فتح‌الله‌زاده: آقای روشن به خاطر تهمت به من به زندان می‌روی


فتح‌الله‌زاده: آقای روشن به خاطر تهمت به من به زندان می‌روی

سرپرست باشگاه استقلال گفت: آقای روشن بداند نه به خاطر استقلال بلکه به خاطر تهمت به من به زندان می‌رود.

علی فتح الله زاده  در مورد صحبت های اخیر حسن روشن و مسائل دیگر پیرامون استقلال صحبت های زیر را مطرح کرد:
گفته می شود ملک کمپ استقلال برای شخص است و شما نیز در آن سهم دارید و به همین دلیل پیگیر ساخت این کمپ شدید؟
متاسفم که در این جامعه کسانی که سرمایه های استقلال را دور می ریزند جز خدوم این باشگاه معرفی می شوند و کسانی که زحمت واقعی را می کشند این چنین معرفی می شوند. سازمان تربیت بدنی بچه نیست برای زمینی که به نام شخص باشد سرمایه گذاری کند و به اسم منافع باشگاه پول بدهد. من نباید از خودم دفاع کنم و می توانید از مسئولان سازمان تربیت بدنی در این باره صحبت کنید.

پیگیری های شما برای ساختی این کمپ باعث شد چنین شائبه هایی به وجود آید.
من جز برای رضای خدا و خدمت به استقلال هدف دیگری ندارم و از این کمپ دیناری سهم ندارم. هر پولی هم که برای استقلال گرفتم برای همین تیم خرج کردم. من از خودم پول ندارم تا کمپ را بسازم و پول این ساختن را از منابع دولتی تامین کردم.

قضیه زمین های کیاشهر که به نام دوستتان کرده اید، چیست؟
این هم از صحبت های جدید حسن روشن است. می خواهم بگویم که چرا ایشان مصاحبه و با آبروی افراد بازی می کند. او تمام سندهایی که علیه من را دارد به قوه قضاییه ببرد. روشن در تازه ترین اظهار نظر خود گفته که من 11 سال پیش در فرودگاه برای انتقال مجیدی از خشایار محسنی 200 هزار مارک پول گرفته ام که این پول به حساب باشگاه هم نرفته است. خب حسن آقا به این فکر کردی که 200 هزار مارک در 11 سال پیش چقدر می شود؟ حسن آقا این مدارک را ببر به مراجع قضایی و خیال خودت را راحت کن.

آقای روشن در مصاحبه ای گفته حاضر است برای استقلال به زندان هم برود.
من می گویم آقای روشن شما به خاطر استقلال به زندان نمی روی بلکه به خاطر تهمت هایی که به من و باشگاه استقلال زده ای به زندان می روی. او باید ثابت کند من کجا و چه زمانی 200 هزار مارک گرفته ام؟ این زمین شخصی که من به نام باشگاه استقلال برای دوستم گرفته ام کجاست؟

آقای فتح الله زاده شما با ناصر حجازی برای مدتی مشکل داشتید ولی سوءتفاهامات بین ما برطرف شد حالا چرا با حسن روشن نمی توانید این مشکلات را حل کنید؟
سوءتفاهمی با حسن روشن ندارم. می پرسم مگر قرار است همیشه با همه کار کنم؟ مگر زور است؟ نمی خواهم با ایشان کار کنم. باز هم می گویم ایشان اگر مدرکی دارد به مراجع ذی صلاح بدهد. من هم از حق خودم و باشگاه استقلال نمی گذرم. او باید در دادگاه پاسخ من را بدهد. از روشن شکایت کرده ام و فکر می کنم هفته آینده این پرونده بررسی شود. افتخار می کنم که برای کمپ استقلال زحمت می کشم. هواداران هم بدانند و بروند تحقیق کنند که ریالی سهم ندارم.

ظاهرا مجوز ساخت هتل چهار ستاره استقلال را از سازمان تربیت بدنی گرفته اید؟
ساخت این هتل مربوط به فاز دوم ساخت کمپ می شود. این هتل برای بازیکنان ساخته می شود که دارای رستوران و فروشگاه مخصوص هواداران است. کلنگ ساخت این هتل سال آینده زده می شود. در حال حاضر مشغول تهیه نقشه آن هستیم.

از برنامه 90 به دلیل پخش مصاحبه حسن روشن ناراحتید...
من کلا می گویم که منافع باشگاه استقلال باید به خودش بازگردد. وقتی از باشگاه استقلال فیلمی تهیه و در به صورت رایگان پخش می شود قرار نیست توهین هم بشنویم و به لحاظ حقوقی هم زیر سؤال برویم. وقتی حسن روشن می گوید مدرک تحصیلی من باید مورد ارزیابی قرار گیرد باید عین همان حرف ها پخش شود؟ من فکر می کنم پشت پرده پخش مصاحبه روشن برای تبلیغ رستوران او بوده است. اگر قرار است مدرک من مورد ارزیابی قرار گیرد نه به این برنامه مربوط می شود نه روشن. ما دارای وزارت علوم هستیم و آنها می توانند در این باره ورود کنند. نمی گویم برنامه 90 در مورد استقلال هیچ پوششی نداشته باشد اما مسائل حقوقی فقط مربوط به خودمان است. برنامه 90 حق ندارد صحبت هایی که مدرکی برای آن وجود ندارد را پخش کند و من قطعا به صدا و سیما این موضوع را خواهم گفت. هرگاه من به استخدام برنامه 90 درآمدم آقای فردوسی پور می تواند درباره این مسائل حرف بزند. مگر می شود کسی بدون مدرک به دیگری این همه اتهام وارد کند؟ این برنامه حق ورود به مسائل حقوقی را ندارد و ما 90 را در بحث حقوقی تحریم کرده ایم.

به این فکر کرده اید که آقای روشن بر چه اساسی این صحبت ها را مطرح کرده، شاید مدارکی موجود باشد؟
اطلاعات غلط به او داده شده است. اینکه فلانی گفته که من چه کرده ام که مدرک نمی شود. شاید یکی به دروغ علیه من حرف زده، او که نباید باور کند. اجازه نمی دهم یکی برای عقده گشایی این چنین با آبرویم بازی کند. امیدوارم او مدرک داشته باشد اما می دانم که نمی تواند مرا محکوم کند.

بگذریم. آقای فتح الله زاده شما گفتید در مورد دوس سانتوس به جمع بندی نرسیدید اما هر روز شنیده می شود می خواهید او را اخراج کنید؟
روزنامه ها آزاد هستند هر چه می خواهند بنویسند اما این دلیل نمی شود که درست باشد. من تاکید می کنم در مورد کلیه بازیکنان استقلال در نیم فصل به جمع بندی می رسیم.

با فرهاد مجیدی برای بازگشت به تیم ملی صحبت نکردید؟
هنوز از تیم ملی کسی با من در این باره حرفی نزده و من هم مجیدی را ندیده ام.

pandora - آلمان - ان ار و
روشن اکثر حرفهاش چرته!واقعا مشکل روحی پیدا کرده
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

zoroye iran - اتریش - وین
روشن حقیقت رو گفت مدیر عاملان تیمها همه دروغگو دقلباز و ریاکارن و دست به هرکاری میزنند دزدی همدستی با دلالها رشوه دادن و گرفتن خلاصه کلام فوتبال ایران لجنزاره
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

$persian$ - ایران - تهران
بسته دیگه تمومش کنید مخصوصا شما آقای روشن
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

$persian$ - ایران - تهران
بسته دیگه تمومش کنید مخصوصا شما آقای روشن
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.