فتح‌الله‌زاده: مقابل زیاده‌خواهی برهانی ایستادم


فتح‌الله‌زاده: مقابل زیاده‌خواهی برهانی ایستادم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: تابع نظم و قانون هستم و مقابل زیاده‌خواهی برهانی ایستادم.

علی فتح‌الله‌زاده  درباره برخورد باشگاه استقلال با آرش برهانی و اتفاقات دیگر این تیم صحبت های زیر را مطرح کرد:

دلیل برخورد باشگاه استقلال با آرش برهانی چیست؟
این بازیکن فکر می کرد چون برای بازی با صبای قم میلاد میداودی سه اخطاره و اسماعیل شریفات هم مصدوم است تیم به او نیاز دارد و می تواند از قوانین سرپیچی کند. برهانی تصور می کرد ما نسبت به این کار او چشم پوشی می کنیم به همین دلیل اعلام کرده که چون باید مبلغ بیشتری از چکش پاس شود به همین بهانه در اردو حاضر نشده است.

حالا این بحث صحت دارد؟
خیر، باشگاه استقلال بیشتر از تعهدی که داشته به این بازیکن پول پرداخت کرده است. همیشه 20 درصد قرارداد بازیکنان پرداخت می شد اما باشگاه استقلال امسال 40 درصد قرارداد بازیکنان را داده است. به برهانی 50 درصد قراردادش را پرداخت کردیم. من مقابل زیاده خواهی بازیکنان ایستادگی می کنم. کادرفنی هم از من خواست تا با او برخورد کنیم و باشگاه هم به شدت با وی برخورد خواهد کرد.

منظورتان از برخورد شدید چیست؟
او بین 10 تا 25 میلیون جریمه نقدی خواهد شد. برهانی دیشب هم می خواست به اردو بازگردد که آقای مظلومی اجازه حضور وی را نداد و من هم تایید کردم. او زمانی می تواند به اردو بازگردد که کادرفنی بخواهد و به ازای هر روز نبودش در تمرین جریمه خواهد شد.

فکر می کنید چه چیزی باعث شده آرش برهانی چنین کاری کند؟
در این فوتبال بعضی ها مدیر برنامه‌دار شده اند اما استقلال تیم بزرگی است و از من گرفته تا بقیه باید از حضور در این تیم افتخار کنند. همه می دانند رعایت نظم و قوانین سرلوحه کارهایم قرار دارد و با چنین مواردی برخورد می کنم.

مشکل بیژن کوشکی هم حل شد؟
او در مورد مصاحبه ای که انجام داده بود با کادرفنی صحبت کرد و گفت که صحبت های مطرح شده از سوی وی به این شکل نبوده است. کوشکی بازیکنی است که هر گاه روی نیمکت نشسته اعتراضی نکرده و هر گاه هم به میدان رفته با تمام وجودش برای استقلال بازی کرده و بازیکن متعصب تیم است. احساس کردیم کوشکی درست می گوید و او را بخشیدیم.

پس اکنون دیگر مشکلی در تیم نیست؟
از یک ماه قبل 40 درصد قرارداد بازیکنان را با شرایطی که باشگاه داشت پرداخت کردیم و منصافانه نیست که یکی به خاطر چنین مسئله ای این موارد را به وجود بیاورد.

قضیه بحث با حسن روشن به کجا رسید؟
از نظر من این موضوع خاتمه یافته است و کارها به صورت قانونی انجام می شود. وقتی تهمتی زده می شود من حق دارم که از خودم دفاع کنم. یا این تهمت وجود دارد یا ندارد. حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال است و من قصد بی ادبی به ایشان را ندارم.

یک رسانه خاص اعلام کرده شما دفتر باشگاه را به سازمان تربیت بدنی فروخته اید.
اصلا اگر فروخته باشم اشکالی دارد؟ ما و سازمان تربیت بدنی در حال معاوضه هستیم.

یعنی چی؟
یعنی در مقابل ساختمان یک سالن چند منظوره فوتسال، والیبال و بسکتبال و ... در کمپ باشگاه استقلال ساخته شود. اصلا ساختمان باشگاه استقلال برای سازمان تربیت بدنی است و ما فقط می خواهیم یک جابجایی انجام دهیم و آن را به احسن تبدیل کنیم. در واقع وقتی کمپ باشگاه استقلال ساخته شود همه تشکیلات این باشگاه به این مکان نقل مکان می کند. تمام هزینه های صورت گرفته در این کمپ هم دولتی است و اگر هم باشگاه استقلال خصوصی شود من ریالی سهم از آن ندارم.

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
ارش اقای گل برگشت...به کوری چشم حسودا
شنبه 3 مهر 1389

ehsan_14 - اتریش - وین
بخدا فوتبال ایران در حد حلبی اباد هم نیست.حرص چی را میخورید
شنبه 3 مهر 1389

esteghlali - انگلستان - لندن
استقلال حمله ارش باید گل بزنه....ابیته...پرچم بالاست
شنبه 3 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.