزیز راستش من کار به اعتقادات شخصی کسی ندارم ولی فکر نکنم کشته شدن 400 نفرانسان (یا به قول شما سقط شدنشون )خوشحالی داشته باشه چه برسه به اینکه اونا انسان بودن وایرانی به نظر من تو دنیا اونچه که مهمه انسانیته نه دین ومذهب ونه برتری طلبی دینی ما ایرانی هستیم و خون ایرانی تو رگهامونه پس نباید هیچ وقت از مردن هم خوشحال بشیم چه شیعه چه سنی وهر مذهب وادیان دیگه (بی دین باش ولی انسان باش) موفق باشید
شنبه 3 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
هرجای دنیا امکان تجاوز هست .مهم نحوه برخورد وبررسی پرونده است که در رژیم های معلوم الحال سئوال برانگیز است.اگر حکم اعدام درعربستان نبود.احتمال داشت متجاوز فرضی.ازکشتن وبرطرف کردن صورت مسئله چشم پوشیده,دخترک بیجاره را زنده میگذاشت.طرف داران اعدام کمی اندیشه بفرمایند.کدام راه بهتر است.؟.
شنبه 3 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
وهابیها یا بهتر بگم همه سنی هایی که ازدواج موقت رو فحشا میدونند جواب بدهند.
یکشنبه 4 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
m.noor - امارات - شارجه . گفتی ایرانی اصیل???کدام ایرای اصیلی به قاتلان اجداد خود و متجاوزان به زنان ایرانی در حمله ی اسلامیون به ایران احترام می گذارد?????خودتی.
یکشنبه 4 مهر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
لطفا به نقل از شیعه آن لاین خبر منتشر نکنید چون تقریبا همه خبرهایشان مزخرفات محض است و هدفشان از این دروغ پردازی ها اهانت به اهل سنت و خصوصا مسلمانان سعودی است. پزشکی قانونی عربستان رسما اعلام کرده که این شخص مورد تجاوز قرار نگرفته و دستگیری متهمان هم فقط در مورد قتل است نه تجاوز. آنوقت اینها چنین ادعایی را مطرح می کنند و شما هم در ایرانیان انگلستان برایشان تبلیغ می کنید. البته منظور این نیست که در مکه و مسجد و کلیسا هیچ و قت تجاوزی اتقاق نمی افتد. همه جا آدم خوب و بد هست. اما در این مورد خاص فقط دروغپردازی شیعه آن لاین مشاهده می شود.
یکشنبه 4 مهر 1389

مازیار - ایران - ایران
مگر هدیه ای بالاتر از این برای دختر الجزایری بود- جای ایشان در بهشت می باشد- اسلام یعنی .......
یکشنبه 4 مهر 1389

ali ABADANI - بل‍‍زیک - بروکسل
با سلام از کجا معلوم که اصلا تجاوزی باشه البته این رسم کثیف تجاوز اول در کشورهای اروبای مدعی حقوق زن انجام شد و درج این خبر هم چیزی جزاین نیست که گوینده خبر با اسلام مشکل دارد
یکشنبه 4 مهر 1389

خروس - امارات - دبی
bluestar - ایران - تهران . دوست عزیز اگه شما طرفدار ازدواج موقت هستین پس اجازه بدهید بنده ... ..... اجازه هست؟ .
یکشنبه 4 مهر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
bluestar - ایران - تهران . بسیجی ???صیغه فحشای رسمی با دلالی محبت ملای واسطه ی شهر نو است ماله نکش تا مطلبی بر ضد اسلامت هست اربابانت تو را به سایت می فرستند برای ماله کشی.
یکشنبه 4 مهر 1389

m.noor - امارات - شارجه
با عرض سلام فرانسه-پاریس منظور من این بود که توهین کردن مال ما ایرانیهای اصیل نیست .من خودمم خدا کند شما هم خودتان باشید.ممنون
یکشنبه 4 مهر 1389

arya47 - ایران - کرمان
nooshdaroo - کویت - السالمیه مرسی بانظرت موافقم
یکشنبه 4 مهر 1389

sasan(007) - امارات متحده عربی - ابوظبی
nooshdaroo - کویت - السالمیه ممنون از این حرف قشنگت تاثیر گذار بود حرفت ولی من من منطورم این نبود که اونا به درک که مردن نه اینطور نیست اونا خودشون مقصر بودن که حرف حرومزاده ای مثل خامنه ای رو گوش کردن
یکشنبه 4 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
خروس - امارات - دبی ... bluestar - ایران - تهران ... دوستان شما دونقطه نظر متفاوت دارید. ما راجب بعضی مسائل بحث میکنیم. کاری به مسائل خانوادگی هم نداشته. دوستانه و اگر دوست ندارید دشمنانه نظرات همدیگر را به شدیدترین صورت ممکنه زیرسئوال ببریم .اما ,,سیاوش وار ,, حریم شخصی یکدیگر را رعایت کنیم.
یکشنبه 4 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
خروس - امارات - دبی - طبق مذهب من اجازه ازدواج هر کس چه زن و چه مرد تنها در اختیار خود اوست. نکنه میخواهید خودتان یا شخص دیگری را به عقد بنده درآورید که از من اجازه میگیرید؟
دوشنبه 5 مهر 1389

rezanl - هلند - امستردام
Pezhman - اتریش - وین . دوست من اخه شما این bluestar - ایران - تهران رو نمیشناسی. کارش فرافکنیه و بعضی دوستان هم میخوان فقط خوشحالش کنند. مرگ بر دین جعلی
دوشنبه 5 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
rezanl - هلند - امستردام - پدر تجربه بسوزه. ظاهرا شما رو اینطوری خوشحال میکنند. نه؟ چند بار تجربه اش رو داشتند ناقلا؟
سه‌شنبه 6 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.