همسر احمدی نژاد و همسران مقامات ایرانی عازم نیویورک در فرودگاه الجزایر - عکس


همسر احمدی نژاد و همسران مقامات ایرانی
عازم نیویورک در فرودگاه الجزایر

عصر ایران - وزیر فرهنگ الجزایر ، همسر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران (سومین فرد از سمت چپ) و همسران مقامات ایرانی را در فرودگاه بین المللی شهر الجزیره همراهی می کند.

Danilprimmer - بریتانیا - لندن
چه فاطمه کماندو هایی هستند با این سر و وضع چطوری اجازه ورود به این حرومی ها رو میدهند؟
دوشنبه 29 شهریور 1389

zorro.ir - ایران - تهران
در عکس بالا شما شاهد یک دسته کلاغ در کنار مرغ دریائی هستید
دوشنبه 29 شهریور 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
یک گله گوسفند گم شده,, نگاه راه رفتنشون اینها باید اول آموزش قدم زدن ببینند معلوم نیست شوهرهای بی غیر تشون کدوم گوری رفتند که این گله را تو بیابان ول کردند,,, خواهران زینبن,,, ای تف تو اون روی کریحتون ,, زیر چادریهای دروازه قزوین . .
دوشنبه 29 شهریور 1389

Negah* - آلمان - فرانکفورت
. حیف پول نفت ملت ایران خرج چه بزغاله هایى میشود .اینا براى تشویق عنترى نژاد راهى سفر میشند کلى هزینه میکنند واز بیت المال بقول خودشون میخورندمى پاشند ودزدى میکنند وبعد مهر را داغ کرده بر پیشانى مى نهند وبه حال مردم تهیدست که سر پناهى براى خوابیدن ندارند,,,ویا زنان ومردانى که کلیه خود را براى رفاه خانواده میفروشند...شدند کاسه از آش داغتر ومدافع مردم ایران ...مرگ ونابودى توشه این سفرهاى بیهوده شما کلاغان ایرن زمین وهمراهاتان باد ..آمین
دوشنبه 29 شهریور 1389

tehranboy - کانادا - ادمونتون
شبیهه پشگل گوسفندن.
دوشنبه 29 شهریور 1389

standard - انگلیس - لندن
اینکه ابروی مملکت رو بردیم زیاد مهم نیست مهم این که هنوز هم نمیدونیم چه کردیم و تو خماری هستیم
دوشنبه 29 شهریور 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
maiden666xx - انگلستان - انگلستان . مردم تو ایران نون ندارن بخورند دلیل این همه سفرهای الکی چیه میشه توضیح بدین ? اول عکس رو که دیدم فکر کردم تیم ملی یه قل دوقله .
دوشنبه 29 شهریور 1389

pandora - آلمان - ان ار و
صدای قار قارشون توی صدای موتور هواپیما گم شده
دوشنبه 29 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
این چیز عجیبی نیست چون در فصل پاییز کلاغ سیاها شهر نیویورک رو پر میکنند و مردم از دست صدا و کثافتشون و بوی بدی میدن عاجزن.
دوشنبه 29 شهریور 1389

sobhanjan - امارات - ابوظبی
آدم استفراغش میگره برم توالت اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووق
دوشنبه 29 شهریور 1389

zoroye iran - اتریش - وین
اینها واقعا مایه ابروریزی هستند زنهای ایرانی همیشه به زیبایی و شیکی معروفند و این زشت سیماها باعث خجالتند
دوشنبه 29 شهریور 1389

Plato_2010 - استرالیا - ملبورن
تشریف ببرند امریکا که دوستان عزیز ایرانی برنامه های فوق العاده ای را برای خوشامد گویی برایشان درنظر گرفته اند .به امید رسوایی هر جه بیشتر این جانیان
دوشنبه 29 شهریور 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
این همسر احمدی نژاده فکر کنم نقش خون اشام ( دراکولا ) خیلی بهش میاد , تازه سیبیلم داره لازم نیست گریمش کنن !
دوشنبه 29 شهریور 1389

siavash siavash - بلژیک - انتورپ
اینا رو همین انگلیس و فرانسه پدر سگ تحویل ما دادن. لعنت بر خمینی.
دوشنبه 29 شهریور 1389

