تیموریان: تراکتورسازی را به خاطر هواداران پرشورش انتخاب کردم


تیموریان: تراکتورسازی را به خاطر هواداران پرشورش انتخاب کردم

هافبک ملی‌پوش تیم ملی گفت: تراکتورسازی را به خاطر هوادارانش و انگیزه‌ای که می‌دهند انتخاب کردم.

آندرانیک تیموریان  درباره بازگشتش به لیگ برتر ایران، اظهار داشت: بعد از اتفاقاتی که برایم در انگلیس افتاد و به دلیل مجوز کار نتوانستم در لیگ این کشور بازی کنم، دوست داشتم به فوتبال ایران برگردم که این بازگشتم چند دلیل دارد.
وی افزود: دوری از خانواده برایم سخت بود و احساس کردم اگر به تیم‌های عربی بروم به فوتبالم آسیب وارد می‌شود. با بازگشت ستاره‌ها به فوتبال ایران لیگ خودمان جذاب‌تر شده است و دوست داشتم کنار سایر بازیکنان خودمان باشم.
این هافبک ملی پوش تصریح کرد: به دلیل اینکه فصل نقل و انتقالات در ایران تمام شده بود، تصمیم گرفتن برای من در انتخاب تیم سخت شد. با بعضی باشگاه‌ها مذاکره کرده بودم اما فهرست آنها برای جذب من جا نداشت. بعضی باشگاه‌ها نیز فقط مدیرانشان خواهان من بودند. باشگاه دیگری که مربی‌اش خواهان من بود شرایط قراردادی مهیا نبود.
تیموریان با بیان اینکه با تیم‌های استقلال، سپاهان و ذوب آهن مذاکراتی داشته گفت: با وجود مذاکره با این تیم‌ها در نهایت پس از مذاکره با مسئولان تراکتورسازی شرایط این تیم را مهیا‌تر دیدم و تصمیم گرفتم به تبریز بروم. من می‌توانستم صبر کنم تا ذوب آهن از سفر بازگردد اما به چند دلیل تصمیم گرفتم تراکتورسازی را انتخاب کنم.
این بازیکن اضافه کرد: ‌اولین دلیل انتخاب این تیم هواداران پرشورش است. انگیزه‌ای که هواداران تبریزی به بازیکن می‌دهند باعث می‌شود که بازیکن توان بیشتری بگذارد. احساس می‌کنم هم من و هم باشگاه می‌تواند به هم کمک کنیم. هنگام صحبت با آقای کمالوند و مسئولان تراکتورسازی احساس کردم اینجا بهترین تیم است. فراز کمالوند را از قبل می‌شناختم با او از زمانی که در ابومسلم بودم آشنا هستم و در گذشته هم این مربی به من کمک کرده است.
تیموریان خاطرنشان کرد: دلیل اصلی انتخاب تراکتورسازی فضای این تیم و هوادارانش بود و البته از کادر مربیگری و مدیریتی آن هم نمی‌توان به راحتی گذشت.
این بازیکن در خصوص مبلغ قرارداد خود گفت:‌ فقط این را بگویم که شرایط مالی تراکتورسازی نزدیک به سایر تیم‌هایی بود که به من پیشنهاد داده بودند و تفاوت آنچنانی ندارد. من نیز به خاطر پول به این تیم نیامدم و اگر دنبال پول بودم به تیم‌های دیگری می‌رفتم. مهم برای من هوادارانش است که به بازیکن انگیزه می‌دهند. تمام تلاشم را می‌کنم در کنار سایرین تراکتورسازی تیم موفق‌تری شود و بتواند سهمیه آسیایی کسب کند.
تیموریان در پایان صحبت‌های خود با اشاره به حضورش در تیم ملی عنوان کرد: به خاطر حضورم در تیم ملی و حمایتی که آقای قطبی ازمن می‌کرد باید زودتر تصمیم خود را می‌گرفتم. به سرمربی تیم ملی انتقاد می‌شد که چرا من را که باشگاهی ندارم به تیم ملی دعوت می‌کند ولی اکنون مثل بقیه بازیکنان بوده و با تمام وجود در خدمت تیم ملی هستم.

amirkabir - استرالیا - سیدنی
پول=هوادار پرشور!!!!!
دوشنبه 29 شهریور 1389

$persian$ - ایران - تهران
بخاطر مانی نبوده اصلا نه؟
دوشنبه 29 شهریور 1389

diyarim - اذربایجان - باکو
خوشومدی اندو جان.
دوشنبه 29 شهریور 1389

irani.ir - ایران - تهران
برای دوری جستن تبریزی ها از مسئله قرباغ یک ارمنی به تراکتورسازی فرستادن و برای دوری جستن تبریزی ها از سیاست تراکتورسازی را به لیگ برتر راه دادند درغیرا ینصورت رژیم چشم دیدن تراکتورسازی را ندارد.
دوشنبه 29 شهریور 1389

rezanl - هلند - امستردام
یادم میاد اول میگفت من اسپانیا و المان نمیرم چون انگلیس بهتره بعدش گفت دبی نمیرم و اروپا میمونم بعدش گفت ایران نمیام و دبی میرم. اخرش گفت اگه ایران بیام فقط میرم پرسپولیس یا استقلال و حالا هم زرشک.
دوشنبه 29 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.