اسامی مسئولان ممنوع الورود ایران به روسیه


اسامی مسئولان ممنوع الورود ایران به روسیه

مهر- وب سایت کرملین به طور رسمی اعلام کرد که دیمیتری مدودف در راستای اجرای قطعنامه 1929 شورای عالی امنیت سازمان ملل فرمانی را به منظور منع تحویل سیستم موشکی S-300 و ممنوعیت ورود دانشمندان اتمی ایرانی به روسیه به ابلاغ کرده است.

دیمیتری مدودف رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه فرمانی را مبنی بر عدم تحویل سیستم موشکی S-300 و ممنوعیت ورود تعدادی از دانشمندان و مقامات عالی رتبه ایران که ادعا شده با برنامه توسعه سلاحهای اتمی ایران در ارتباط هستند را به امضا رساند.

بر اساس این فرمان تعدادی از این افراد از جمله عباس رضایی آشتیانی از مقامات عالی رتبه سازمان اکتشافات زمین شناسی انرژی اتمی ایران، محمد اسلامی رئیس موسسه تحقیقات و آموزش صنایع دفاع و محمد رضا نقدی فرمانده نیروهای بسیج به دلیل ارتباط احتمالی با توسعه سلاحهای اتمی اجازه ورود به روسیه و سفر در این کشور را نخواهند داشت.

بر اساس گزارش ریانووستی، امضای این دستور در همان روزی صورت گرفته است که نیکولای ماکاروف رئیس نیروهای مسلح روسیه اعلام کرد روسیه به دلیل پذیرفتن تحریمهای شورای عالی امنیت سازمان ملل علیه ایران از تحویل دادن سیستم موشکی دوربرد زمین به هوای S-300 به ایران خودداری خواهد کرد.

nefrat az akhond - امارات - دبی
نگران نباشید که این روسهای کثیف هم از اخور میخورند هم از توبره.کافیه مموتی یه باج درستو حسابی بهشون بده.بعد خواهیم دید که چطوری روسها واسه همون فرمانده بسیج شپشی فرش قرمز پهن میکنند.اگر اشتباه میگم شما دوستان بگید .
شنبه 3 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
از روس خبیث تر خودشه
شنبه 3 مهر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
جسارتن قشنگتر بود اگر مینوشتید اسامی مسئولان ایرانی که ممنوع الورودند به روسیه
شنبه 3 مهر 1389

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
oghab - فنلاند - هلسینکی از ساندیس خور بی غیرتتر هم خودشه.
شنبه 3 مهر 1389

ehsanusa - ایران - تهران
oghab - فنلاند - هلسینکی . از روس خبیثتر اینیه که عکسش رو تو تاپیک گذاشتن. بعدش احمدی نژاد و بقیه عمله اکره رژیم که به هموطنان خودشون هم رحم ندارن. روسیه همیشه دنبال منافع ملی خودش بوده نه منافع آخوندا و حرومزاده های دوزاری. اینو این بی شعورا باید میدونستن. البته میگن چوب خدا صدا نداره. تازه این اولشه. جواب ظلم به مردم بالاخره یه جوری داده میشه!!!!
شنبه 3 مهر 1389

آرش کمانگیردوم - ایران - تهران
این کار برای ما ممکنه به معنی خباثت روس ها باشه، ولی قطعا برای خودشون به معنی حفظ منافع ملی روسیه است. هر سیاستمدار آگاه دیگری هم در مورد کشورش این گونه عمل می کرد. این حماقت ا. ن آقای انتصابی است که بدبختانه با اعمال و گفتار بی شرمانه و دروغ و متوهمانه اش برای مملکت ما با این همه منابع زیرزمینی و روزمینی و نیروی انسانی، فقط فقر و نکبت و جنگ و بی آبرویی می آورد. بالاخره روزی خواهد رسید که سران این رژیم خونخوار و متوهم و خرافه پرست به جرم خیانت های بی شمار علیه این مملکت و علیه بشریت به سزای اعمالشان برسند.
شنبه 3 مهر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
خوب روسیه سهم خودش را برد حالا نوبت ترکهاست.وای که چقدر حالم از این دو بهم میخوره .
شنبه 3 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
nefrat az akhond - امارات - دبی هموطن عزیز. با تایید نظر شما خدمتتون عرض کنم که حکومتها به منافع مردم خودشون فکر میکنند ولی حکومت ولی وقیح فقط به ادامه حکومت ننگینش. بقول معروف گربه برای رضای خدا موش نمیگیره و کشورهای دیگه هم همینطور هستند. کشورهایی که با این رژیم در ارتباط هستند بخوبی میدونند که چه جوری از این احمقها سوء استفاده کنند و منافع باد آورده داشته باشند. شاد باشید. پاینده ایران
شنبه 3 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
محمد رضا نقدی فرمانده نیروهای خودفروش. بهتر که پای این ناموس فروش را قطع کردند جنایتکار نازی
شنبه 3 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.