زنده باد آزادی - ایران - اهواز
فقط میگم چه بر سر ایران وزن ایرانی اومده که یک مشت سوپر من زن نماینده ایران و زن ایرانی شدن
دوشنبه 29 شهریور 1389

artosh - ایران - تهران
wow..! چه هیکلایی..!
دوشنبه 29 شهریور 1389

bad0o7 - المان - مونیخ
امریکا فقط بلد فتنه دروغ پرداز .زنده باد جمهوری اسلامی ایران و محمود احمدی نژاد خدایا خدایا تا انقلاب مهدی عج از نهضت خمینی محافظت بفرما خامنه ای رهبر به لطف خود نگه دارآمین یا رب العالمین
دوشنبه 29 شهریور 1389

h.k - دانمارک - اودا
راه رفتن خانمها عقب ماندن ازهواپیمایاماشین رابه ذهن ادم می اره.
دوشنبه 29 شهریور 1389

robinhoodd - استرا لیا - ملبورن
البته چون به هتل برسند ان کار دیگر میکنند.lol
دوشنبه 29 شهریور 1389

alis431 - آلمان - برلین
ای خاک عالم برسرتون که همه جا آبرمومونو میبرید.
دوشنبه 29 شهریور 1389

siah76 - امریکا - لوس انجلس
من که میگن سگهای فرودگاه نیویورک اصلا نمیان اینها رو بو کنند چون بوی گندشون از توی همین عکس به مشام من رسید...
دوشنبه 29 شهریور 1389

$persian$ - ایران - تهران
حالا کلاغ دم سیاه غار و غار و سر کن زن محمود میاد شهر و خبر کن
دوشنبه 29 شهریور 1389

babak1362 - ایران - تبریز
راز بقا
دوشنبه 29 شهریور 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
مرگ بر امریکا مرگ بر امریکا فقط واسه ملت بدبخته ..اقا زادهها و زنهاشون تو امریکا و انگلیس پولهای بیت المالو چنان به باد میدن که نگو .. اکه امریکا بد ای زنه اونجا چه غلطی میکنند؟.
دوشنبه 29 شهریور 1389

رفیق - روسیه - مسکو
واقعا ننگ آوره
دوشنبه 29 شهریور 1389

klcc - مالزی - کوالالامپور
وایییی خدااااا....... واقعا برای مملکت و مردممون متاسفم.. خدایا این چه بلایی هست نصیبمون کردی. پرا ما نمیتونیم مثله بقیه مخلوقاتت زندگی کنیم. پروردگارا توبه از هر کار کرده و نکرده. ما را زر بس است لطفا رویمان گردان.
دوشنبه 29 شهریور 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
حیف کلاغ  یا هرحیوان دیگه بخوان با این لجنهای گند کثیف مقایسه بشه ! اینها رو فقط میشه با زالو مقایسه کرد و یکی دونست
دوشنبه 29 شهریور 1389

ciooc20 - ایران - تهران
خانم احمدی نژاد با همراهان خود بااین عجله کجامی روید پیاده شو باهم بریم بدبختها هی مرگ برآمریکا می گن ولی ببین بااین عجله بسوی آمریکاپرواز می کنند اینها دروغگویانی بیش نیستند , این بدبختها توعمرشون سفر به آمریکا و اروپا نرفتند و حالاپول بیت المال را مرتب برای سفرهای کذایی حروم می کنند. شوهرت رفته ،توکجامی ری بسه دم اصلاح الگوی مصرف می زنندو ولی خود تون عمل نمی کنند .
دوشنبه 29 شهریور 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
پس چمدون دلارهاشون کجاست؟
دوشنبه 29 شهریور 1389

azarshirdam - استرالیا - ملبورن
باسلام. به قول standard هنوز نمیدونیم یا به عبارتی دوست نداریم چشمهایمون رو باز کنیم و بینیم چه فلاکتی سراپای ایران رو گرفته.هنوز عده ای به ضاهر روشن فکر هستند که این غارتگران رو با جکومت پهلوی مقایسه میکنند.مشکل در ایران در تمامی سطوح هست.مثلا این چه جوی هست که همه میخوان از محصول مهران مدیری حمایت کنن؟این فرد "آلردی" پولش رو از حکومت گرفته تا ذهن مردم رو شستشو بده.چرا فراموش میکنیم که او در جریان اعتصاب مجلس دوران خاتمی ،اصلاح طلبان رو مسخره کرد؟چرا فراموش میکنیم که او همین یک ماه پیش به دست بوسی ا.ن.رفت؟اگر چنین محصولی از عطاران بود (که قطعا اجازه پخش نمیگرفت) اون وقت باید همه حمایت میکردن.
دوشنبه 29 شهریور 1389

saman-uae - امارات - دبی
این ---های بی ناموس می خوان برن اونجا چه غلطی بکنن- بتمرگین توی خانه های خودتان - لعنت خدا بر حاکمان بی وجدان - بیت المال رو ارث پدریشون میدونن
دوشنبه 29 شهریور 1389

farzad_s - ایران - تبریز
شاید میخوان خانه عفاف در نیویورک راه اندازی کنن واینهارو هم در اونجا مشغول کنن تا اسلام ترویج پیدا کنه
دوشنبه 29 شهریور 1389

