مربی سابق تیم ملی بوکس بازداشت شد


مربی سابق تیم ملی بوکس بازداشت شد

مربی پیشین تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران به دلیل درگیری با یکی از اهالی شهرستان نوشهر وشکستن بینی وی در بازداشت به سر می برد .

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدرضا صمدی مربی پیشین سنگین وزن‌های ایران که به عنوان عضو کمیته فنی برای حضور در مسابقه‌های بوکس قهرمانی بزرگسالان به شهرستان نوشهررفته بود به دلیل درگیری با یکی از کسبه‌ و شکستن بینی وی بازداشت شد.

همایون اردلان دبیر فدراسیون بوکس درتوضیح این ماجرا به خبرنگارایسنا گفت: محمد رضا صمدی اتومبیل خود را مقابل یکی از مغازه‌های نزدیک سالن مسابقات پارک کرده بود که این مساله مورد اعتراض صاحب مغازه‌ قرار گرفت واو با لحنی تند به مربی سابق تیم ملی حمله ور‌شد.

وی افزود: پس از این اقدام صاحب مغازه‌ ، چندی دیگر از کسبه نیز به صمدی حمله ور می‌شوند که مربی تیم ملی تنها با پشت دست در صدد آرام کردن ماجرا بر می آید که در این حین مرد صاحب مغازه‌دار به زمین پرت شده و بینی‌اش می‌شکند.

اردلان گفت: بعد از این اتفاقات ماموران صمدی را به اتاق افسر نگهبان می برند و او را در آنجا حبس می‌کنند.صمدی همچنان در بازداشت است. در حال رایزنی هستیم تا او را امروز (پنجشنبه) آزاد کنیم.

گفتنی است، حدود یک ماه پیش هم در جریان مسابقات بوکس جوانان کشور در شهرستان «گنبد» نیزیکی از مربیان توابع تهران به دلیل فحاشی به داوران بازداشت شده بود.

zorro.ir - ایران - تهران
دماغ که گنده باشه از این مشکلات پیش میاد
پنج‌شنبه 1 مهر 1389

ezatdf - ایران - تهران
روی شیشه عقب ماشین افراد ناشنوا یه برچسب می زنند که نشون می ده طرف ناشنواست روی شیشه ماشین بوکسورها هم اگه یه برچسب بزنند که نشون بده طرف بوکسوره از این اتفاقات نمی افته
پنج‌شنبه 1 مهر 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
صمدی را می شناسم ، سالها برای بوکس زحمت کشیده و با هم صاحب پیراهن تیم ملی شدیم ، درست سال 79 ، من در جوانان و او در برگسالان. او انسان با اخلاقی ست و اهل درگیری نیست. یادم می آید وقتی تماشاگران در سالن شهید افراسیابی گاهی بر علیه او شعار می دادند تنها لبخند می زد و ادامه می داد. ضمناً مشت صمدی دماغ کسی را نمی شکند بلکه مغزش را هم داغان می کند چون او و دست های سنگین و ضربات کشنده اش را در رینگ تجربه کرده ام و ایمان دارم او به سوی آن مرد مشتی پرت نکرده و این بدون شک یک اتفاق بوده. از هم تیمی های سابقم کسی را سراغ ندارم که در دعوا از مشت استفاده کرده باشد. برای خود من هم بارها پیش آمده اما این کار را نکرده ام . بوکسورها بر خلاف چهرۀ خشن و ورزش خشنی که می کنند اغلب انسان های آرامی هستند و در رینگ می آموزند که مردانه مبارزه کنند .برایش آرزوی آزادی و شادکامی دارم
پنج‌شنبه 1 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
البته از مهمان نوازی شمالیهای عزیز هم بگید که تا یه بچه تهران رو تنها گیر میارن حس نژاد پرستی شون گل میکنه .
جمعه 2 مهر 1389

mazdak24 - ایران - تهران
iranjp - ژاپن - توکیو اینو خوب اومدی
جمعه 2 مهر 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
آقا جان تو رشت همه بینی ها دراز است مثل اره ماهی.. پس شکستن بینی در شهر های شمالی که همه بینی ها دراز است جایز است....پزشک زیبایی هم باید نون بخورند دیگه.. حمید شب خیز
شنبه 3 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.