م ر - ایران - تهران
خدایا خوشحالم از اینکه این هستم فقط همین !!!! .
دوشنبه 29 شهریور 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
تو این فصل سال از نیویورک هم بدم میاد . هر کسی تو نیویورک اینا رو ببین تا یکماه حالش بد میشه .
دوشنبه 29 شهریور 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
i.am.the.world - لوکزامبورگ - اش، امیدوارم این صفحه را بخوانید. من زیاد فکر می کنم؟ شاید، شما چطور؟ شما نوشتید « برای دیدن پوچی و بیهودگی مذاهب و ایدئولوژیها هیچ کتاب و تاریخی لازم نیست. دقت و جدیت در نگاه و مشاهده کافیست.. نقد باورها هیچ سرانجامی ندارد, چرا که نقد کننده مشروط است و با نوعی خاص از نگاه ارزیابی میکند. » واقعا نقد باورها هیچ سرانجامی ندارد؟ پس چرا از دیگران می خواهید باورهایشان را زیر سوال ببرند و نقد کنند؟ خوب اگر اینطور است که شما فکر می کنید، تا به حال هیچ نقدی سرانجامی نداشته و عقب نشینی مذهب در اروپا توسط نقدهای روشنفکران انجام نگرفته! همین نطرهای شما خودش باور نیست؟ تئوری و فرمول نیست؟ چرا اگر من کسی را نقد بکنم از نظر شما سرانجامی ندارد؟ اما شما می توانید به دیگران بگویید خودشان را نقد کنند؟! خوب من یا دیگران مجبور نیستیم مثل شما نگاه کنیم. پس نگاهها می توانند خاص باشند چرا خاص هستند؟ چون نگاهها نیز همانند نقدها مشروط هستند و دقت و جدیت نگاهها نیز به مشروط بودن آنها وابسته ست.
دوشنبه 29 شهریور 1389

msforugh - ایران - تهران
پس چرا زیر پاهاشون فرش قرمز ننداختن ?? . از امام زاده صالح تا نیویورک
دوشنبه 29 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
پیرو حرفهای خامنه ای خبیث که به احمدی متوهم دروغگو و دولت کثیفش میگفت حجاب زنان ما را بعضی کشور ها دوست ندارند حال تشویقی دستور راهی شدن این کلاغان قار قار رو را صادر کرده. اول اینکه هنوز از آوازه ای که در مورد خانم زهرا رهنورد در دنیا به پا شد از بخل و حسد خونین دل است مخصوصا که ناخجسته مدام بر سرش میکوبد و هم اینکه به خاطر نفرت و کینه ای که از فرهنگ و تمدن مردم ایران زمین دارد تلاشش بر این است که چهره ایرانیان را در جهان اینگونه معرفی کند چون زنانشان که تیپ فاطی کماندو ها هستند خودشان هم که کراهت و پلیدی از چهر ه هاشان میبارد. اما بیچاره سازمان ملل مضحک که به این واضحی خود را مسخره ی خاص و عام میکند و میزبان قاتلان و دزدان ملتهاست به اسم دفاع از حقوق ملتها و شنیدن حرف ملتها.
دوشنبه 29 شهریور 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
2ـاگر امروز نگاه شما از نگاه یک آدم مذهبی وسیع تر می بیند به علت تعلیمی ست که از خود شما گرفته. شما بعد از سالها مطالعه امروز به جایی رسیده اید که نگاهتان مشروط به باورهای مذهبی نیست. شما این اطلاعات را قبل از مطالعه مذاهب و ایدئولوژیها صاحب نبودید. چرا یک مذهبی یک آدم مذهبیست؟ چون فقط تقلید می کند و چون تقلید کردن ساده ست؟ حتما همینطور هم هست. اما تنها دلیل نیست. نگاه آدمها مشروط به وصعیت انسانی آنهاست. کسی که فرهنگ مطالعه چه تاریخی و چه غیر تاریخی را نداشته باشد نگاهش محدود به دایره تنگ داده هایی ست که در مغزش جا گرفته.دانستن اطلاعات تاریخی شاید کمکی به برخی مقلدان نکند. اما به برخی دیگر که از هوش بالاتری برخوردار هستند نگاه منتقدی خواهد داد. شما اگر با مطالعه تاریخ به چراهای زیادی رسیدید علت این است که مطالعه و وقایع گذشته پرسشهایی را به ذهن متبادر می کند. وضعیت انسانی را به قیاس میگیرد و خیلی چراهای دیگر را موجب می شود. ذهنی که مطالعه نکند و هیچ قیاسی از گذشته و حال نداشته باشد نگاهش در تقلید خیره خواهد ماند.
دوشنبه 29 شهریور 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
3- این است فرق شمایی که بسیار مطالعه تاریخی کردید و به خود گفتید چرا و کسی که به هر دلیلی راه جهالت را پیشه کرده و به یک مدل مذهبی بسنده می کند. پس نگاه نیز مشروط است و جدیت و دقت نگاه به آموزش نگاه مرتبط است. دوست محترم شما نمی توانید نقش مطالعه و آموزش غیر مذهبی را نادیده بگیرید. اینجا صحبت از تقلید یک الگوی خاص مذهبی نیست، صحبت از آموزش پویاست آموزشی که در آن فرد مجبور نیست شیوه نگاهش را بر شیوه نگاه یک مفتی منطبق کند. حق انتخاب دارد. یک فرد مذهبی کتابهایی را خوانده که به او توصیه شده بخواند ، شما مطالعاتی کردید که نگاه شما را به نقد واداشت، برای همین به چرا رسیدید! سوالاتی که بنده از این مذهبیها می کنم دقیقا همان چیزیست که شما می گویید. شما می گویید باورهایتان را زیر سوال ببرید. خوب بنده هم با این سوالها باورهایشان را زیر سوال می برم. حالا چرا شما فکر می کنید نگاه شما جدی تر از نگاه من است؟ چرا؟ بنده حتی توصیه هایی را که شما به دیگران می کنید نمی کنم. پرسشهای من از دیگران ایا باورهای شما را می آزارد که هر بار نامنصفانه عیب جویی می کنید و آنرا بی سرانجام می دانید؟
دوشنبه 29 شهریور 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
4ـ من همین هستم و طور دیگری نخواهم بود. من و چراهای بیشمار! شما به شیوه خودتان من به شیوه خودم. من به شما توصیه نمی کنم و نمی گویم فرمولهای شما سرانجامی ندارد! هر چند که با باورها، فرمولها و نظریه های شما از اساس هم عقیده نیستم. پذیرای نقد هستم با استدلال نه به صورت کلی گویی و توصیه. شاد باشید.
دوشنبه 29 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
نکته مهم دیگر که باید به آن اشاره شود رضایت دیگران از اینگونه ظاهر شدن افراد به نام ایرانیست کسانی که همسر خودشان کاخ سفید را با سالن مد اشتباه گرفته و هر روز مدل لباسش خوراک مطبوعات است بعد با دخالت احمقانه و رذیلانه شان در امور ایران وضعیت فرهنگ و تمدن ایران را به اینگونه معرفها کشاندند. که مردم را در خیابان مورد وحشیانه ترین ضرب و جرح قرار دهند و در زندانها به مرد و زن تجاوز کنند آنگاه با یک کفن سیاه که بر سر زنانشان می اندازند بخواهند سیاهی اعمالشان را بپوشانند. ملکه شهبانو فرح شاید به جرات بتوان گفت شیکپوشترین و برازنده ترین ملکه بود که نه مانند میشل او باما شو لباس می گذاشت و نه برای خودنمایی آنگونه می پوشید. لباس و طرز پوشش او تلفیقی از سنت پیشینه وقار و در عین حال مطابق با آخرین مد روز بود. اینها اینگونه کسانی را برای ایران ما می خواستند تا خود بتوانند خودی نشان دهند . وای بر ما که اجازه میدهیم اینها به نمایندگی از کشور و فرهنگ ما به آنجا بروند و ننگ بر تمام کشورهایی که تا این حد رذیلانه عمل می کنند.
دوشنبه 29 شهریور 1389

afsaneh2010 - فرانسه - نیس
اخه اینا رو چه به نیویورک? باور کنین اینا مخصوصا اینارو میبرند که ابروی ایرانیها رو ببرند.
دوشنبه 29 شهریور 1389

a persian - سوئد - استکهلم
خاک بر سر امریکا که اینا رو راه میده
دوشنبه 29 شهریور 1389

ali bidin - ایران - ساری
خوب همینه که به ایرانیها ویزا نمی دن، این فاحشه های فاشیست رو می بینن خیال می کنن زنهای ایرانی اینجورین. خااااااااااااااااااااااااک بر سرت ا.ن. 2000 سال از تمدن عقبید.
دوشنبه 29 شهریور 1389

بچه شمرون - هلند - روتردام
لعنت به جمهوری اسلامی امیدوارم ایرانیای امریکا ازشون خوب پذیرائی کنن
دوشنبه 29 شهریور 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
عین یه دسته کلاغ ...... دریده
دوشنبه 29 شهریور 1389

timeless miracle - کانادا - تورنتو
به اینا ویزا میدن برن آمریکا اما یک دانشجو باید هزار تا سند و مدرک ببره تازه بازم بهانه میگیرن ما نفهمیدیم اینا رابطه شون با امریکا چه جوریه؟به موقع که هی دشمن دشمن میکنند اونوقت هر دم به ساعت میرن نیویورک . حداقل با هواپیماهای توپولوف هم نمی رن که....::D
دوشنبه 29 شهریور 1389

smira - ایران - پاریس
وای ! اخه تا کی باید ابرومون اینجوری بره?من میگم چرا این خارجیا باور نمی کنن من ایرانیم, از بس زنای انریختی دیدن باور نمی کنن زن ایرانی نرماله. ا ه,اعصاب م خورد شد اینا رو دیدم
دوشنبه 29 شهریور 1389

m3rt3ga - امارات - دبی
اگه گفتید کودوم خطرناک تره?:D:D:D:D
دوشنبه 29 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
یکی از یکی کثیف تر و متعفن تر الان از خانه عفاف مرخص شدند
دوشنبه 29 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
عین گله گوسفندان هستن یک چوپان با چوب باید مواظبشان باشد
دوشنبه 29 شهریور 1389

msforugh - ایران - تهران
امشب دوشنبه 29 شهریور ساعت 10 شب دوباره فریاد مرگ بر دیکتاتور سر خواهیم داد .
دوشنبه 29 شهریور 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
یاد آهنگ آهنگران افتادم ....ای لشکر صاحب زمان آماده باش آماده باش !!!...سربازان گمنام امام زمان در حال حمله به سرزمین کفر هستن!فکر کنم زن احمدی نژاد هم حاج محسن هست که قراره تو سرزمین کفر شهید بشه احمدی نژاد هم بشه همسر شهید !!! ...یه سوال؟! اون زنی که چادر نداره چرا پشتش رو به اونا کرده مثلا میخواد بگه اینا رو نمی بینه !! یا از این خانمها خجالت میکشه که حجاب نداره!..
دوشنبه 29 شهریور 1389

مستانه شرق - المان - هایدلبرگ
صیغه ها و فاحشه های این رژیم ننگین اسلامی
دوشنبه 29 شهریور 1389

کلاغ سیاه - ایران - تهران
طوری زیرچادر هاشون باد افتاده انگار لحظه کنده شدن از زمین بوسیله کایت هستند . اخه اینها چه کاره اند که دارن میرن نیویورک. تا دیروز بزرگترین خاطره شون زیارت شاه عبدالعظیم بوده .قابل توجه ان احمق هایی که هنوز میگن اینها ساده زیستی میکنند . نه داداش اب نمیبینن وگرنه همیشه در حال کرال پشت بودن .
دوشنبه 29 شهریور 1389

Negah* - آلمان - فرانکفورت
سواد ومعلومات دارى نه قیافه وترکیبى نه آداب راه رفتنشو دارى نه در بین اکثریت زنان ومردان آزاده سر زمین کوروش جایى نه آیین سخنورى دارى کسى منتظر حضورت در سازمان ملل نیست پس...به کجا چنین شتابان.....بامید روزى که چنین شتابان دنبال سر پناهى از مملکت فرارى شوید..آمین.
دوشنبه 29 شهریور 1389

maiden666xx - انگلستان - انگلستان
اینا باید زن بگیرن!! با این هیکل های گونده و صورتهای خشن و ناهنجار !!!
------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید.
با تشکر
دوشنبه 29 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
مایه ی ننگ ایران و ایرانی یک مشت رجاله کثافت عقب افتاده مثل دراکولا /مرگ بر شما که ما را مسخره ی جهانیان کرده اید.
دوشنبه 29 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
bad0o7 - المان - مونیخ . کنار اسم اماما.ع. میزاری این ع.. الفبای جالبیست هم مخفف عالی هم عجوزه هم علیل فکری و یک کلمه ی دیگر!!!. خنگ خدا مهدی وجود خارجی نداشته امام 12 واقعی خمینی کثیف لجن قاتلت بود که به تمام ایران و منش ایرانی گند زد///شما ... رژیمی از سوی ملا مثل ویروس به نقاط مختلف جهان پیام اور مرگ هستید///
دوشنبه 29 شهریور 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
حالم بد شدفاحشه های ذهنی
دوشنبه 29 شهریور 1389

اقتدار - دانمارک - هالته
شترهای سیاهپوش در صحرای عرب,,,,,,,,,,اوه اوه
دوشنبه 29 شهریور 1389

**Negin** - استرالیا - ملبورن
به یک نکته ی جالب توجه کنید.زن ا.ن پیراهن گل گلی با شلوار پوشیده.
دوشنبه 29 شهریور 1389

اوس محمود - آلمان - برلین
بابا این اعظم عفریته کچلم کرد که ببرمش نیویورک
دوشنبه 29 شهریور 1389

porharfi - هلند - آرنم
فرو بریزد آن سازمان مللی که بنام دمکراسی ! ظلمی را که بر ایرانی در . سرزمینش بدست این جانیان روا میشود را نادیده میگیرد و این ظالمان را. در خود جای میدهد..!
دوشنبه 29 شهریور 1389

arefam - فرانسه - پاریس
وزیر فرهنگ الجزایر کجا همراهیشون میکنه. انگار این داره به یه راه دیگه میره اونها هم راه دیگه. خودشو ازشون کشیده کنار. نگاه کنین چه دهنشو سفت بسته و دماغشو نگاه کنید. معلومه داره از بوگند اون خفه میشه و نفسشو بند اورده و دور از اونها راه میره. میگم حتما حق توحش و حق بوگند هم به این وزیر فرهنگ دادن تا بلکه یه جوری راضیش کنن بره دنبال اونا. میگن که بلافاصله داده مامورا بکننشون تو ماشین و خودش رو هم بلافاصبه بردن بهش اکسیژن وصل کردن ولی هنوز شبها از خواب میپره چون کابوس میبینه و داد میزنه بوگند میاد بوگند میاد. طفلکی.
دوشنبه 29 شهریور 1389

googoori - ایران - گرگان
زنش به خواب هم نمی دید که از دهات خودش خارج بشه ، چه برسه به نیویورک.................. متاسفم واسه خودمون
دوشنبه 29 شهریور 1389

mahtab999 - کانادا - تورنتو
اینا صیغه های 3 روزه ای هستن که به نرینه ها بد نگذره..
دوشنبه 29 شهریور 1389

KMT - آلمان - ‌کلن
. ای لشگر خاک بر سران اماده باش اماده باش این --- ها دارن میان ای امریکا اماده باش اماده باش
دوشنبه 29 شهریور 1389

kave25 - امریکا - امریکا
500000 دولار از اون دختر امریکایی گرفتن می خواهند برن خرجش کنند. گدا زاده های کثافت. عفریته های سیغه ای. زالوهای کثیف.ااا
دوشنبه 29 شهریور 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
bad0o7 - المان - مونیخ تودیگه چی میگی شفتالوی خمینی مثل اینکه دیر اومدی یااینکه ..ات کم شده
دوشنبه 29 شهریور 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
در مورد کسانی که فحاشی میکنند مثل ارتمیس. باید بگم که دردی را دوا نمیکند! فرهنگ خودمان است دیگر! هنوز در ایران بخصوص شهرستانها زنهای چادری زیاد است. فقط من خواستم از اعظم خانم سوال کنم که حالا نمیشد با اندکی تخفیف مثل همسران سران عرب با مانتو میرفتید؟
دوشنبه 29 شهریور 1389

مشتعل - سوئد - استکهلم
اینا میرن امریکا کلاس اموزش صیغه اسلامی رو به دنیا نشون بدن ولی بنظر من دختراشون بهتر میتونن طعم صیغه رو به خارجی ها بچشونن
دوشنبه 29 شهریور 1389

m.mohajer - المان - ماینز
ContractorQatar - قطر - دوحه دوست گرامی درکامنت قبلی منظورم شما نبودید سوتفاهم نشود موفق باشید.
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
محمودی با عیالاتش خوب پول مردم خر ایران را خرج خوشگذرانی خودشون می کنند.
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. ساعت 12 - ایران - تهران . کامنت تو رو دیدم و با نسبت دادن خر به تمام مردم ایران که بطور طبیعی خودت و خانواده ات هم جزوی از آن هستند یاد بحث کشاورزی افتادم....چند روز بعد که کامنتهای تو رو دیدم واقعا تعجب کردم که تو برای نوشتن آنها فکر میکنی یا همینطور بدون فکر می نویسی!! . مثلا گفته که برای کشاورزی جنگها رو باید نابود کرد من مساحت جنگلهای ایران رو گفتم که بدانی بطور طبیعی چند برابر جنگلها در ایران دشت و زمینهای مناسب برای کشاورزی وجود دارد...یا گفته بودم که بارندگی 250 میلیمتر برای کل ایران هست که اگر کویرها رو حذف کنیم بارندگی تقریبا نیمی از ایران{ که با مساحت زیادی هست} میانگین 400 -500 میلیمتر خواهد بود که برای کشاورزی مناسب هست و تو بدون فکر گفته بودی که آمریکا هم اگر کویرها رو حذف کنه میانگین بارندگی آن چنان خواهد بود ..مثلا بر فرض میانگین بارندگی آمریکا بعد از حذف کویرها 2000 میلیمتر باشد به چه دردی میخورد؟!!! بجز اینکه باعث سیل شود و بهترین بارندگی برای کشاورزی همان 500 میلیمتر هست ..
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
saeed1 - کانادا - تورونتو . فحاشی دین توست به ایرانی که هر چه صفات نیکو بوده تبدیل به جنایت شهوت پرستی مردان و جهاد و زیارت گور قاتلان اجداد ایرانی شده..دریغ از 1 جو عقل!!!!!
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس . دین اسلام ریشه های یهودی-زرتشتی-مسیحی دارد. همه این ادیان ریشه ایرانی دارند. این یک تمدن 6 هزار ساله است که هزاران برابر تو هم نمیتوانند به ان. خدشه ای وارد کنند! ممکن است اشکالاتی داشته باشد ولی از پایه و اساس درست و محکم است . چسبیدی به ایران باستان و از اینکه در مورد ان اطلاعات کافی موجود نیست سو استفاده میکنی و میخواهی همه نیکی ها را به ان نسبت دهی! اگر همه نیکی ها در حکومت ساسانیان بود چرا مانی و مزدک را نابود کردند؟ چرا در مقابل کشوری که بسیار کوچک تر بود و بیابانی بود یعنی تجمع جمعیت در ان بسیار کمتر از ایران بود بسادگی شکست خوردند؟. چرا هیچ کتابی بجا نماند؟ یعنی اعراب به قول تو وحشی در نابودی کتب ایرانیان مدرن بازدهی 100% داشتند؟.... برو خجالت بکش.
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس . راجع به شهوت در مردان بارها در اینجا بحث کرده ایم و تو از بدذاتی ات انرا باز مطرح میکنی! همه کس میداند که در همه جای دنیا مردها اینجور هستند!. راجع به جهاد: هیچ ملکی در دنیا بدون ارتش نبوده و نیست . دین مبین اسلام با توجه با این مهم به پیروانش توصیه کرده که از تجهیز خودشان غافل نباشند وگرنه. مثل بوداییسم تمام سرزمینشان را از دست میدادند!. راجع به زیارت: این از بی عقلی و یا بدذاتی تو است که میگویی زیارت قاتلان ایرانیان! امام حسین ع سمبل شجاعت برای ایرانیان گردید. در دوران غلبه استعمار. مردانی مثل یاران رییس علی دلواری با یک یا حسین به نیروهای مسلح دشمن حمله ور میشدند. هرچند شهید میشدند ولی روح دلاوری و استعمار ستیزی را زنده نگه میداشتند تا ما امروز افتخار کنیم که کشور ما مستعمره نشد نسبت به کشوری مثل مصر یا مراکش یا عراق یا هند یا لیبی ... برو خجالت بکش ای زن کینه توز ای هند جگر خوار. امثال تو ایران را به گند کشیدند با کینه توزی وگرنه با سادگی و متانت زنان مومنی که خشونت را با بخشندگی و دعا از دل بدر میکنند هر عقب افتادگی برطرف میشود.
چهار‌شنبه 31 شهریور 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. saeed1 - کانادا - تورونتو . درود بر شما دوست خردمند....راستش زمانه بگونه ای شده که فرصت برای یکه تازی شغالها و لاشخورها فراهم شده....فرق نمیکنه از نوع دینداران افراطی یا بیدینهای افراطی...و خوشا بحال کسانی که راه میانه روی را در زندگی انتخاب کردند...
چهار‌شنبه 31 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
saeed1 - کانادا - تورونتو . بی سواد اسلامی جهاد یعنی کشتن به خاطر الله..این چه ربطی به ارتش دارد??شهوت پرستی در همه ی دنیا هست در پلی بوی نه کتاب مذهبی خنگ خدا....امام حسینت مظهر جنایت هست همچون پدر قاتلش البته برای شما اسلامیون سادو مازخیست رهبر خوبیست...کشورت مستعمره ی این دین ننگین است منتها چون تو یک رژیمی منفور هستی دیدگانت نا بینا....متانت در برابر جنایت خوی حیوانیست ملا زاده. ننگ بر تو.
چهار‌شنبه 31 شهریور 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس . ارتش را برای جنگ ترتیب میدهند و از انجا که اسلام . دارای دولت بوده دارای نیروی جنگی هم بوده است. کتاب خدا حدود را مشخص کرده است نه اینکه کسی را به شهوت پرستی ترغیب کند! تو اگر فرق ازدواج و صیغه با فاحشگی را نمیفهمی باید بدانی که فحشا ان فیلم سکسی است که در ان چندین مرد در ان واحد ترتیب یک یا چند زن را میدهند نه ازدواجی که پس از ان زن صد روز عده نگه میدارد! چشمت را باز کن ای هند جگرخوار. یکی از جنایت های امام حسین را نام ببر!. متانت تنها راه برون رفت از خشونت و به هم ریختگی است نه مثل امثال تو کینه توزی و بیرون ریختن چند برابر ان کینه !
پنج‌شنبه 1 مهر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
*پسر شجاع* - ایران - تهران :1- در مورد چیزی که تخصصی در آن نداری بحث نکن.2- اگر به مردم ایران لقبی دادم برای اینست که اکثریت آنها در شورش 57 دودستی حکومت را تقدیم یک مشت ابله کردند. 3- لازم نیست اگر کم آوردی بحث خانواده کسی را به میان بکشی که این بحث خانواده خودت را هم شامل شود.4- بدون شک اکثریت مردم ما نفهمند(وگرنه 32 سال آخوندها به ما حکومت نمی کردند) و اقلیت آنها فهمیده اند رژیم به احمقها می گوید مردم خوب ما می گوییم مردم خر، به اقلیت می گوید ضد اسلام و ضد دین ما می گوییم عاقل و وطن پرست،اگر کسی خودش و خانواده اش را جزء دسته اکثریت می داند این مشکل من نیست.من و خانواده ام و اکثریت قریب به اتفاق دوستان این سایت جزء دسته دویم.با من دیگر هیچ بحثی نکن که حوصله ات را ندارم و هیچوقت هم زیر بار نمی روم که مرغ یک پا دارد.
پنج‌شنبه 1 مهر 1389

rezanl - هلند - امستردام
اصحاب کهف بعدا میان اینا فقط سگاشونند.
پنج‌شنبه 1 مهر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
ساعت 12 - ایران - تهران . 1)اولا به جان خودت حداقل در این زمینه کشاورزی میدونم چی میگم چون اطراف خودم چند نمونه موفق دارم که با سرمایه کم شروع کردند حالا پولشان از پارو بالا میره و این تو هستی که چندتا آمار از اخبار میشنوی فکر میکنی همه چیز آنطور هست که فکر میکنی و تازه با حرفهای مسخره فکر میکنی دیگران کم آوردند و مجبورند مثلا مسایل خانوادگی رو مطرح کنند { هر چند که توهینی که تو به اکثریت مردم کردی ربطی به این موضوع نداره و کاملا نشان میده که وقتی حرف میزنی فکر نمیکنی} همین اسراییل با آب و زمین کشاورزی کم جزو پیشرفته ترین کشورها در کشاورزی هست و پیشرفت در کشاورزی بیشتر به سطح آگاهی و دانش کشاورز بستگی دارد تا کمکهای دولت و در همین ایران هر کشاورزی که دانش روز را دارد بسیار موفق هست دوما من از خانواده خودم مطمن هستم و برای همین گفتم که مثلا این لقب را برای خودت نگه دار و به کل مردم ایران توهین نکن
پنج‌شنبه 1 مهر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
ساعت 12 - ایران - تهران . 2)سوما اگر کمی تاریخ بخونی میفهمی که این مسیری هست که بسیاری از کشورهای پیشرفته مخصوصا اروپایی که حکومت سلطنتی داشتند طی کردند و فرق آنها با ما در این هست که آنها 200 سال زودتر شروع کردند و باید حکومت مذهبی هم امتحان خود را پس میداد تا بلاخره مردم برای یک حکومت کاملا دموکراسی آماده شوند همین ترکیه که فعلا حکومت دموکراسی دارد ولی چون هنوز تجربه حکومت مذهبی ندارند فکر میکنند اگر یک حکومت مذهبی ایجاد شود ترکیه بهشت میشود و برای همین به سمت مذهبیها گرایش دارند و فقط کسی مثل خمینی کم دارند که یک حکومت مذهبی تشکیل دهد...
پنج‌شنبه 1 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.